Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

zaxaroto mas KALI EPITUXIA gi aurio kai oloi tin gluka kai tin xara pou mas exeis moirasei toso kairo na stin antapodosei i thetiki xoriki aurio!!!!!!opos vlepeis perimenoume me agonia oles mazi ta auriana apotelesmata!!!!!!!!!!!!mazi sta panta zaxaroto mas!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera se oles koritsia!

loipon zaxarwtouli ap oti vlepeis dilwnoume oloi k oles to parwn mas gia na s euxithoume KALI EPITIXIA koritsi m!

edw eimaste oles k perimenoume nea s zaxarenia m!

euxomai i simerini mera na nai i omorfoteri k i pio thetiki p perases pote!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και αγόρι!! Και καλή εβδομάδα να έχουμε!

Ζαχαρένια μου σου εύχομαι καλή επιτυχία και μια τεράααααααααααααστια χοριακή!!!! Η σκέψη όλων είναι μαζί σου!!

Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα κοριτσακια και αγορι!!!!!!!

Σε λιγο θα αρχισω να ετοιμαζομαι και μπηκα να παρω λιγη θετικη ενεργεια!!!!

Ζαχα μου χτες πηγα εκκλησια κοινωνησα και αναψα κερακι κ για σενα και για τη Νικολ και για τη Βασω78 και για ολα τα κοριτσια!!!!

Περιμενω με αγωνια τα νεα σου καλη μου και ευχομαι σημρα που ειναι γιορτη των Αρχαγγελων Μιχαηλ και Γαβριηλ να ακουσεις την πιο χαρμοσυνη ειδηση!!!!!

Σας φιλω και παω σε λιγο να ετοιμαστω για να παω να παρω τα μωρακια μου σπιτι!!!!!!!!!!!!!1

Φιλακιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ...... ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΖΑΧΑΡΗ ΤΟΥ MAMMY......

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!

:ymapplause:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ............

ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καθαρματακια ειμαι λιγο ευαισθητη τελευταια και εξ απ ανεκαθεν που λενε και στο χουριο μου

τωρα με κανατε αλοιφη για ακμή!!!!!! 1000 ευχαριστωωωωωω και ανταποδιδω!!!!!

Θα μπω το μεσημερι να σας πω τα νεα...ή επειδη θα χω σχολασει οταν τα μαθω...θα μπω το απογευμα...

ΑΝ ΔΕΙΤΕ οτι δεν μπαινω...απλα φανταστειτε...θα χω μουτρα...θα μου περασουν αλλα οχι σημερα!!!!

αισιοδοξια ε??? ουφ...πουφ

παιρνει καμμια αποτελεσματα σημερα να ευχηθω??????????????? εσεις που εχετε τα λογικα σας ΠΕΙΤΕ μουυυ γιατι εγω τα χασαααααααααααααααααααα :lol::lol::lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ/ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarwto m thetiki skepsi dn eipame?

tha mpeis na mas peis TA EUXARISTA eimai sigouri!

ante kali m to kefali psila kai aisiodoxia kai panw apo ola PISTI kopela m k isws na gine to thavma!

ap oti xerw i katerina paei gia embriometafora zaxa m simera kai i vasso 78 kanei xwriaki stis 12/11 an dn eimai lanthasmeni!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαναράκι μου, ζαχαρωτούλι μου εύχομαι μια τεράστια χοριακή να σου κάνει τη Δευτέρα αυτη να τη θυμάσαι σαν τη πιο χαρούμενη μέρα της ζωής σου... Αντε εχω 2 αγωνίες σήμερα, εσένα κ την αδελφούλα μου που θα κάνει χοριακή.

Κατερινάκι μου γλυκό, εύχομαι σε λίγες ώρες να γίνεις μια γλυκιά μανούλα.

