Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Μόλις γυρίσαμε από το καφεδάκι, έχω ένα σπίτι μπ######λο!!!!

Βίκυ =)):lol::lol: , πολύ γέλιο η μικρή!!!!

δεν μας είπες όμως ο μπαμπάς τι έκανε μετά?! :?

Χρύσα, ουδέν σχόλιον!!!! για την θεία :-q

Γωγώ με το καλό η αυχενική!!!!

τρέχω, τρέχω, τρέχω να προλάβω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά Χρύσα... επικεντρώσου εσύ στην δελεαστική προσφορά του άντρα σου και άσε την θεία.... Όλοι έχουν λόγο στο τι θα κάνουμε πια... λες και μας ρωτάνε εμάς.

Όσο για τον θηλασμό.. Πέρασα μεγάλο στρες επειδή με πίεζαν να τον κόψω κάθε φορά που πάθαινα το παραμικρό. Για να μην ταλαιπωρούμαι, για το καλό μου και για άλλους χίλιους δυο λόγους που με οδηγησαν με μαθηματική ακρίβεια στην κατάθλιψη. Τους παρακαλούσα να μου σταθούν και να σεβαστούν την επιθυμία μου να θηλάσω και όλο καυγάδες μου έκαναν. "Ναι ο θηλασμός είναι καλός για το παιδί. Αλλά εσύ δεν μπορείς συνέχεια να αρρωσταίνεις...". Και από τη στεναχώρια μου πάθαινα τα χίλια μύρια. Ας είναι καλά η ΛαΛα... ήταν πραγματικό στήριγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω νομιζω οτι θα μαλωσουμε μεχρι να γεννησουμε

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για τις μυξες μεχρι να βγει ο χειμωνας ετσι θα μαστε..παμε βλεπεις παιδικο...

αθηνα κριμα τετοιο ψυχολογικο πολεμο να εχεις ρε...

οποτε μπορεις να μιλησουμε ;)

αργι κ γω εχω κατι δουλειεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

να δω ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ χειμωνιατικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι πάλι! :D

Επέστρεψα δριμύτερη! :D

Είμαι καλά, ευχαριστώ πολύ που ρωτάτε κοριτσάκια μου, απλώς προσπαθώ να προετοιμαστώ για τις εξετάσεις του μεταπτυχιακού και δεν είναι εύκολο... Να πω την αλήθεια μου, δεν έχω βρει ακόμα ρυθμό διαβάσματος και κοντοζυγώνει ο καιρός... :? Μήπως είναι πιο σώφρον, να το αφήσω και να αφοσιωθώ στο διάβασμα του ΑΣΕΠ; (θα αφοσιωθώ όμως; :oops: Ιδού η απορία...)

Η μικρή, δόξα τω Θεώ, καλά, κάναμε και εμβόλιο τις προάλλες, όλα οκ, μετρηθήκαμε και είναι σχεδόν όσο και ο Αναστάσης! :shock: Κιλά τα ίδια, ύψος λίγο περ/ρο, 93 cm! :shock: Τι σαμιαμιδάκι έχω εγώ; :roll: Στο σταθμό, ακόμα κλαίει (χωρίς δάκρυα!) και ζητάει τη μαμά της, αλλά έχουμε μια αργή και σταθερή πρόοδο... Πολύυυυ αργή όμως! :(

Γωγώ μου, καλή αυχενική αύριο, όλα να δείξουν ΤΕΛΕΙΑ! :D Και με το καλό να δείτε και τσουτσουνάκι :oops: γιατί έχω καταλάβει ότι το θέλεις! :P

Μαρθούλα-χρυσοχέρα, περαστικά στο Ντόντο μας! Αηδία η περιγραφή σου! :lol:

Ελευθερία μου, καλώς όρισες στο τρενάκι, είμαι κι εγώ εδώ! Δεν ήξερα ότι είσαι συμπεθέρα με την Argi! Θα τα λέμε!

