Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα όταν λες να τα μαζέψεις τι εννοείς? πού θα τα βάλεις που δεν θα μπορέσεις να τα ξαναπάρεις εύκολα?....κράτα κανα δυο έξω!!!!

εγώ δεν φοράω καλσόν, δεν μου αρέσουν, με ενοχλούν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, αρτζ λεω να τα βαλω στις ειδικες θηκες και να τα βαλλω στην ντουλαπα στο πλατυσκαλο της ταρατσας.

Δεν εχω μαζεψει ακομα τιποτα..απλα του βαζω πιο μακρια παντελονακια- υφασματος σορτσ βαμβακερα..βεβεια τωρα του βαζω τα λιγο πιο χοντρα παντελονακια και μακριμανικο μπλουζακι μεσα στο σπιτι αλαλ παλη λεπτα γιατι υδρωνει...απο μενα το πηρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ δεν έχω μαζέψει ακόμα τίποτα αλλά το σκέφτομαι το ΣΚ να τα μαζέψω δεν νομίζω να ξανακάνει ζέστη

Ανατασία καλή επιτυχία με την συνέντευξη :D

Γωγώ κοπάνα λόγω αυχενικής? άντε με το καλό να δείτε το μωράκι και να είναι και αγοράκι :D:D:D:D

Νατάσα μου άνοιξες την όρεξη με τα μηλοπιτάκια και είναι από τα αγαπημένα μου

Για το ύψος που λέτε και Έλενα τον προηγούμενο μήνα ήταν 81 ξαπλωτή. Τώρα θα ξαναπάμε όταν γίνει 2 χρονών δεν έχουμε άλλο εμβόλιο να κάνουμε. Στο σπίτι προσπαθώ να την μετρήσω αλλά δεν κάθεται με τίποτα :shock::shock::shock::shock:

Βίκυ για πες για το τριαντάφυλλο...............

Αφροδίτη για τις αναγούλες εμένα με βοηθούσε πολύ το λεμόνι. Όλοι πίναν καφέ το πρωϊ κι εγώ στημένο λεμόνι με νερό, ούτε εγώ ξέρω πόσα κιλά λεμόνια κατανάλωσα τους 3 πώτους μήνες :?:?:?:? τώρα που το σκέφτομαι αηδιάζω πως το έπινα πρωϊ πρωϊ??????????????????????????????

Αργυρώ με το Μιχάλη δεν έχω τέτοιο πρόβλημα με το φαγητό αυτά που του αρέσουν θα τα φάει, το θέμα είναι τι του αρέσει. Είναι 6 χρονών και υπάρχουν πολλά φαγητά (ειδικά λαχανικά που δεν τα έχει δοκιμάσει ποτέ του). Και με την πίτσα στο σχολείο μάλλον γιαυτό είπε ότι δεν πεινάει, θα εντόπισε κάποιο από τα λαχανικά που είχα βάλει:evil::evil::evil::evil::evil: Το πρόβλημά μου είναι ότι μπορεί να μείνει και όλη μέρα νηστικός εαν δεν έχω κάτι που του αρέσει και ούτε καν θα δοκιμάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο .

λεμονι !!!! ουτε να το σκευτεσε :shock::o

σημερα ειμαι πολυ χαλια :ymsick::ymsick::ymsick: και δεν βρισκω φατσουλα για το ζαλισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

δεν ξερω απο που μπορει να ειναι το τριανταφυλλο!

δεν παει πουθενα το μυαλο μου!

κατι πρωην αποκλειεται...

δεν ξερω...!

το εβαλα σε ενα ποτηρι στη δουλεια....εκει ειναι ακομα!

αρτζι εγω αν εβλεπα χαρτακι στο αυτοκινητο δεν θα σκεφτομουν θαυμαστη αλλα κληση.....

εγω μαζεψα τα καυτα σορτσ-φουστες και τα τιρανατκια της μικρης!

Αφροδιτη θα πας τελικα στο Γιαλλελη?

εμεις παρασκευη με τη μαμα μου παλι....ελπιζω να γινει το χειρουργιο.

σηεμρα ο ορθοπεδικος με παρεπεμψε σε ρευματολογο και νευρολογο.....δεν θελω να παω!!!!!!!

βαριεμαι!

Χρυσα τελικα τι θα κανεις με τη θεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρονταιτ υπομονη..θα περασουν που θα πανε!!!

