Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια την ασχετοσυνη μου την εχετε μαθει πια!!!!!!!ετσι??????????καλε βοηθηστε με τοτε να βαλω τα τικερακια μου!!!!!!!

Λοιπόν πανε στο προφιλ σου εκει που λεει forum και πατα edit signature και βαλε τον κωδικό απο το τικερακι να προσεξεις να μην ειναι τσεκαρισμένο το Απενεργοποίηση BBCode απο κάτω... γράψε τι θέλεις να γράψεις και πάτα υποβολή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλάκι μου.............

Αν είσαι εσύ άσχετη που είχες βάλει παλαιότερα τικεράκια..........

Εγώ τί πρέπει να είμαι?????? Που δεν έχω βάλει ποτέ όμως??????

ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΣ????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε και τοτε με οδηγιες αλλων και παλι τυχαια τα εβαλα τελικα!!!!!! :-??:-??:-??:-??:-??:-?? δεν τα παω και πολυ καλα με την τεχνολογια οπως καταλαβαινεις!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτσουδια....τι μου κανετε....?εγω παλευω να φαει ο μικρος το φρουτακι του..... :lol:

βρε αυτα τα ωραια π.χ. με τις πιπιλες που τα βρισκεται...πειτε μου κ μενα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτσουδια....τι μου κανετε....?εγω παλευω να φαει ο μικρος το φρουτακι του..... :lol:

βρε αυτα τα ωραια π.χ. με τις πιπιλες που τα βρισκεται...πειτε μου κ μενα.....

Καλημέρα Χρυσάνθη μου!!!!

Για τις φατσούλες λές? Εκεί που γράφεις απάντηση έχει τα εικονίδια και απο κάτω απο τα εικονίδια γράφει Προβολή περισσοτέρων εικονιδιών, αν πάς εκεί έχει 6 σελίδες με εικονίδια! διαλέγεις και παίρνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):))

ειμαι ξανθια τι να κανουμε......

καλα ειμαι εσεις...?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εγώ ξανθιά είμαι κοπελιά.......

Όχι Μενεγάκη βέβαια......

Αλλά το ξανθό μου το έχω........

:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τελειως τυφλη ειμαι κ δεν βλεπω......?μαρεσει που την προηγουμενη βδομαδα λεω καπου εδω θα ειναι κ μετα δεν ξερω τι εκανα κ ξεχασα να ψαξω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα δεν κάνει τίποτα!!! Άντε καλορίζικο το τικεράκι σου!! Σύντομα να βάλεις και ένα απο αυτά που μετράνε εβδομάδες... ξέρεις... ;)

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α την κυριακη πηγαμε πανω στην παναγια την τσαμπικα...ανεβηκαμε 300 σκαλια...ο γιος μου τα ανεβηκε μονος του δεν τον πηραμε καθολου αγκαλια....εντωμεταξυ στο κατεβασμα αυτος ηταν ντουρασελ εμας μας οπονουσαν τα ποδια κ αυτος μεσα στο τρεξιμο...κ επρεπε να τον καρταμε γιατι ειναι λιγο αποτομα...με τραβαγε ο ταλιμπαν μου.....προσπαθουσα να αναψω τα κερακια κ να προσευχηθω κ ερχοταν κ αυτος κ προσευχοταν μαζι μου ελεγε ''σε ευχαριστω πανανιτσα μου που με εχεις καλα''....τα κερακια τα αναψαμε ολα μαζι...ελπιζω αυτη την φορα θα πανε καλυτερα τα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α την κυριακη πηγαμε πανω στην παναγια την τσαμπικα...ανεβηκαμε 300 σκαλια...ο γιος μου τα ανεβηκε μονος του δεν τον πηραμε καθολου αγκαλια....εντωμεταξυ στο κατεβασμα αυτος ηταν ντουρασελ εμας μας οπονουσαν τα ποδια κ αυτος μεσα στο τρεξιμο...κ επρεπε να τον καρταμε γιατι ειναι λιγο αποτομα...με τραβαγε ο ταλιμπαν μου.....προσπαθουσα να αναψω τα κερακια κ να προσευχηθω κ ερχοταν κ αυτος κ προσευχοταν μαζι μου ελεγε ''σε ευχαριστω πανανιτσα μου που με εχεις καλα''....τα κερακια τα αναψαμε ολα μαζι...ελπιζω αυτη την φορα θα πανε καλυτερα τα πραγματα...

