Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

ROZE ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑΝ Η ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΜΟΥ.ΒΓΗΚΑΝ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΥΤΗΧΩΣ.Κ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ Κ ΒΡΗΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΗΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΚΑ ΘΑ ΜΕ ΣΚΑΣΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΕΙΣ.ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ Κ ΤΕΣΤ ΠΑΠ.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?Κ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΕΣ?ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΜΙΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΟΩΡΗΞΙΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟΣ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΟΩΡΗΞΙΑ Κ ΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΚΛΠ.ΕΓΩ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΗ ΕΧΩ ΠΕΡΙΔΟ ΚΑΘΕ 40 50 Η 60 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΟΙΤΑΝΕ?ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ...ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ROZE ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑΝ Η ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΜΟΥ.ΒΓΗΚΑΝ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΥΤΗΧΩΣ.Κ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ Κ ΒΡΗΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΗΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΚΑ ΘΑ ΜΕ ΣΚΑΣΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΕΙΣ.ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ Κ ΤΕΣΤ ΠΑΠ.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?Κ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΕΣ?ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΜΙΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΟΩΡΗΞΙΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟΣ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΟΩΡΗΞΙΑ Κ ΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΚΛΠ.ΕΓΩ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΗ ΕΧΩ ΠΕΡΙΔΟ ΚΑΘΕ 40 50 Η 60 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΟΙΤΑΝΕ?ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ...ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Καλησπερα muriam.!Πολυ ευχαριστα τα νεα εφοσον οι ορμονικες σου βγηκαν καλες.!Χρειαζεται να κανεις και θυρωειδη, κι εγω τις εκανα και επισης εκανα και προλακτινη!Νομιζω οτι μπορει να σου δωσει ηδη τα χαπια γιανα κανεις ωορηξια...αλλα επιφυλασομαι επειδη εσυ εχεις πολυκυστικες μηπως πρεπει πρωτα να σε δει σε 2-3 κυκλους σου και μετα να σε χαπακωσει!

Δες το πολυ θετικα!!!Μπηκες σε εναν σωστο δρομο για να πετυχετε το μπεμπακι σας.Τουλαχιστον αυτος ασχολειται, ειναι πολλοι γιατροι μονο το ευρω κοιτανε και να περναει η ωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Κ ΘΥΡΟΕΙΔΗ Κ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΩΡΗΞΙΑΣ Κ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΝ ΚΑΝΩ ΟΩΡΗΞΙΑ Κ ΝΑ ΣΚΑΩ ΤΑ 50ΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΙΝ ΑΓΩΝΙΑ Κ ΤΟΝ ΠΟΝΟ Κ ΑΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΙΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΕΣΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΨΑΞΩ Κ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΝΩΜΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλεναδίτσες μου και απο αυτό το πόστ!

Έγραφα, έγραφα, έγραφα και ξαφνικά, μπούμ, με πέταξε έξω και τα έχασα όλα :evil::evil::evil::evil:

Πάμε πάλι απο την αρχή!!!

Γλυκιά μου muriam δεν χάνεις τίποτα να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη, έτσι για να τσεκάρεις το γιατρό σου. Δεν έχω εμπειρία απο πολυκυστικές, οπότε δεν μπορώ να κρίνω τις απόψεις του. Ίσως να χρειάζεται όντως κάποια παρακολούθηση πρωτού πάρεις χάπια... Αλλά πάλι δεν ξέρω...

Αναστασία μου, σχετικά με το σταφυλόκκοκο, φαντάζομαι ότι ο γιατρός θα σας έδωσε αντιβίωση. Ευτυχώς που το εντοπίσατε, γιατί αυτές οι λοιμώξεις έχουν επίπτωση στην ποιότητα του σπέρματος και μερικές φορές είναι υπεύθυνες για κάποιες μορφές υπογονιμότητας και για βιοχημικές κυήσεις. Ο γιατρός τι οδηγίες σας έδωσε;;;;;΄

