Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Σμρ κοριτσια μου ηταν μια πολυ απαιτητικη μερα στη δουλεια κ μετα βγηκαμε με φιλες μου για φαγητο!! Τωρα μπηκα ν διαβασω τα νεα σας!! 🥰 @ΛΕΥΚΗμου ελπιζω η ενοχληση στ στομαχι να περασει συντομα κ μερα τη μερα να εισαι καλυτερα!! ❤️ @Xrisa95 αχ τι ωραια να εχεις τοσες αδερφες!!! Να τις χαιρεσαι!! Εχεις κ ανιψακια;; Οσο γ τα συμπτωματα, νομιζω οτι οταν τα εχουμε γκρινιαζουμε γτ μας ενοχλουν κ οταν δν τα εχουμε μσς πιανει η ανασφαλεια οτι κτ δν παει καλα... πουθενσ δν μας πιανεις!!😅😅 @Elenaki_ καλως ηρθες στην παρεα μας!!!🤗 ειναι το 1ο σου παιδακι;; μακαρι να εχουμε ολες μας τελειομηνες εγκυμοσυνες με γερα μωρακια στην αγκαλια μας!!🙏🤰✨️🧿
    • Δν υπαρχει απ οσο εχω ψαξει... κ το εψαξα 2 φορες καθως ψαχναμε το λογο της υπογονιμοτητας. Αλλα απ οσο ξερω δινουν προληπτικα οταν κανεις εξωσωματικη.. Ας ερθουν τα κουκουνια μας γερα Αννιτακι μου κι ας παρουμε αλλα τοσα!!😊
    • Αχ κορίτσι μου χαρά στην υπομονή σου μακάρι να είχα και εγω που έχω κανει χρυσά τα φαρμακεία 😂
    • Κορίτσια κι εγώ καταλαβαίνω τον λόγγυξα, είναι ένα ρυθμικό τακ τακ, έχω την αίσθηση ότι το εντοπίζω που είναι αλλά δεν είμαι και σίγουρη 🤷
    • Κι εγώ αυτό σκεφτόμουν να έχω παιδίατρο με εξειδίκευση στο θηλασμό, αλλά θα έχω μαία μαζί μου! Κι επειδή στην επαρχία δεν έχουμε νοσοκομείο που να λειτουργεί σωστά θα έχω παιδίατρο με εξειδίκευση στην βρεφική ανάνηψη για ασφάλεια! Για τον αναισθησιολογο δεν ξέρω γιατί μου είπε, αλλά έμαθα πως η κλινική έχει δύο αναισθησιολογους, αλλά θα ρωτήσω και στην κλινική τι ισχύει! Ο ένας από τους δύο μου είπαν ότι είναι φοβερός, ο άλλος δεν έχει τόσο καλό χέρι...θα δούμε τι θα μου πουν και στην κλινική.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...