Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

καλως το λολακιιιιιιιιι...τι κανεις λολακιιιιιιιιιιι???????

ξερω ξερω...ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ!!!!! :lol:

Εεεεε αφου το ξερεις να μην το επαναλαβω!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera kai kalo mina!!!katerinaki ap oti iksera den ithele na to riskarei o giatros gia vlastokustes..i auto einai i den proxorisane tha se gelaso...vasoula perimenoume nea sou...sas euxaristo oles koritsia makari na ta kataferoume oles...den ksero simera sikothika me polu aisiodoksia!!!!mas ekane kai i zaxa na gelasoume na sai kala zaxarenia mou..giorgo exo kai mia zonoula tis agias eirinis tha tin foreso kai o theos voithos...filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααα και καλο μηναααααα!!!

Αυριο τετοια ωρα θα εχω παρει τα αποτελεσματα απ΄τη χοριακη..... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Εχω λιγη αγωνια.... τοσο λιγη που εκλεψα σημερα 2 γουλιες καφε απ΄τον αντρουλη μου :ymblushing::ymblushing:

Τι να κανω??? Εχω να πιω καφε απο την ημερα της μεταφορας... :-s

:D:D αν και σκετος ηταν τελειος :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!!!Γιωργακη τι κανεις??Καλο μηνα να εχουμε ολοι μας με πολλα πολλα θετικα νεα ;);)

Φενια σουπερ και τα αυγουλακια σου και τα γονιμοποιημενα εμβρυακια σου!!!Πολυ καλη επιτυχια αυριο!!!

Ζαχα τι απαισιοδοξια ηταν αυτη νωριτερα?Ευτυχως σου εφυγε γρηγορα...7 κ σημερα για να μα πεις τα ευχαριστα :D:D

Νικολεγ μου γλυκια, καμια κ αποψε!!Εφτασε επιτελους η μεγαλη μερα.Να πας πρωι πρωι για να μας πεις νωρις τα νεα :lol::lol::lol: Σου ευχομαι τα καλυτερα αυριο κουκλιτσα μου!

Κατερινακι μου πως εισαι?Ποτε με το καλο η εμβρυομεταφορα??Βασω78 (σωστο το νουμερο ή λαθος θυμαμαι?) εσυ?Φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glukia nikol,kali epituxia gia aurio ,me mia terastia xoraki!!!!

ante na gelasei ligo to xeilaki mas apo thetiki xoriaki,ante na pernoume kai oi upoloipes dunami,gia epomenoi prospatheia!!!!!

zaxa ,ton efages ton gaidaro {lemargi},i oura emeine ,mexri tin deutera!!!!!na eiste oles kai oloi kala!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδες,τι κανετε??

Νikoleg ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ!!!!ΜΕ ΜΙΑ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!!!!

Φενια μου με το καλο να παρετε σπιτι τα μωρακια σας!!!!!!!!!Και να τα κρατησετε εκει για 9 μηνες!!!!!!

Ζαχα στις ποσες μερες κανεις χοριακη?πανω απο 12?

Σοφι μου εγω λογικα μεχρι Σαββατο θα κανω εμβρυομεταφορα!!!!Τεταρτη θα παω για υπερηχο και θα δουμε!!

Νικολ,Γιωργο,Λολλι,Γωγακι Τι νεα??

Δαφνη μου χαιρομαι που σε διαβαζω καλα!!!!!!!

Μαριλου που εισαι καλε???που χαθηκες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Ζαχαρένια πως είσαι; Λολιπάκι όλα καλά; NicoleG με το καλό να πάρεις τη χοριακή σου!!!!Να είναι τεράστια!

Βασούλα σήμερα εμβρυομεταφορά, με το καλό!

Χαζομπαμπά πως είσαι; Νικόλ μου εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Είμαι λίγο στενοχωρημένη για να είμαι ειλικρινής....αλλά θα μου περάσει φαντάζομαι...με έχει πάρει λίγο από κάτω και δεν βλέπω φως στο τούνελ, κανένα.... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikoleg kali epitixia sti xoriaki s simera!

na nai sta ipsi koritsi m sou euxomai!ola na pane kala!

kali epitixia episis stis kopeles gia emvriometafora!O THEOS mazi sas koritsia!

zaxa m pisti kai aisiodoxia panw apo ola!xekourasou esi k i tixi s douleuei! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααα!!Τι μου κανετε ολοι?

Eyeore71 γιατι τοσο χαλια κουκλιτσα μου?Ο,τι κ να συνεβη...θετικη σκεψη! Κ αυτο ισχυει για ολες μας.. ;);)

Nikoleg today is the day!!!1 Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια χοριακη στα υψη!!!

Φιλια σε ολες τις υπολοιπες....κ σε σενα γιωργακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στο ΝΙΚΟΛΤΖΙ μαςςςςςςςςς!!!!!!!