Τα δικά μου τα νέα, εν συντομία είναι ότι σήμερα έκανα υπέρηχο και εξετάσεις αίματος. Περιμένω τηλεφώνημα απο τη νοσοκόμα με οδηγίες, για τη συνέχιση της θεραπείας. Είδαν 6 ωοθηλάκεια στη δεξιά ωοθήκη και 2 στην αριστερή, αλλά είναι πολύ μικρά ακόμα. Ελπίζω να καταφέρουν να ελέγξουν την πρόωρη ωορυξία μου και να ωριμάσουν περισσότερα του ενός. Τι να πω;;; Οι επόμενες ημέρες είναι πολύ κρίσιμες και έχω μεγάλη αγωνία. Ελπίζω όλες αυτές οι ορμόνες που παίρνω να μην είναι μόνο για ένα ωάριο, όπως έγινε την προηγούμενη φορά.

Είδομεν... :-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam μια χαρα βγηκαν οι εξετασεις μπραβο.ουτε εγω ξερω απο πολυκιστικες γι αυτο δεν ξερω αν ειναι σωστο να σε παρακολουθει συνεχεια η το κανει για τα χρηματα.πηγαινε και παρε και μια δευτερη γνωμη εφοσον δεν εισαι ευχαριστημενη απο αυτον!ειχα κανει και εγω ολες τις εξετασεις που χρειαζοταν και σαλπιγγογραφια μαζι.αληθεια ο αντρας σου εχει κανει σπερμοδιαγραμμα και πως ηταν?γιατι ξερεις απο εκει ξεκιναμε πρωτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΡΟΖΕ25 ΚΑΝΑΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ Κ ΕΚΕΙ.ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam αφου ειναι καλο το σπερμα ωραια τοτε.πηγαινε εκει που λες και ευχομαι να βγαλεις ακρη!καλη επιτυχια σε οτι και αν κανετε!να μας ενημερωνεις :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου muriam καλά έκανες και θα απευθυνθείς σε άλλους γιατρούς για τις πολυκυστικές. Διάβασα και την καινούργια σου ανακοίνωση. Πολύ καλά έκανες. Μόνο έτσι θα ελέγξεις τα λεγόμενα του γιατρού σου και θα αποφασίσεις με ποιό γιατρό να συνεχίσεις. Σημασία έχει να του έχεις εμπιστοσύνη και να αισθάνεσαι ότι βρίσκεσαι σε καλά χέρια.

rose25 εάν βουίζουν και έχουν βουλώσει τα αυτιά σου, τότε σίγουρα χρειάζεσαι αντιβίωση. Προσπάθησε να πιπιλάς καμιά καραμέλα για το λαιμό, ή να μασάς καμιά τσίχλα, γιατί όταν καταπίνεις συνεχώς, βοηθάει να ανοίξουν τα σωληνάκια που συνδέουν τη μύτη με τα αυτιά. Είμαι παθούσα με τα αυτιά από παιδάκι... Περαστικά σου και μακριά από ρεύματα και ψύχος. Φιλάκια :-*:-*

Εγώ έλαβα τις οδηγίες μου χθες για τη συνέχιση της θεραπείας και αύριο το πρωί ξανατρέχω για εξετάσεις αίματος και υπέρηχο. Για να δούμε!!! :-w:-w:-w:-w

΄Εχω μεγάλη αγωνία για να δω πόσα ωάρια μεγαλώνουν... Ελπίζω να μην είναι πάλι μόνο ένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου τι κανεις?Πες μου λιγο, τι σου ειπε ο γιατρος που οφειλεται στο οτι κανεις μονο ενα ωαριο?Γιατι κι εγω παιρνω χαπια για πολλαπλη ωορηξια και φοβαμαι πως αν τελικα παμε για σπερματεγχυση θα εχω προβλημα.Παντα ενα μου εβρισκε ενα ωοθηλακιο, ουτε καν ενα αλλο μικρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki τωρα ειδα πως εχεις κι αλλη δημοσιευση.Αυριο θα παμε στο γιατρο και φανταζομαι θα μας δωσει αντιβιωση.Το θεμα ειναι η προσπαθεια παει αδικα αυτο το μηνα?Αραγε ποσο καιρο θελει να γιατρευτει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου πηγα σημερα και σε αλλη γιατρο στο Ικα και αυτη ηταν χειροτερη απο τον αλλο :angry: ειδε τα αυτια μου καθαρα ειπε και αυτη,να βαζω λαδακι να προσεχω να μην βγαινω λουσμενη εξω και γενικα το κρυο οποτε δεν μου εδωσε τιποτα!τι να πω αν χρειαζοταν αντιβιωση δεν θα το ελεγαν? :unsure: ο λαιμος μου ειναι μια χαρα δεν με ποναει μονο τα αυτια βουιζουν και νιωθω σαν μπουκομενη οταν μιλαω!αναγκαστικα αυριο θα παω για δουλεια και εχει παγωνια εκει(σε σουπερ μαρκετ δουλευω) μεσα ελπιζω να μην γινω χειροτερα.ετσι και αλλιως καποια στιγμη θα παω δεν μπορω να το αποφυγω!σ'ευχαριστω για τις συμβουλες σου :kiss::kiss:

