Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

ΕΓΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

ΤΟ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΒΙΤΑΜΙΝΗ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε που πηγατε ολες τα αφησατε ολα και τρεξατε για το νησι :blink: μπηκα και εγω η καημενη να μιλησω με καμια αλλα τζιφος μονη μου τα λεω μονη μου τα ακουω :P

ΣΙΑ το βλεπω μια χαρα εισαι :D:D:D:lol::lol:

κοριτσια εμενα παιρνει απο το φαρμακειο eviol και πινει.μπορουμε και εμεις να πιουμε τετοιο καλο κανει!

πριν την εγχειρηση επινε για ενα μηνα καθε μερα eviol ,εστιβε και πορτοκαλια και οταν μετα ειχε κανει σπερμοδιαγραμμα ειχαν ανεβει ολα.γι αυτο οσο μπορουμε να βοηθαμε και εμεις τον οργανισμο μας καλο ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όνειρα γλυκά φιλενάδες μου (-|(-|(-|(-|i-)i-)i-)i-)i-)(*)(*)(*)(*)

Σήμερα είχα πολύ [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif] και δεν πρόλαβα να μπω [smilie=computer.gif]

Καλό το φολικό οξύ ΣΙΑ και εγώ το παίρνω σε πολυβιταμίνες.

Πάω και εγώ να δω το ΝΗΣΙ, online, αλλά έχω μείνει λίγο πίσω... είμαι στο 4ο επεισόδιο και έχω να δώ το 5ο και το 6ο... [smilie=happy1.gif]

Φιλάκιαααααααα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα και απο μένα .Έχω εκνευριστεί πολύ, εδώ και τέσσερις μέρες και εφόσον είμαι στα μέσα του κύκλου μου και έτοιμοι για προσπάθειες και πάλι , είχα ένα τσουξιμο όταν ουρούσα και μετά απο 2 μέρες έφυγε το τσουξιμο και έχω φαγούρα ενδοκολπικά και σήμερα έχω να πάω σε ουρολόγο να δω τι στο καλο είναι και αν χρειαστεί θεραπεία αναγκαστικά θα πρέπει να διακόψουμε τισ προσπάθεις και φτου κι από την αρχή τον επόμενο μήνα .Λέτε να είναι μύκητες ή ουρολοίμωξη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!οντως πολυ ωραια μερα σημερα για να καθεσαι ομως οχι να δουλευεις :P

elli21 μαλλον καμια ουρολοιμωξη θα ειναι εχω παθει πολλες φορες και ξερω τα συμπτωματα :S δεν πειραζει θα κανεις θεραπεια οτι και αν ειναι και θα φυγει.μην αγχωνεσαι επειδη δεν θα μπορειτε να εχετε επαφες καθε εμποδιο για καλο λενε ;) α και να ξερεις αν τελεικα εχεις κατι πρεπει να κανει θεραπεια και ο αντρας σου!ρωτησε τον γιατρο και θα σου πει...περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου σε ευχαριστώ , σε τι ιατρο πήγες ? εγώ έχω κλείσει με ουρολόγο σήμερα και αναλόγως τι θα μου πεις θα πάω και στον γυναικολόγο μου .τι εξέταση κάνουν και τ θεραπεία δίνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα αν το πεις στον γυναικολογο σου θα σου δωσει κατευθειαν θεραπεια.αν θες ομως μπορεις να κανεις μια καλλιεργεια ουρων σ'ενα μικροβιολογικο και θα σου πουν εκεινοι τι φαρμακα πρεπει να παρεις για να φυγει.αναλογως τι αποτελεσμα θα εχεις!παντος εγω επειδη ξερω τα συμπτωματα πλεον οταν καταλαβω οτι εχω ουρολοιμωξη παιρνω τον γυναικολογο μου του εξηγω τι νιωθω και μου λέει τι φαρμακα να παρω(αν και τα φαρμακα εχω μαθει :P ) καλυτερα ομως για σιγουρα να κανεις μια καλλιεργεια ουρων και κανονικα οταν τελειωσεις την θεραπεια πρεπει να ξανακανεις για να δεις αν εχει φυγει το μικροβιο!αν και εγω δεν το εχω κανει ποτε :S γιατι καταλαβαινω αν εχει φυγει η οχι..

να μην ξεχασετε οπωσδηποτε να κανει και ο αντρας σου θεραπεια γιατι εμενα δεν ειχε κανει!ειχε τελεικα μικροβιο και εκανε θεραπεια για ενα μηνα περιπου.στο λεω γιατι θα ξανακολλησεις αν εχει φυγει απο σενα και εχει ο αντρας σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ rose λεώ να κάνω την καλλιέργεια να δω μήπως είναι και τίποτα μύκητες και μετά να μιλήσω με τον γυναικολόγο να δω τι θα μου πει κι αυτός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε την καλλιεργεια και αναλογος τι θα βρεθει θα σου δωσουν και την καταλληλη θεραπεια.ευχομαι περαστικα συντομα οτι και αν ειναι!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες και απο μενα ;;);;);;);;);;)

ELLI μου περαστικα να εχεις. Ενδεχομενως και 1 τεστ Παπ να δειξει εαν υπαρχει καποιο μικροβιο.

Η ξαδελφη μου κολλησε μυκητες το καλοκαιρι ή απο την αμμο στην παραλια ή απο την πισινα ετσι της ειπε ο γιατρος. Ειχε φαγουρα και ειχε ερεθιστει πολυ απο κατω.

Τελικα επρεπε να κανει και ο αντρας της θεραπεια εχει δικιο η roze οτι και αν ειναι θα σου πει ο γιατρος.

Τι ωραια μερα ρε κοριτσια......... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Σια μου εγω ένιωσα αυτά τα συμπτώματα ύστερα από την τελευταία επαφή με τον άνδρα μου .βέβαια τα συμπτώματα δεν είναι έντονα αλλά σίγουρα θα μου πουν τι είναι σήμερα , αν έχω σκάσει γιατί λέω πάει και αυτός ο μήνας ρε γαμώτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την ΣΙΑ :wave: αχ τι ωραιια μερα και εγω σε λιγο θα παω για δουλειαα :( και βαριεμαιιιι (-|(-|

καλη συνεχεια κοριτσια παω να ετοιμαστω :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELLI ΜΟΥ Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΟΝΤΕΒΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ :lol::lol::lol::lol:

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ

ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ--ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΤΡΙΚΛΟΠΟΔΙΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,

χεχε Αναστασία μου αρέσεις !!!! πολύ σωστά, σε λίγες μέρες θα βάλουμε άλλο τικεράκι ;)

Guzelina πάρε τεστ ωορρηξίας, πιστεύω να σε βοηθήσει αρκετά.

Σε βλέπω και στο masa, είμαι η anastasia2006.

΄

Μερέντα για πές μου τι τεστ ωορηξίας να πάρω τι μάρκα?και πως δουλευει?μου το είπε και μια άλλη κοπέλα..Δηλαδή να πρέπει να το κάνω την ημέρα εκείνη για να φανεί η το κάνω νωρίτερα και μου δειχνει ΄πότε θα έχω ωορηξία :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...