Βικυ τιποτα..δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει μαζι μας- αν θα κατεβουμε- με τιποτα...δεν χωραει..γιατι το πορτ μπαγκαζ ειναι μικρο και θα εχουμε αποσκευες και μεσα

Ο μπαμπας βεβεια προτεινε να παμε με το δικο του...το οποιο θα κανουμε μαλλον- αλλα δεν εερχεται κανεις μαζι μας..τελεια και παυλα..οποιος θελει να επισκεφτει τους συγγενεις του...15 ευρω απλη αμαξοστοιχια του ΟΣΕ..αργοσχολη συνταξιουχος ειναι..δε θα παθει τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω μαζι σου!

ααααααα και εγω δεν το διαπραγματευομαι και ας γινομαι κακια!

μια μερα ηθελε η πεθερα να παρει την μικρη χωρις καθισμα....δεν το επετρεψα....κατσουφιασε αλλα δεν με νοιαζει....!

απεναντι εχει λυκειο και εχουν καταληψη......

θυμαααααστε?

θελω ενα φρεντο καπουτσινο ....πως φτιαχνεται?

εχω πολυ καφετιερα.....για πειτε....

προσωπικη μου Βεφα για πες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!

Αχ σας διαβασα αλλα αχταρμα τα εχω κανει!!! :oops::oops::oops:

Κατ αρχην η Αθηνα δε γεννησε ακομη ε;;;

Θου στις εστειλα!!!Πολυ ωραιο και το χτενισμα!!!!!

Γωγω σημερα ειναι η αυχενικη!!!Καλη επιτυχια. :P:P:P

Βικυ γελασα με ολα οσα εγραψες!!!!

Αναστασια το συγκεκριμενο βιβλιο δεν το εχω αλλα απο φιλες ξερω οτι εφαρμοζει τη μεθοδο "Ας'το να κλαψει μεχρι να κοιμηθει" οποτε .... ;);)

Ρε συ εγω απο την κουραση με παιρνει ο υπνος μαζι του και μετα απο κανα δυωρο ξαναπαω στο κρεββατι μου.Ολο δρομολογια ειμαστε. :roll::roll::roll:

Αφροδιτη υπομονη.Πω πω το πρωτο τριμηνο και μενα με ξεσκισε!!!Μπλιαχ!!!

Χρυσα υπομονη και καουραγιο με το θεμα μεταβασης στο δικο του κρεββατι.

Λενα το τετραδιο προπαροξυτονη λεξη δε θεωρειται;;;Ρε σεις 90 ποντους;;;Ουαου. :ymapplause: Εμεις 85 και 12 κιλά.

Συμπεθερουλες φιλακια και στις 2!!! :x:x:x:x

Λοιπον κανω μια διατροφη λιγο πιο ανθρωπινη(εχει και μακαρονια [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] ) και μετα μετριεμαι.Προς τα παρον ειναι ελεγχομενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ Το πρόβλημά μου είναι ότι μπορεί να μείνει και όλη μέρα νηστικός εαν δεν έχω κάτι που του αρέσει και ούτε καν θα δοκιμάσει.

το ίδιο και ο Λουκάς!!!, τι ξεροκέφαλα τα σημερινά παιδιά!!!! :-s , βέβαια και εμένα δεν μου αρέσει η μπανάνα ακόμη και αν πεινάω και΄είναι η μοναδική τροφή δεν θα την φάω!!!

Παναγιώτα τι σου είπε η διαβητολόγος? τι διατροφή σου έδωσε? θα τρυπάς το δάχτυλο?

Η Αθηνά όχι δεν γέννησε πριν λίγο μιλούσαμε στο τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιγα σουπερ μαρκετ ωσπου να ερθω με επιασε κρυοσ ιδρωτας

τι στο καλο στο μανωλη δεν ημουνα ετσι .....η δεν θυμαμαι τιποτα :? λετε να εχω διδυμα ? :o θα πηδηξω απο το παραθυρο!!! :o:o:o

βικη μου ,το σκευτηκα απο εδω το σκευτηκα απο εκει μιλησα και με τον Κ και αποφασισα να παω σε καποιον αλλον που ειναι με λιγοτερη πελατεια πιο νεος αλλα το ιδιο καλο και υπερ του φυσιολογικου .κατα βαθοσ θελω λιγο μπλα μπλα και χιουμορ και για τον συγκεκριμενο μου εχει πει κοπελα οτι ειναι πολυ δεμενοσ με τισ πελατισεσ του και πολυ κοντα τουσ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αργυρουλα μου.

