Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!!θελω να σας πω οτι σας σκεφτομαι, και παντα πιστευω πως συντομα θα γινετε μανουλες!!!η παναγιτσα ακουει τις προσευχες μας και παντα μας βοηθαει!!!!ευχομαι γρηγορα να αδειασει η λιστα σας, και να γεμισει η κοιλιτσα με σπορακι!!!φιλια πολλα σε ολες και αισιοδοξια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια,

Λοιπόν θα πάω σήμερα στον γναικολόγο μου γιατί θα τρελαθω διαφορετικά. Έχει χαλάσει όλη μου η διάθεσηξ και το Σ/Κ η ψυχολογία μου χάλια. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτές οι ενοχλήσεις και θα πάω για να μάθω. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ και με έχει τρελάνει αυτό. ΄΄Οτι και να είναι να είναι καλό, υγεία και ευλογημένο. Αυτό ευχομαι και φυσικά σε σας να αρχίσουν να έρχονται τα καλά νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! χθες κοριτσια ηταν πολυ δυσκολη βραδια.η μαμα μου ekane synexeia emetous,diaria kai στο τελος ειχε και αιμα!!!οχι μεγαλη ποσοτητα αλλα ειχε.τρελλαθηκα!!!οπως καταλαβαινετε ολο το βραδυ το περασα στο νοσοκομειο .ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ,δεν βρηκαν κατι οι εξετασεις βγηκαν καλες.βεβαια της ειπαν οτι εαν αυτο συνεχισει να ξανα παει.μολις ειδα το αιμα με επιασαν πονοι στη κοιλια ..αλλα αφου ειναι καλα ...μου περασαν ολα.

ΤΕΛΙΚΑ κοριτσια η υγεια ειναι τοσο σημαντικη...στεναχψρεθηκα χθες στο νοσοκομειο.κοσμος....

τεστακι cuado μου δε λεω να κανω ακομη,αλλα με τρωει η αγωνια μου και εαν η ΞΟΥΤ-ΞΟΥΤ δε μου ερθει και αυριο τοτε..θα κανω .ΜΟΡΟΥΛΙ τι εχεις τι αισθανεσαι?? :-?:-?

rose mou mia xara einai ο κυκλος σου.αλλα και εγω εκανα τοσο καιρο λαθος!!

καλη εβδομαδα σε ολες μας με ευχαριστες ανακοινωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=3some.gif] ....και πολυ......smilie=sex.gif] [smilie=sex.gif] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!θελω να σας πω οτι σας σκεφτομαι, και παντα πιστευω πως συντομα θα γινετε μανουλες!!!η παναγιτσα ακουει τις προσευχες μας και παντα μας βοηθαει!!!!ευχομαι γρηγορα να αδειασει η λιστα σας, και να γεμισει η κοιλιτσα με σπορακι!!!φιλια πολλα σε ολες και αισιοδοξια!!!

ευχαριστουμε παρα πολυ afrodite!!!ευχομαι με το καλο και σε σενα....ευχαριστουμε.. :x:x:x:x:x:x[smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι αισθάνομαι ρε χαρα, θα τρελαθώ ρε γαμώτο, με έχει κυριέυσει τ άνγχος, αισθάνομαι 'ενα πονάκι χαμηλά στην κοιλιά, ένα περίεργο σφίξιμο... Αυτό που με τρελαίνει είναι ότι όσο περαστικό και να είναι αν είναι κάτι θα μου πάρει με θεραπεία κανα δίμμηνο το πολύ..αλλά οκ ας είναι περσαστικό...

Περαστικά στην μανούλα σου κοπέλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!ειμαι καινουρια στο φορουμ αλλα σας διαβαζω πολυ συχνα!!!εχω σταθερο κυκλο 25-26 ημερων και προσπαθω και εγω για μωρακι....θα ηθελα να μην αδιαθετησω την παρασκευη....δε μπορω να καταλαβω αν ειναι συμτπωμα ο πονος στη μεση η στο στηθος μιας και αυτα ειναι ειναι ιδια με της περιοδου το μονο που με παραξενεψε αυτη τη φορα ειναι οτι οταν κανω ενα τσιγαρακι με πιανει εντονη ζαλαδα....και εχτες το βραδυ με το που εφαγα με επιασε αναγουλα αλλα και παλι μπορει να ειναι πολυ νωρις για αναγουλες ....τεσπα θα δειξει σε μερικες μερες.....ευχομαι ολες συντομα να γινουμε μανουλες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου, τι κάνετε? βλέπω είχαμε γεμάτο Σ/Κ.

