Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

Να σας πω τωρα και τα δικα μου κοριτσια, γιατι το Nikolaki ανησυχησε που με εχασε αυτες τις μερουλες :)

Η αληθεια ειναι πως ο Σαββατο αδιαθετησα. Και λεω του αντρουλη μου οτι ειμαι ετοιμη και οτι τη Δευτερα θα παω στον γιατρο. Την Κυριακη το βραδυ πμως τον επιασε τρομερος πονος στο στομαχι του και στην πλατη του με αποτελεσμα στις 4 τα ξημερωματα να τον παω στο νοσοκομειο διπλωμενο. Ε τον κρατησας εκει για εξετασεις που ευτυχως βγηκαν όλες καλές και του εκαναν και γαστροσκοπηση η οποια έδειξε κατι προβληματακια που τωρα δεν ειναι ανησυχητικα αλλά πρεπει να προσεξει γιατι ειναι αρχη ελκους. Θα κανει μια θεραπεια τωρα και μετα βλεπουμε. Βεβαια πανω απο όλα του λεγαν όλοι να μην αγχωνεται. Ααααχχχ δεν μας λενε λοιπον οι γιατροι πως να καταπολεμησουμε το αγχος στην περιπτωση μας? Αυτα τα προβληματα με το στομαχι του του ξεκινησαν μετα την 1η αποτυχημενη εξωσωματικη και παρουσιαζονταν παντα κοντα σε΄όλες αυτες τις διαδικασίες. Αλλα στεναχωριεμαι γιατι ξερω οτι το μεγαλυτερο αγχος του δεν ειναι για το αποτελεσμα αλλα φοβαται μην τυχον παθω κατι κακό εγώ!!!

Ε και οπως καταλαβαινεται εγω σε καποια φαση στο νοσοκομειο του ειπα πως ας την αφησουμε την προσπαθεια τωρα και μετα βλεπουμε. Εκεινος ομως δεν ηθελε και με αναγκασε να φυγω απο το νοσοκομειο και να παω να με δει ο γιατρος και μετα ξαναπηγα στο νοσοκομειο! Και ολα αυτα τα εκανα μεσα στο κλαμα και στη νυστα αφου ημουν αυπνη! Τελικα ο γιατρος μου τα βρηκε όλα τελεια (και υπερηχος και ορμονες) και ξεκινησα και τα φαρμακακια μου! Ο αντρας μου δεν ηθελε να εγκαταλειψουμε την προσπαθεια γιατι πιστευει οτι μπορει να ειναι η τυχερη μας! Εγω ομως παω πια παρα πολυ ψυχραιμη και συνηδειτοποιημενη για οποιοδηποτε αποτελεσμα και δεν προκειται καμια στιγμη η αγωνια να μου χαλασει τη διαθεση ή να με φερει σε καταθλιψη!!! Ηθελα αυτο το ταρακουνημα για να καταλαβω καποια πραγματα καλύτερα. Γιατι αν δεν έχουμε την υγεια μας πανω απο ολα δεν μπορουμε να προσπαθουμε για παιδι ετσι δεν ειναι????

Αυτααααααα.....

Α NicolakiG τελεια τα νεα σου!!! Ελπιζω απο σήμερα να εισαι και εσυ μια μανουλα!!!! ΝΑ προσεχεις τα σπορακια σου!

Zaxarenia πως πας? Προχωρανέ ολα καλά? Αν παντως και σε εμενα θα ειναι καλά τα πραγματα μας βλεπω να εχουμε καμια εβδομαδα διαφορα. Και στην προηγουμενη προσπαθεια θυμαμαι ετσι ημασταν. Μονο που αυτη τη φορα ελπιζω και οι δυο με μια εβδομαδα διαφορα να πανηγυρισουμε τα θετικα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

peni mou lupamai polu.....kai emena mou eipan na katapsuksoume gia alles duo fores xoris farmaka...iremise kai min kaneis arnitikes skepseis...skepsou oso mporeis thetika an kai ksero oti einai duskolo....sou euxomai tin deuteri fora na exei eputixia..niotho apoluta tin apogoiteusi sou,koritsia ego piga gia uperixo kai exo mia kusti stin mia oothiki,tha mou tin anarofisoun aurio gia na min xaso ton kuklo...vaso 78 perastika ston antrouli sou...ontos auto pou proexei einai i ugeia mas kai ola ta alla erxontai,me kopo alla pou tha paei???prepei na eimai kai ego mazi sou kai me tin zaxarenia me liges meres diafora!!!ego ksekinisa ta farmaka kuriaki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλησπερα.....

και ΝΑΙΙΙΙΙ....ειμαι ξαπλωμενη στον καναπε.....εγω, το laptop και τα 2 σπορουδια μου :D:D:D:D

Σε ολη την διαδικασια ο καλος μου δεν με αφησε ουτε για εεεεενααααα λεπτο.....(για να μην λεει πως δεν ηταν παρον στην συλληψη :lol::lol::lol: )

Τωρα υπομονη ως τις 2/11 ....πω πω πως θα περσουν τοσες μερες?????

