Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΑΒΩ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΟΣΥΡΤΗ [smilie=clock.gif][smilie=clock.gif][smilie=clock.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα εδώ γελάμε...

εγώ εξαφάνισα ολόκληρο τετράγωνο... μόνη μας μείναμε Αναστασία δεν υπάρχει ψυχή =))=))=))=)) και δεν χρειάζομαι ούτε φασόλια... μπορώ και μόνη μου =))=))

Σία όποια και αν είναι η απόφαση σου εύχομαι ολόψυχα όπως και για όλες, σύντομα να γίνεις μανούλα !!!!!

σας φιλώ... τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΙΑ ΠΑΕΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΣΑΓΚΡΙΑ ΣΕ ΣΥ ΟΧΙ ΟΧΙ [-x[-x[-x[-x[-x[-x

ΦΑΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ @-)@-)@-)@-)@-)@-)

ΘΑ ΚΛΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΛΑΥΡΑ [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΕΠΙΥΘΗΜΗΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ [smilie=laughing7.gif] [smilie=laughing7.gif] [smilie=laughing7.gif] [smilie=laughing7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΙΑ ΠΑΕΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΣΑΓΚΡΙΑ ΣΕ ΣΥ ΟΧΙ ΟΧΙ [-x[-x[-x[-x[-x[-x

ΦΑΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ @-)@-)@-)@-)@-)@-)

ΘΑ ΚΛΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΛΑΥΡΑ [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΕΠΙΥΘΗΜΗΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ [smilie=laughing7.gif] [smilie=laughing7.gif] [smilie=laughing7.gif] [smilie=laughing7.gif]

Να βαλω το τσουκαλι στη φωτια δηλαδη με σπεσιαλ φασολαδα? :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και καλό σ/κ να έχουμε..

μπήκα στις γόνιμες μέρες μου, εμείς ξεκινήσαμε ποιο μπροστά βέβαια.. :oops:

ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ;;);));))

Δεύτερα έχω γυναικολόγο και ανυπομονώ πότε θα πάω, έχω αγωνία :-ss τι θα κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και καλό σ/κ να έχουμε..

μπήκα στις γόνιμες μέρες μου, εμείς ξεκινήσαμε ποιο μπροστά βέβαια.. :oops:

ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ;;);));))

Δεύτερα έχω γυναικολόγο και ανυπομονώ πότε θα πάω, έχω αγωνία :-ss τι θα κάνουμε.

Καλη επιτυχια merenta ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia εσυ αεριζεσαι εσυ εχεις μωρο :lol::lol::lol::lol: εγω ακομα τιποτα δεν εχω οποτε θα ερθει η κοκκινη κυρια :-p:-p

marikaki και μονο που διαβασα οσα φαγατε που επεσαν τα σαλια :-p τι ωραια στην Αμερικη που ειναι τωρα τα Χριστουγεννα ολοι οι δρομοι φωτεισμενοι με πολυ ομορφα στολιδια.εκει γινεται η νυχτα μερα σωστα μαρικακι μου? :) εισαι τυχερη %%-%%- οσο για την μπεμπεδοσκονη αν περιμενεις να στην δωσω εγω θα περιμενεις πολυ ακομα :)):)) 28η σημεραα και προχωραμε :-s

ΣΙΑ εμεις προσπαθουμε 3 χρονια και 4 μηνες περιπου δηλαδη τι επρεπε να κανω τωρα να τρεξω για εξωσωματικη?μηπωςς πρεπει να κανεις καποιο αλλο βημα πριν την εξωσωματικη?για συζητησε το με τον γιατρο σου μηπως χρειαστει λαπαροσκοπηση?δεν ξερω απλα δινω ιδεες μπας και αποφυγεις την εξωσωματικη..το ξερω οτι εχεις κουραστει να περιμενεις γιατι και εγω το ιδιο νιωθω,αν ομως εχεις φτασει στα ορια σου και δεν αντεχεις αλλο εσυ αποφασιζεις.ευχομαι να πανε ολα καλα και να ερθει η μερα που θα ακουσεις αυτη την λεξη "εισαι εγκυος".μαγικη στιγμη και εγω την περιμενω πως και πως...

merenta και anastasia ειστε εγκυουλες και δεν το ξερετε :-p:-p μονο μην βρεθειτε πουθενα μαζι γιατι βλεπω να μην μεινει κανενας γυρω σας =))=))=))=))=))

