Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ....


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΑΦΩΝΟΣ...

ΜΕ ΣΥΝΗΘΗ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ MAX ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 32Η ΗΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΝΔΕΙΞΗ ΑΔΙΑΘΕΣΙΑΣ. 2 ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ ΤΗΝ 12 Η ΜΕΡΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 16 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΑΡΑ 12+16=28.ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις μια χοριακή για να είσαι και σίγουρη. Τα τεστ δεν είναι αξιόπιστα ειδικά αν υπάρχει εγκυμοσύνη των τελευταίων ημερών. Σου εύχομαι πάντως,άν και εσύ το επιθυμείς, να είσαι...πάντως συμβαίνει καμιά φορά να καθυστερεί και η περίοδος λόγω άγχους ή όταν αλλάζουν οι εποχές του χρόνου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απότυτα με τη sakoulina!!!! Αύριο πρωι πρωί για χοριακή λοιπόν. Δεν υπάρχει λόγος να τρελαίνεσαι ;););) Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΥΠΟΜΕΝΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ (ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ & ΠΑΛΙΝΣΡΟΜΗ ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝΕ) ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ,ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΑΠΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΕ 16 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΝ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΔΙΑΘΕΤΕΙΣ ΚΑΙ ΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΕΣΤ ΤΗΝ 12Η ΗΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αωυσιχεις και κανε μια χοριακη.εαν βγει αρνητικη ισωσ ειναι και απο την αλλαγη του καιρου.στο τεστ μπορει να βγαινει αρνητικο γιατι μπορει να μην φαινετε ακομη!!αντε περιμενω νεα σου.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια. Κάνε μια χοριακή για να είσαι σίγουρη και να ησυχάσεις. Πάντως, μου έχει συμβεί και εμένα, με σταθερό κύκλο στις 28-29, να πάω στις 31-32 μέρες και μετά να έρθει η περίοδος. Καμιά φορά συμβαίνει λόγω άγχους, καιρού, και καλοκαιρινών μπάνιων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ .ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΤΟΥΡΑ!!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....125 ΜΟΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 35Η ΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!! ΛΟΓΙΚΑ ΔΕ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ? ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΙΣ 28 ΜΕΡΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΑΠΟ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΗΞΕΡΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 73 ΟΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!! Μπράβο!!!! Είδες που τσάμπα ανησυχούσες;;;;;;; Καλή συνέχεια τώρα και με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του [smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΤΕΧΩ....ΕΧΩ ΟΡΙΑΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 125 ΣΕ 35Η ΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ .ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην προδικαζεις καταστασεις! Αισιοδοξια και ολα καλα θα πανε!! Καλη επιτυχια και καλη εγκυμοσυνη!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια πολλά πολλά πολλά!!! Με το καλό να δεκαπλασιαστεί η χοριακή σου στην επανεξέταση και με τα καλό να έρθει το μωράκι σου!!!!! ;););):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ........ΑΙΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΛΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΑ ULTRAGESTON.BEBAIA KAI H XORIAKH ΧΤΥΠΑΓΕ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ......ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ!!! 3Η ΦΟΡΑ.Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΘ ΕΞΙΝ ΑΟΒΟΛΩΝ ΚΑΘΑΡΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά λυπάμαι, έχεις κάνει εξετάσεις για να δεις γιατί συμβαίνει αυτό?? Είναι κρίμα να περνάς αυτό το μαρτύριο. Εγώ μία φορά το πέρασα και ξέρω πόσο επώδυνο και ψυχοφθόρο είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου λυπάμαι πάρα πολύ...κουράγιο...

μήπως να αναζητήσεις κάποιον γιατρό που να ψάξει πιο εξειδικευμένα το πρόβλημά σου?

Για θρομβοφιλία κλπ φαντάζομαι έχεις κάνει ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ γι' αυτό που σου συνέβη...

Ξέρω πώς είναι γιατί το έχω περάσει κι εγώ. Να σκέφτεσαι ότι ίσως να είναι καλύτερα έτσι, παρά όταν έχεις ακούσει καρδιά, έχεις δει το μωρό σχηματισμένο, κ.λπ.

