Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι αυθημερόν θα πάμε, θα σχολάσουν οι άντρες του σπιτιού και φεύγουμε.....

είναι μόνο 8.30 και τα νεύρα μου είναι ήδη στην τσίτα, κάθε πρωί έχω το ίδιο πρόβλημα με τον Λουκά και το πρωινό του!!! μου έχει σπάσει τα νεύρα :angry: !!!

Αναστασία αν δεν είχες τις ασκήσεις του Σπύρου μπορούσες να τα βολέψεις με το ωράριο, πιστεύω, αλλά και η εξέλιξη του παιδιού είναι πολύ σημαντική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα να σας ρωτήσω: πόσο μπορεί να σε εκνευρίσει ένα παιδί και να σε βγάλει από τα ρούχα σου? πείτε μου Πόσο????

Θούλη τι κάνει ο Ντόντος σήμερα, του έπεσε ο πυρετός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!

Αναστασία χρόνια πολλάάάά!!!! :ymparty::ymparty:@};-:-* Ζυγός και εσυ ε? ειμαστε καλά παιδάκια O:-):-B

την καλημερα μου απο τη βροχερη Χιο!!,χειμωνιαζει σιγα σιγα...τρωω ενα σφολιατοειδές με κασερι γαλοπουλα κρεμα γαλακτος κ πινω καφεδακι κοιτώντας το απεραντο Αιγαιο και την Τουρκια...Καλημέρα!

:((:((:((:((:((:((:((:((

Και τι δε θα έδινα να ημουνκαι εγώ δίπλα σου και να χάζευα τα παράλια!! Το Τσεσμέ ειναι απέναντι απο εκεί ε?

Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα να σας ρωτήσω: πόσο μπορεί να σε εκνευρίσει ένα παιδί και να σε βγάλει από τα ρούχα σου? πείτε μου Πόσο??

Ψυχραιμία συμπεθέρα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα να σας ρωτήσω: πόσο μπορεί να σε εκνευρίσει ένα παιδί και να σε βγάλει από τα ρούχα σου? πείτε μου Πόσο????quote]

Πολύ, δώσε όμως τόπο στην οργή και ηρέμησε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Αναστασια Χρονια Πολλα καια πο εδω!!!

Να παιρνεις μονο χαρες!!!!

Οταν εχει παιδι η αληθεια ειναι πως τετοια ωραρα ειναι βαρβαρα!!

Γωγω τρελεια νεα..μια χαρα γερο να ειναι.

Τι ηθελα να πω..ξεχασα..

νυσταζω

Ο μικρος χτε ςκοιμηθηκε στο κρεβατι τοθ απο τις 9:30 μεχρι τις 12:30...του ειπαμε τον παποθτσομενο γατο και ξεραθηκε εκει που ο γηγαντας μεταμορφωθηκε σε ποντικι και τον εφαγε ο γατος...η συνεχεις στο επομενο..χαχαχαχα...μετα ξυπνησε στις 12:30 και μετα ξανα στις 6 οπου ηπιες 150 γαλα..και ξαναξεραθηκε

Ρε κοριτσια ροχαλιζει ο μικρος...χωρις πλακα..πρεπει λετε να τον παω σε γιατρο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα θα το βολευα ενα τετοιο ωραριο αλλα προεχει ο σπαιρους!!!

οποτε ξανα μανα στην αναζητηση τουλαχιστον να βρω κατι με ενα πιο νορμαλ ωραριο ωστε να μπορω να αντεπεξελθω στις νεες απαιτησεις του μικρου.

γιωτα κι εγω τι δεν θα εδινα να ημουν στην θεση σου αλλα απεναντι στην μυτιληνη!!!!!!

αχχχχχχ το χωριο μου ποσο μου εχει λειψει!!!

ελευθερια ζυγακι κι εσυ??? ποτε??

αρτζι μου υπομονη!!!! κι εμενα απο το πρωι μου τα τσιτωνει τα νευρα μου

και αναρωτιεμαι καμια φορα τοσα και τοσα παιδακια δεν εχουν να φανε και πεινανε

και το δικο μου του εχεις τα παντα και δεν τρωει :evil::evil::evil:

χρυσα μου καλημερα!!!!!!!

κι εμενα ροχαλιζει ο δικος μου ωρες ωρες αλλα ειναι φυσιολογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!1

να πω τα χρονια μου πολλα στη αναστασια..ευχομαι οτι καλυτερο στη ζωη σας... ;)

εμενα καποτε οταν γυρνουσα απο δουλεια ετρεχε στο μεμε.τωρα χεστηκε..

καλε μηπως δε εχω γαλα?μη γελατε..χθες ειχε μυξες κ ηθελα να του ξεβουλωσω τη μυτη με γαλα..καλε σταγονα δε εβγαλααααααααααααααααααααα

κανει διαρροιες..εχει πυρετο..οποτε δουλεια γιοκ...

αλλα θα κατεβω στις 1 να κανω ανταυγειες κ θα φυγω..κ ο μικρος μαζι μου

τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα .

α) Γωγω υπεροχα θα εχεισ δυο πανεμορφες κορουλες που θα σας τρελανουν !!!

β) Αναστασια μου χρονια σου πολλα (καλε ζυγος εισαι ?)

γ) Χρυσα μου η αρχη εγινε μην κανεισ πισω απο εδω και περα .

αυτα θυμαμαι :oops:

ο μικρος τωρα να σας πω τι εκανε .Τον εβαλα για υπνο χθεσ στις 10 και κοιμηθηκε για ακομα ενα βραδυ ολοκληρο !!στισ 6 ξυπνησε γιατι ακουσε θορυβο απο τον μπαμπα που εφευγε .τον πηρα στο δωματιο μου και καποια στιγμη κατα τισ 9 που ξυπναει σηκωθηκε χωρισ να τον καταλαβω και πηγε στο σαλονι αναψε το φωτιστικο (το φτανει απο τον καναπε) και επαιζε χωρισ να κανει θορυβο ....εγω ξυπνησα 10 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε θα βαλετε τα χαλια ?

Εγώ συνήθως τέλη Οκτωβρίου ή αρχές Νοεμβρίου τα βάζω

Έχω όμως στρωμένα καλοκαιρινά χαλιά και μοκέτα ψιλή στο παιδικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεεεεεεεεερα!!!!!!!!!!! Πάω να κοιμηθώ! Είμαι από άλλο πλανήτη! :)

Περαστικά στον μικρό σου Θούλη και Γωγώ μπράβο!!! Είναι υπέροχα τα κοριτσάκια. Έχουν απίστευτο γέλιο. Όλο αγαπες και γλύκες κάνουν!

Αργυρούλα θες να μάθεις πόσο πολύ;;;;; Πέρα από τα όρια της αντοχής σου. Και αυτό για να σε εκπαιδεύσουν και να αναθεωρήσεις τα όριά σου.

Δεν διάβασα περισσότερα νέα γιατί τα βλέφαρα είναι βαριά...

Εγώ πονάω λιγότερο. Την Τρίτη θα πάω στο γιατρό. Σήμερα λέω αφού ξυπνήσω να πάω για ψώνια στα μαγαζιά. Ανάλογα με το τι ώρα θα σηκωθω...

Κισσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αναστασία πολύχρονη!!!!

Χρόνια σου πολλά με υγεία!!!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!

Θου κοπάνα ε;;;;;;

Περαστικά ρε συ...

Γιώτα και δω μια από τα ίδια ο καιρός...

Έχετε θέα από το σπίτι;;; Τέλεια!!!!!!!!!!!!!!

Αφροδίτη τί γλυκούλης ο Μανωλάκης!

Φροντίζει για τη μανο'υλα!

Argi καλημέρα!

Νατάσα πως κοιμήθηκε η μικρή;;;

Την Ειρήνη την πάω σε ένα πρόγραμμα μουσικής προπαιδείας στην ουσία. Λέγεται promusica. Το ωδείο δεν είναι κρατικό αλλά είναι αναγνωρισμένο.

Αθηνά καλόν ύπνο!!!

Δημητρούλι πολλά πολλά φιλιά!!!

Εσείς θα γίνεται μεγάλες τραγουδίστριες!

Λένα απεργία σήμερα;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι καιτο μεσημερι με βαζει για υπνο ,αν δεν θελει να κοιμηθει διπλα μου κλεινει την πορτα και λεει μαμα νανι ,αλλα δεν κανει ησυχια παιζει με τον μπαμπα :lol:

ε δεν θα σου πω να τα εκατοστισεις :lol::lol::lol: να τα χασεις αμεσος μολισ γεννησεισ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α σας είπα;;;;

Δεν σας είπα....

Πήρα άλλο ένα κιλό......

δεν σου λέω να τα εκατοστήσεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Γιώτα εννοούσε ότι βλέπει το Αιγαίο από το γραφείο της, έτσι κατάλαβα εγώ!!! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέραααααααααααααααααααα....Τι μου κάνετε;;;;Εγώ μια χαρά......Τελικά, με τρελαίνει η ιδέα των δύο κοριτστιών...... :D:D:D:D:D:D Αρκεί να μην έχει κάνει λάθος ο γιατρός, γιατί και την Ιωάννα μου στην αυχενική αγόρι μου την έβγαζαν... :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Από χθες, νιώθω να την αγαπώ περισσότερο την μπεμπούλα μου που την είδα κανονικό μωράκι..... :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Η Ιωάννα σήμερα ξύπνησε στις 9 και την άκουγα από την ενδοεπικοινωνία να λέει, ένα, δύο, τία.....Ψιθυριστά....Μετρούσε το πουλάκι μου...Πάω μετά από 5 λεπτά να τη σηκώσω από την κούνια και με το που με βλέπει μου λέει "όχι, όχι...Πιπία"...Να της δώσω την πιπίλα που είχε πέσει κα΄τω να καθίσει να χουζουρέψει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιώτα και Άρτζι μου κι εγώ το όνομα της πεθεράς μου θέλω να δώσουμε...Ο Γιώργος θέλει να δώσει του πατέρα του... :ymsick::ymsick::ymsick: Ελπίζω να του αλλάξω γνώμη....... :x:x:x

Θουλάρα περαστικά στον Ντοντάκο.....