Μου εδωσε μια διατροφη που εχει και μακ+κιμα, γεμιστα,μπριαμ,λαδερα,οσπρια αλλα βεβαια σε πολυ μικρες ποσοτητες. Φυσικα εχει και κρεας και πολυ πρασινη σαλατα.

Ναι κανω μετρησεις (τρυπαω δαχτυλο) να δω αν ειναι κατω απο 120.Ιδωμεν!!!!

Ρε κοριτσια απο εβδομαδα οι προμηθευτες λενε οτι δε θα δινουν ουτε καν συριγγες και βαμβακι στα δημ.νοσοκομεια. :shock::shock::shock: ΚΑι στα μαιευτηρια;;;Ελεος!!!! :-q:-q:-q:-q:-q:-q

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ασε....

ολο αυτο με την υγει αεμενα μου την εχει δωσει...

και πιο πολυ γιατι οι ιδιες οι φαρμακοβιομηχανιες φταινε....

γιατι;;; διαβαζα σημερα ΤΑ ΝΕΑ το αρθρο που εχουν για τις υπερσυνταγογραφησεις κλπ.

ΠΟιος νομιζετε οτι πληρωνει τα ταξιδακια και τα δωρακια των γιατρων;;;;

Ειλικρινα δεν εχουν το θεο τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ρε ειδες τι γινετε;;;

Μεσα σε ενα μηνα λεει ενα γιατρος εδωσε χαρτακια δημοσιου οτι εξετασε 7000 ασθενεις.

Μα ειμαστε σοβαροι;;;;;;;;;;

Και μετα πλησωσε μαλακα Ελληνα και παρε και περικοπη μισθου. :evil::evil::evil::evil::evil:

Τωρα λενε θα κανουν ηλεκτρονικη συνταγογραφηση.Αντε να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AseΑσε τις τελευταιες μερες διαβαζω και φρικαρω..

αλλα πιστευω πως ειναι σε λαθος δρομο..γιατι δε θα σταματισουν να κανουν τις μ@λ@κιες τους οσο οι φαρμακοβιομηχανιες και ολοι οι λοιποι εμπλεκομενοι τους ταζουν δωρακια..

κοψτε τα αυτα και να δεις πως θα κατσουν σουζα ..αλλα σηγα μη τα κοψουν.

Πιο πολυ με εκνευριζει πως υπαρχουν παργματικα κρισιμες καταστασεις στις οποιες απαιτεται ανθρωπια..και δεν την εχει κανενας.

Και ενω θα μπορουσαν να κανουν πιο συμφερουσες προωθησεις.....

ΠΧ αντι να δινεις "δωρακια στον γιατρο" να συστησει φριζεδερμ στα μωρα..δωσε δωρεαν φριζιντερμ να τα κανουν μπανιο στο νοσοκομειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μόνο που εσύ φαντάζομαι ότι έχεις δοκιμάσει μπανανα και δεν σου αρέσει, του Μιχάλη δεν του αρέσουν χωρίς να τα έχει δοκιμάσει μόνο εξ όψεως :o:o:o

Την προηγούμενη εβδομάδα τον κατάφερα να δοκιμάσει ρεβύθια και έφαγε τελικά μισό πιάτο :D:D ελπίζω να το επαναλάβει βέβαια ;)

Αφροδίτη νομίζω ότι θα το θυμόσουν αν ήσουν χάλια, δεν ξεχνιέται αυτή η απαίσια αίσθηση:?:?:?:?

Παναγιώτα κάθε μέρα μετριέσαι???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χρυσα κατι ασχετο.Η Ευη τι κανει;;;Ποτε γενναει;;;;

Λοιπον εφαγα μαι σκαφιδα μαρουλι,μια κουταλα φακες,60 γρ κοτατζ τσιζ και μια φετα ψωμι του τοστ ολικης.Και πειναωωωωωωωωωωωω!!!

