Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

[smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing8.gif] ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΩ

ΔΕΝ ΠΑΩ ΜΕΓΑΡΟ [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing8.gif] ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing8.gif]

[smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα Αμερικανά γιορτάζουν την επιβοίωση των πρώτων αποίκων με την βοήθεια των Ινδιάνων. Την πρώτη πετυχημένη σοδιά που τους επέτρεψε να βγάλουν τον πρώτο χειμώνα. Οι πρώτοι άποικοι ήταν Άγγλοι που εγκαταστάθηκαν στο σημερινο Plymouth της Μασσαχουσέττης.

Εάν οι καψεροί Ινδιάνοι μπορούσαν να μαντέψουν το μέλλον, θα στους είχαν ξεπαστρέψει όλους, αντί να τους βοηθήσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα. όλες μαζί κούνημα με τον Άγιο Βασίλη [smilie=wav.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα Αμερικανά γιορτάζουν την επιβοίωση των πρώτων αποίκων με την βοήθεια των Ινδιάνων. Την πρώτη πετυχημένη σοδιά που τους επέτρεψε να βγάλουν τον πρώτο χειμώνα. Οι πρώτοι άποικοι ήταν Άγγλοι που εγκαταστάθηκαν στο σημερινο Plymouth της Μασσαχουσέττης.

Εάν οι καψεροί Ινδιάνοι μπορούσαν να μαντέψουν το μέλλον, θα στους είχαν ξεπαστρέψει όλους, αντί να τους βοηθήσουν...

Μαρικάκι μου Happy thanksgiving βρε! Εύχομαι πολύ σύντομα κι εσυ να είσαι ευγνώμων για ένα ζουμπουρλό μωράκι... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διπλα στο "μωρο"εβαλα και το αλλο μωρο το κανονικο.για να δειτε τετοιος αντρας τι μωρο βγαζει =))=))=))

και απο κατω ο Αγ.Βασιλης να κουναει τον ποπουλη του [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif][smilie=booty.gif]=))=))=))

με επιασε η τρελλα μου σημερα,με τοσα ωραια που ειδα σε αυτο το λινκ τα θελω ολαααα :-p:-p:)):))

=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ levou!!! Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!! Εάν καταφέρουμε να κάνουμε δικό μας παιδί (δηλ. με τα δικά μου ωάρια),θα καεί το πελεκούδι στο επόμενο ThanksGiving!!!!

Γειά σου ρόουζ με τα κέφια σου σήμερα!!! Πολύ ανεβασμένη σε βρίσκω... :-bd:-bd:-bd

That's the spirit, βρε παιδιά... [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν λέω Rose μου καλό και το άλλο το μωρό αλλά αυτό στον αχυρώνα είναι όλα τα λεφτά.... !

Ουφ κολάστικα απογευματιάτικο... Ο αντρούλης μου θα την πληρώσει!!!χιχιχιχι...

Τώρα που το καλοσκέφτομαι εμάς μας έρχεται όλες τις μέρες εκτός απο τις γόνιμες!!! Και μετά απορώ που δεν έχω μείνει έγκυος.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα με δεις ετοιμη να πεσω κατω ειμαι απο την κουραση και την νυστα αλλα μου εφτιαξε η διαθεση με οσα ειδα και η ορεξη μπορω να πω ;)=))=)) ειδικα με τον Αγ.Βασιλη πεθανα στα γελια οταν τον ειδα =))=))

levou το πρωτο μωρο πρεπει να εχεις για να κανεις και το δευτερο :D:D:D

δεν μπορω να βαλω φωτο στο προφιλ καμια δεν δεχεται :angry: θα προσπαθησω αυριο παλι τωρα κουραστηκα.

σας φιλω κοριτσια καλη συνεχεια :kiss::kiss::kiss: πολυ ωραια η παρεουλα σας ευχαριστω!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα Αμερικανά γιορτάζουν την επιβοίωση των πρώτων αποίκων με την βοήθεια των Ινδιάνων. Την πρώτη πετυχημένη σοδιά που τους επέτρεψε να βγάλουν τον πρώτο χειμώνα. Οι πρώτοι άποικοι ήταν Άγγλοι που εγκαταστάθηκαν στο σημερινο Plymouth της Μασσαχουσέττης.

Εάν οι καψεροί Ινδιάνοι μπορούσαν να μαντέψουν το μέλλον, θα στους είχαν ξεπαστρέψει όλους, αντί να τους βοηθήσουν...

που να ήξεραν...

