Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

γκαριιιι τι επαθες ρε? τι συμβαινει????????? θες να δειρω κανεναν?

Σοφιτσσσσσσσσααααα τι κανεις?????? ποτε πας γιατρο? μηπως πηγες κι εγω ειμαι στο κοσμο μου?

Εχεις χασει επεισοδια γλυκο μου ζαχαρωτο αλλα γι αυτη τη φορα δικαιολογεισαι...την επομενη ομως θα σου βαλω απουσια!! :lol::lol::lol: Πηγα ηδη μια φορα και ειδαμε 2 φασολακια και σημερα το απογευμα παμε να ακουσουμε καρδουλες!!!!

Αλλα λυστε μου μια απορια βρε κοριτσακια...σημερα μπηκα αισιως στην 7η εβδομαδα και ακομη παιρνω divina,utrogestan και medrol.Ο γιατρος δε λεει να μου τα κοψει και μου φαινεται καπως περιεργο ολο αυτο.Εσεις τι λετε?Μαριλου εσυ????

Νικολεγ!!!Που εισαι αγαπημενη??Ακομη η ++++++++++++++++++χοριακη σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χμμμμμμ ακομα παιρνειςςςςςςςςςςςςςςςςςςς αυτααααααααα???????? ΠΩΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

δεν ξερω ρε πλακα κανω!!!!! το μεντρολ κορτιζονη δεν ειναι???

Συγχωρα με για την αγνοια μου αλλα την προηγουμενη εβδομαδα ημουν ΑΛΛΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!! τα θυμασαι!!!

τελος παντων..... 2 εεεεεεεεεεεε?????????????????????? τι καλαααααααααααααααααααααα!!!!!!!

με το καλοοοοο και το απογευματινο τικ τακ και ολα να πανε σουπερρρρρ!!!!! συγχαρητηρια μανδαμ!!!!

ΝΙΚΟΛΛΛΛΛΤΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ που βοσκειςςςςςςς????????? θα το χει χασει απο την χαρα της και δεν θα θυμαται που ειανι το σπιτι της!!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια τόσο καιρό δεν λέω τίποτα γιατί νιώθω άβολα, κόμπλα μεγάλη έχω πάθει. Έκανα λοιπόν μια ακόμη προσπάθεια σε φυσικό κύκλο με ένα εξαιρετικό ωάριακι που κατάφερε μάλιστα να κάνει 12 διαιρέσεις την Τρίτη μέρα,όπου και έγινε η εμβρυομεταφορά. Ε! λοιπόν κορίτσια ήλπιζα, άλλα η χοριακή μου (εχθές) τελικά ήταν μηδενική. Τώρα πάω για υστεροσκόπηση, να δούμε τι παίζει εκεί μέσα. Έχει κάνει καμιά, πονάει πολύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalispera!!!ola pigan teleia kai exo ta emvruakia mou stin folitsa tous!!!makari na min mou tin skasoun!!!!!!!!!!!!!!eyeore krima....i usteroskopisi den einai tipota exo kanei treis fores ginetai me methi kai den katalavaineis tipota..min anusuxeis kai min stenaxoriesai ksero den einai eukolo alla kai ti na kanoume..dustuxos...nikolg????perimenoumeeeeeeeeeeeee euxomai ta kalutera me teleia xoriaki!!!!!!!!!!!!!!!!!filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμ κριμα ρε γκαρι!!!! :(

Η υστεροσκοπηση δεν ποναει ρε συ καθολου. καντην ομως...

επ καλως την συναγωνιστρια!!!! καλη επιτυχια ΦΕΝΙΑ, να περασουν ευχαριστα οι μερες και να

μεινεις εγκυος ευχομαι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...τι καντε...δεν διαβασα οολες τις σελιδες....ελπιζω ο νεος μηνας να εχει πολλα θετικα τεστακια για ολες σας....

ζαχα μου τι κανεις πως εισαι?περασαν κ 15 μερες θυμασαι...σκεφτηκες για μενα.....? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1000 χρονια θα ζησεις!!! Πριν καμμια ωρα ειπα θα σου στειλω πμ αλλα

ειμαι και πολυασχολη και εξεχασθη!!!!! Τι κανειςςςςςςςςςςςςς???????????????