Εγώ τι να πω, που είχα χοριακή πάνω από 4000 κι όλοι μου λέγανε ότι είναι τεράστια και πάω για δίδυμα; :)

Αλλά αφού λες ότι είναι τρίτη εγκυμοσύνη, τότε καλύτερα να το ψάξεις λίγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ........ΑΙΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΛΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΑ ULTRAGESTON.BEBAIA KAI H XORIAKH ΧΤΥΠΑΓΕ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ......ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ!!! 3Η ΦΟΡΑ.Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΘ ΕΞΙΝ ΑΟΒΟΛΩΝ ΚΑΘΑΡΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ.......

Ειλικρινά, λυπάμαι πάρα πολύ... Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί το έχω περάσει 2 φορές (μία παλίνδρομη κύηση την 12 εβδομάδα και μια βιοχημική). Προσπάθησε όμως όσο μπορείς να μην απελπίζεσαι. Θρήνησε στην αρχή για να φύγει απο μέσα σου και στη συνέχεια, βάλε τα πόδια στους ώμους και τρέχα. Η άποψή μου είναι να πάρεις μια, δύο ή τρείς γνώμες, να κάνεις ό,τι εξετάσεις σου ζητήσουν και να ξαναπροσπαθήσεις μόλις θα έχεις σχηματίσει μια εικόνα του τι ακριβώς σου συμβαίνει. Εάν είναι τυχαίο γεγονός, είναι τυχαίο, και απλά υπήρξες άτυχη. Εάν όμως υπάρχει κάποιο πρόβλημα κάπου, να το ξέρεις, ώστε να δείς πως πρέπει να το αντιμετωπίσεις.

Τα κορίτσια εδώ είναι πολύ έμπειρα σε θέματα εξετάσεων και γενικώς ψαξίματος.

Είμαστε όλες δίπλα σου για να σε βοηθήσουμε να προχωρήσεις και να σε στηρίξουμε ψυχολογικά.

Μόνο μην το βάζεις κάτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΔΕ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ.ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΜΑ...ΖΩΝΤΑΝΗ ΝΕΚΡΗ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΟΣΟ ΖΕΙΣ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΠΛΗΡΗ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΘ ΕΞΙΝ ΑΠΟΒΟΛΩΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΔΕΙΞΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΔΙΑΒΑΤΟΤΗΤΑ..... ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΑΦΟΥ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΔΕ ΔΕΝΕΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΛΑ ΩΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ FSH ΚΑΙ LH 3 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΕΙ Η ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ Η ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΔΕΙΧΝΕ Η ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ... ΤΑ ΧΩ ΧΑΜΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως βρε κοπελα μου το προβλημα δεν ειναι απο σενα αλλα απο τον αντρα σου?????? εχει κανει αυτος καμμια εξεταση? μηπως υπαρχει καποιο προβλημα και δεν μπορει να γινει η συλληψη οπως πρεπει? ειμαι τις γνωμης να το ψαξετε και απο τις 2 πλευρες. ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με το spirtouli. Ο άντρας σου έχει κάνει εξετάσεις;

Επίσης να πω ότι πολλά κορίτσια από εδώ μέσα είχαν μία και δύο και τρεις παλίνδρομες-βιοχημικές και μετά έκαναν και ένα και δύο παιδιά. Για να μην πω και για τις περισσότερες γυναίκες στο άμεσο περιβάλλον μου (μάνα, θείες, φιλενάδες) που είχαν 2-3 αποβολές η κάθε μία πριν κάνουν τα παιδιά τους.

Μην ανησυχείς, όλα γίνονται, και του σπανού τα γένια γίνονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΒΡΕ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ.ΤΙ ΒΡΗΚΕΣ? ΕΜΕΝΑ Η ΠΡΩΤΗ ΗΤΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ.ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕ.ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΧΑ ΜΠΛΕΞΕΙ Μ ΕΝΑΝ ΗΛΙΘΙΟ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΙΚΗ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΘΥΡΕΟΗΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΤΗΝ ΔΟΣΗ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ Ν ΑΚΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΙΟΨΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ.ΤΩΡΑ ΤΗΝ 3Η ΦΟΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΙΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΓΙΑ ΕΒΙΟΨΙΑΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΠΙΡΤΟΥΛΙ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ!!! ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟΙ-ΟΥΡΟΛΟΓΟΙ . ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ!!!!!!!!!!!! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΩΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...