Πενι μου λυπαμαι κοριτσακι μου :(:( .....δεν μπορω να πω κατι παραπανω απο τις υπολοιπες κοπελες....κουραγιο και ψιλα το κεφαλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα τωρα ειδα το μηνυμα της Βασουλας μας....και της φενιαελ

το λοιπον..εγω παω Παρασκευη για ωοληψια....αρα τριτη τεταρτη μεταφορα?λεω εγω τωρα!!!!

πολυ αγχος...χεστα..ουπς ...πιπερι!!!!!!

καλη αρχηηηηη συναδελφισσες...συναγωνιστριες!!!! καλα αποτελσματα μας ευχομαι!!!!

ΒΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...περαστικα μωρε στο αγορι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ηταν μαζι μου στο δωματιακι οπου εγινε η εμβρυομεταφορα.....

το laptop το εχω πανω στη πλατη του καναπε ...ειναι κρεβατι-καταπες ενα πραγμα και εχει μπολικο χωρο....

Σου α???? Μπααααααα....μου πηρε τρουφακια ο αντρουλις μου....οχι για μενα.....για τα νινακια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαναράκια μου καλησπέρα, εκανα τη γυμναστικούλα μου κ μπήκα να δω τι κάνουτε!!!!!!! :D

Βασούλα μου απίστευτο να τυχαίνουν αυτα κ σε στιγμές κρίσιμες ε? ε κ νόμιζα ότι είχα τον ατυχία γκόμενο............... :lol: τέλος καλό όλα καλά όμως...δόξασι...........αντε βρε κοριτσάρα μου ανυπομονώ για τα καλύτερα.

Ζαχαρωτό μου ( να είχα τώρα ένα).....ε τι έλεγα........... με το καλό ματάκια αχ μωρε περνάνε οι ρουφιάνες οι μέρες....ευχομαι τη Παρασκευη να πάνε όλα τέλεια κ την Τρίτη Τετάρτη να γκαστρωθείς !!! :o για τα καλά....

Αντε μωρε κοριτσάκια μου να πάνε όλα καλα γιατι οι αρνητικές χοριακές με στεναχωρουν πολύ...είναι σαν να ξαναθυμάμαι το βιασμό................

Εχω καλή διαίσθηση κορίτσια ...

NicoleG ευχομαι κ σενα φυσικά τα καλυτερότερα κ στη feniael.

Σας φιλώ όλες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειστεεδω?????? καλα κλεινω γιατι εχω δουλεια να δω το χθεσινο νησι και το σημερινο 1001νυχτες!!! :lol:

φιλακιααααααααααααααα

1001 ευχαριστω για τις ευχες....ανταποδιδωωωωωωωωωω σκατουλια μυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!!Γεια σου αγορι της παρεας!!!!!

Πενι μου λυπαμαι πολυ...δυστυχως σε νιωθουμε απολυτα!!!!Δυστυχως αυτα τα γιατι αναρωτιομστε κ μεις..απαντηση δεν υπαρχει..η μαλλον κατι εχω βρει..

Το μωρο θα ρθει...την στιγμη που θα ναι καταλληλη να ερθει...ποτε??Αγνωστο..απλα εμεις προσπαθουμε και καθε φορε ελπιζουμε αυτη να ναι η στιγμη...

Νικολ111 καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!!!!!!

Νικολεζ ηρεμια χαλαρωση και θετικη σκεψη!!!!!Με μια θετικοτατη χοριακη σε λιγες μερες!!!!

Ζαχαρενια μαλλον θα με περνας λιγο!!!!Αντε με το καλοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω μετραω μερες να αδιαθετησω...μεχρι την Παρασκευη ..λογικα παντα!!!

Αχ μεχρι εγω να κανω εμβρυομεταφορα εσεις ηδη θα ανακοινωνεται τα ++++++++++++++++ αποτελεσματα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Κατερινάκι μου κ ζαχαρωτούλι........ελα Κατερινάκι μου τελευταία θα χορεψω εγω....σε κανα 2 βδομάδες ξεκινάω κ εγω ενέσεις...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλειφιτζουράκι μου καλημέρα κ σε σένα τώρα σε είδα πως πάνε τα μπεμπόνια μας?

......εν όλιγης ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλες-ους

καλημερα ΝΙΚΟΛ!

Ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....εγω ειμαι κ δευτερη μερα αυπνη... ο γιος μου εχει χτυπησει κατι 39αρια..... :cry: ευλπιστω οτι σημερα που ειναι η 3η ημερα θα τελειωσει κ η ιωση....δεν μπορω νυσταζω..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικά του Χρυσάνθη μου.....δυστυχώς είναι στο πρόγραμμα κ αυτα ε? θα κάνει τον κύκλο της η παλιο ίωση κ θα φύγει που θα πάει!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙ!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!!ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ,ΕΙΠΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΑΣ ΚΑΝΩ ΚΟΡΜΑΡΑ!!! :lol::lol: ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΕΤΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΚΟΡΜΑΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑΡΑ!!! ΤΙ ΛΕΩ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ 9ΜΗΝΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗ ΖΑΧΑ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΟΥΜΕ!!!ΑΦΟΥ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΠΡΩΤΑ!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΑΧΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΝΑ ΠΙΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΜΟΥ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

ΖΑΧΑ ΠΩΣ ΠΑΣ ΕΣΥ?ΤΑ ΜΩΡΟ- ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΕΙΣΑΙ?ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...