ακομα σκεφτομαι τι σου ειχα πει θα σκεφτω???? :lol::lol::lol:

ο μπουμπουκος σου τι κανει???? διαβαζετε ε? ακομα πιλοτος θελει να γινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ακομα πιλοτος....κ μαλλιστα ξερω οι πιλοτοι πανε στα F16 κ του λεω '' οχι δεν θελω να γινεις πιλοτος φοβαμαι'' κ εκεινη την ωρα τον πιανει το νευρο του κ μου λεει ...''οχι θα γινω΄'' ,μετα απο αρκετη ωρα μη σου πω κ μερα ερχετε κ μου λεει ''δεν θα γινω πιλοτος γιατι φοβασαι'' κ του λεω μετα εγω ''ενταξει αγαπη μου αμα θελεις τοσο πολυ να γινεις, να γινεις, αλλα θα με περνεις καθε μερα μαζι σου?'' κ μου λεει ναι.....

ειδες δεν με σκεφτοσουν...δεν θυμασαι που σου ειπα η ροεμφυτετ κ εξωσωματικη στοιχιζουν 7000 ευρω....κ λεω που θα τα βρω.....?μηπως επρεπε να παω στο big brother?δεν κακο...καθολου κακο....

ελπιχω τα αυγουλακια σου να ηταν ΑΑΑΑ ποιοτητας κ να μας πεις ευχαριστα συντομα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ρεεεεεεεεεεε συυυυυυυυυυ!!!!! α μισο λεπτο ψαχνω στην τσεπη μου για τα 7 που ειπες...καπου εδω τα ειχα δει τα 7 λεπτα γμτ....ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ αν εχεις χρημα διαβαινε και ριζικο ριζοτο...!!!!!!! τες πα....

Αντε ρε μανα δεν θες να του χαλασεις και το χατηρι μωρε και αυτος μαλλον το ιδιο!!!! το πουλακι μουυυυυυ!!!! Πες του οτι φυσαει εκει πανω πολυ και θα πουντιασει!!!!

Εκανα Α ποιοτητας αυγα γιατι ειμαι Α ποιοτητας γκουμενοκοτουλα!!!! :lol::lol::lol:

Καλα ειναι τους λεω τα εμβρυα που προκοψαν?καλα μου ειπαν!!! δεν ηξερα τι εγω τι αλλο να ρωτησω....τους πιστεψα!!!! ε ξερουν αυτοι πιστευω!!!! :D:lol:

φιλακια και ευχαριστω Χρυσανθουλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια τόσο καιρό δεν λέω τίποτα γιατί νιώθω άβολα, κόμπλα μεγάλη έχω πάθει. Έκανα λοιπόν μια ακόμη προσπάθεια σε φυσικό κύκλο με ένα εξαιρετικό ωάριακι που κατάφερε μάλιστα να κάνει 12 διαιρέσεις την Τρίτη μέρα,όπου και έγινε η εμβρυομεταφορά. Ε! λοιπόν κορίτσια ήλπιζα, άλλα η χοριακή μου (εχθές) τελικά ήταν μηδενική. Τώρα πάω για υστεροσκόπηση, να δούμε τι παίζει εκεί μέσα. Έχει κάνει καμιά, πονάει πολύ;

Kοριτσακι μου σε ειχα στο μυαλο μου.......Κριμα ρε γαμωτο.....για την υστεροσκοπιση δεν εχω ιδεα....δες το ομως σαν μια νεα αρχη....

ΝIKOLG εχουμε νεα;;;;;;;;;

ΦΕΝΙΑ,ΖΑΧΑ και ολες οσες ειστε στην αναμονη...υπομονη κ καλα αποτελεσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε λολιποπινι....με το καλοοοο κι εσυυυυ...να δεις τα κοριτσακια σου οπως επιθυμεις!!!!!!