Σας αφηνω.Παω να μπανιαρω_ταισω το μικρουλη μου.Φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μόνο που εσύ φαντάζομαι ότι έχεις δοκιμάσει μπανανα και δεν σου αρέσει, του Μιχάλη δεν του αρέσουν χωρίς να τα έχει δοκιμάσει μόνο εξ όψεως :o:o:o

το ίδιο και ο Λουκάς!!! :o μα τι γίνεται συννενοημένοι είναι?!!! :?

Παναγιώτα κάθε μέρα μετριέσαι???????????

Λογικά πρέπει να μετριέται μετά από το πρωινό-μεσημεριανό-βραδυνό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφτιαξα σπανακόριζο, έπαιξα με τη μικρή, τώρα κοιμάται...

Έκανα μπάνιο, λούστηκα και τώρα θέλω να φτιάξω μαλλί και βαριέμαι.... :(:(:(:(

Κορίτσια να σας πω την αλήθεια ό,τι φύλο και να μου πει δύσκολο θα το πιστέψω.... :?:?:?:?:?:? Αν και αυτός λενε ότι είναι κορυφή στο είδος....Τι να πω..... :roll::roll::roll::roll::roll:

Παναγιώτα υπομονή με τις μετρήσεις.... :|:| Όλα θα πάνε καλά....

Νατασουλα και Άρτζι σας διάβασα και τα έχω χαμένα.... :?:?:?:? Καλά ρε μόνο το δικό μου παιδί όλη μέρα ζητάει φαγητό;;;;;; :?:?:? Μου το έλεγε η μάνα μου και έλεγα είναι υπερβολικη..Κορίτσια συνέχεια μαμ και μαμ...Συνέχεια όμως...Και πάει και ανοίγει ντουλάπια κλπ για να βρει τίποτα να φάει.... :?:?:?

Την έχουμε ταράξει στα φρούτα και το αγγούρι.... :shock::shock::shock::shock:

Τι να της δώσω μωρέ που όλη μέρα πεινάει;;;;

Εντάξει, όχι όλη μέρα...Αλλά το πρωί δεν παίζεται...Πεινάει τρελά...Εκτός αν ζητάει επειδή είναι λιχούδω σαν τη μάνα της.... :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα δεν μπορω να συγκρινω αν ημουνα τοσο χαλια η οχι .

και ο δικος μου αν δεν του αρεσει κατι με το ματι δεν το δοκιμαζει με τιποτα ....και εγω ετσι ειμαι μεχρι τωρα ,μπαμιεσ ποτε δεν εχω φαει δεν ξερω τι γευση εχουν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ ο δικος μου δοκιμαζει..γλειφει..κανει μια μουτσουνα αηδιας και το φτυνει.

Η Ευη ειναι καλα..οχι δεν γενανει ακομα, αρχες Νοεμβριου εχει ΠΗΤ, αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!

τι κανετε??

νατασουλα περαστικα σου κοριτσακι μου!! ελπιζω να μη σε ταλαιπωρησει πολυ το κρυωμα!!

μιτσακι φιλακια και με το καλο να φουσκωσουμε!!!! :D:D

συμπεθερα μου να δειτε μια τσουτσουναρα νααααααα!! ολα καλα να πανε σημερα!! περιμενουμε τα αποτελεσματα σας!! μη μου αγχωνεσαι μονο κοριτσακι μου!!

χαχαχαχαχαχαχα αχ μακαρι να ετρωγε ετσι κ ο δικος μου.. ενω ετρωγε κανονικα εχει αρχισει εδω και καποιες μερες και δεν τρωει τιποτα.. δεν εχει καθολου κοιλια, οταν ξαπλωνει φαινονται τα κοκκαλα του. αλλα εβαλε μισο κιλο! μαλλον το πηρε σε υψος

θουλαρα περαστικα.. κ ο δικος μου ετσι εκανε μια φορα με τις μυξες. και μια φορα μαλιστα εκανε εμετο μονο με μυξες!! αηδια σκετη!!!! μπλιαχ μπλιαχ μπλιαχ!!!!!

πεμπι!!! εχεις κρυφο θαυμαστη??!! αχ ποσο μου ελειψαν αυτες οι εποχες!!

η μαμα σου πως ειναι?

μαριαιωαννα εχετε τακτοποιηθει? ολα καλα?