καλη επιτυχια να εχεις και ευχομαι αυτη η φορα να ειναι και η τελευταια :)@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΡΟΖΕ25 ΚΑΝΑΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ Κ ΕΚΕΙ.ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!

muriam ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΑ ΤΕΣΤ?ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΗΛΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ?ΕΙΜΑΙ 16 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΑ ΤΕΣΤ?ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΗΛΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ?ΕΙΜΑΙ 16 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ

Eva αν εννοείς τα τεστάκια ωορρηξίας απο το ιντερνετ τα παραγγειλα και εγώ και τα χρησιμοποίησα αυτό το μήνα. Λίγο σαν να με μπέρδεψαν νομίζω. Βασίστηκα περισσότερο στα κολπικά υγρά μου και σε συνδιασμό με τα τεστ τελικά είχα ωορρηξία την 20η μέρα του κύκλου :shock:

Παλιά είχα πάντα ωορρηξία την 14η - 15η μέρα σε κύκλο 30 ημερών, αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα ωορρηξία την 9η μέρα ενώ αυτό το μήνα την 20η μέρα!!!! Τι να πω τα έχουν παίξει εντελώς οι γόνιμες μέρες μου 8-} όποτε τους καπνίσει εμφανίζονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eva αν εννοείς τα τεστάκια ωορρηξίας απο το ιντερνετ τα παραγγειλα και εγώ και τα χρησιμοποίησα αυτό το μήνα. Λίγο σαν να με μπέρδεψαν νομίζω. Βασίστηκα περισσότερο στα κολπικά υγρά μου και σε συνδιασμό με τα τεστ τελικά είχα ωορρηξία την 20η μέρα του κύκλου :shock:

Παλιά είχα πάντα ωορρηξία την 14η - 15η μέρα σε κύκλο 30 ημερών, αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα ωορρηξία την 9η μέρα ενώ αυτό το μήνα την 20η μέρα!!!! Τι να πω τα έχουν παίξει εντελώς οι γόνιμες μέρες μου 8-} όποτε τους καπνίσει εμφανίζονται[

ΝΑΙ ΑΥΤΑ ΕΝΟΩ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝΕ.ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΩΜΑ?ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΙΓΟ ΑΧΝΗ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ,ΤΙΠΟΤΑ.ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑ?ΠΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου rose εάν και ο δεύτερος γιατρός δεν σου έδωσε αντιβίωση, τότε μάλλον δεν την χρειάζεσαι. Τι να πω!!!! Ένα παλιό κόλπο που μου το έκαναν παιδάκι, όταν είχα ωτίτιδα, είναι να βρέξεις ένα μικρό κομμάτι βαμβάκι με καθαρό οινόπνευμα (το διάφανο), να το στίψεις πολύ καλά (το εννοώ, πολύ καλά) και το βάλεις στο αυτί σου εξωτερικά (δηλ. να μην το πιέσεις να μπει μέσα). Ίσα-ίσα που να φράζει την τρύπα. Εάν επιστρέψεις στη δουλειά, θα σε προστατέψει από το κρύο.

