Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλησπερα σε οοοοοοοολες !!!


Recommended Posts

τι κανετε ;;; ειμαι παλιοτερο μελος και ειδα φως και μπηκα που λενε !! καλα εισαστε ;;; εμεις ειμαστε καλα το εβελινακι μου παει σχολειο εγω εχω λαλησει τελειως ομως γιατι ειχα αλλους ρυθμους και τωρα .... πρωινο ξυπνημα , πρωινος περιπατος απο και προς το σχολειο ............δεν μπορω να συνηθησω με τιποτα ομως !!!!!!!!!!!!!!! ξυπναω νωρις κοιμαμαι αργα και ειμαι ολη μερα σαν το κοτοπουλο σκετο τζετ λακ το πρωι σφουγγαρισα και εβαλα στον κουβα lenor μαλακτικο ρουχων αντι για απορυπαντικο πατωματος ελεος !! ποτε θα συνελθω ;;;;;

ασπακι μου καλα εισαι ;;;;; γωγακι ;;; ραμονακι ;; ρουμπελακι ;;; χιλια συγνωμη δεν θυμαμαι αλλες κοπελιες αλλα σας στελνω φιλακια πολλα πολλα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό κι αν ήταν έκπληξη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Που είσαι βρε φιλενάδα???? Καλά μαρή, αντί να διαμαρτήρεται το παιδί για το σχολείο, κλαίγεσαι εσύ που ξυπνάς νωρίς και έχεις βγεί από τους ρυθμούς σου??????

Αμ τι να πει κι αυτό το δόλιοοοοοοοο??????? χαχαχαχαχαχα.............

Η Βαλέρια καλά???

Άντε να μπαίνεις συχνότερα να τα λέμε, χάρηκα που έμαθα νέα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειναι το βαλερακι εχει γινει να πουμε αναρηχητρια !!σκαρφαλωνει οπου μπορεις να φανταστεις λες και ειναι ο σπαιντερμαν αλλα ειναι καλα δοξα το θεο !! ναι ρε ασπα παραπονιεμαι γιατι δεν μπορω να συνηθησω με τιποτα !!

εγω ειχα μαθει να σηκωνομαι αργα ( 9 - 10:30 ) να τρωω το πρωινο μου να κανω τις δεουλεις μου να τακτοποιω τα παιδακια μου να πηγαινω καμια βολτουλα και μετα να κοιμαμαι χωρις ξυπντητηρι !!! δεν την παλευω σου λεω ασε σημερα σφουγγαρησα με το μαλακτικο ρε συ !! ειμαι ολη μερα σαν το κοτοπουλο γιατι ξυπναω νωρις αλλα κοιμαμαι αργα και δεν μπορω να κοιμηθω μεσημερι ενταξει 2 φορες γλαρωσα αλλα μετα ειχα πονοκεφαλο καταλαβες ;; εσενα τα δικα σου τι κανουν ;;;

εσυ ;; με την δουλεια ; αντε θα μπω και το πρωι κατα τις 10 και αν σε πετυχω θα τα πουμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...