καλώς την levou, όπως βλέπεις είναι η ώρα της τρελής.... 8-}8-}:o):o) και μας έχει πιάσει όλες μια τρέλα, δυο.. τρις...

καλή συνέχεια και απο μένα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστούμε πολυ για την πληροφορία γωγάκι...

Κορίτσια βγαίνω και εγώ, γιατί πρέπει να πάω για ψώνια στο σούπερ μάρκετ. Αύριο, βλέπετε, θα είναι όλα κλειστά.

Πολλά φιλαααααααάκιαααααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou το πρωτο μωρο πρεπει να εχεις για να κανεις και το δευτερο :D:D:D

Δεν θέλω να σας κάνω να ζηλέψετε κορίτσια μου αλλά είναι και το δικό μου το μωρό φωτιά και λάβρα!!!! χιχι... :ymblushing::x:-p

Καλή ξεκούραση Rose ευχαριστούμε που μας έφτιαξες το κέφι ;)

Γειά σου μερεντούλα!

Συγχαρητήρια στην Ανθούλα, καλη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ

ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ!

ΤΙ ΤΡΕΛΛΑ ΚΕΦΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ? :P

ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ!ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΔΙΕΘΕΤΗΣΑ,ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ...ΑΝΤΙ ΓΙΑ 27/11 ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...

ΗΤΑΝ Η 12 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ!

ΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:?: Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΑΡΙΣΤΟ (ΚΑΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ)ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΔΡΑΣΤΙΚΟ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΦΘΕΙΡΕΙ! :roll:

ΕΙΜΑΙ 32 ΕΤΩΝ ΓΕΜΑΤΑ!!!!!ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

ΤΙ ΛΕΤΕ?

WHAT'S NEXT?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια

Χουανιτάκι, υπομονή και επιμονη κοπέλα μου, μην απογοητευεσαι.

Εγώ είμαι 37 και κάποιες άλλες κοπέλες μεγαλύτερες απο μένα και δεν το βάζουν κάτω. Καταλαβαίνω την απογοήτευση που ένιωσες εχτές που είρθε αλλά όπως έχω ΄ξαναπεί, να χέρεσαι γιατί δεν είναι αρώστια αυτό που σου συνέβει αλλά υγεία. Όλα στην ώρα τους. Μην βιάζεις καταστάσεις. Άστο ελευθερο και θα έρθει μόνο του. Δεν έρχεται /οταν εμείς το θέλουμε αλλά όταν πρέπει και θέλει εκείνο να έρθει.

Απόλαυσε λοιπόν την υγεία σας, την αγάπη σας, και να ευχαριστείς τον Θεό καθε μέρα.

Πίστεψέ το και θα έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli συμφωνώ.

Κορίτσια απολαύστε τις μέρες ελευθερίας σας γιατί όταν έρθει το μωράκι πολλά πράγματα θα είναι παρελθόν, ξέρω πως προτιμάτε το μωράκι απο κάποιες δραστηριότητες και εγώ άλλωστε αλλά δείτε το και απο αυτή την πλευρά.... ;)

πρέπει να ξεγελάσουμε κάπως την κατάσταση κορίτσια για να την παλέψουμε, έτσι Χουανιτάκι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ

ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ!

ΤΙ ΤΡΕΛΛΑ ΚΕΦΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ? :P

ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ!ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΔΙΕΘΕΤΗΣΑ,ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ...ΑΝΤΙ ΓΙΑ 27/11 ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...

ΗΤΑΝ Η 12 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ!

ΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:?: Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΑΡΙΣΤΟ (ΚΑΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ)ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΔΡΑΣΤΙΚΟ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΦΘΕΙΡΕΙ! :roll:

ΕΙΜΑΙ 32 ΕΤΩΝ ΓΕΜΑΤΑ!!!!!ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

ΤΙ ΛΕΤΕ?

WHAT'S NEXT?

πρώτα απο όλα θα πρέπει να εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου, αυτός θα σε καθοδηγεί ;)

αυτός θα σου πει το επόμενο βήμα που θα κάνετε.

Μετά απο τις εξετάσεις που έχετε κάνει ως τώρα μάλλον το επόμενο βήμα θα είναι η σαλπιγγογραφία :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ... :(

ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΑΘΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΡΑΓΗ...ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΟΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΙΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ...ΘΕΛΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΩ! :o

ΜΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΚΩ ΔΥΟ ΣΤΗ ΡΟΔΟ!

ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΛΙΣΤΑ(ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ 6ΜΗΝΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ)ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ΄΄ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ''

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ...ΛΕΩ...ΑΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ CLOMIPHENE EINAI BλAKEIA????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ... :(

ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΑΘΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΡΑΓΗ...ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΟΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΙΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ...ΘΕΛΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΩ! :o

ΜΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΚΩ ΔΥΟ ΣΤΗ ΡΟΔΟ!

ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΛΙΣΤΑ(ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ 6ΜΗΝΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ)ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ΄΄ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ''

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ...ΛΕΩ...ΑΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ CLOMIPHENE EINAI BλAKEIA????

xouanitaki βρες γιατρο που θα καταλαβαινει πως νιωθεις και τι θελεις.Και βεβαια ειναι βλακεια να παρεις απο μονη σου χαπια.Υπαρχει περιπτωση να μην κανουν για σενα αυτα και να δημιουργησεις προβλημα.Ολοι οι οργανισμοι δεν αντιδρουν το ιδιο!!!

Τωρα ο γιατρος που σε εδιωξε ειχε ενα μικρο δικιοο αλλα φανταζομαι θα στο ειπε με ωραιο τροπο διαφορετικα επρεπε να τον ξαπλωσεις ανασκελα απο τις μπουνιες!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι βρες γιατρό πρώτα καλή μου γιατί δεν κάνεις τίποτα χωρίς αυτών, καλό είναι να σε παρακολουθεί μόνο ένας και αν νομίζεις πως δεν είναι αυτός ο δικό σου γιατρούλης τότε τον αλλάζεις και δεν κάνουμε τίποτα απο μόνες μας... τίποτα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σήμερα είμαι περαστική, γιατί πρέπει να ετοιμαστώ. Μας έχουν τραπέζι για το Thanksgiving!!!

Xouanitaki μην τυχών και διανοηθείς να πάρεις το Clomid χωρίς εντολή γιατρού. Αυτά τα χάπια δεν είναι αθώα. Μπορεί να σου προκαλέσουν υπερδιέγερση των ωοθηκών και μετά θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις, κακομοίρα μου...

Εάν αισθάνεσαι ότι δεν βρίσκεσαι σε καλά χέρια, ότι τα πράγματα πηγαίνουν κάπως αργά, πάρε τη γνώμη κάποιου άλλου γιατρού (καλά σου γράφουν τα κορίτσια), ή ζήτησε ποιό εξειδικευμένες εξετάσεις. Παρακολουθείς στενά την ωορρηξία σου; Μήπως αυτό είναι το επόμενο βήμα; Ή μήπως πρέπει να κάνετε μια σαλπιγγογραφία, όπως λέει και η Μερέντα. Μπορεί να θέλετε να δοκιμάσετε μερικές σπερματεγχύσεις. Επίσης δεν βλάπτει να πάρετε πολυβιταμίνες και εσύ φολικό οξύ.

Σας φιλώ γλυκά κορίτσια και θα τα πούμε από αύριο πάλι :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Και που είσαι, Αναστασία, εσύ κάνεις relax, με το μαλακό και χωρίς άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou ε βαλε και εσυ το δικο σου το μωρο να το δουμε :P:P

xouanitaki οπως σου λενε και τα κοριτσια να βρεις εναν καλο γιατρο να σε συμβουλεψει.ξερω ειναι δυσκολο,να πω την αληθεια εγω δεν τον εχω βρει ακομα.αν θες κανε μια σαλπιγγογραφια να δεις αν ειναι εκει ολα καλα και ταυτοχρονα να παιρνετε και οι δυο σας βιταμινες!πιστευω οτι το αγχος σε εσας παιζει ρολο που ακομα δεν εχεις μεινει εγκυος.προσπαθησε να κανεις διαφορα πραγματα να ξεχνιεσαι λιγο και να δεις που θα ερθει!τωρα αν βιαζεσαι τοσο πολυ ο γιατρος πιστευω θα σου πει ποιο θα ειναι το επομενο βημα.ισως και μια παρακολουθηση ωορρηξιας βοηθησει..καλη επιτυχια :):)

αναστασια πως εισαι ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ολα καλα μεχρι στιγμης.Με πονουσε το στομαχι πριν απο λιγο και πως να το πω ντρεπομαι....εχω πολλα πριτς :oops: απο την ημερα της σπερματεγχυσης... λετε να κρυωσα οταν περιμενα το 15 λεπτο ξαπλωμενη?Γιατι ημουν ξεσκεπαστη..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalisperes kai apo emenaaa,kala to ti gelio eriksaaa den legetai re koritsia den paizeste...oi ormones prepei na ftaine...to mwro sti fwto den uparxei...na eiste kala me ftiaksate..den borw na meinw poli giati thelei o gios mou na bei...ti na kanw..alla molis boresw tha bw..elpizw na exoume kala nea..filiaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...