Αναστασία μου, μην ανησυχείς, είμαι σίγουρη ότι τώρα που παίρνεις χάπια για πολλαπλή ωορυξία, θα σου βρεί και άλλα ωοθηλάκεια. Μη φοβάσαι. Όλα καλά θα πάνε. Θα δείς! Εγώ έχω ψιλοαδειάσει από ωάρια, γι'αυτό δεν ωρίμασαν περισσότερα του ενός με την προηγούμενη σπερματέγχυση. Να δούμε αύριο, τι θα δούμε... Όσο για την προσπάθεια αυτού του μήνα, δεν ξέρω τι να σου πω! Ο γιατρός γνωρίζει καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ!!!!!!!!!!ΘΑ ΠΑΩ ΕΝΟΕΙΤΑΙ Κ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΝΩΜΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!!!ΡΟΖΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΥΡΕΤΟ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΝ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΑΡΕ ΚΑΤΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΙΝΑΛΑΡ ΟΤΙΚ ΤΙΣ ΧΡΙΣΗΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΕΥΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΙΝ ΕΚΑΝΕΣ ΟΩΡΗΞΙΑ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΧΡΙΣΗΜΟΠΟΙΗΣΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ.ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΙΑ ΧΑΠΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΟΩΡΗΞΙΑ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου δεν ειναι ωτιτιδα απο ιωση μου ειπαν μαλλον εχω οτι εχω.δεν βρηκαν κατι ολα καθαρα ηταν!σημερα ειμαι καπως καλυτερα αλλα συνεχιζω να μην ακουω καλα.βαζω λαδακι της Παναγιας με βαμβακι στα αυτια για λιγο και μου φαινεται οτι κανει πολυ καλο!

μου ειχε δωσει η φαρμακοποιος μας κατι σταγονες στις αρχες και ειχα βαλει αλλα με το λαδακι νομιζω ειναι καλυετρα.anyway σ'ευχαριστω πολυ και σενα και την marikaki :kiss::kiss: καλο σ/κ κοριτσια :):wave:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM! ΛΟΙΠΟΝ, ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ! ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ, ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ 28/09 (ΚΥΚΛΟΣ 26 ΗΜΕΡΕΣ, Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΟΛΛΕΕΕΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΦΕ ΑΧΝΑ ΥΓΡΑ (ΓΙΑΚ). ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ. ΣΤΙΣ 15/10 (ΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΤΙΣ 10,ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΔΗΛΑΔΗ), ΕΝΩ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΔΑ 2 ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ (ΣΑΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΙΑΣ ΚΑΡΦΙΤΣΑΣ) ΑΙΜΑ, ΚΟΚΚΙΝΟ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ "ΕΡΓΟ ΤΟΥ" ΕΝΤΟΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ, ΤΡΩΩ ΑΣΥΣΤΟΛΑ, ΚΘΕΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΚΡΟΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ(ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ... :? ) ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ (αΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝΒ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΧΑ Π Ο Τ Ε ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ. ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, καλώς ήρθες aeraki στην παρέα μας!!!

Αυτό που περιγράφεις μάλλον για ωορηξία μου φαίνεται. Νομίζω ότι είναι λίγο νωρίς για εμφύτευση. Συνήθως συμβαίνει μεταξύ 6ης και 12ης ημέρας μετά την ωορυξία. Εάν δεις ότι έχεις καθυστέρηση κάνε κανένα τεστ εγκυμοσύνης, ή χοριακή για να βεβαιωθείς. Όσο για τα συμπτώματα, μην το ψάχνεις και τρελαίνεσαι, γιατί καθεμία από εμάς κάθε μήνα έχουμε πληθώρα συμπτωμάτων, από την μεγάλη μας λαχτάρα, και στο τέλος απογοητευόμαστε...! Ψυχραιμία, λοιπόν και υπομονή! Σύντομα θα μάθεις...

Χάθηκα λίγο κορίτσια, γιατί έχω πήξει στις δουλειές. Προσπαθώ να στρώσω το σπίτι πριν απο το ΣάββατοΚύριακο, γιατί από Δευτέρας νομίζω θα έχουμε σπερματέγχυση. Χθες πάλι τρέχαμε σαν τους τρελούς μέσα στη μαύρη νύχτα, για εξετάσεις αίματος και για υπέρηχο (το εξεταστικό κέντρο είναι 2 ώρες οδήγηση από εδώ). Από τα 8 ωοθηλάκεια τελικά 3 προχωράνε. Είχα ένα πολύ μικρό 8mm και δύο 11mm. Αύριο το πρωί έχουμε νέες εξετάσεις και υπέρηχο. Η πλάκα είναι ότι στις 10 έχω κομμωτήριο και στις 2 βαφτίζω ένα κοριτσάκι. Και θα είμαι στην τρεχάλα από τις 6.30 το πρωί...