εχετε σκεφτει σχολη μπαλετου κα κολεγιο???????? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε λολιποπινι....με το καλοοοο κι εσυυυυ...να δεις τα κοριτσακια σου οπως επιθυμεις!!!!!!

εχετε σκεφτει σχολη μπαλετου κα κολεγιο???????? :D:D:D

να σαι καλα ΖΑΧΑ μου.....οσο για τις σχολες κτλ ρωτα τον αντρα μου που χτες μετα τον γιατρο ανοιξε το κουτακι με τις βλακειες κ ελεγε που θα γραψει τα κοριτσια ΤΟΥ,τι θα σπουδασουν κτλ.....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΑΚΕΙΙΙΙΙΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ??????? τς τς ντροπη...απλα προετοιμαζεται ο ανθρωπος - πατερας!!!!

Ρε συ εχω κατι πατατες τηγανιτες απο το πρωι....τις θες???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll:

φιλιααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα...καλη επιτυχια σε ολες..!!!

Χρειαζομαι τα φωτα σας....Αν και γνωριζω ηδη την απαντηση

Πριν απο 11 μερες εκανα την εμβρυομεταφορα με 2 τελεια εμβρυακια...σημερα αποφασισα λοιπον να μην περιμενω αλλο και να κανω την χοριακη....βγηκε αρνητικη......

Πηρα το γιατρο και μου φωναξε που πηγα τοσο νωρις,μου ειπε να την επαναλαβω την Παρασκευη....

θα το κανω αλλα ειμαι σχεδον σιγουρη οτι θα εχω το ιδιο αποτελεσμα....

Εχετε καποια βοηθεια να μου προσφερετε πανω σε αυτο??

Εχω στεναχωριθει αφανταστα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααααααα!!!!!καλως ηρθες στο κλαμπ των διδυμων.....!!!!!

:ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif]

σοφακι οσο αναφορα για τα χαπια ουτε εχω τα εχω σταματησει κ απο οτι καταλαβα θα τα παιρνω για πολυυυυυυυ καιρο...υπομονη...μονο να ειναι καλα τα μικρα μας!!!!

οι υπολοιπες τι μου κανετε??

εριξα εναν υπνο βρε κοριτσια ..ξεραθηκα μιλαμε...

eyoere δυστυχως δεν ξερω για αυτην την εξεταση...θελω μονο να σε κανω μια αγκαλια :YMHUG::YMHUG::YMHUG: κ να σου πω να συνεχισεις τον αγωνα σου...θα ερθει το μωρο σου..μην το βαλεις κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thanx a lot!!!!

Βρε λετε να ειναι twinακια????? 8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Αχ μακαρι!!! Μια φιλη της αδερφουλας μου (και εκεινη διδυμομανουλα - η φιλη οχι η αδερφη μου) εχασε πολλααααααα κιλα μετα την γεννα....λεει πως ειναι η καλυτερη διαιτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ααααα καλα οτ' λαειχ (που λενε στου χουριουμ) ειμαι :lol::lol::lol::lol:

Υ.Γ. Ο καλος μου μου υποσχεθηκε Σαλοπετα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Τα συγχαρητηρια μου πολυαγαπημενη!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΜΠΡΑΒΑ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΞΑΝΑΜΑΤΑΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω που λετε μολις γυρισα απο ντοκτορ και η μια καρδουλα δεν ακουγοτανε και πολυ καλα :(:(:(:(:( Ελπιζω για το καλυτερο την επομενη εβδομαδα που θα ξαναπαω και σκεφτομαι Μ Ο Ν Ο θετικα!

