Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

Kαλημερες!!!Sofouki ταξιδακι αναψυχης ε μπραβο μπραβο,τι καλα να πηγαιναμε και εμεις εστω και ενα 2 ημερο...Tesh περαστικουλια τσαγακια πολλα και σουπιτσες και τεμπελιτσες... :D:D:D Samantha τα καλυτερα μωρε σου ξαναευχομαι και σε εσενα και στην μπεμπα...Κοριτσια οσο για τα ρουχαλακια και εγω του πηρα τωρα 5 απο τα τζαμπο για νεογεννητο και τα υπολοιπα θα περιμενω εκπτωσεις πρεναταλ γιατι τωρα ειναι λιγο ακριβουτσικα γυρω στα 30 ευρω το ενα αν παρεις 5 θες 150 ευρωπουλακια οποτε λεω να περιμενω!!Χαρας σε εσενα lollι που εχεις να παρεις ολα διπλα και σε οποια αλλη εχει διδυμακια...Φιλακια σε ολες σημερα τρωμε φακες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οταν ψωνιζετε απο τα τζαμπο να ξερετε να παιρνετε 1 2 νουμερα μεγαλυτερα γιατι ειναι πιο μικρα μην παρετε δλδ το μηδεν νουμερο δεν θα προλαβει να το βαλει κ ειναι κριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερες!!!Sofouki ταξιδακι αναψυχης ε μπραβο μπραβο,τι καλα να πηγαιναμε και εμεις εστω και ενα 2 ημερο...

2ημερο;;;;;

Καλε εγω και μεχρι το περιπτερο να πηγαινα θα ημουν ευτυχισμενη! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα -Α ρε Λολλι.. εγω την ΠΑρασκευη θα παω στον οφθαλμιατρο κ το σκεφτομαι- μηπως εχω παθει αγοραφοβία??

και γω θελω διακοπουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgia καλα που το ειπες αυτο γιατι τα πηρα για νεογεννητο τα φορμακια,οποτε δεν θα τα φορεσει πολυ ε?Τουλαχιστον μεχρι να σαραντησει θα τα φορεσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω βρε ΝΕΝΑ για μηδεν νουμερο μου φαινεται μικρο κ αν ειναι μεγαλουτσικο μωρο θα χωρεσει μεσα?μετα τις 20 μερες θα δεις ποσο θα μεγαλωσει οποτε κατα την γνωμη μου ας ειναι ενα νουμερο μεγαλυτερο γιατι μετα τον μαιο θα φοραει πιο λεπτα κ κοντομανικο στο καπακι ο καιρος εδω αλλαζει αποτομα στην ελλαδα κρατα ενα νεογεννητο κ βλεπεις αλλα το ξερω εκ πειρας οτι ειναι πιο μικρα απ αυτο που γραφουν να μην ειναι κ τα ποδια ισα ισα θα δεις την διαφορα μετα που θα γεννησεις με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Με το καλο Σαμανθα η κορουλα σου!

Πολυ ωραια και φθηνα ρουχα, τελεια ειναι εχει το sfera στο κοσμος( για Θεσσαλονικη που ρωτησες).

Και εγω μετα τη β-επιπεδου θα πάρ το πρωτο φορμακι , αλλα αργει 15 νοεμβριου με εβαλε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα -Α ρε Λολλι.. εγω την ΠΑρασκευη θα παω στον οφθαλμιατρο κ το σκεφτομαι- μηπως εχω παθει αγοραφοβία??

και γω θελω διακοπουλες!!!!

ααααχχχχ οποτε παω στον γιατρο ή στον μικροβιολογο παρακαλαω να εχει κινηση στο δρομο για να δω λιγο κοσμο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχχχχ οποτε παω στον γιατρο ή στον μικροβιολογο παρακαλαω να εχει κινηση στο δρομο για να δω λιγο κοσμο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχα- ε ρε που φτασαμε...! εγω δεν μπορω πολυ κοσμο- παθαινω πολιτισμικο σοκ- κωσταλέξι!!!χαχα

παω να μαγειρεψω φασολακια -πατατουλες γιαχνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕς!!!!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ Κ ΠΙΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΕς ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑς ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΝΟΙΩΘΕΤΕ????Κ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩς ΕΙΝΑΙ???????ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΠΟΛΥ....

ΕΧΘΕς ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΜΑς ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΗΛΟΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩς Κ ΠΩς ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΒΔΟΜΑΔΕς ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΩΣΩ

Κ ΕΠΙΣΗς ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ...ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑς????ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑς ΖΑΛΙΣΑ... :cry::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki τι εγινε ο παιδαρος της ρανιας κ δε μπηκε στη λιστα μας? :?

ολες τρωτε φανταζομαι εε??? εμεις εχουμε απιστευτη ψαροσουπα πεσκανδριτσας (πολυ masterchef βλεπω το ξερω ;) ) και περιμενω πως και πως τον αντρουλη να φαμε παρεουλα! το βραδυ θα ερθουν και φιλοι απο το σπιτι να δουμε καμια ταινια κι ετσι θα περασει κ η σημερινη μερα!! περιμενω να ερθει η τριτη παλι να δουμε λιγο τον παιδαρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα !!!

τι βλέπω εδώ ;; χαμός εε;; χιχιχι !! ρανια το ηξερα οτι εχεις αγόρι yeeeeaaaahhhhh !!!

samantha κατα ενα 80% σε ειχα και γω για κοριτσουδι!

βαριέμαι μεσα στο σπίτι !! θελω και γω ταξιδάκι !!!!

