Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

καλό μηνα σε όλες μας ... :D:D ,αναστασια μου μακαρι η χοριακη σου δειξει οτι εισαι full-full-full εγκυος και αυτο το ροζ χρωμα να ειμαι ειναι τιποτε αλλο απο ενα σημαδι εγκυμοσυνης.

το οτι ποναει η κοιλια σου δεν λεει και κατι αυτο διοτι και εμενα με ποναγε και ειχα παρει μεχρι και ντεπον!

απλα χρειαζεσαι οπωσδηποτε ξεκουραση.ουτε βαρη ουτε δουλειες!ξαπλα και καμμια βιταμινη!!!θα παρω και εγω καμια βιταμινη σημερα.

θα παω να τη κανω τη χοριακη το μεσημερι μολις σχολασω.να ειναι καλα τα αποτελεσματα μας και τυχερος ο μηνας αυτος για ολες μας...εχουμε ταλαιπωρηθει αρκετα ...η ΞΟΥΤ-ΞΟΥΤ μακρια απο ολες!!!!!!!!!!

σε ποσο διαστημα βγαινει η χοριακη???ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!!!και παλι μακαρι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ante koritsia tha perimenoume me agonia ta thetika sas nea!!!anastasia pou sourthe ki ekanes tosos noris test??mpravooooooo!!!!den mporei tha nai thetiko den nomizo na nai pseutiko...me to kalo i xoriaki sou..

xara ki esi me to kalo!!!na se rotiso xoris na thelo na sou thimizo ta palia..auta pane perasane ..pame gia alla tora..xaxa...ti provlima eixate?ti kinitikotita?mono kinitikotita?auti ti sinarpastiki erotisi eho...giati me apasxolei.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante koritsia tha perimenoume me agonia ta thetika sas nea!!!anastasia pou sourthe ki ekanes tosos noris test??mpravooooooo!!!!den mporei tha nai thetiko den nomizo na nai pseutiko...me to kalo i xoriaki sou..

Δεν ξερω διαισθηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia..asxeto..alla simptomata ektos apo to roz eheis???tha sai tha sai..tha valei i panagitsa to xeri tis tha deis

Πονανε οι θηλες μου ,εχω αναγουλες και συχνουρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία σου εύχομαι καλή επιτυχία και μια θετική χωριακή!!!

Όπως και να έχει το θετικό το τεστ σπάνια είναι λάθος!

Περιμένουμε να μας πεις :D:D:D :D :D

υπομονήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη λίγο έμεινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις καλη διαισθηση το λοιπον!!!!!!αντε ευχομαι καλη μεγαλη θεορατη χοριακη!!!!θα περιμενουμε νεα σου..τι ωρα; :P

χαχαχα...τωρα διαβασα...εχεις τελεια συμπτωματα..τι αλλο θες;εγω παλι δεν εχω τιποτα ...μπουαααααααααααααααααααααααααααααααααααα :((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις καλη διαισθηση το λοιπον!!!!!!αντε ευχομαι καλη μεγαλη θεορατη χοριακη!!!!θα περιμενουμε νεα σου..τι ωρα; :P

χαχαχα...τωρα διαβασα...εχεις τελεια συμπτωματα..τι αλλο θες;εγω παλι δεν εχω τιποτα ...μπουαααααααααααααααααααααααααααααααααααα :((:((

Ωρα 13.00 θα ξερουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία σου εύχομαι καλή επιτυχία και μια θετική χωριακή!!!

Όπως και να έχει το θετικό το τεστ σπάνια είναι λάθος!

Περιμένουμε να μας πεις :D:D:D :D :D

υπομονήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη λίγο έμεινε!!!