Κατ'αρχήν να σας ευχαριστήσω που με συμπεριλάβατε στην λίστα, επειδή έχω αρκετά άστατο κύκλο είμαι στην 32 μέρα και δεν περιμένω όλη αυτή την εβδομάδα.... :? Βέβαια δεν ελπίζω και πολύ γιατί δεν πετύχαμε τις γόνιμες αυτό τον μήνα και δεν αγχόνομαι, θα έρθει.... :roll::(

Επίσης συνέβει κάτι το Σάββατο το βράδυ που μου απέδειξε (για μια ακόμη φορά) ότι ο Χριστούλης μας ακούει δυνατά και καθαρά!!! Είμαι πεπεισμένη ότι θα μας το στείλει το μωράκι μας όταν ΠΡΕΠΕΙ !

Αφροδιτούλα πάντα χαιρόμαστε να περνάς να μας βλέπεις, τι κάνει το σποράκι σου? Γερό και δυνατό εύχομαι να είναι πάντα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα ακομη δεν ηρθε;χμχμχμχμ...μα τι περιμενεις;

μωρουλι πολυ αγχος οτι εχεις κατι και δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτο που φοβασαι..τι εχεις;

νινινακι...ειναι καλα συμπτωματα αυτα που εχεις και θα σου ελεγα να μην καπνιζεις αν μπορεις..θα δειξει την παρασκευη..

λεβου..δεν περιμενεις κι εσυ ε;αντε αγωνια και αυτη τη βδομαδα..εγω εκτος απο τα πριτσ προυτσ δεν εχω αλλα συμπτωματα που το στηθος συνηθως πονουσε τετοιες μερες χωρις εγκυμοσυνη βεβαιως βεβαιως..θα περιμενουμε υπομονετικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλη επιτυχια σε ολες!!!συντομα να λετε τα χαρουμενα νεακια!!!

ΑΡΓΕΝΤΙΝΑΚΙ σε ειδα και ειπα να περασω να πω ενα γεια!!!!!φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xanoum rebeeeeeeek...na sai kala...xaxax edo stin anamoni opos vlepeis..old time classic...erxetai i mpoumpou sou vlepo...me to kalo!!! :x:YMHUG::ymapplause:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ερχετε ερχετε ναι!!! :D

ελπιζω να ερθει και να κατσικωθει και σε σενα μια κορη η ενας γιος συντομα!!!αντε ρε κοριτσια δουλεψτε το :lol::lol::lol::lol:

φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!ειμαι καινουρια στο φορουμ αλλα σας διαβαζω πολυ συχνα!!!εχω σταθερο κυκλο 25-26 ημερων και προσπαθω και εγω για μωρακι....θα ηθελα να μην αδιαθετησω την παρασκευη....δε μπορω να καταλαβω αν ειναι συμτπωμα ο πονος στη μεση η στο στηθος μιας και αυτα ειναι ειναι ιδια με της περιοδου το μονο που με παραξενεψε αυτη τη φορα ειναι οτι οταν κανω ενα τσιγαρακι με πιανει εντονη ζαλαδα....και εχτες το βραδυ με το που εφαγα με επιασε αναγουλα αλλα και παλι μπορει να ειναι πολυ νωρις για αναγουλες ....τεσπα θα δειξει σε μερικες μερες.....ευχομαι ολες συντομα να γινουμε μανουλες :D:D

Καλως την συμπασχουσα φιλη μας. :D Ευχομαι ολα αυτα που νιωθεις να ειναι συμπτωματα απο το σπορακι σου.Καλα απο ζαλαδες, ανακατωσουρες, πονους δοξα το Θεο καθε φορα τα εχουμε ολες!!!!Αντε περιμενουμε ευχαριστα νεα την Παρασκευη!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando έχω ανχγωθει πραγματικα πολύ και σίγουρα ανευ λόγου και αιτίας. Χαζομάρες του μυαλού. Περισσότερο νομίζω είναι το ότι περίμενα πολύ να μάθω ότι είμαι έγγυος και τελικά με τις ενοχλήσεις θα μάθω ότι θα πρέπει να κάνω καμια θεραπεία, και θα με πάει πίσω.

Χαζομάρες, θα πάω στον γιατρό μου και όλα θα τα μάθω. Ότι δεν μπορώ να το αλλάξω καλά θα κάνω να το απολάυσω..