Έχω μεγάλη αγωνία να δω εάν και τα τρία ωάρια θα καταφέρουν να ωριμάσουν...

Για να δούμε...:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!ΜΙΝ ΜΟΥ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΙΛΙΑΚΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ Κ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ Κ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΔΕΙΧΝΕ Κ Η ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΔΕΝ ΕΔΕΙΨΕ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ Κ Η ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΗΤΑΝ Κ ΑΥΤΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΗΣΤΕΙΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΙΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΟΣΕΣ ΜΕΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΝΑ ΣΤΗΛΕΤΕ ΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΗΛΟΥΝ ΜΗΛΑΡΑΚΙ Κ ΛΑΔΑΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΙΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΤΙΝ ΣΤΗΛΩ.ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki ευχομαι να ωριμασουν ολα τα ωαριακια σου και να πετυχει η σπερματεγχυση :) μακαρι να σου πανε οπως τα θες γιατι σου αξιζει :kiss: καλα να περασεις στην βαφτιση,παντα αξια!!!αντε και του χρονου θα βαφτισεις και το δικο σου μωρακι ;)

muriam :kiss::kiss::kiss: χαιρομαι που οι εξετασεις ηταν ολες καλες.ειδες η ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗ η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ σε βοηθησε.οπως τα λες ειναι ολες θα μας βοηθησει και συντομα θα ειμαστε φουσκωκοιλιτσες :P:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Muriam, τα νέα σου είναι κάτι παραπάνω από υπέροχα!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Πραγματικά συγκινήθηκα!!! Να δείς που πολύ σύντομα θα καταφέρεις να πιάσεις το μωράκι. Φαίνεται ότι η Οσία Ειρήνη η Χρυσοβαλάντου είναι μαζί σου... Βοήθειά σου και προχώρα ακάθεκτη, με πίστη και αισιοδοξία...

Πριν από λίγο διαπίστωσα ότι υπάρχει μοναστήρι της Οσίας Ειρήνης μέσα στην καρδιά της Αστόριας (η Αστόρια είναι η Ελληνική παροικία) στη Νέα Υόρκη. Θα το επισκεφθούμε οπωσδήποτε, το συντομότερον δυνατόν.

Καλή μου rose σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μακάρι να έρθει η ώρα να βαπτίζουμε και εμείς τα δικά μας παιδιά...:ympray::ympray::ympray:

Εύχομαι η Οσία Ειρήνη να σταθεί χορηγός σε όλες μας...:ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολουςςςςςςςςςς!!!!Σουταραμε λοιπον......για να δουμε γκολ θα μπει?Θα μαθουμε σε 14 ημερες λοιπον!!!!Αλλιως θα βαλουμε κατευθειαν την μπαλα στα διχτυα τον επομενο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΚΙΝΩΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΣ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΝΑ ΜΠΗΚΕ Κ ΝΑ ΡΙΖΩΣΕ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ Κ ΣΕ 14 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ Κ ΣΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Κ ΜΕ ΤΙΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΙΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ ΤΙΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!ΜΙΝ ΜΟΥ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΙΛΙΑΚΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ Κ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ Κ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΔΕΙΧΝΕ Κ Η ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΔΕΝ ΕΔΕΙΨΕ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ Κ Η ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΗΤΑΝ Κ ΑΥΤΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΗΣΤΕΙΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΙΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΟΣΕΣ ΜΕΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΝΑ ΣΤΗΛΕΤΕ ΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΗΛΟΥΝ ΜΗΛΑΡΑΚΙ Κ ΛΑΔΑΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΙΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΤΙΝ ΣΤΗΛΩ.ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Τα νέα ειναι υπεροχα κοπελα μου!!!!!Ειδες που σου ειπα?Θα το πιασεις το μπεμπακι!!!!!!Βοηθεια σου η Αγια Ειρηνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...