Αφροδιτούλα μου, πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Με το καλό! Μου φαίνεται θα είμαι η επόμενη.... :roll: Με κολλήσατε άτιμες!!! :lol: Χρύσα, ακούς;;; Ξεκίνα και μη σφυρίζεις αδιάφορα! :P

Αθηνούλα, από ώρα σε ώρα; Με το καλόοοο!!! :D Πόσο ζηλεύω τη μπανιέρα (σε οποιοδήποτε χρώμα!) :P Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου, κι εμένα μ' είχε πιάσει με το που μπήκα στον 8ο! :shock: Μετά όμως, μ' έπιασε ανυπομονησία! Τώρα που ξέρω τι με περιμένει, με πιάνει σύγκριο και μόνο στην υποψία 2ης εγκυμοσύνης, για τον τοκετό! :oops: Θα κλαίω κι εγώ σα την Argi, σίγουρα! Moυ 'χει λείψει όμως τόσο πολύ ο θηλασμός, αυτό θέλω να το ξαναζήσω, χωρίς άγχος αυτή τη φορά! (ναι, σιγά!) :lol:

ΜαρίαΙωάννα μου, ένα έχω να πω... Χαρά στην υπομονή σου με την πεθερά! :? Υποκλίνομαι! ;)

Βίκυ, η μικρή είναι ΘΕΑ!!!! Εγώ ψήνομαι να τη πάρω για μια μέρα, δεν θα έχω πρόβλημα, θα πιάσουν τη πάρλα με τη δική μου και δε θα σταματάνε, εγώ θα πάω στο διπλανό δωμάτιο! :lol:

Νατασούλα, natasoula, Μπεμπούλης, Παναγιωτο-συμπεθερούλα κι όποια κοπέλα ξέχασα, σας φιλώ γλυκά μία προς μία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ καλά αποτελέσματα για αύριο!!

Θα περιμένουμε πως και πως τα νέα σου!!!!! :P:P

Βίκυ θεά η μικρή!!!!

Λένα 90 πόντους ύψος;;;;;;;;;;;;;;;;;

Η Ειρήνη χθες που τη μέτρησα ήταν 82...

Η κοντοστούπα μου!!!

Θου ένα θα σου πω...

Έφτιαξα ένα ταψί μηλοπιτάκια και έφαγα το μισό...

Τώρα βογγάω φυσικά. :evil::evil::evil:

Που χώρος για κριτσίνια;;;;

Έβαλα και μισό κιλό αυτήν τη βδομάδα...

Η Παναγιώτα που είναι σήμερα;;;

Και το Πόπάκι χάθηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου

τι μου κανετε?????

πωπω βρε πολυλογουδες δεν σας προλαβαινω :lol::lol::lol: διαβασα τα νεα σας αλλα με την αυπνια μου σιγα μην τα θυμαμαι το μυαλο μου αυτην την στιγμη κοιμααααται [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

ο σπυρος ειναι στο δωματιο του και παιζει...βεβαια ξυπναμε νωρις νωρις μην χασουμε τιποτα!!!!

κι εγω προσπαθω να ξυπνησω

νυσταζω νυσταζω νυσταζω.............

το απογευμα σημερα εχω ραντεβου σε μια εταιρεια για συνεντευξη

παρολο που εχω βαλει μεσον για αλλη δουλεια...ας υπαρχει και αυτη...ποτε δεν ξερεις τι γινεται!!!

σας αφηνω προς το παρον γιατι αρχισε να φωναζει και σε λιγο θα δω το δωματιο του βομβαρδισμενο τοπιο

νατασουλα εισαι αρρωστουλα?? περαστικα σου!!!!!

φιλακια κοριτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

και εγώ νυστάζω!...η μικρή ξύπνησε 1 φορά δεν ξέρω γιατί, είτε κρύωνε, είτε ζεσταινόταν!! άβυσος η ψυχή του ανθρώπου!!!!....σήμερα ευτυχώς δεν έχουμε κολυμβητήριο επειδή είναι η 1η Τετάρτη του μήνα και το μεσημέρι έχουν συνέλευση οι νηπιαγωγοί, τι σχέση έχει αυτό τώρα, δεν ξέρω!!!!

χαίρομαι όμως γιατί ξυπνήσαμε 1 ώρα αργότερα!!!

τώρα περιμένουμε πότε θα τελειώσει ο Λουκάς το πρωινό του! μιλάμε τρώει τόσο αργά που είναι πολύ εκνευριστικό!!!!

μα καλά όλες έγκυες θέλετε να μείνετε? και εσύ Μιτσάκι?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi μου μπορει να τρωει σαν σπουργιτακι ο λουκας αλλα τρωει και η μπουμπουκα σου τρωει

εμενα που δεν τρωει ΤΙΠΟΤΑ????????????

