Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΙΤΣΙ ΠΡΟΥΤΣΑ [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ???? :-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΙΤΣΙ ΠΡΟΥΤΣΑ [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ???? :-?:-?:-?:-?

Ποιος κανει τις περισσοτερες εσυ ή ο χιονανθρωπος? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γ@μ0 τις εξελίξεις κορίτσια, σαν να πήραμε φόρα :lol::lol:

Αναστασία να σου ευχηθώ και απο εδώ μια υπέροχη εγκυμοσύνη και μην φοβάσαι τίποτα τώρα, όλα θα πάνε καλά. Εγώ ξέρω..... χαχαχαχα :lol::lol::lol:

Κορίτσια έρχεται η σειρά μας !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γ@μ0 τις εξελίξεις κορίτσια, σαν να πήραμε φόρα :lol::lol:

Αναστασία να σου ευχηθώ και απο εδώ μια υπέροχη εγκυμοσύνη και μην φοβάσαι τίποτα τώρα, όλα θα πάνε καλά. Εγώ ξέρω..... χαχαχαχα :lol::lol::lol:

Κορίτσια έρχεται η σειρά μας !!!!!!!!!!!

ΕΕΕΕ αφου το λες εσυ ετσι θα ειναι.....και ποιος ειπαμε ειναι το καρφι?.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ποιες δεν περιμένουμε τις επόμενες μέρες ;

να ξέρουμε την σειρά ανακοινώσεων καλέ :lol::lol::lol::lol:

εγώ δεν περιμένω στις 13 / 12 :-ss:-ss

Σια ως εδώ ήρθε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια πότε περιμένεις εσύ ;

η Προεδρία νομίζω οτι σου ανήκει :lol::lol::lol::lol: δεν νομίζω να υπάρχει άλλο κλανοπολιβόλο στην παρέα μας :lol::lol::lol: αντιπρόεδρος εγώ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρησιμοποιησα..και μου βγηκε κατι το οποιο θεωρησα θετικο τοσο εντονο που ηταν τη μερα που περιμενα και μετα απο δυο μερες λεω λες να μην εκανα;και ξανακανω και ηταν πιοοοο θετικο και παιρνω το δευτερο σαν θετικο ..μετα εγινε παλι αρνητικο την αλλη μερα..αρα λεω αρα..εγινε στις 23-24...οποτε στις 7 δεν περιμενω που να μην ερθει [smilie=mumum.gif] [smilie=angryfire.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasoula m sigxaritiria gia tin egkimosini s!

ola na s pane kala koritsaki m!

mi fovasai k min anisixeis!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SOU NA NAI KALI M!

H AGIA EIRINI H CHRUSOVALANTW NA NAI DIPLA S KORITSAKI M!

Να σαι καλα γλυκια μου ελπιζω να μεινει το σπορακι και να μην φυγει.Ευχομαι κι εσυ συντομα με ενα γερο σπορακι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα γλυκια μου ελπιζω να μεινει το σπορακι και να μην φυγει.Ευχομαι κι εσυ συντομα με ενα γερο σπορακι!!! :D

tha meinei koritsaki m!

min anisixeis!

exe PISTI kai na deis oti ola tha pane kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ...

ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ [smilie=director2.gif] ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥ ΚΛΑΝΙΑΡΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ....................

ΣΗΚΩΘΗΤΑΙ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΑΠΟ ΝΤΙΒΑΝΙΑ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΝΤΙΒΑΝΟΠΑΟΥΛΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΜΟΝΟ ΣΕΞ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΜΠΑΡΑΚΙΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΜΟΝΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ

ΟΥΦ ΤΑ ΕΙΠΑ #:-s#:-s#:-s ΠΡΙΤΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΤΗΧΩΣ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΩΡΑ [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif]

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΦΛΟΜΩΝΩ ΠΟΛΥ [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΜΕ ΒΡΙΖΕΤΑΙ ΠΡΙΤΣΣΣΣ ΩΧ [smilie=argue.gif][smilie=argue.gif][smilie=argue.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου , συγχαρητηρια!!!!!χαρηκα παρα πολυ οταν διαβασα το ποστ!!!ηταν το καλυτερο νεο της ημερας!!!!να μην ανησυχεις για τιποτα!!!να εχεις πιστη οτι το σπορακι σου ηρθε για να μεινει, και σε 9 μηνες θα το εχεις στην αγκαλια σου!!!ολα θα πανε καλα κουκλα μου!!!!και ολα θα πανε καλα για ολα τα κοριτσια!!! η παναγιτσα μας προσεχει σα μανα, και δεν θα αφησει καμια μας χωρις παιδακι!!!με το καλο να στεριωσει το νινι σου, και να φερεις γουρι σ'ολα τα κοριτσια του μαμι!!!πολλα πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν αφησα ουτε στιγμηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εκανα ντοιν σε καθε γραμμη και οταν δεν ειχε γραμμη...πρρρρρρρρρρρριιιιτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...