Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας φιλενάδες, παλιές και καινούργιες [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Καλέ, μην φεύγετε απο το πόστ [-x[-x[-x[-x[-x[-x , εδώ εμείς περνάμε ωραία [smilie=toothy4.gif]

Όλη μέρα χοροπηδάμε [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif] και το βράδυ παίζουμε κρυφτούλι [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif]. Άμα έρθει η ακατανόμαστη, της δείχνουμε τον [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] και προχωράμε... [smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι κοριτσια η καθε μια στην ωρα της και στην ημερομηνια της :lol::lol:

για να δουμε να ερχονται τα μωρουλακια μας :):) [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

γεια σου marikaki πεθανα στο γελιο :D:D:D:y32b4::y32b4::y32b4::D:D:D:D:lol::lol::lol:=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΛΙΣΤΑ [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΟΛΕΣ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΑΣ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

ΣΤΟ

[smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

ΚΑΝΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΤΕ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

Ο ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα, να πάρουν φωτιά τα όργανα... [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] και ποιός μας φτάνει μετά, τσούπρες!!! Θα ξεφυτρώνουν τα μπεμπάκια σαν πακέτα κάτω από τα χριστουγεννιάτικα δέντρα [smilie=smileinbox.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΙΚΙ-ΦΙΚΙ

ΘΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΕΡΑΝΟ ΜΕΤΑ ..........ΞΕΡΕΤΕ.......... :lol::lol::lol:

Κοίτα, ποιός μιλάει!!! Εσύ έκανες τις αταξίες πριν την ώρα σου... [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, ρε γλέντια... [smilie=occasion18.gif] [smilie=toothy9.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=toothy9.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=toothy9.gif] [smilie=occasion18.gif]

Πρέπει να βγάλουμε ένα T-shirt για το πόστ, που να γράφει ΟΙ ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΕΣ!!! και έμβλημά μας το [smilie=sex.gif]

:)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΥΣΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΒΩΜΟ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ??? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ βρε ΣΙΑ μου να υπαρχουν και οι αλλαγες να μην βαριομαστε ;) κοιτα μην πουντιασετε στο τελος :D:D:D

σας αφηνω κοριτσια και συνεχιζουμε δυναμικα δεν σταματαμε [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob8.gif]

[smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif] μεχρι να πιασουμε τον σπορο [smilie=icon_porc.gif] [smilie=icon_porc.gif] [smilie=icon_porc.gif] [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα αυτά, φιλενάδα!!!!

Δεν θα μας ρίχνεις στάχτη στα μάτια, ότι και καλά θυσιάζεσαι.... Που τα πουλάς αυτά;;;; [-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

Εγώ κάτι τέτοια :-@:-@:-@:-@:-@:-@ τα ακούω βερεσέ :)]:)]:)]:)]

Τα θέλεις και εσύ, τα θέλεις... \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΔΕΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΑΣ @-)@-)@-)@-)@-) ΡΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperaaa kai palii...ade marikaki mou ade ligos kairos emeine mexri tin anamenomeni imerominia...me to kalo..agw simera diavasa se ena site gia tin erithra oti ama kaneis to emvolio prepei na perimeneis 6 mines mexri na prospathiseis gia mwro kai apatha sok....egw thelw apo ton allo mina na arxisw sistimatika den borw na perimenw 6 mines...skeftomai na min to kanw..o gios mou exei kanei mia dosi apo to emvolio aki twra prepei na kanei kai ti defteri,tha rwtisw kai ti gynaikologo na mou pei an isxuei afto gia to 6mino..popo ama mou pei prepei na to kanw kai na perimenw..tha skaswwwwwwwwwwwwww.... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ :o:o:o

ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΞΕΡΕΤΕ ;;);;);;);;);;);;)

ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΦΙΛΑΚΙΑ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena na deis pws mou fainetai...sok epatha...kalinixta Sia mou,ti deftera tha paw sti giatro kai tha sas enimerwsw na kserete an sas xreiastei giati kai egw nomiza oti eimai mia xara mias kai exw kanei to emvolio alla telika den exw adiswmata..opote pote den ksereis!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλέ, είσαι καλά;;; Δως του να καταλάβει!!! Κι εγώ αν δεν ταλαιπωριόμουν τόσο με το στομάχι μου, θα κοιμόμουν πολύ περισσότερο!
    • Σε ευχαριστούμε πολύ ☺️ υγεία να έχουν τα παιδάκια μας να τα καμαρώνουμε!  @Ersi85 χρόνια πολλά και στο δικό σου αγοράκι! Γερός να είναι πάντα!  Σε καταλαβαίνω... Κι εγώ στη βάπτιση του μικρού βασανίστηκα, σε μας ο μικρός δε σταματούσε το κλαμμα ούτε στο ντύσιμο... Σταμάτησε όταν τελείωσε η βάπτιση όπου στο τέλος αποκοιμήθηκε πάνω μου... Μεγάλη ταλαιπωρία!  Το Σάββατο θα του κάνουμε πάρτυ γενεθλίων στο μαγαζί του νονου του! Θα είναι οι γονείς, τα αδέρφια μας και καλοί μας φίλοι με τα παιδιά τους. Έχω πάρει υλικά και από Παρασκευή βράδυ θα φτιάξουμε με τη νονά του τη διακόσμηση του πάρτυ.  Ακόμα δε μπορώ να το πιστέψω ότι πέρασε ένας χρόνος..... Δύσκολος χρόνος, απαιτητικός αλλά ταυτόχρονα χαρούμενος. Όλο συγκινουμαι σήμερα... Συνέχεια σκέφτομαι τέτοια ώρα πέρσι έκανα αυτό, τέτοια ώρα πέρσι ήμουν στην ανάνηψη κτλ Σαν όνειρο μοιάζει...   
    • καλησπερα Ελισσαβετ μου!!❤️ η χοριακη της Δευτερας αυξηθηκε κατα 90% και αγχωθηκαμε με τον αντρα μου. ο γιατρος πολυ κουλ και ικανοποιημενος. φσκ εκανα και 3η μετρηση χοριακη την Τεταρτη και ευτυχως 2πλασιαστηκε οποτε μετα ηρεμησαμε.. εχω ενα παραπεμπτικο ακομη αλλα λεω να κατσω στα αυγα μου.. δε χρειαζεται να αγχωθω...  αλλωστε και περυσι οι χοριακες μου ηταν τελειες και 2πλασιαζονταν αλλα δεν υπηρχε εμβρυο... στον υπερηχο θα φανει τι γινεται.... εσυ τι κανεις κοριτσι μου;; εχετε σκεφτει αν θα κανετε αλλη ετ αμεσα; ο γιατρος τι προτεινει;
    • αχ Λευκη μου εχω κι εγω γαμοβαφτιση το Σαββατο πολυ καλης φιλης και εχω την ιδια απορια... φανταζομαι θα μου πει να κατσω στα αυγα μου!!!! 😂 ασε που θα εχω και τον αντρα μου κερβερο.... ολο λεει "στην κατασταση σου" και "στην κατασταση σου" λες και ειμαι αρρωστη.... δε λεω μου αρεσει που με εχει ματια χαδια 🥰 αλλα μην υπερβαλουμε κιολας!!! δεν θα κλειστω και σε γυαλα... επισης ρε κοριτσια, αυτο το να μην σηκωνουμε βαρη θεωρω οτι ο γιατρος εννοει γνκ μεγαλα βαρη... αλλα π.χ. μια τσαντα του σουπερ 3 κιλα δεν ειναι κατι... ενταξει δεν θα παρω και 6αδα νερα αλλα δε νομιζω οτι 3 κιλα ειναι κατι...
    • ναι εννοειταιιι!!!! θα ενημερωνουμε το πινακακι και για αυχενικη και για β επιπεδου και για ΠΗΤ και φυλο!!!! ας πανε ολα καλα και στα της οργανωσης αφηστε το πανω μου!!!! 😇🤓
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...