Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Μην βιαστείς ΣΙΑνα πάς για εξωσωματική. Πρώτα δοκίμασε ό,τι λύσεις σου προτείνουν. Η εξωσωματική θα πρέπει να είναι η έσχατη λύση, όταν τίποτα άλλο δεν δουλέψει.

Γειά σου kiska :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙΣΚΑ :D:D

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΨΙΛΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ....

ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία άργησες να το ψάξεις, δεν ξέρω και την ηλικία σου. 2,5 χρόνια είναι πολλά χωρίς να δείτε τι γίνετε. Καλή επιτυχία σου εύχομαι σε αυτούς τους 6 μήνες και να μην χρειαστεί να φτάσεις εκεί..

καλός την kiska :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙΣΚΑ :D:D

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΨΙΛΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ....

ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ

Φοβάμαι ότι αυτό που παίζει είναι ότι είσαι αγχωμένη... Κακά τα ψέματα, αλλά το άγχος σκοτώνει... Μάλλον το έχεις τόσο πολύ στο μυαλό σου, που ο οργανισμός σου φρενάρει (λέω εγώ η έξυπνη τώρα!!!!) Εάν οι εξετάσεις σου βγήκαν καλές, τότε δεν έχεις κανένα πρόβλημα και είναι απλά θέμα χρόνου. Εφόσον δεν είσαι πάνω από 35, για να βάλεις λίγο τα πόδια στον ώμο, συζήτησε το με τους γιατρούς, άλλαξε όσους χρειαστεί για να βρεις τον κατάλληλο γιατρό, αυτόν που σου εμπνέει εμπιστοσύνη και ακολούθησε τις συμβουλές του.

ΣΙΑ μου θέμα χρόνου είναι. Είμαι απολύτως σίγουρη ότι μόλις αφεθείς λίγο και το δεις πιο χαλαρά, τσούπ, θα μείνεις έγκυος.

Σας φιλώ όλες γλυκά και τα ξαναλέμε αύριο πάλι :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που μπηκα εγω βγαινεται εσεις? :P

περαστικουλια marikaki μου! :kiss::kiss:

εμενα οι μερες που μου ειπε η χρυσανθη περασαν οποτε τωρα χαλαρα οποτε γουσταρουμε κανουμε φυκι φυκι :lol::lol::lol: τον σπορο δεν θα τον εχουμε πιασει και αυτη την φορα αλλα δεν πειραζει συνηθισμενη ειμαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! :P

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ....ΡΑΡΑΡΑΡΑΡΑΡΑΡΑΡΑ....ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Μ'ΑΡΕΣΕΙ!!

ROSE????MAZI ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΘΥΜΑΣΙΑ Ε,Ε?

ΣΤΙΣ 26 ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ...

ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ(ΠΡΟΣΤΑΤΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΜΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ,ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΣΧΩ ΝΟΕΡΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΡΩ ΤΟΝ ''ΔΕΚΑΛΟΓΟ ΜΟΥ'' ΑΛΛΑ ΔΑΣΚΑΛΕ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΣ...

ΕΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ!ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΕΙ :roll:

ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ,Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗ ΚΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα χουανιτακι, καλημέρα κορες...

επιτέλους Παρασκευή, άντε....

θα φύγω πάλι κατά τις 6-7 απο το γραφείο όπως το κόβω αλλα με παρηγορεί η μέρα :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, να μαι πάλι κι εγώ... :D

Καταρχήν περαστικά στις αρρωστούλες μας και στις χτυπημένες απο την πολύ γυμναστική και τις ατελείωτες δουλειές... :shock::shock::o

Χουανιτάκι πολύ ζήλεψα που βρίσκεσαι στην όμορφη Κώ, εγώ είμαι απο την Σάμο αλλά δυστυχώς τα τελευταία χρόνια ζω στον Πειραια και μου λείπει πολύ το νησάκι μου... :(

morouli κουράγιο έεεεερχεται το Σ/Κ !!!

Αυτά τα ολίγα προς το παρόν... Πολλά φιλάκια σε όλες [smilie=hippy2.gif] [smilie=icon_sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki μου που είσαι ; τι κάνεις ; εγώ σταθερά εδώ :lol::lol: αλλά που θα πάει ρε xouanitaki θα τα καταφέρουμε %%-%%-:ympray::ympray:

αχ πόσο ζηλεύω που είσαι στην Κω !!

levou ; :P πω πω ρε κορίτσια πόσο καιρό έχουμε να μιλήσουμε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ....

ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ...

(ΕΝΑ ΜΩΡΟΟΟΟΟ)

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ!

ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ....

:(

ΘΑ'ΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...

ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ :roll:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΤΕ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ,ΑΛΛΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΔΙΕΞΟΔΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ... :P

ΘΕΑΤΡΟ-ΜΑΓΑΖΙΑ-ΝΥΧΤΕΡΙΝΑ ΚΕΝΤΡΑ-VILLAGE!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ....

ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ...

(ΕΝΑ ΜΩΡΟΟΟΟΟ)

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ!

Αχ μια απο τα ίδια κι εγώ, είπα θα κάνω ένα διάλειμμα απο το μαμυ μπας και σταματήσω να το σκέφτομαι αλλά δεν πιάνει τίποτα βρε κορίτσια... :(

Το μυαλό μου έχει κολλήσει εκεί και ξέρω ότι όσο το σκέφτομαι τόσο δεν θα έρχεται....

Τεσπα, χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω, πολλά γλυκά φιλάκια σε όλες... :x;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ....

ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ...

(ΕΝΑ ΜΩΡΟΟΟΟΟ)

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ!

ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ....

:(

ΘΑ'ΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...

ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ :roll:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΤΕ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ,ΑΛΛΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΔΙΕΞΟΔΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ... :P

ΘΕΑΤΡΟ-ΜΑΓΑΖΙΑ-ΝΥΧΤΕΡΙΝΑ ΚΕΝΤΡΑ-VILLAGE!!!

απουσίασα και εγώ για κάποιο καιρό απο το φόρουμ για τον ίδιο λόγο που αναφέρεις, με είχε αγχώσει πάρα πολύ, με είχαν αγχώσει πολύ και τα κορίτσια αλλά εδώ τώρα τα πράγματα είναι διαφορετικά. Το κλίμα είναι ανάλαφρο... 8-}8-}:ymparty::)):)) έχω συνηθίσει και την κατάσταση αυτή...

Προσπαθούμε και τον ίδιο διάστημα, αυτό που το πας ; μην χάνεσαι, έχουμε πολλές όμοιες καταστάσεις εμεις κοριτσάκι \:D/ \:D/

να σου πω και ένα μυστικό.. ούτε και εμείς έχουμε εδώ έχουμε θέατρο, VILLAGE..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki εννοειτε πως το θυμαμαι :) μαζι βαδιζουμε στον δρομο που θα μας ερθουν τα μωρουλια :D:D εσυ θα μας πεις πρωτη τα ευχαριστα και μετα ακολουθω εγω σωστα? ;):P ωραια ηταν σημερα η μερα εχω και ρεπο αλλα εκανα ενα σωρο δουλειες στο σπιτι :blink: ειπαμε εντατικες δουλειες να πιασουμε τον σπορο :P:P:y32b4:

κοριτσια μην χανεστε ακομα και απο το μαμμυ να βγειτε δεν ξεχνιετε το θεμα μωρο.απο την στιγμη που ζουμε με αυτο το ονειρο ειναι λογικο να μην φευγει απο το μυαλο μας.ας ειμαστε εδω ενωμενες και να συζηταμε και καποια μερα θα δειτε θα εχουμε αλλαξει ποστ και δεν θα το πιστευουμε :):) ολα θα γινουν κοριτσια στην ωρα τους υπομονη και πιστη θελει τιποτα αλλο :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

LEVOU ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΣΑΜΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Ε?????

ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΑΠΙΟΚΑΡΑΒΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΕΑΝ ΤΑΞΙΔΕΥΕΣ ΜΕ ΤΟΥ ΑΓΟΥΔΗΜΟΥ ΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΕΙΔΙΚΑ :)):)):)):)):)) ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΝΗΣΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΙΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΤΑ ΝΗΣΑΚΙΑ ΜΑΣ :x:x:x

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.........ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΤΑΞΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσιααααααααα!!!!Εδω ολες μαζι ενωμενες για τον κοινο σκοπο μας.Ενα μπεμπακι και δυο και τριααααα, οσα ερθουν!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...