Ευχαριστω φιλεναδα μου.Μακαρι να ειναι ετσι και να μην ειναι απο την ενεση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθουσαμε ενα μιση χρονο αλλα δεν ειχαμε καταφερει κατι ..πηγαμε και εκανε ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα και η κινητικοτητα ηταν χαλια και τα σπερματοζ.ειχαν βλαβες στη κεφαλι στην ουρα και ετσι ο ξαδελφος του αντρα μου ,που το συζητησαμε ,μας ανεφερε κατι για κιρσοκιλη,ειχε αυτος και εκανε την επεμβαση και η γυναικα του μετα απο 3 μηνες ηταν εγκυος!!!ετσι πηγαμε και εμεις σε αυτον τον ουρολογο σε δημοσιο νοσοκομειο ειναι(ο θεος να τον εχει καλα!!!)και μας εστειλε για αναλυση σπερματος αλλου γιατι το πρωτο το ειχαμε κανει σε ενα παλιο κεντρο πολυ γνωστο...και για υπερηχο ορχεων.βρεθηκε πολυ προχωρημενη κιρσοκηλη που ασχετα με οτι του κατεστρεφε το σπερμα επρεπε να αφαιρεθει διοτι ατροφουσε τον ορχη!!!ετσι αφησαμε καποιο διαστημα μεχρι να γινει το χειρουργειο γιατι ετρεχα εγω με καποια αλλοιωση που ειχα στο τραχηλο απο κονδυλωματα και ετσι πριν 5,5μηνες καναμε την επεμβαση της κιρσοκηλης και τωρα.....!!!!!!!!!!!!!!!!επομενως κοριτσια το λεω διοτι απο συμβουλες γυναικολογου για τον αντρα μου δε βοηθανε ...να ρωτατε καποιον ουρολογο.

μακαρι να πανε καλα ..για ολες μας!!!!αναστασια πρεπει να εισαι εγκυουλα... :D:D:D:D:D:D

cuado προσπαθειτε αρκετο καιρο???εμεις 2,5 χρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e tote apokleietai na se epireazei...mia xara...eisai den to sizitame allo anastasia...ena nai!!!sti xoriaki leipei!!!

xara mou emeis prospathoume 1 xrono kai...sxedon 1,5 olo leo eimaste konta..emas vgike kalo to sperma morfologika..kai apo arithmo klp..ligo i kinitikotita itan oriaka..ego ekana tis ipoloipes exetaseis...ekana kai salpigografia ton perasmeno mina kai itan ok..alla moraki akoma mpouxouxou...den xero..pisteuo eimaste konta..oi giatroi mou eipan pos einai periergo na min eho meinei..pisteuo pos to eho poli sto mialo mou ki ego...alla otan perimeneis toso ti na kaneis..kai tora tha xanakanoume spermodiagramma kai tha doume..prospathoun na mas peisoun gia spermategxisi klp..gia na teleionoume diladi..isos meta tis giortes..den xero an apogoiteuto kai den ehei erthei..ehoume auto pou lene anexigiti ipogonimotita...xaxa...tha pame parisi xristougenna..eho akousei pos ekei menei o pelargos pou fernei paidakia...pao na ton piaso apo to ftero.. :lol:

xara mou xairomai poli poli gia sena...poli anamoni vre paidi mou xaras to kouragio sou...sigharitiria kai pali kai na pane ola kala sou euxomai me oli mou tin kardia.. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το νΑ εχει ενα ζευγαρι φυσιλογικες εξετασεις αλλα να προσπαθει 1,5 χρονο πιστευω οτι ειναι θεμα παλιο-αγχους!!!!!!ολα καλα θα σου πανε απλα μη το σκεφτεστε(ποια μιλαει!!)που συνεχεια συτο σκεφτομουν!!!! :lol::lol::lol::lol: cuado συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα !!!!να συμβουλευτειτε ουρολογο ομως.

rose ..ποτε θα μπεις μεσα!!! :geek::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia!!!!!αντε ποτε θα μας πεις?????!!!! 8-}8-}8-}8-} μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy12.gif] :wave::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θετικο!!!!!Αλλα πολυ χαμηλες μοναδες παλι σαν την αλλη φορα 18,57.Ο γιατρος μου ειπε ειναι νωρις ακομα γι αυτο, να περιμενω να δω τι θα γινει με την ροη του αιματος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι φυσικα και ειναι πολυ νωρις ακομα...εισαι 5 μερες πριν την περιοδο!!!σχεδον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου συγχαρητήρια κοπέλα μου, απο τα βάθη της ψυχής μου σου εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Να κρατήσεις σύντομα ένα γερό και ευτυχισμένο μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Εγώ πριν λίγο αδιαθέτησα τελικά... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΡΤΥ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΑΚΟΥΤΕ ..... [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΑΚΟΥΤΕ

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΛΕΩΩΩ [smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif]

[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΑΣ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...