Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

καλημερα κοριτσιαα καλε τι νεα ειναι αυτα?λιγες μερρες εκανα να μπω λογω υποχρεωσεων και γινανε τοοοσσαααααα πολλαααααααα!!!

μαρικακι καλη σου επιτυχια και σου στελνω και εγω ολη την θετικη σκεψη!!

μαντι μου περιμενε καλη μου μην μπαινεις στην διαδικασια να πας για χοριακες..περιμενε μεχρι την αργοτερη αναμενομενη περιοδο γιατι ολο αυτο θα σου ειναι πολυ ψυχοφθορο!!!

πατατα77 μπραβο μια τελειομην εγκυμοσυνη και απο μενα και τις καλυτερες ευχες

ευχομαι σε ολες τις υπολοιπες να κατακοκκινησετε!!

εγω ειμαι ζαμανφου και ετσι θα συνεχισω..οτι ειναι να γινει θα γινει ουτως η αλλως με το αγχος δεν γινετε τπτ..εγω περιμενω να πω το ΟΧΙ στις 6/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

Joanaki

12)Χρύσα82

13)Merenta

Mariaz

Patata77

14)xouanitaki

15)pff

16)Stamymamy

17)Giotatzo

Afrodite

18)Voula25

19)Katia80

20)Speranza

21)Nefenoula

22)Μαιρη3

23)Zaira

24)Levou

25)Barb

26)Tanya

27)Maraki 24

28)Evangelia V.

29)Stefani

30)Helena83

Csystalleni

31)Love_05

32)MaDi

33)Marikaki27

34)Elenakioooo

35)ΣΙΑ

36)Cuando

ElenaKos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι................

Να κοκκινίζουμε σιγά-σιγά........ λέμε..............

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Κάθε μία θα λάβει...........

Το ανάλογο δωράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif][smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Cuandaki μου!!!!!!!!!!! Καλά είσαι γλύκα μου???????

:-*:-*:-*:-*

Marikaki......... Merykal......

Καλημέρες σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ MAMMY!!!!!!!! :P

MERYKAL TI KANEIΣ?

ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ ΧΑΛΑΡΗ!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ...ΟΛΗ ΜΑΣ Η ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΟΜΟΡΦΑ...ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ROSE25 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...

ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ!

ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!

ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μένα τα νέα δυστηχώς δεν είναι και πολυ ευχάριστα μετά από 6 ημέρες καθυστέρησης δυστηχώς αδιαθέτησα αχ !!!άλλη μια απογοήτευση δεν πειράζει έχει ο θεός καλή τύχη γι αυτό τον μήνα στις υπόλοιπες κοπέλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μοναδικη εξεταση που δεν εγεινε ειναι λαπαδοσκοπηση για περιπτωση ενδομητριωσης. Ισως και να ειναι το επομενο βημα μας. Ισως να προχωρησουμε και σε σπερματεχυνση θα δουμε οτι μας πει ο γιατρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγχωνομαι κι εγώ να μην τύχη και δεν μπορούμε .Σια σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και πολύ γρήγορα και να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια την καλησπέρα μου και από εμένα! Τελικά την έκανα την χοριακή και ήταν όπως το φανταζόμουνα ... αρνητική! Το πήρα όμως πολύ στο χαλαρό γιατί το περίμενα, απλά ήθελα να είμαι σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος για να μπορέσω να πάω στο επαγγελματικό ταξίδι που με στέλνουν Δευτέρα. Αν υπήρχε έστω και μία μικρή πιθανότητα να ήμουν έπρεπε να το ξέρω για να το ακυρώσω σήμερα. Οπότε από Δευτέρα θα χαθώ για μια εβδομα αλλά όταν επιστρέψω την Παρασκευή θέλω να διαβάσω μόνο ευχάριστα και να δω την λίστα να κοκκινίζει και άλλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

ειμαι η λενα απο θεσσαλονικη εχω ενα μικρο χουλιγκαν 19 μηνων και μετα απο μια ατυχη εγκυμοσυνη τον περασμενο μαρτη θελω απελπισμενα ενα μωρακι!!!!

ο αντρας μου δεν ειναι και πολυ θερμος βεβαια αλλα εγω αυτες τις μερες θελω να μεινω εγκυος!!!!!!!!!!!!!