Κουκλιτσες μου ευχομαι σε ολες τα ιδια τελεια αποτελεσματα!!Φιλακια πολλα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου μου αληθεια?Κι εσυ ακομη τα παιρνεις?Μωρε αυτη η κορτιζονη ειναι που με αγχωνει...τρωω τα παντα αναλατα και χανω συνεχεια κιλα.Ε,δεν το λες κ καλο αυτο με 2 ζουζουνακια στην κοιλιτσα :D:D Κ σκεψου οτι εγω εχω ηδη 2 εβδομαδες που εκανα χοριακη αρα επιμενω...πρεπει να τα κοψω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω να γραφω γιατι εχω οιστρο... :lol::lol::lol:

Λολιποπακι πολυ σωστο τον βρισκω τον συζυγο!Των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγειρευουν ;)

Εyeore οπως ηδη σου ειπαν και τα κοριτσια η υστεροσκοπηση ειναι σχετικα ανωδυνη και σχεδον παντα γινεται με μεθη.

Μην αγχωνεσαι και μην στενοχωριεσαι γλυκια μου.Πλεον εχω αρχισςει πραγματικα να πιστευω το "καθε εμποδιο για καλο".Σου στελνω ολη τη θετικη μου σκεψη!

Φενια και Βασουλα καλη κ γλυκια αναμονη και πανω απ'ολα χωρις αγχος.Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια μου ο γιατρος τι ειπε για τον σακο που δεν ακουγοταν καλα η καρδουλα??

ειναι πιο μοκρουλης απο τον αλλον??

καλα κανεις κ εισαι θετικη γιατι ολα θα πανε καλα...θα δεις..

εγω κορτιζονη δεν παιρνω..γιατι παιρνεις??

εγω το εκοψα σχεδον το αλατι απο οταν εκανα την διαδικασια της εξω γιατι φοβηθηκα μην πρηστω.

κ γω εχω χασει λιγα κιλακια κ δεν εχω βαλει γραμμαριο ακομα.μην ανυσηχεις για τα μικρα βρε

παιρω ουτροτζεσταν(3),φολιβιτ,μια κολπικη κρεμα προγεστερονης κ αλλο ενα χαπακι που δεν εχω καταλαβει τι κανει...

κ εχουμε να παρουμε στο μελλον....ουουουουουουου...ζωη να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ρεεεεεεεεεεε συυυυυυυυυυ!!!!! α μισο λεπτο ψαχνω στην τσεπη μου για τα 7 που ειπες...καπου εδω τα ειχα δει τα 7 λεπτα γμτ....ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ αν εχεις χρημα διαβαινε και ριζικο ριζοτο...!!!!!!! τες πα....

Αντε ρε μανα δεν θες να του χαλασεις και το χατηρι μωρε και αυτος μαλλον το ιδιο!!!! το πουλακι μουυυυυυ!!!! Πες του οτι φυσαει εκει πανω πολυ και θα πουντιασει!!!!

Εκανα Α ποιοτητας αυγα γιατι ειμαι Α ποιοτητας γκουμενοκοτουλα!!!! :lol::lol::lol:

Καλα ειναι τους λεω τα εμβρυα που προκοψαν?καλα μου ειπαν!!! δεν ηξερα τι εγω τι αλλο να ρωτησω....τους πιστεψα!!!! ε ξερουν αυτοι πιστευω!!!! :D:lol:

φιλακια και ευχαριστω Χρυσανθουλι..

αχ με πεταξε εξω το μεσημερι...ειχαμε κ για αλλη μια φορα διακοπη ρευματος...συνηθισμενα

αχ ζαχα μου πραγματικα το θεμα δεν ειναι τα λευτα...μακαρι να μου λεγαν 7000 κ σιγουρα θα ειναι καλα....ελα ομως που μου λενε 7000 αλλα δεν ξερουμε αν θα πετυχει.....οποτε μπροε γκρεμος κ πισω αμνιοπαρακεντηση...δεν την γλυτωνω δηλαδη.....

ο γιος μου ο πιλοτος θα λεω..... :lol: κ θα καμαρωνω.....θα περναει το F16 κ θα λεω αχ μολις περασε ο κανακαρης μου.....αχ γιε μου....

μπραβο γκομενοκοτουλα μου εσυ.....μπραβο...αντε με το καλο να χαρουμε για σενα...εγω θα χαρω πολυ πολυ.....αχ κ εγω σημερα εχω ωορηξια κ ωρες ωρες μου ερχετε τρελα...αλλα μετα συνερχομαι κ λεω οχι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...