βρε ΣΙΑ ομως και εσυ τα ιδια κανεις με τις αλλες?σε παρασυρουν :-p:-p αυτος ο χιονανθρωπος εκει με τα χοροπηδητα του δεν ειναι τυχαιος :-s οπως λεει και το marikaki μας φλομωσε βαλτου ταπα =))=))=)) καθε σηκωμα του και μια λιποθυμια :D:D:D:D:lol::lol:

merenta καλη επιτυχιααα ολα καλα θα πανε :x:-*:-*

κοριτσια σημερα ρεπαρο!τι ωραια και ημουν χαλια χθες ειχα δεκατα και πονολαιμο!σημερα ειμαι καλυτερα το χρειαζομουν το ρεπο γιατι ειχα κουραστει παρα πολυ!καλο σ/κ να εχουμε και με πολλες ομορφες ανακοινωσεις και οχι ασχημες μυρωδιες :blink::D:D:D:D:D:D:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ εγω δεν εχω ρεπο αλλα ειμαι ευδιαθετη αν και νυσταζω i-)i-):YMHUG::YMHUG: αρκετα!!!!!!!!!!!!μονο και μονο ΠΟΥ τα χριστουγεννα ερχονται γεμιζω με θετικη ενεργεια..ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ-ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ-ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ-ΛΑΜΠΑΚΙΑ-ΔΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!28ημερα σημερα και....παρακαλω τον ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΟΥ -πιστευω να εχεΙ καταλαβει τι θελω ;);) ειχα αδιαθετησει στις 30/10...αλλα το στηθος μου δε με ποναει ..οπως ποναγε τις προηγουμενες ημερες...και ετσι δε πολυ ελπιζω,τις προηγουμες ημερες ουτε να το ακουμπισω τωρα το ακουμπαω και με ενοχλει λιγο..(ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 26ΗΜΕΡΑ-ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΗΜΕΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ...ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ X(X(X(X( )

ΑΛΛΑ δε το βαζουμε κατω ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ...ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!ΣΥΝΤΟΜΑ :lol:

ΜΕRENTA ..MAKARI AYTOS O MHNAS ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ...Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ...ΚΑΡΠΟ %%-%%-%%-:P:P:P ! . ΑΛΛΑ ..ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ συνεχεια ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚα εαν το σκεφτομαστε αγχωνομαστε και δε γινεται τιποτα(2χρονια και κατι μηνες το εχω μαθει καλα)!!!

κοριΤΣΙΑ ΟΧΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΗ ΔΙΩΞΟΥΜΕ..ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΑΣΧΕΤΑ..ΕΔΩ ΣΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΑΣ!!!! :-B:-B:-B:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob8.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] κοριτσια κι εγω παντως δεν παω πισω αυτη ειναι η αληθεια και δεν ξερω τι να κανω.....οντως οπως λεει και η χαρα θα διωξουμε τον αη βασιλη...για αυτο προσοχη..χαχαχα

μερεντουλα καλη επιτυχια στο γιατρο και ροζε και χαρα κρατατε γερα..ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ΣΟΥ CAudo!!!!TI KANEIS??? :-\ :(|):x ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ αγχωνομαι αλλα μια κουβεντα ειναι...!!!!!θελω τοοσο πολυ να γινω μανουλα.προσπαθω να κραταω γερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκλασε η νύφη σχόλασε ο γάμος....το ξερετε? :lol::lol:

Η αλήθεια ειναι πως ο Αγιος Βασιλης ουτε που θα μας πλησιασει!!! :shock:

χα χα χα χα χα χα.... εκλασε η νύφη σχόλασε ο γάμος =))=))=))=))=))=)) καλέ που το θυμήθηκες αυτό ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑ, ΧΑ, ΧΑ, ΧΑ!!!! Η αλήθεια είναι ότι με τα πολλά-πολλά, ο Άγιος Βασίλης θα φύγει από την πολύ βρώμα...

=))=))=))=))=))=))=))=))

Χαρούλα και Ρόουζ, όσο δεν έρχεται η ακατανόμαστη υπάρχουν ελπίδες. Γι'αυτό καλά σας λέει η cuando, βαστάτε γερά....

Μερεντούλα, καλή επιτυχία και προσοχή με τα προυτς-προυτς, γιατί έχει πέσει επιδημία τελευταία...

Εγώ περιμένω γύρω στι 6 Δεκεμβρίου, οπότε έχω καιρό ακόμα!