ουτε πρωινο,ουτε απογευματινο και το μεσημερι τρωει το μισο και παλι καλα να λεω

χθες αναγκαστικα και του εκανα επιπλεον 30μλ γαλα(τα ηπιε) γιατι το βραδυ πειναει :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bonjour Bonjour!!!

Θουθου περαστικα ρε..και εμεις ειμαστε με μυξες...ξοδευουμε 1 λιτρο ορο το μηνα..ασε..πικρααααα....

Γωγω περιμενουμε νεα σου να μας πεις

Αναστασια καλη επιτυχια σε οποια δουλεια θελεις

Μιτσακι κουμπαρουλα..φιλακια πολλα..καλο διαβασμα ...φαε ενα ταψι μπακλαβα για να συγκετρωθεις...χιχιχιχιχι

Νατασα η Μικρη ειναι μια χαρα..ο Αναστασης ειναι ψιλος..

Ο Χριστοφορος ηταν 79 νομιζω πριν ενα μηνα- θα παμε αυριο γιατρο για εμβολιο να δω πως τα παει, υποτιθετε οτι βαση της καμπηλης του πρεπει να ειναι ορθιος 81 στους 18 μηνες...σηγα μην ειναι τοσο αλλα θα δουμε.

Τι κανετε;;;;

εγω σερνομαι!!!

Ειπαμε απο χτες με τον καλο μου να ξεκινησουμε ξανα μανα το θεμα Χριστοφορος- κοιμαται- μονος- στο κρεβατι του-..παταγωδες αποτυχια.

Ξεκινησαμε λεμε..θα φαει, και μολις αρχισει να πιπιλαει και να παιζει θα τον παρω απο το στηθος και θα τον βαλλω στο κρεβατι του..

λοποι μετα απο 20 λεπτα ιστεριας και ντικα ντικα..τον πηρα απο το κρεβατι του, του καθαρισα τη μυτη γιατι κατεβασε μηξες τον εβαλα στο κρεβατι μας και τον εκανα αγκαλιτσα..επρεπε να πει ο Οδυσσεας 3 φορες το παραμυθι με τα τρια γουρουνακια- πρεπει να αλλαξουμε ρεπερτοριο μου φαινετε- για να αποκοιμηθει χωρις βυζι....

Τον πηγαμε στο κρεβατι του, ξυπνησε στις 3..και απο τις τρεις και μετα ξυπναγε και ηταν ολο ντικα ντικα...και επειδη ημοπυν πτωμα, 4 πλυντηρια σηδερωσα, συν εκανα και ψαρι με λαχανικα στην κατσαρολα, συν πηγα ΣΜ και λογαριασμους..λυγισα..

Να δω ποσο θα μας παρει ακομα αυτο το πραγμα!!!

Φυσικα για ΣΕΞ ουτε λογος....ΓΜΤ..οχι τιποτε αλλο..θα γκαστροθω και παλη κομμενο το σεξ για κανενα χρονο....και που αρχισε να γινετε τελειο!!!!!!... :((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία το μπουμπούκι δεν έφαγε χθες μεσημεριανό, είναι με τις μέρες της πότε τρώει, πότε όχι!!....ο δε Λουκάς είναι πολύ αδύνατος για την ηλικία του και τον πιέζω γιατί δεν ξέρω πόσο και αν τρώει στο σχολείο!!!!.... η μικρή θα φάει την μπανάνα της, το μήλο της και το βράδυ κοιμάται αφού φάει γιαουρτάκι!!!

στην μικρή αν δεν φάει το φαγητό της ξέρεις τι κάνω?: το βάζω στο μπλέντερ και το κάνω τοστ και έτσι το τρώει!!!.....το κοτόπουλο επειδή κάποιες φορές δεν το τρώει, το βάζω στο μπλέντερ και γίνεται σαν τριμμένη παρμεζάνα και το ρίχνω πάνω από το ρυζάκι!!!! τι να κάνω?! προσπαθώ να βρω τρόπους ώστε να το φάει!!!!

επιτέλους τέλειωσε, μας πήρε πάνω από μισή ώρα να φάει μια φέτα του τοστ!!!! πάμε για δόντια και φεύγουμε για το σχολείο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

klahmera sε ολες!

νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

ΘΕΛΩ ΣΕΞ....περιμενω να διαθετησω ακι οι ορμονες χορευουν

θελω αδεια με αποδοχες....ζηταω πολλα?

σημερα ρεπο...εχω απιστευτη καταροη.....

σε λιγ εχω ραντεβου σε ορθοπαιδικο...

