Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Κ ΑΠΟΡΙΕΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΧΗ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΩΝ 55000000ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ 1ΩΡΑ 24 2ΩΡΑ 22 6ΩΡΑ20 9ΩΡΑ 18 12ΩΡΑ 16.ΝΩΘΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ?ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ?Κ Η ΚΑΛΕΡΓΕΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ?Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΟΓΚΟΣ 4,5 ΟΨΗ ΛΕΥΚΩΠΗ ΧΡΟΙΑ ΗΜΙΔΙΑΦΑΝΗΣ ΡΕΥΣΤΟΠΟΙΗΣΗ 20.ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ 7,2.ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα μου φαινεται το σπερμοδιάγραμμα σας! :geek::geek:

νοθρά ειναι αυτα που κινούνται αργά!

ας πουν κ αλλες κοπέλες την γνωμη τους!

αντε και με ενα μπεμπακι συντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam μου πραγματικά με τα σπερμοδιαγραμματα μπερδεύομαι και δεν έχω καταλάβει τι σημαίνει κάθετι. Ο άντρας μου στην τελευταία εξέταση μετά από 3μηνη θεραπεία είχε : όγκος 4,1ml

αριθμός 25 εκατομμύρια ανά ml, ζωτικότητα 60% σε 1 ώρα

ΚΙνητικότητα: για την 1η ώρα 30% ζωηρά και 30% μέτρια

για την 3η ώρα 20% ζωηρά και 20% μέτρια

Και η μικροβιολόγος που εξειδικεύεται σε εξετάσεις σπέρματος και ο γιατρός είπαν ότι δεν είναι πολύ καλό. Μακάρι να σε βοήθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που πρεπει να εχετε ειναι ζωηρα και μετρια κινουμενα σπερματοζωαρια να ειναι στο 60% προκειμενου να ενισχυθει η γονιμοτητα του σπερματοζωαριου

τα επιτοπου σημαινει οτι δεν ειναι νεκρα αλλα και οτι δεν εχουν κινηση , αρα μας ειναι αχρηστα

ομως μας λες για τις ωρες αλλα δε δινεις στοιχεια για τα μετριως κινουμενα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriamaki mou egw sou egrapsa sto proigoumeno 8emetaki pou eixes anoiksei!Auto twra to eida..nomiza oti den eixate paei akoma gia spermodiagramma! Na sou pw tin ali8eia den exw idea giati emeis telika de prolavame na to kanoume. Na upo8esw oti ourologos-andrologos sas to egrapse e? kalutera deixto se ekeinon gia na sou lu8oun oi apories i an 8es apo oti eida an de kanw la8os exei k ourologo to mammyland,giati den ton rwtas mipws kserei???euxomai pragmatika na einai ola kala telika kai na meineis polu grigora egkuos!!!ante se perimenw sti parea mas vre filenada!!!elpizw na mas er8eis polu grigora!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ.ΟΓΚΟΣ 4,5 ΑΡΙΘΜΟΣ 550000ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ Κ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ 60 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΚΠΤΩΣΗ ΤΙΣ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 20 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ?ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΓΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ Κ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΣΑΝ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟ ΕΙΔΑΝ ΟΚ.Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΩ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΜΟΥ.ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ Κ ΛΕΦΤΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που τον ενδιαφέρει βασικά είναι η κινητικότητα μετά τις 6 ώρες γιατί για να γονιμοποιηθεί το ωάριο θέλει τουλάχιστον 6 ώρες. Σε εμάς την 6η ώρα ήταν 12% ζωηρά και 8% μέτρια, και την 12η ώρα 0%. Μας είπε ότι αφού είμαστε πάνω απο 10% είμαστε καλά (όχι τέλεια αλλά καλά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...