Γλυκιά μου etoile, ζηλεύω πολύ!!!! Θα περάσεις υπέροχα στην Ισπανία! Δυστυχώς δεν έχω πάει...αλλά ελπίζω να την επισκεφθούμε κάποια μέρα. Ο άντρας μου πήγε πριν από χρόνια και πέρασε καταπληκτικά. Κάτι μου λέει ότι η σανγκριά και η παέλια θα κάνουν το θαύμα τους!!! Χαλάρωσε εσύ και άσε να σου συμβούν τα ωραία...Και εγώ σε μια μικρή απόδραση έμεινα έγκυος την πρώτη φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κραταω γερα με τσαμπουκα!!!3 χρονια και κατι δεν κανω και τιποτα αλλο :lol::lol::lol:

εδω παραμενω και περιμενω ;)

αφηστε τα πριτς και τα προυτς γιατι ο Αγιος Βασιλης αντι για δωρο μωρο θα φερει μια κουτα με αρωματικα χωρου =))=))=))=))

χαρα 29η για σενα μην κλεβεις :-p ελα να ξεκινανε οι προ-Χριστουγεννων ανακοινωσεις :):y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΜΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΡΙΤΣ ΠΡΟΥΤΣ ??? ΔΗΛΑΔΗ ΚΛΑΝΙΕΣ ΠΟΡΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ?? [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΧΟΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΡΒΑΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΕΣΕΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ :lol::lol::lol::lol:

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ......... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSARES!!!!!!GEIA KAI PALI!!!ROSE...H PHOTO SOY ME TO MWRO....EINAI OLA TA LEYTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =p~=p~=p~

MARIKAKI...OSO DE MAS ERXETAI EXOYME ELPIDES!!!!!!!!!!SE KAMMIA MAS NA MHN ER8EI H ...KSOYT-KSOYT-KSOYT!!!!!!!!!!!!!!ETSI 8A TH LEME APO EDW KAI PERA OLES MAZI!!!!!KSOYT- KSOYT -KSOYT!!!!!NA PAREKSHGH8EI MAZI MAS KAI NA MH MAW ERXETAI GIA TOYS EPOMENOYS MHNES!!!!TH KALOYME????!!!! X(X(8-}8-}8-}

ROSE MA PWS EINAI 29??ADIA8ETHSA STIS 30/11 THN HMERA KORITSIA POY ADIA8ETOYME TH METRAME H OXI...EGW MIA ZWH DE TH METRAGA ,LEW OTI ADIA8ETW STIS 26HMERES ALLA DE BAZW MESA AYTH POY MOY HRUE.TELIKA TI ISXYEI??? :?::?::?:

ALLA KAI OOPWS KAI NA EXEI ...MAKARI NA MHN ADIA8ETHSW!!!!8ELW TOSO POLY.....

[smilie=director.gif] [smilie=naka.gif] OLES MAZI NA LEME KSOYT -KSOYT GIA NA MHN EMFANISTEI SE KAMMIA MAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσια,

merenta καλή επιτυχία, και σε σένα xara άντε να μάθουμε τα καλά νέα σας σύντομα.

Εγώ κοπέλες είμαι σε μια περίεργη φάση, επειδή δεν είρθα πολλες φορές αυτόν τον μήνα, (δεν είχα τρελή διάθεση) έκανα όμως 3 φορές. 2 στις γόνιμες η οπία δευτερη δεν την απόλαυσα καθόλου, ένιωθα πολύ κουρασμένη πολύ κάπως, και η μια ήταν αμέσως μετά την περίοδο.

Νιώθω λοιπόν συνέχεια πρησμένη φουσκομένη και ενοχλήσεις στην σάλπιγκα και απο κάτω στην κοιλιά όπως ξανάπα σε προιγούμενο. Η κοιλιά μου γουργουρίζει συνέχεια και σκέφτομαι να επισκεφτώ τον γιατρό μου στις επόμενες μέρες.

Εύχομαι να μην είναι τίποτα και να μην με σταματήσει. Τον Γεννάρη θα ετοιμαστώ για σαλπιγγογραφία.

Θέλω και εγώ Ισπανίαααα. Το καλοκαίρι είχαμε κανονήσει για Ιταλία αλλά επειδή έχασα την μανούλα μου δεν πήγαμε. Δεν πειράζει όμως... έχουμε χρόνο για τέτοια.

Την ημέρα των Χριστουγέννων θα βγείτε έξω θα κοιτάξετε ψηλά στον ουρανό τα αστέρια και θα κάνετε μια ευχή στον Χριστούλη.. Ξέρετε εσείς.

Καλό βράδυ κορίτσια...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...