η κορη μου κοιμαται και ο Π.

σημερα φακες....βαριςμαι να ντις φτιαξω

τι χαζος καιρος?

χθες βραδυ βρηκα στ αμαξι μου ενα τρανταφυλλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τριανταφυλλο?????

ωωωω τι εγινε βικυ κανενας κρυφος θαυμαστης η ο αντρουλης σου???

εγω ρε κοριτσια δεν μπορω αλλο σεξ :o:o:o φτανει!!!!

το μονο που ειναι συνεχεια στο μυαλο μου ειναι ο υπνος

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τώρα ξυπνήσαμε!!! :oops::oops::oops::oops:

Τί κάνετε;;;

Σας είπα πόσο μαρέσει αυτό ο καιρό ε;;;

Αναστασία με τον Σπυράκο πήγατε σε αναπτυξιολόγο;;

Μπορείς να μου στείλεις αν είναι εύκολο τα στοιχεία του με πμ;;

Τα θέλω για μια γνωστή από Αθήνα...

Βίκυ οοοοοοοοοοοοοοοοοο.........

Κρυφός θαυμαστής;;;;;;

Χρύσα μμμμμμμ τί τέλεια!!!!

Χριστόφορος-Μαμά 1-0 χαχαχα

Argi γρήγορα γρήγορα τρώτε ε;;;;

Νατασούλα καλημέεεεεεεεεερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές.....Τι μου κάνετε;;;;;;;; Εγ'ω σήμερα κοπάνα από τη δουλειά.... :D:D:D:D;);)

Είμαι σπίτι με τον αντρούλη μου που έχει ρεπό και ντο μικρό ζουζούνι που μας έχει ζαλίσει.....

Της λέω "αμάν ρε Ιωάννα...Συνέχεια μπουρου μπουρου είσαι"...Και γελάει και μου λέει "Μπουου μπουου..." :lol::lol::lol::lol: Τώρα την κρατάω αγκαλιά κι αυτή βάφει(γράφει)....Όχι το χαρτί...Τα χέρια της!!!!! :lol::lol::lol:

4.15 έχουμε ραντεβού για αυχενική!!!!!!!!!!

Αναστασία όλα να πάνε καλά στη συνέντευξη...

Μιτσάκι μου διαβάζεις ε;;;;;; :(:(:(:(:( Τι ακούω;;;;;Θέλεις κι εσύ 2ο;;;;Με το καλό να φουσκώσει η κοιλιτσα!!!!!!

Ρε Νατασάκι τι κοντοστούπα;;;;;Τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια!!!!!!!

Η δικιά μου είναι νταρντάνα.... :lol::lol::lol:

Βικάκι τριαντάφυλλο;;;;;;;;; :o:o:o:o Έχεις θαυμαστες ρε θηρίο.... ;);););););););) Εσύ θα το πάρεις απόφαση για 2ο;;;Με τη μαμά σου τι γίνεται;;;;;

Αρτζι μου καλημέρα....Ο Λουκάκος είναι εκτός καμπύλης;;;Έτσι ήταν ένας ξαδερφός μου....Δεν έτρωγε τίποτα και τώρα δεν του το κλείνεις το στόμα...Είναι χοντρός... :?:?

Χρύσα καλά αποτελέσματα στην προσπάθεια σας να κοιμηθεί στο κρεβάτι του...... :?:? Εύχομαι να συνηθίθσει σύντομα!!!!!!!!Και άντε κάνε σεξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Η Αθηνούλα που είναι;;;;Δεν πιστεύω να γέννησε;;;; :roll::roll::roll::roll:

Επίσης έχω χάσει τη Σαβρογιώτα....Γιώταααααααααααααααααααα;;;;;;;; :D:D:D

ΜαρίαΙωάννα ολα καλά στο νέο σπίτι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΩ Βικυυυυ δε μας τα λες καλα!!!!!!

χαχαχαχα

Τι καλα...ωραια εκπληξη!!!

Μαρια Ιωαννα πως τα πας με το πακεταρισμα;;;;

Νυσταζω

Χτες ηρθε και ενας φιλος του Ο να μας φερει προσκληση για τον γαμο του...πωπω..ποσο λοιπαμαι τη γυναικα του...ειναι ενας εντελως μα εντελως βλακας..ειχε σχολιασει αρντιτικα μια φορα το γεγονος οτι ο αντρας μου με βοηθει πολυ και με το παιδι αλλα και με το σπιτι...