χρυσα μου αρχιστε να του λετε την κοκκινοσκουφιτσα!!! :lol::lol:

εγω τα εχω μαζεψει σχεδον ολα, εχω αφησει λιγες κοντομανικες μπλουζες και για μας και για τον μικρο!

Παναγιωτα και μια φιλη μου ειχε ψηλο ζαχαρο στην εγκυμοσυνη και μετριοταν συνεχεια, καθε φορα που ετρωγε κατι. πολυ ζορι ειναι αλλα παλι καλα που ελεγχεται με διατροφη!εκεινη δεν ετρωγε υδατανθρακες ουτε για δειγμα!

αφηστε, τα βλεπω στην τηλεοραση και συφιλιαζομαι!!! δε μπορω αλλο!!! εμεις αυριο εχουμε απεργια, θελουν να μας κοψουν ολα τα επιδοματα :evil::evil::evil::evil::evil::evil: θελουν να παιρνουμε 800 ευρω.

εμεις γενικα καλα ειμαστε, αυριο θα απεργησω και θα κατσω να ετοιμασω ολες τις εργασιες της επομενης βδομαδας, γιατι καθημερινα ζοριζομαι πολυ. ο αντρας μου θα αργησει και εχω μια πειναααααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως τη λογικη αυτου του κρατους εγω δεν τη καταλαβαινω..

ΟΚ κοιταμε την παρτι μας, τους ψηφοφορους μας κλπ κλπ κλπ...

Αν και δε παω μια τον Παγκαλο( δε μπορω να του πω και να παεινα γ...ει..εχει ωραια γυναικα..χαχαχαχα) θα συμφωνισω στις 2 τελευταιες ατακες του το μαζι τα φαγαμε με διορισμους...και 1 στους 3 Δημ. Υπαλληλους ειναι αχριστος.

Γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι στο καλο κανουν μερικοι υπαληλοι σε ασχετες θεσεις που κυκλοφορουν ολη μερα κουνωντας τα ....τους..οταν υπαρχουν σοβαρες ελλειψεις σε Ιατρικο προσωπικο, σε εκπαιδευτικους, στην Αστυνομια σε νευραλγικες θεσεις.

Ουτε δεχομαι να υπαρχουν σοβαρα κενα στα σχολεια και οσοι βαριουνται να δουλεψουν ζητουν αποσπαση σε δουλεια γραφειου.

Εχω μια γνωστη που δουλευει στο ψυχιατρειο εδω στην Θεσσαλονικη οπου κανει κατι ωραρια χειροτερα απο της Βικυς γιατι δεν εχουν προσωπικο.

Θυμαμαι οταν ετρεχα στον ΟΑΕΔ με τα χαρτια για τα επιδοματα...απαπαπαπ..παιδια καθοταν σε μαι αιθουσα 4 ατομα..απο τα οποια μονο το 1 εξυπηρετουσε και αλλο 1 εκανε δουλεια γραφεου..οι αλλοι δυο πινανε καφε και συζητουσαν...και εξω μια στρατια ανεργων που περιμεναν αν εξυπηρετηθουν.

Η στο ΙΚΑ οπου τον γιατρο ηθελα να τον δειρω...τουλαχιστον στις δοιηκιτικες υπηρεσιες ηταν αψογοι, δεν εχω παραπονο..δουλευαν ολα τα γκιζε σε ωρα αιχμης και υπηρχε συντονυστης .

Και εχουμε και τοςυ κυριους μεγαλογιατρους που θελουν να εξασφαλισουν και τα εγγονια τους αδιαφορωντας πληρως πως στην ουσια κλεβουν...ναι ναι κλεβουν.

πισης αυτο που μου τι δινει περισσοτερο ειναι πως δεν μειωνουν ουσιαστικα το κοστος μειονωντας τις παχυλες απολαβες των δημ υπαλληλων που δενπροσφαιρουν κατι...οχι πειτε μου τι ακριβως εκανε η Μπιλιω Τσουκαλα για να αξιζει τετοιον μισθο...ουτε τις δικες τους αποδοχες..ουτε τις αποδοχες των υπαλληλων τις βουλης- κατα την αποψη μου των πιο προνομιουχων ολων..αλλα τις απολαβες ενος απλου υπαλληλου που στην ουσια ειναι και αυτος που δουλευει..

Πανε κατι να κανουν..αλλα δεν ακουμπανε εκει που υπαρχει σπαταλη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...