Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Κ 2ΦΟΡΕΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Κ ΟΧΙ ΑΝΧΟΣ...ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Κ ΤΥΧΕΡΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΑΝΙΑ ΣΕ ΘΕΛΩ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!!!!ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ 7 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αισιόδοξη είμαι...απλά επειδή θεωρώ ότι είμαι μεγάλη σε ηλικία έχω άγχος που πηγαίνει πίσω τα πράγματα....Θα τα καταφέρουμε όμως....Αν και υπήρξαν κάποιες περίοδοι που οι προσπάθειες δεν ήταν εντατικές λόγω καταστάσεων.....κοντεύουμε τους 8 μήνες. Άντε χοντρικά να σου βάλω 6.....Με βάση τα λεγόμενα του γυναικολόγου μου στην περσινή μου επίσκεψη...θα πρέπει να αρχίσω να σκέφτομαι κάτι άλλο. Ήδη το σκέφτομαι δλδ....αλλά ακόμα θέλω να ελπίζω ότι μέχρι να φύγει το 2010 θα τα έχω καταφέρει..... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΠΟΣΤ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλώς σας βρήκα. Ξεκινάω και εγώ 11 Οκτωβρίου. Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία. Ελπίζω να συζητάμε μόνο θετικές εμπειρίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα δεν μπορω να λειψω εγω απο εδω :P μου ηρθε περιοδος 1/9 και δεν περιμενω παλι μεχρι τελος Σεπτεμβρη γι αυτο ευχομαι να μην κλεισει ο μηνας ετσι οπως ανοιξε.μακαρι ολες ο Οκτωβρης να μας βρει με σπορακια :) καλη μας επιτυχια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που θα παει μωρε καποτε θα σταματησουμε να μετραμε τις γονιμες και θα μετραμε τις ημερες που θα φερουμε στον κοσμο τα μπεμπακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και καλή επιτυχία αυτον τον μήνα!!

Εγώ χρησιμοποίησα 2 φορές τεστ ωορρηξίας από το φαρμακείο και την 2η 'έπιασε'...

Μάλιστα τον μήνα αυτό (Ιούλιο) που έμεινα έγκυος, έκανα και έκανα τα τεστ και σε κάποια φάση νόμιζα ότι δεν θα έχω ωορρηξία αυτόν τον μήνα...το 8ο-9ο μου βγήκε νομίζω...αφού πήρα και 2ο κουτί!!!

Με βάση το ημερολόγιο δηλαδή θα έπεφτα 1 εβδομάδα έξω....ή θα προσπαθούσαμε συνέχεια και θα αδυνάτιζε το σπέρμα και πάλι δεν θα είχαμε επιτυχια!!

Καλή επιτυχια και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που θα παει μωρε καποτε θα σταματησουμε να μετραμε τις γονιμες και θα μετραμε τις ημερες που θα φερουμε στον κοσμο τα μπεμπακια μας!!!

apo to stoma sou kai stou theou to auti anastasia m:) euxomai ta kalitera gia oles mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες και καλή επιτυχία. Εγώ δεν πάω για Οκτώβριο καθόσον θα κάνω εξωσωματική και ο γιατρός δε με αφήνει να προχωρήσω αν δεν του πάω δυο εξετάσεις (καρυότυπο και κυστική ίνωση). Για τις εξετάσεις αυτές έκλεισα ραντεβού στο παίδων για τα μέσα Οκτώβρη και δεδομένου ότι τα αποτελέσματα βγαίνουν ένα μηνα μετά, με βλέπω να ξεκινάω μέσα Νοέμβρη. Όμως θα μπω στην παρεούλα σας για να ετοιμάζομαι ψυχολογικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΙΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ.ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ Κ ΝΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 5 ΜΕ 12 ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟΥ Κ ΜΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 19 ΜΕ 25 ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ Κ ΑΝΗΣΗΧΗΣΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΗΛ.Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ 1 ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΝ ΙΔΕΑ ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟΒΟΛΗ Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΙΜΑ Κ ΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 4ΜΗΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΩ Κ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG: Λείπει ο Μάρτης από τη Σαρακοστή;;;;; Πάμε και εμείς για Οκτώβρη :-! , μπουκωμένοι ορμόνες... πιο δυναμικά δε γίνεται!!! \M/ :-bd \M/ :-bd \M/ :-bd \M/

Βρε Μύριαμ δεν έχω εμπειρία από άστατο κύκλο, αλλά έχεις πει στο γιατρό σου για την μητέρα σου;;; Υπάρχει περίπτωση να είναι κληρονομικό, και όντως να είσαι και εσύ έγκυος;;; Μήπως δεν ήταν περίοδος, ούτε αποβολή, αλλά εμφύτευση, που αιμορράγησε περισσότερο από το κανονικό και γι'αυτό δεν έχεις περίοδο τώρα;;;;;;;; Υπάρχουν γυναίκες που κατά την εμφύτευση έχουν αιμορραγία που μοιάζει με περίοδο. Δεν κάνεις μια χοριακή να σιγουρευτείς;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΑΣ ΜΗΝΑΣ!!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ 1 ΑΚΟΜΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΑΡΗΓΕΙΛΑ ΤΕΣΤ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΣ Κ ΒΡΩ ΤΙΝ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ?ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΥΧΗ Κ ΝΑ ΤΟΠΙΑΣΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και εγώ εδώ, δεν την περιμένω στις 10 Οκτώβρη... είμαι πολύ αισιόδοξη και ευχομαι να γίνει αυτό το καλό ρε κορίτσια...

:roll: Αν δεν τα καταφέρω και αυτόν τον μήνα δώστε μου την συμβουλή σας να κάνω τεστ οωρηξίας απο το φαρμακείο ή να το κοιτάξω με τον γιατρό μου? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΑΣ ΜΗΝΑΣ!!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ 1 ΑΚΟΜΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΑΡΗΓΕΙΛΑ ΤΕΣΤ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΣ Κ ΒΡΩ ΤΙΝ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ?ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΥΧΗ Κ ΝΑ ΤΟΠΙΑΣΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!

muriam καλημερα.Καλα εκανες και τα παραγγειλες θα σε βοηθησουν.Εφοσον εχεις αστατο κυκλο καλα ειναι να ξεκινησεις την8η με 9η ημερα του κυκλου σου, ενα καθε ημερα και να τα κανεις μεσημεριανες ωρες.Μολις δεις κοκκινο φως βουρρρρ στο ψητο.

morouli καλημερα και σε εσενα και ευχομαι να εισαι ηδη εγκυουλα.Εγω χρησιμοποιω και τους δυο τροπους, παω στο γιατρο μου κατα την 10η ημερα και ξεκιναω και τα τεστ παραλληλα.Μια φορα παντως το πετυχα και επιασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.Κ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ.ΜΩΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΡΕ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα σας εύχομαι!!!!!!!!!ελπίζω να έχουμε ευχάριστες ανακοινώσεις!!!!!!!και εγώ (δεν) την περίμενω στις 14!!δεν την κάλεσα και να φύγει να πάει αλλού!!!!!!μακάρι να μην έρθει να γλιτώσω και τη σαλπιγγογραφία!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...