Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες .....

Κορίτσια εχθες ξεκίνησα την αγωγη για ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ....βέβαια είναι λίγο ταλαιπωρία αλλά χαλάλι ... που ξέρεις σε 9 μηνες μπορεί να κρατάμε ένα αγγελούδι στα χέρια μας....απλώς όσες έχουν τη δυνατότηα για άδεια κατα τη διαρκεια τησ θεραπείας ας το κάνουν διότι είναι λίγο επωδυνες οι ενεσεις για κανένα 3ωρο μετά. εγώ παρόλο που δουλεύω στο Δημόσιο δεν είναι εφικτό να πάρω και ταλαιπωρούμε πάρα πολύ....

υπομονή έως τις 24 Νοεμβρίου που θα γίνει η ωοληψία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλες .....

Κορίτσια εχθες ξεκίνησα την αγωγη για ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ....βέβαια είναι λίγο ταλαιπωρία αλλά χαλάλι ... που ξέρεις σε 9 μηνες μπορεί να κρατάμε ένα αγγελούδι στα χέρια μας....απλώς όσες έχουν τη δυνατότηα για άδεια κατα τη διαρκεια τησ θεραπείας ας το κάνουν διότι είναι λίγο επωδυνες οι ενεσεις για κανένα 3ωρο μετά. εγώ παρόλο που δουλεύω στο Δημόσιο δεν είναι εφικτό να πάρω και ταλαιπωρούμε πάρα πολύ....

υπομονή έως τις 24 Νοεμβρίου που θα γίνει η ωοληψία

Καλημερα vasoula.Σου ευχομαι καλο κουραγιο και καλη επιτυχια.Οταν λες επωδυνες οι ενεσεις τι εννοεις? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia δεν πονάει την ώρα που τη κάνεις αλλά μετά το φάρμακο ...αλλά είπαμε αξίζει το κόπο.....να μη γκρινιάζουμε....μάνες θελουμε να γίνουμε ....όλα καλοδεχούμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia δεν πονάει την ώρα που τη κάνεις αλλά μετά το φάρμακο ...αλλά είπαμε αξίζει το κόπο.....να μη γκρινιάζουμε....μάνες θελουμε να γίνουμε ....όλα καλοδεχούμενα

Δεν γκρινιαξα.. ;) απλα ρωτησα.Επειδη υπαρχει μια περιπτωση να φτασω κι εγω μεχρι εκει, ηθελα να ενημερωθω!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν γκρινιαξα.. ;) απλα ρωτησα.Επειδη υπαρχει μια περιπτωση να φτασω κι εγω μεχρι εκει, ηθελα να ενημερωθω!! :D

Πάντως εάν είναι να κάνεις Σπερματέγχυση καλύτερα κατευθείαν εξωσωματική...για καθαρά ψυχολογικούς λόγους .. ότι και να αποφασίσεις καλή επιτυχία.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι βρε vasoula να μην δοκιμασω μια σπερματεγχυση?Βασικα σκεφτομαστε να κανω απλα προκληση ωορηξιας και να ερθουμε φυσιολογικα σε επαφη, μηπως και 1 στο εκατομμύριο δεν την πετυχαιναμε!Γιατι νομιζω ειναι και θεμα τυχης!Σε ευχαριστω πολυ πάντως και ευχομαι καλη επιτυχια και σε σενα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου εάν ειναι να κάνεις μόνο πρόκληση ωωρηξίας και μετα να ΄λερθετε φυσιολογικά σε επαφή ναι ναα το δοκιμάσεις αλλιώς το θεωρώ χάσιμο χρόνου .... κάντε πρώτα όλες τις εξετάσεις και εσύ και ο άντρα σου και έπειτα αποφασίζετε... εμέις είχαμε πρόβλημα στο σπερμα τα σπερματοζωάρια είχαν οπίσθια κίνηση το 65% ...περίεργοο ε?......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΒΑΣΩ.ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξεκινησε κανεις διαδικασια εξωσωματικης ....είμαι ήδη στην 8η μερα προκλησησ ωωρηξιας αλλά από σήμερα αισθάνομαι δυσφορία...αυριο θα κ'ανω και εξεταση οιστραδιόλλης και υπερηχο...αχ.. κοριτσια αγχωθηκα πολυ... θα καταφέρω να φτασω στην ωοληψία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9 Τι κάνουμε νομίζεις?

και εγω νοιώθω έτσι , εύχομαι στο τέλος τα καλύτερα για όλες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια...

Το ότι άλλαξε ο μήνας το γνωρίζουμε....εχθες έκανα ωοληψία ..9 μου πήρανε και γονιμοποιηθηκανε τα 6 ...και τη Κυριακή θα γίνει η εμβρυομεταφορά....μακαρι να πανε όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...

Το ότι άλλαξε ο μήνας το γνωρίζουμε....εχθες έκανα ωοληψία ..9 μου πήρανε και γονιμοποιηθηκανε τα 6 ...και τη Κυριακή θα γίνει η εμβρυομεταφορά....μακαρι να πανε όλα καλά

Ευχομαι ολα να σου πανε καλα.Να εισαι ηρεμη και αισιοδοξη!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...