Cuando σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κοπέλα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai vre morouli..ok..kai pali den katalavaino giati aghonesai ekanes test kai eides oti den eisai egios opote pas na sou pei oti eheis kati allo?giati pisteueis pos eheis kati kako pou den mporeis na apofigeis..auto den katalava..kala ama einai me to giatro na nioseis kalitera pigaine..esi xereis kalitera pos niotheis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooo koritsia mou!!!!eftasa kai egw i talaipwrimeni!!

ninaki sou efxomai kai egw me ti seira mou na einai symptwmata egkymosinis kai na mas peis syntoma ta efxarista....ante koritsia mou na erthoun ta sporakia mas kai na einai gera k na stamatisei afti i talaipwria!!egw logw oti mono me ekswsomatikes exw elpides na kataferw na ginw manoula milame gia megaaaali talaipwria :x

alla kaii afto me tin akatanomasti :evil: ti anxos!!!!!

sorry an kourasa!ola kala na pane gia oles!!!!!!!

filakia koukles mou..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκα!!!συμπασχω δε λετε τιποτα!!! εμπρος στον αγωνα ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ :lol::lol:;) jannolino συντομα ευχομαι να μας πεις ευχαριστα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα μου ντε, γιατί αγχόνομαι έτσι? Το μυαλό παιδί μου, τοο μυαλο΄είναι μεγάλο πανηγύρι..

Θα μα΄θω σήμερα και όλα θα είναι μια χαρά..

ninaki καλώς είρθες, με τα δικά μου σορυ δεν σου μίλησα...

Θέλουμε πολλά νινάκια ακόμη να καλοσωρίσουμε και αυτά να είναι στην κοιλίτσα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενημερωσε μας μωρουλι το λοιπον...θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα..αλλα και εγκυος να εισαι,τωρα σε λιγες μερες δεν περιμενεις ετσι δεν ειναι;δεν θα μπορει να δει κατι λογικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμένω στις 6 την αλλη εβδομάδα δηλαδή, ξέρω γω μπορεί να δει?

Λες να είμαι έγγυος με τέτοια συμπτώματα? Ασχέτου? Θα ψάχνόμαστε μετά σε οτιδήποτε σύμπτωμα έχουμε να λέμε μηπως είμαστε έγγυος.. :lol::lol:

Ευχομαι Cuando να είμαι τουλάχιστον έγγυος και να μην είναι καμια κύστη και μου καθυστερήση τα σχεδια μου. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι φυσιολογικος ο κυκλος μου λετε ε?γιατι ξερω οτι 28-30 ειναι ο φυσιολογικος.εμενα μου φαινεται πολυ περιεργο να ειναι μεχρι 32 ημερων..αλλα νταλα μετρουσα τοσα χρονια :blink:

σημερα βλεπω να ερχεται γιατι με το που σχολασα απο την δουλεια με επιασαν πονοι και πηρα ντεπον εχω γεμισει και σπυρακια :S:angry: οποτε ειναι θεμα ωρων να κατεβει :( συνηθισμενα τα βουνα απο τα χιονια :P

χαρα περαστικα στην μαμα σου!ετσι ειναι η υγεια μας πανω απο ολα ολα τα αλλα θα ερθουν...εμενα μου φαινεται ομως οτι θα μας ανακοινωσεις ευχαριστα αυτες τις μερες ;) για να μην σου εχει ερθει ακομα μηπως λεω μηπως φταιει το σπορακι? :P αυριο να κανεις χοριακη η τεστ να μας πεις εχω αγωνια :-ss:-ss

afrodite σε ευχαριστουμε πολυ πολυ για τις ευχουλες σου :x:x με το καλο κοπελα μου το μπεμπακι σου και ετσι να φουσκωσουμε γρηγορα ολες μας :):)

morouli μην τρελενεσαι!!!ασε το αγχος δεν βγαζεις και κατι με το να το εχεις..εφοσον πηγες στον γιατρο θα δεις ολα καλα θα ειναι και θα ηρεμησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω να σε στενοχωρησω μωρουλι αλλα λογικα..δεν μπορει να δει κατι..λογικα..τωρα αν δει..δυσκολο μου κανει..πηγαινε εσυ..μωρουλι αλλα συμπτωματα εχεις;ειχες ποτε ξανα κυστες;γιατι φοβασαι την κυστη δεν καταλαβαινω...μακαρι να ναι μωρακι παντως.. :P

χαρα κανε ενα τεστ επιτελους θα σκασουμε ...χαχα

ροζε..δεν ειναι τιποτα σιγουρο μεχρι να τη δεις..αυριο λεει το τικερ σου..οποτε περιμενε..για να δεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου οι πονοι οταν ερχονται ερχεται και η κυρια απο πισω :lol::lol: συνηθισμενη ειμαι δεν πειραζεει!δεν πεφτω ψυχολογικα ισα ισα εχω διαθεση πολυ...αυριο θα παω να παρω δεντρακι και στολιδια να στολισω ολο το σπιτι και ειμαι χααρουμενη.Χριστουγεννα ειναι μερες χαρας!!! :):):)

το τικερ μου λεει οτι θελει :-p εφοσον πλεον εχω κυκλο 28-32 ειναι μεχρι την Τεταρτη που κανονικα πρεπει να ερθει αλλα δεν το εχω αλλαξει.σημερα λοιπον που θα ερθει θα το αλλαξω και θα το βαλω κανονικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...