Κατα τη γνωμη του αυτες ειναι "γυναικιες δουλιες", ελπιζω η γυναικα του..δεν την εχω γνωρισει..να του βαλει λιγο μυαλο

ΚΑι εμενα μου αρεσει αυτος η καιρος....πολυυυυυ

καρατζας κανεις χτενισμα και δε χαλαει- τουλαχιστον στα δικα μου μαλλια, μπορεις να βαφεσαι και να κραταει...να βαλεις καποιο αξεσουαρ και να σου αρεσει συν το οτι τα χειμωνιατικα ρουχ αμου αρεσουν περισσοτερο.

Μη γελατε, ειμαι ανθρωπος που ιδρωνει και δεν αντεχει τη ζεστη

Γωγω κοπανατζου...και εγω θελωωωω..λετε;;;;;

χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τώρα ξυπνήσαμε!!! :oops::oops::oops::oops:

Τί κάνετε;;;

Σας είπα πόσο μαρέσει αυτό ο καιρός ε;;;

Αναστασία με τον Σπυράκο πήγατε σε αναπτυξιολόγο;;

Μπορείς να μου στείλεις αν είναι εύκολο τα στοιχεία του με πμ;;

Τα θέλω για μια γνωστή από Αθήνα...

Βίκυ οοοοοοοοοοοοοοοοοο.........

Κρυφός θαυμαστής;;;;;;

Χρύσα μμμμμμμ τί τέλεια!!!!

Χριστόφορος-Μαμά 1-0 χαχαχα

Argi γρήγορα γρήγορα τρώτε ε;;;;

Νατασούλα καλημέεεεεεεεεερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

βικη μπορει να ηταν απο την καινουργια ...για να σε καλοπιασει :lol::lol::lol:

η απο θαυμαστη !!! :x:x:ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-

χρυσα μου και σε εμασ πανω που γινοταν καταπληκτικο τσουπ δευτερο φασολακι ....κατι σας εχει πιασει τα λιονταρακια :ymblushing:

χθεσ πηγα και ειδα τον ανηψιο ...δεν χρειαζετε να σας πω οτι δεν θηλαζει εδω και αρκετο καιρο .....ειναι μικρουλης ,ειναι οπως ηταν ο δικος μου ενος μηνων !!!ο μανωλης στην αρχη παγωσε που τον ειδε και τον κοιτουσε περιεργα αλλα μετα του αρεσε και τον χαιδευε .τον ακολουθουσε παντου για να δει τι του κανει η μαμα του πως τον αλλαζει και τον κανει μπανιο ,πως κανει μαμ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie σου εστειλα πμ!!!!!

κοριτσια μου σας αφηνω πανω να ντυσω τον σπυρο να παμε για ψωνια-βολτα

φιλουνιαααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ είναι εντός καμπύλης απλά είναι στα χαμηλά της καμπύλης και ο γιατρός μας είπε ότι είναι εντάξει, απλά εγώ θα ήθελα κάτι παραπάνω!!!!

Βίκυ, μια φορά και εγώ γυρνώντας από Θεσ/νίκη (είχα δουλειά) πάω στη δουλειά να πάρω το αυτοκίνητό μου και από μακρυά βλέπω ότι στο τζάμι υπάρχει ένα σημείωμα! το 1ο που σκέφτηκα ήταν: όπα έχω θαυμαστή!!!!! :lol: , διαβάζω το σημείωμα και ήταν ένας ηλίθιος που μου χτύπησε το αυτοκίνητο και μου έδεινε τον αρ. τηλ. για τα περαιτέρω!!!! :evil:

το τι έκανες το τριαντάφυλλο?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο κριμα που δεν θηλαζει...ειναι μικρουλι ακομα.

Πειναω..μη γελατε...ειμαι προσκολλιμενη στη διαιτα μου..αποφασησα να γινω κορμαρα τελος!!!!

Για δες καιρο που διαλεξα!!!

Και κρυονω...μπρρρρρ..

δε χωραω στα παντελονια..αληθεια λεω..δεν κουμπωνουν...καλτσον δε θελλω ακομα να βαλλω..και ενω θυμομουν πως ειχα καμια 10αρια δικτυωτα...σημερα δεν βρηκα κανενα..

Ρε κοριτσια να τα μαζεψω τα σορτσακια και τα κοντομανικα μπλουζακια;;;;...

λετε δε θα ξανακανει καλο καιρο για κοντομανικο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...