Αχ ψυχούλι μου............

Ανατρίχιασα με τα λογάκια του μικρούλη σου.........

Να σας φυλάει η Παναγιά καλή μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσα μου ξερω οτι το μονο που εχει αξια ειναι η υγεια...να ειμαστε καλα κ τιποτε αλλο πια....

προσπαθω να περασω κ στον γιο μου οτι αξια εχει μονο η ζωη...δεν θελω μεθαυριο να σκεφτεται τα λευτα μονο....οταν πηγαινουμε σε φιλους που εχουν παιδακι τους πηγαινει ενα αυτοκινητακι ετσι κ αλλαζουν παιχνιδια..ετσι για να ξερει οτι μοιραζομαστε τα πραγματα μας....φοραμε τα ρουχα του ξεδελφουλη μας που ειναι μεγαλυτερος κ του εξηγω οτι κ εμεις θα τα δωσουμε του χρονου στον μικρουλι ξαδελφο του...παντα δινει κ δεν γκρινιαζει βεβαια δεν δινουμε πραγματα που τα θελουμε αλλα δεν εχει σημασια...η πραξη μετραει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσα μου ξερω οτι το μονο που εχει αξια ειναι η υγεια...να ειμαστε καλα κ τιποτε αλλο πια....

προσπαθω να περασω κ στον γιο μου οτι αξια εχει μονο η ζωη...δεν θελω μεθαυριο να σκεφτεται τα λευτα μονο....οταν πηγαινουμε σε φιλους που εχουν παιδακι τους πηγαινει ενα αυτοκινητακι ετσι κ αλλαζουν παιχνιδια..ετσι για να ξερει οτι μοιραζομαστε τα πραγματα μας....φοραμε τα ρουχα του ξεδελφουλη μας που ειναι μεγαλυτερος κ του εξηγω οτι κ εμεις θα τα δωσουμε του χρονου στον μικρουλι ξαδελφο του...παντα δινει κ δεν γκρινιαζει βεβαια δεν δινουμε πραγματα που τα θελουμε αλλα δεν εχει σημασια...η πραξη μετραει...

Μπράβο κορίτσι μου..............

Πολύ όμορφα τα λες στο παιδάκι σου............

Να μου είσαι πάντοτε καλά...........

Με κατασυγκίνησες σήμερα.......

:cry::cry::cry::cry:

Άτιμες ορμόνες..........

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτες οι ορμονες.....

Κ εγω ανεβηκα πανω στην εκκλησια μου ηρθε να βαλω τα κλαματα...συγκρατηθηκα να μην με δει το παιδι..μεσα στην εκκλησια ειχε κερινα μικρα ομοιοματα απο μωρακια....κ σκεφτηκα ποσες καναν ταμα κ τα καταφεραν κ φεραν αυτο το κερινο ομοιομα....μακαρι να με βοηθησει η παναγια μονο σε αυτην αφηνω τις ελπιδες μου....δεν υπαρχει κατι αλλο για μενα πια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτες οι ορμονες.....

Κ εγω ανεβηκα πανω στην εκκλησια μου ηρθε να βαλω τα κλαματα...συγκρατηθηκα να μην με δει το παιδι..μεσα στην εκκλησια ειχε κερινα μικρα ομοιοματα απο μωρακια....κ σκεφτηκα ποσες καναν ταμα κ τα καταφεραν κ φεραν αυτο το κερινο ομοιομα....μακαρι να με βοηθησει η παναγια μονο σε αυτην αφηνω τις ελπιδες μου....δεν υπαρχει κατι αλλο για μενα πια....

Θα σε βοηθήσει αγάπη μου............

Όλες τις μανούλες τις βοηθάει................

Η ΜΑΝΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!

Να το θυμάσαι αυτό Χρυσάνθη μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...