Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Guzelina εγω εχω παρει τα τεστ ωορρηξιας clearblue.εχει οδηγιες μεσα και αναλογος τον κυκλο σου θα ξεκινησεις και τα τεστ!καλη επιτυχια :)

φσσσστττ φσσσσσσστ ΣΙΑ σου σφυριζω :lol::lol::lol: εδω ειμαι :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

΄

Μερέντα για πές μου τι τεστ ωορηξίας να πάρω τι μάρκα?και πως δουλευει?μου το είπε και μια άλλη κοπέλα..Δηλαδή να πρέπει να το κάνω την ημέρα εκείνη για να φανεί η το κάνω νωρίτερα και μου δειχνει ΄πότε θα έχω ωορηξία :oops::oops:

δεν έχω χρησιμοποιείσαι ποτέ, έχω σταθερό κύκλο και καταλαβαίνω πλέων πότε έχω ωορρηξία. Αξίζει να δοκιμάσεις με αυτά που έχω διαβάσει εδώ.

Ας μας πει κάποια κοπέλα, κορίτσιααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

αλλιώς κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!βλεπω δεν εχετε ξυπνησει ακομα :P

μερεντουλα δεν πειραζει συνεχιζεις δυναμικα ;) ο επομενος μηνας ισως να ειναι και ο τυχερος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta αχ σχεδόν μια από τα ίδια πάει κι αυτός ο μήνας είμαι στα μέσα του κύκλου και ξεκινόντας δυναμικά πριν μια βδομάδα ένιωσα τσούξιμο και φαγούρα , έκανα την καλλιέργεια σήμερα και είμαι στην αναμονή για τα αποτελέσματα οπότε τζιφος η δουλειά :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι merenda Μου αν τελικά τα αποτελέσματα βγουν οτι έχω ουρολολιμωξη θα πρέπει να κάνω θεραπεία κι εγώ κι ο άνδρας μου και είμαι στα μέσα του κύκλου όπου θα γινόντουσταν οι επαφές πιο εντατικά τωρα όμως πάει κι αυτός ο μήνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεί όμως και να μην είναι, το γιαούρτι με πέτσα λένε πως είναι καλό σε τέτοιες περιπτώσεις. Να το φας εννοώ...

μακάρι βρε παιδί μου να μην είναι αλλά και να είναι δεν χάνεται και όλος ο κόσμος, έτσι ; ;)

την υγείας μας να έχουμε γιατί χωρίς αυτήν δεν γίνεται τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΕΛΛΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΑ ΝΕΟ??? ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ??

ΜΕΡΕΝΤΑ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΠΟΛΥ ΓΚΑΝΤΕΜΙΚΟΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pou eisaste vre kopelies....apo tin poli gumnastiki kourastika kai anti gia savatokuriako ekatsa perissoteres meres....ti ginete?kanena neo?kamia gia to allo post??Egw apo Dekemvri ksanaksekinaw kai elpizw ton genari na bw stin alli lista...elpizw...ade na doume :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάλλον θα γίνει το μεγάλο μπαμ και δεν θα προλαβαίνουμε να διαβάζουμε ανακοινώσεις εγκυμοσύνης,

Εγώ τον άλλο μήνα έχω γενέθλια, ακούς εκεί πάνω ;; περιμένω δώρο και απο εσένα.. [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Ελπίζω να είσαστε όλες καλά και να προσπαθείτε εντατικά... [smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif]

Εγώ είμαι αρρωστούλα [smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif] και ψιλοχάλια [smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif], γι'αυτό απέχω λίγο από το πόστ [smilie=sad11.gif][smilie=sad11.gif][smilie=sad11.gif][smilie=sad11.gif]

Δεν απέχω όμως από τις προσπάθειες [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif] !!! Με το ένα πόδι στον τάφο (που λένε...) η Μαριωρή έχει το μυαλό της στο ντούκου-ντούκου [smilie=sex.gif]

Να δείτε που πλάκα-πλάκα, θα το πιάσουμε τώρα που παίρνω φάρμακα και είμαι ρετάλι... [smilie=smileinbox.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα αν και έχει αρχίσει και υποχωρεί από μόνο του χωρίς να έχω πάρει κάτι μόνο με τα πολλά νερά .

εσύ όλα καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :YMHUG::YMHUG:

ΕΛΛΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ.

ΑΝΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΠΑΣΕΙ ΠΟΙΑ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ.

ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ :(:(:(:(:(:(:(

ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΛΙΓΟ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΟΛΑ. ΕΕΕΕ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙ ΠΑΛΙ

X(X(X(X(X(X( ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΔΕΙΡΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif]

:)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο λέω κι εγώ Σια μου αντε να σπάσει η γκίνια μπας και δούμε άσπρη μέρα .Δεν ξέρω για εσάς κορίτσια πάντως εγώ από γλωσσοφαγιά είμαι φουλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα να πάνε, η γλωσσοφαγιά μας έχει φάει όλες...

Κοιτάτε και εμένα που έχω το χάλι μου [smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif]

Μετά τα βαφτίσια δεν έχω ορθοποδήσει. Με γλωσσοφάγανε οι κουτσομπόλες της παροικίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαστε βρε κορίτσια;;;;; ΣΙΑ γιατί βγήκες;;; :?::?::?::?::?:

Κραυγή βοώντος εν τη ερήμω... [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Βγαίνω και εγώ [smilie=hiding.gif][smilie=hiding.gif][smilie=hiding.gif][smilie=hiding.gif][smilie=hiding.gif] , αφού μόνη μου τα λέω μόνη μου τα ακούω... [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...