καλη επιτυχια σε ολες μας!!!! και γρηγορα γρηγορα με ενα τεραστιο + !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου μακαρι να κοκκινισω απο το καλο μου :D ευχαριστωωωω :kiss::kiss: αντε να ξεκινησουμε εμεις να παρεις και εσυ σειρα μετα ;)

xouanitaki παμε πακετο εμεις ε? :P ευχομαι να κοκκινησουμε παρεα :) κανα "συμπτωμα" εχεις?εγω μονο πρησμενο στηθος που ειναι κλασικο καθε μηνα αρα δεν βλεπω να εχω κανα μωρο αλλα την κοκκινη κυρια :D:D

MaDi δεν πειραζει δεν το βαζεις κατω.κανεις το ταξιδακι σου διασκεδαζεις για εναν μηνα ακομα παραπανω γιατι τον επομενο που ξερεις ισως εισαι κατακοκκινη ;):P

Maimoudaki καλως ηρθες στην παρεα μας να σου ζησει το παιδακι σου και ευχομαι πολυ συντομα να αποκτησει και αδερφακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι απο μένα κορίτσια μου, εμένα τελικά στις 28 είπε ΟΧΙ η περιοδός μου αλλά αυτή δεν ήταν η τελευταία της λέξη.....είπε ένα τεράστιο ΝΑΙ στις 29!!! :(

elli21 έχω την εντύπωση ότι ο κύκλος μας πηγαίνει μαζί ε?

καλό σαβ/κο σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα λεβου πολυ γελασα με το μηνυμα σου!!!!

να ειναι κ η τελευταια περιοδος για τους επομενους 9 μηνες!!!!

ροουζ νασαι καλα κοριτσαρα μου σευχαριστω παρα πολυ!!!!

την επομενη βδομαδα θα κανει μια εγχειρηση ο αντρας μου και αυτες τις μερες τον "βιαζω" μιας και πλησιαζουν οι γονιμες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, έγραφα, έγραφα, έγραφα και ξαφνικά ΜΠΟΥΜ, τρεις φορές με πέταξε έξω... ~x(~x(~x(~x(

Τα νεύρα μου τα χάπια μου X(X(X(X(X(X(X(

Εγκαταλείπω για απόψε και αύριο πάλι.

Όνειρα γλυκά [smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου...

λεβου δεν πειραζει τον επομενο θα κοκκινησεισ!!!

χουανιτακιιιι μου ειμαι καλα..και χαλαρη οτι ειναι να γινε θα γινει..

καλη επιτυχια σε ολες μας κοριτσια!!!

αφηστε που μετακομιζω κ σημερα ξεκινας κουβαλημα αλλα πριν ξεκινησω μαζι με τον καφε μου ειπα να σας πω τα τελευταια νεα μου απ το παλιο σπιτι γιατι το βραδυ θα μαι στο καινουργιο κ θα μου παρει λιγες μερρες μεχρι να τακτοποιηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα

Περιμένω σήμερα αυριο μεθαύριο παραμεθαύριο το πολύ διότι ο κύκλος μου είναι μαντάρα τώρα πια ;) Ελπίζω να μην ξαναβρεθώ μαζί της σύντομα αλλά κάτι σπυράκια που βγήκαν στο πρόσωπο μαρτυρούν το αντίθετο :(:( .Αν και νωρίς μπορώ να το ζητήσω ως δώρο απο τον Αγιο Βασίλη;Το συντομότερο να με απαλλάξει απο αυτή :P Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou παρε δυναμεις και ετοιμασου για τον επομενο μηνα ;) ευχομαι να ειναι και ο τυχερος σου!

maimoudaki καλα κανεις βιασε τον οσο μπορεις :lol::lol:

marikaki μου τι κανεις?ολα καλα?ξεκουραζεσαι?

merykal καλοριζικο και καλο κουραγιο γιατι ξερω η μετακομιση ειναι "παλουκι" :ymsick: ευχομαι να γεμισει συντομα το νεο σας σπιτικο με το μωρακι σας :)

Guzelina υπομονη και πιστη να εχεις.ευχομαι να πανε οπως τα θες και σε λιγες μερες να μας πεις τα ευχαριστα :)

εγω κοριτσια σημερα ειμαι στην 30η μερα και ακομα η περιοδος δεν εχει φανει.απο αυριο ξεκιναω να μετραω καθυστερηση αν και δεν νομιζω να μην ερθει,μεχρι το βραδυ θα με επισκεφτει αλλιως σιγουρα αυριο!για να δουμε στην αναμονη :-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ !!!!!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΛΑ...ΠΑΛΙ ΗΡΘΕ!