εγω εδω...κλωσσαω...κο κο κο...πρ πρ

συγνωμη καπου πηρε το ματι μου οτι δεν πινετε καφε???? σας το ειπε γιατρος ή πηρατε πρωτοβουλια???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκαριιιι τι επαθες ρε? τι συμβαινει????????? θες να δειρω κανεναν?

Σοφιτσσσσσσσσααααα τι κανεις?????? ποτε πας γιατρο? μηπως πηγες κι εγω ειμαι στο κοσμο μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνονόματη G εύχομαι σήμερα να παρεις τα ωραιότερα νέα της ζωής σου....το έπιασες το υπονοούμενο ε? Ζαχαρωτό, sofitsa k, girl84, dafni08, Κατερινάκι μου και πολύ πολύ γλυκό μου Ευακι, καλημέρα πολύ καλημέρα με θετικές σκέψεις κ αισιοδοξία για τα καλύτερα που θα έρθουν....

Η βασούλα που είναι? έχει ψιλοχαθεί η έχασα τη μπάλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είδες φαντασία που έχω?? :D

πίνω καφέ κ λέω να τον γυρίσω για να δω τι θα γίνει σήμερα......ξέρεις ο ελληνικός στα λέει όλα...

η μάνα μου έχει 3 χρόνια που βλέπει στο καφέ ενα σταυρό, δηλ. μωρό, ανοικτή πόρτα , δηλ. μωρό, μια ευχάριστη είδηση δηλ. μωρό......... :-? τι άραγε θα δω εγω σήμερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερημιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.........................

χρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

ρε νικολ τζι μπες εστω εσυ να μας πεις οτι εισαι εγκυος...τα αλλα τα καθαρματακια μια ζωηηηη ετσι γαιδουρες ηταν!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες...

συγχωρηστε με που χαθηκα αλλα μου ειχε χαλασει ο υπολογιστης...

λοιπον να σας πω τα νεα μου..πηγαμε εχτες στον γιατρο κ ειδαμε 2 σακους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:shock::shock::shock::o:o:o

ακομα καρδουλες δεν ακουσαμε σε 10 μερες...

μονο ξαπλα θα ειμαι κ στην 11η εβδομαδα θα κανω λαμπαροσκοπικη περιδεση...

δεν θα μου κανει την απλη...κ παλιιιιι ξαπλα...

θα ειναι πολυυυυ ζορικα τα πραγματα αλλα ευχομαι αυτη την φορα να φτασουμε μεχρι το τελος..

η αληθεια ειναι πως φοβαμαιιιιιιιιιιιιιιι παρα μα παρα πολυυυ....

σας πηρα απο τα μουτρα...δεν εχω προλαβει να διαβασω νεα σας...

εχετε γραψει κ πολλααααα...

καλε που πηγε η νικολ να μας πει τα νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον ηπιες????? τον καφε ρε!!!!! Εγω πινω νες...να σου τον περιγραψω να μου πεις τι σημαινει? :lol:

Δεν πιάνει βρε, έχουν χτυπηθεί οι προβλέψεις... ..ελα φάε αυγό να σου διαβάσω το τσόφλι!!!!!!!!!!!

ΝικολG εύχομαι να χοροπηδάς κοπέλα μου από τη χαρά σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπρρρρραβοοο Μαριλουυυυυυυυυ!!!! καλα καρδιοχτυπια στα μωρακια σου!!!! τι ευχαριστα!!!

Καλε γιατι θα σου κανει περιδεση?λογω διδυμης κυησης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυυυ ζαχαρενια μου..

εχω χασει ενα παιδακι απο ανεπαρκεια τραχηλου...οπως καταλαβαινεις τα 2 ειναι χτυπημα κατω απο τη μεση...καλα να ειναι κ να τα καταφερουμε κ οι 3 μας μεχρι τελους...

για τον λογο αυτο θα μου κανει λαμπαροσκοπικη κ οχι απλη περιδεση...

ασε ολα τα'χε η μαριορη ο φερετζες της ελειπε..

καλε εσυ ποτε κανεις χοριακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τα καταφέρετε τέλεια κοπέλα μου, όταν ξέρουν το πρόβλημα το αντιμετωπίζουν.........όταν δεν το ξέρουν .....άστα μανιάνα........

Φιλάκια στα διδυμάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μανιανα ρε Νικ...Μαριλου την λενε!!!!

:lol::lol: ααααχαχαχαχα αντε Παναγια μου να ερθει η Δευτερα

οχι Παρουσια καλε....να ξανα βρω το χιουμορ μου! λεμε τωρα!!! λυσσαξατε να ειμαι αισιοσοξη...δεν φταιω εγω!!

Νικολακι ποια μερα πας ντοκτορ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...