Μωρή τρελή Νατάσα πας το μωρό σε ωδείο;;;; :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Αναστασία χρόνια πολλάαααααααααααα!!!!!!!!!Να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!!!

Αθηνούλα το ξέρω ότι είναι τέλεια τα κοριτσάκια!!!!!Εσύ πλέον είσαι και έμπειρη... ;););)

Νατασούλα εμένα μου αρέσει πολύ αυτός ο καιρός...Είναι τέλειος...Δε θέλω όμως δουλειά..Θέλω χουχούλιασμα.... :(:(

Χρύσα εγώ τέλος του μήνα λέω να στρώσω...Και ακόμα δεν έχω πάρει χαλί για το δωμάτιο της Ιωάννας... :roll::roll::roll:

Αφρο τέλειος ο Μανωλάκης....Τι γλυκό παιδάκι.....

Αρτζι η μικρή με φτάνει συχνά στα όρια μου..... :evil::evil::evil: Πόση υπομονή να κάνουμε;;;;

Συμπεθερούλα μου λες να φυτρώσει τσουτσούνι;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Μου το είπε και ο γιατρός...Μου λέει δεν είναι σίγουρο ακόμα...Είναι πολύ μικρό το μωρό και μπορεί να μη φαίνεται...Μπορεί να φυτρώσει αργότερα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου λες να φυτρώσει τσουτσούνι;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Μου το είπε και ο γιατρός...Μου λέει δεν είναι σίγουρο ακόμα...Είναι πολύ μικρό το μωρό και μπορεί να μη φαίνεται...Μπορεί να φυτρώσει αργότερα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

στην 1η εγκυμοσύνη ο γιατρός μου είχε πει ότι 98% είναι κορίτσι!!! χαρά ο άντρας μου...πάμε και κάνουμε τον αναλυτικό υπέρηχο και λέει ο γιατρός στον άντρα μου: τι είναι αυτό?

τι είναι? λέει ο άντρας μου!

γιατρός: είναι κάτι ανάμεσα στα πόδια που δεν θέλεις να δεις!!!! :lol::lol::lol: ....αγοράκι δλδ, ο Λουκάκος μου!!!!, απογοήτευση ο άντρας μου γιατί το 98% ήταν μεγάλο ποσοστό!!!!

πάμε στον γυν. μου και του το λέμε και μας είπε ότι αν δει κάποιος κορίτσι στην αρχή μπορεί μετά να είναι αγόρι (γιατί ίσως δεν είχε καλή θέση και δεν φάνηκε!) αλλά αν από την αρχή φανεί ότι είναι αγόρι τότε είναι αγόρι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Σημερα απεργω και καθομαι σπιτι.. ο μικρος εχει βρει τη χαρα του!! Σηκωθηκαμε κατα τις 10 και με ξυπνησε ο μικρος. ειχε ανεβει στο κρεβατι μας, ειχε ξαπλωσει διπλα μου και με χαιδευε στο προσωπο και ελεγε μαμα μαμα μου!!! η αγαπη μου!!! τι τελεια πλασματακια που ειναι!!!

Συμπεθερα οταν ο γιατρος σου λεει αγορι ειναι σιγουρο, στα κοριτσια υπαρχει καποια πιθανοτητα λαθους. εγω μεχρι να γεννησεις θα λεω οτι εχεις αγορι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο αναστασης ακομα τη θυμαται την κορη σου, οταν τον ρωταω που την εχει την ιωαννα δειχνει την καρδουλα του!!

μπεμποουλης χρονια πολλα!! καθε ευτυχια και ολα να πηγαινουν καλα στη ζωη σας!!

α μιτσι ειναι πιο μεγαλη η δικια σου!! και λεω κ εγω, μονο τα αλλα παιδακια ξερουν να τραγουδανε και ο δικος μου τιποτα??? :lol::lol::lol:

νατασα αλλο ενα/ δηλαδη ποσα εχεια παρει μεχρι τωρα?/

καλα εσυ με τετοιο κορμι δεν εχεις αναγκη, θα τα χασεις ολα αμεσως μετα τη γεννα

γιωτα κ εδω βρεχει.. πολυ βροχη και ειναι τελεια!!!!

σε οσες ξεχασα τα φιλια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη πρεπει να αλλαξουμε αντρες..ο δικος μου λυσσαξε για μωρο...ενω εγω δεεεεννν..ενω ο δικος σου αναποδα...χαχαχα

Εχω πονοκαφελο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσούδια μου! :D (καλησπέρα δηλαδή!)

Εμείς σήμερα είμαστε σπίτι, γιατί απεργεί η δασκάλα μας.

Σας διάβασα και δε θυμάμαι τίποτα! :o Θα μπω πιο μετά, να κάνω επανάληψη!

Γιώτα, σε μισώ θανάσιμα γι' αυτή τη θέα στο Αιγαίο! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...