Κάνε παναγίτσα μου το Θάυμα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναιιιιι το κατερινιωωωωωωωωω καλη μεταφορα κατερινιωωωω με σουπερ μωρα που θα πιαστουν

καλα καλα!!!!! Βασουλινιιιιιιιιιιι αντε κοντευεις κι εσυ...ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ με το συμπαθιο ευχομαι!!!! :D

γκερλ84 ευχαριστω μαναρι μου...για τις ευχες και που μου ανοιξες τα ματια!!!! εχω τοσο αγχος που δεν θυμαμαι ουτε σε ποιο κεντρο εκανα χοριακη!!!!! χαχαχαχαχαχα

επ Νικολινιιιιιιιιιιιιιιιιιι κια η αδερφηηηηηηηηηη???? ευχομαι να ειναι εγκυος και να μας κολλησει κι εμας!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΓΓΕΛΟΥΣ-ΕΣ,ΜΙΧΑΗΛ-ΚΑΕΛΕΣ,ΓΑΒΡΙΗΛ,ΣΤΑΜΑΤΗ-ΙΝΑ ΚΛΠ

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!!

ΖΑΧΑ ΓΕΡΑ ..........ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ...ΕΙΣΑΙ Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ.........(ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΥΝΘΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΕΙ Η ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ)ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!

ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Ε?ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ!!! :geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια...και αγορια αν δε κανω λαθος ε?!!

Συγχωρεστε με που "εισβαλλω" ετσι στο θεματακι σας :blush: ...!!

Σας κοιταξα λιγακι κ ειδα οτι η Ζαχαρουλα μας περιμενει απαντησεις σημερα...!!!Ευχομαι Ζαχα μου τα καλυτερα!!!Μεσα απο την ψυχη μου να σου χαρισει ο Θεος ενα αγγελουδι στη μεγαλη αγκαλιτσα σου :YMHUG: ,σημερα που ειναι κ μεγαλη γιορτη!Εχουμε καιρο να τα πουμε...βρε μου λειψες :P !Ολα να πανε καλα κοριτσακι μου!!!

Και σε ολες σας κοριτσια μου ευχομαι τα καλυτερα!!!Οσες ειναι ηδη εγκυουλες με το καλο και σε οσες προσπαθουν καλη δυναμη κ συντομα τα ευχαριστα!!!Εσεις κρυβετε τεραστια δυναμη μεσα σας...!

Σας στελνω τη θετικη μου ενεργεια κ πολλα φιλια κ ας μην εχει τυχει να τα πουμε!Κ παλι συγνωμη που μπηκα ετσι "απροσκλητη"!Καλη σας μερα κ Χρονια Πολλα :):kiss: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,γεια σας,γεια σας!!!!

Χρονια πολλα σε οσους-ες γιορταζουν!!!!!!!!!!

Μεγαλη γιορτη σημερα κ ευχομαι να βοηθησει στα καλα αποτελεσματα οσων περιμενουν!!!!!!!

Προσωπικα εχω να πω ενα πραγμα:

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

[smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω την εντυπωση οτι ..ειμαι λιγο εγκυος!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

ντουπ....αυτο ηταν λιποθυμια...επαναληψη χοριακης...την Τεταρτη να δουμε αν ανεβαινει...ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ...συγκρατημενη προς το παρον γιατι εχω ξανα φαει τα μουτρα μου!!!! ΑΡΑ υπομονη μεχρι την Τεταρτη.

1000 ευχαριστω για το ενδιαφερον σας και τις ευχες σας...η αδελφη σου ΝΙΚΟΛΛΛΛΛΛ πηρε αποτελεσματα??? Η ΚΑτερινουλα μας θα κλωσσαει τωρα......ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες τις κουκλιτσες και τον χαζομπαμπα μας!!

Ζαχαρενια μου γλυκια οοοοοοοοοοοοολη την ημερα σε ειχα στο μυαλο μου και μολις μπηκα σπιτι ανοιξα το λαπιτοπι να μαθω νεα σου.Μπραααααααααααααααααααααααααααβο κοπελα μου!Δεν υπαρχει λιγο και πολυ.Αφου ανεβηκε ΕΙΣΑΙ εγκυος.Πρεπει να το παρεις αποφαση!!

:YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Κατερινιω μου αρχισες να κλωσσας??Καλη επιτυχια κοριτσακι μου.Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να ειναι η τελευταια σου και τυχερη φορα!

Πολλα φιλια σε ολες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Καλα βρε θα μας τρελάνεις? έτσι χαίρεσαι? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ βρε είχα ταχυπαλμία όταν άνοιγα το mammy , κοιτα τι μας έχεις κάνει. Τι να πω .....ευχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη ζαχαρωτούλι μου, μπράβο,μπράβο,μπράβο,μπράβο,μπράβο, με βλέπω να γράφω κανα μπράβο στην εργασία (γραφω κ εργασία τρομάρα μου).

Βρε είσαι έγκυος γιατι δεν ουρλιάζεις? έ δεν άκουσα? έλα πες μας χοριακή μη στα βγάζουμε ενα ενα, στριπτιζάκι θες?

Η αδελφούλα μου δεν ήταν ρε γαμώτο, αλλα αστα αυτα δεν θέλω να επισκιάσω τη χαρά σου....

μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!

συγνωμη που "πεταγομαι" κ εγω στο θεμα σας.....αλλα μπηκα για να μαθω τα νεα της ζαχαρενιας....

Ζαχαρενια μου,συχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κ σε λιγους μηνες να εχεις ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!

Κατερινακι μου,ευχομαι κ εσυ σε λιγες μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!!!

καλη επιτυχια κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια που προσπαθουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω την εντυπωση οτι ..ειμαι λιγο εγκυος!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

ντουπ....αυτο ηταν λιποθυμια...επαναληψη χοριακης...την Τεταρτη να δουμε αν ανεβαινει...ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ...συγκρατημενη προς το παρον γιατι εχω ξανα φαει τα μουτρα μου!!!! ΑΡΑ υπομονη μεχρι την Τεταρτη.

1000 ευχαριστω για το ενδιαφερον σας και τις ευχες σας...η αδελφη σου ΝΙΚΟΛΛΛΛΛΛ πηρε αποτελεσματα??? Η ΚΑτερινουλα μας θα κλωσσαει τωρα......ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!! <3

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις που τα βρισκετε τα εικονιδια που χοροδηδουνννννννννν???? αι στο καλοοοοο

για αυτο δεν εχω πανηγυρισει ακομα....χωρις εικονιδιο δεν ξερω πωςςςς

μου ρχεται να φωναξω λιγο να π.χ. ετσι

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΝΑΓΙΑ μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

και ΧΡΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μουυυυυυυυυυυυυυ εχω τρελαθει και απο το αγχος και απο την χαρα μου. Παντα ετσι ημουν σπαστικια...μην χαρω λιγο αμεσως να σκεφτομαι τα ΑΝ....κι αν δεν ανεβει την τεταρτη???και αν και αν και αν??? καλα κρασια!!!! Ενα χαστουκακι...φλαπ.

ΔΕΝ μπορω να σας περιγραψω (θα ξερετε λογικα) ΤΙ αγχος ειχα!!!!!!

Νικολ, (κριμα για την αδερφουλα μωρε...) Koukida , girl84 , σοφιτσα και Βουλιτσααααααα ευχαριστω θερμα (πως λενε οι πολιτικοι ) παρα πολυυυυυυυυυυυυ σας ευχαριστω!!!! ανταποδιδω τις ευχες!!!! να ειστε καλα!!!

ωπ τωρα ειδα και της λολι...........λολιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εισαιιιιιιιιιιιιιιι θεααααααααααααα κι εσυ και τα μωρααααααααααα!!!!!!!!! ευχαριστω...πακια πακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...