30/10 εχω υπερηχο (προ β' επιπεδου) και στις εκλογές ταξίδι!!!

υποθέτω οτι κατα τις 10 - 15 Νοέμβρη θα παω για β επιπεδου...

ευχαριστούμε και το anthropaki για τις ευχες!

happy πολύ ευχάριστα τα νεα σου!!! με το καλό με το καλό ! κατα τα αλλα...εγώ δεν το εχω νιώσει ακόμη :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηαppy

εγω δεν μπορω να πω με σιγουρια οτι ηταν αυτο ολες τις φορες που ειπα απο μεσα μου..'λες?'

μπορω να πω οτι τα 'περιεργα' αρχισαν εδω και μιαμισυ βδομαδα..αλλα καθαρη κλωτσια ακομα οχι!

με το καλο το κοριτσακι σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολακι εχω ζουρλαθει να κοιτάζω επιπλα στο ιντερνετ...λοιπόν μερικά σαιτ ειναι

www.fatsulesmoda.gr - εχει κ τα πιο ωραια που εχω δει....

www.anatello.gr

www.skroutz.gr - εχει αρκετα οικονομικα κρεβατακια...

http://artbebe.gr/

www.mothercare.gr

http://www.licno.gr/

www.melonline.gr

www.babyboom.gr

και αλλα πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι χαμπαρια!!Εριξα ενας υπνο ημου ψοφια απο το προωι στην κουζινα ετοιμαζα αυριο για το τραπεζι που εχουμε στα κουμπαρια μας και εννοειτε εκανα και γλυκακι,απλο ρητο και απεριτο μου μωσαικο στο οποιο αντι για κονιακ εβαλα λικερ μπανανας και ελιωσα και απο πανω την κουβερτουρα και εγινε... :x:x:x:x:x:x:x:x:x !!!Τesh μου αρεσαν πολλα δωματιακια απο αυτα που εστειλες,τα εχω ολα μαζεμενα σε ενα αρχειο και οταν ερθει η ωρα θα αποφασισω.φιλακια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι χαμπαρια!!Εριξα ενας υπνο ημου ψοφια απο το προωι στην κουζινα ετοιμαζα αυριο για το τραπεζι που εχουμε στα κουμπαρια μας και εννοειτε εκανα και γλυκακι,απλο ρητο και απεριτο μου μωσαικο στο οποιο αντι για κονιακ εβαλα λικερ μπανανας και ελιωσα και απο πανω την κουβερτουρα και εγινε... :x:x:x:x:x:x:x:x:x !!!Τesh μου αρεσαν πολλα δωματιακια απο αυτα που εστειλες,τα εχω ολα μαζεμενα σε ενα αρχειο και οταν ερθει η ωρα θα αποφασισω.φιλακια :)

ετσι νενα...εχουμε καιρο ακομα για μελετη κ ψαξιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie tesh gioulaki georgia vasia belle dreamgirl αντε κοριτσακια να μαθουμε και δικα σας νεα να ολοκληρωθει η λιστουλα!!!!HAPPY ξεχασα να σου απαντησω πριν εγω το μπεμπακι μου το ενιωσα στην 18 εβδομαδα μια ελαφρια κλωτσιτσα κατω απο τον ομφαλο,ειναι νωρις ακομα για να νιωσεις κατι εσυ...ΥΠΟΜΟΝΗ.. :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopelies τι κανουτε?

Νενα καλη επιτυχια αυριο στο γευμα σου!!

εχει μπαλα γμτ κ περιμενω να παει 11 παρα να παω στην αλλη τβ να δω το 'μαααααστερσσσσεφ' που λεει κ η ΜΑνωλίδου!!

μου εχουν βγει τα ματια μπροστα απτο πισι!

εκανα κ μια βολτα το απογευμα στην παραλια- με φαγαν τα κουνουπια -αλλα πηρα τον αερα μου!

κοριτσια καληνυχτα και ευχομαι να φαμε κ καμια κλωτσίτσα αποψε!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκι μου ευχαριστω πολυ..καλο βραδυ και εγω περιμενω να δω μαστερ σεφ,οι συνταγες ειναι τελειες και σκεφτομαι να κανω αρκετες,οποια θελει μπορει να τις βρει στην σελιδα του Mega τις εχουν βαλει!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια

βλεπω ωραια νεα απ ολες.Μπραβοοοοοοοοοοοοοο

Εγω περιμενω την αμνιοπ 2/11. Το σπιρτουλι μας τι κανει να μας πει και τα νεα απο την αμνιοπ.

Κοριτσια μπορειτε να μου πειτε ποιες απο εσας εχουν ,μπει στη διαδικασια ενεσεων υπαρινης γιατι στο εξωτερικο δεν δινουν παρα μονο οταν υπαρχει πολυ πολυ πολυ σοβαρος λογος ,εδω καλα λεω οτι ολα ειναι μοδα.

φιλακιααααααααααα

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα φουσκογεμιστούλες

χαίρομαι που όλες είμαστε καλά

άντε να μάθουμε και τα νέα από το spirtouli να ηρεμήσουμε :):):)

εγώ πάω για τον β επιπέδου στις 8 Νοεμβρίου και πεθαίνω από αγωνία!!!!!!!

βρε κορίτσια γιατί δεν έχω ακούσει ακόμα την μπεμπούλα μου, είναι φυσιολογικό;;;;;

την Δευτέρα που είχα πάει στον γιατρό ήταν μια χαρούλα βέβαια

25 εκ ύψος και 255 γρμ

αλλά μου κάνει εντύπωση που δεν την νιώθω ακόμα........

σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...