ΕΛΠΙΖΩ ROSE ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΥΧΕΡΗ!!!!!!!!!!

ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 24-28 ΜΕΡΕΣ MAXIMUM ΟΠΟΤΕ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ!ΓΕΝΙΚΑ ΕΡΧΑΤΑΙ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΠΕΤΕ ΤΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΦΑΝΤΗ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΙ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ!!!!!!!!!ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ....

ΟΛΑ ΔΙΑΨΕΥΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ!ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ.......ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΥΚΛΟ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ!

ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΟΤΕ ΓΡΗΟΡΑ ΑΛΛΟΤΕ ΠΙΟ ΑΡΓΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΑΥΞΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouantiki σου ηρθε τελεικα η αχρηστη ε?κριμα μωρε αλλα υπομονη.θα ερθει και η σειρα σου που θα παει!σ'ευχαριστω πολυ μακαρι να ειμαι αλλα δεν το βλεπω.σε καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις να δεις ετσι θα ειμαι και εγω οταν ερθει και μετα θα με παρηγορεις εσυ :P ειναι μεγαλη απογοητευση οταν την βλεπεις να ερχεται σε νιωθω απολυτα.πεφτεις τοσο πολυ που λες αντε παλι απο την αρχη τωρα?μετα απο λιγες μερες ομως παιρνεις θαρρος και ξανα βουρρρ στο ψητο :D:D ετσι και τωρα θα κανεις θα συνερθεις και μετα ξερεις;) ευχομαι αυτος ο μηνας να ηταν και ο τελευταιος της κυριας περιοδου μετα να παρει την θεση της το μωρουλακι σου :) πιστη και υπομονη να εχεις :kiss:

οσο για τα χαπια δεν εχω ιδεα αλλα ισως καποια αλλη κοπελα να ξερει να σου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω cuando μου αν και προβλεπω οτι θα ερθει αυριο.εχω κατι πονακια που νομιζω οτι ετοιμαζεται να ερθει!βεβαια τα πονακια τα ειχα και χθες το βραδυ και νομιζα οτι θα μου ερχοταν σημερα αλλα ακομα τιποτα.για να δουμε αυριο λοιπον :?

υπομονη λοιπον εσυ και κανε οτιδηποτε σε ευχαριστει για να ξεχνιεσαι οσο μπορεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
    • Να χαίρεσαι την κορούλα σου αρχικά!! Εγώ θα σου παραθέσω την εμπειρία μου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έκανα.  Έχω και εγώ μια μικρουλα  8 μηνών που είχε πολύ έντονο το αντανακλαστικό moro (αυτό που σαν νεογέννητα κουνάνε πολύ έντονα τα χεράκια και τρομάζουν). Σε τέτοιο βαθμό που ξυπνούσε ανά 10 λεπτά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Απηυδισμένη μίλησα με την παιδίατρο, εξηγώντας της ότι η μικρή βολεύεται μόνο μπρούμυτα. Αλλιώς δεν κοιμάται ούτε εκείνη ούτε εμείς. Μου απάντησε ότι και η δική της κόρη μόνο μπρούμυτα μπορούσε να κοιμηθεί, οπότε με καταλαβαίνει και off the record μου είπε να την αφήνω έτσι όσο μπορώ να την έχω υπό την επίβλεψη μου. Βέβαια, εγώ είχα και ένα πολύ δυνατό νεογέννητο και έπειτα βρεφακι, που σήκωνε με τεράστια ευκολία το κεφαλάκι της. Έπειτα, γυρνούσε πολύ εύκολα από μπρούμυτα ανάσκελα (με το αντίθετο δυσκολευόταν), οπότε ήμουν και πιο ήσυχη. Την έβαζα όμως στο κρεβάτι μου όσο ήταν πολύ μωρό για να την ελέγχω μέσα στη νύχτα, και εννοείται λαγοκοιμομουν.  Μίλα και με τον παιδίατρο σου να σου πει την γνώμη του, ωστόσο εφόσον το μωράκι σου βολεύεται έτσι, θεωρώ είναι κρίμα να το αλλάζεις στάση και να το ξυπνάς. Όλα αυτά στα γράφω από την προσωπική μου εμπειρία, χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να βάλω σε κίνδυνο οποιοδήποτε μωράκι με την άποψη μου!
    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
    • Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...