Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

φροσωωωω παρα πολυ στεναχωρηθηκα.....τελος καλο, ολα καλα. τι να πω :cry::cry::cry::cry::cry:

ο θεος μαζι σας...

και τωρα στα δικα μου, βρηκαμε σπιτι στη λουτσα, ειναι καινουριο, μικρο,δηλ.δεν εχει περριτους χωρους, δυο κρεββατοκαμαρες,σαλοτραπεζαρια,κηπο, και υσηχα για το παιδι, και η θαλασσα κοντα,... χωρις κοινοχρηστα. αρκετα πιο οικονομικα...... μεχρι της 20 θα εχουμε παει στο καινουριο μας σπιτι.

αυτααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε, ολα οκ για την μεγαλη συναντηση της κυριακης;

τελικα ολες οι αθηναιες θα ερθουν;

και τη ωρα; ειπαμε;

ντομ θεα εσυ θα ερθεις; :?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχικα ΝΤΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜΜΜ συγχαρητηρια

αχ κοριτσια μου πολυ σας αγαπαω

μπραβο σου μπραβο συο μπραβο σου

με το καλο κι εσυ το νεο μελος στην οικογενεια σας

αντε ολες μαζι θα γεννησετε μου φαινεται παλι χα χα

οσο για το θεμα θα τα ανοιξω ολα εγω δεν με πειραζει - εσεις θα γινεται πολυτεκνες όλες χαχαχαχαχα

φροσω μου περαστικα ασς

τι σας βρηκε βρε κοριτσι μου

γρηγορη αναρρωση - κριμα το μωρακι ρε γμτ μου και εχει περασει πολλα κι αυτο κι εσεις

τι εγινε κι εχθες - ενα απογευμα δεν μπηκα και συνεβησαν τοσο - αλλα ηταν σεξ ναιτ χα χα χα και ειχα προετοιμασια χα χα

εμεις πηγαμε παιδιατρο ολα καλα και σουπερ

μονο του στελακου το ενα αρχιδακι (σορυ για την εκφραση) - εχει ξαναμαζεψει υγρο και ειπε οτι πρεπει να το ελεγχουμε για κανα 2 μηνες αλλιως πρεπει να παμε σε χειρουργο ρε γμτ μου.ελπιζω να περασει και να μην χρειαστει τιποτα το μαναρακι μου.

αχ και σας ειπα - ειναι διαμαντια τα μωρα μου -εχουν εξελιχθει σε πολυ καλα μωρακια

μονο ο Στελιος κοπαναει στο κεφαλι του Νικου οτι βρει και γελαει μετα - τον μαλωνουμε και κλαιει λες και τον σφαζεις αλλα κατα τα αλλα ειναι παρα πολυ καλα

αχ πολυ χαιρομαι

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΙΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

χα

χα

χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναιιιιι Χρονια πολλαααααα

σας μικρα ζουζουνακια

σας σας χαιροναι οι γονεις και ο αδερφουλης σας :)

μπραβο βες αλεκαρα που τα θυμασαι ολα

το φορουμ σερνεται

οσο για το βιβλιο το περιβοητο μου το προτεινε ο παιδιατρος μου και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο εαν φτασω στο εσχατο σημειο

με το διδυμα ειναι δυσκολο στο ιδιο δωματειο ειπε αλλα αξιζει ο κοπος αρκει να κανεις υνεχεια οτι λεει γιατι ξανακυλανε

σοφι μου κι εμενα ξυπνανε πολλες φορες κατα τι διαρκεια της νυχτας - αλλες θελουν γαλα και αλλες απλα αγκαλια

τι να πω να δω ποτε θα κοπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα!

Φρόσω μου Χρόνια Πολλά στα αγόρια σου

να τα εκατοστήσουν!!

να τα χαίρεσαι και να τα καμαρώνεις!!

και γρήγορα περαστικά στο Χριστοφοράκο

Χαρά με γεια το καινούργιο σας σπίτι!!

εμεις σούπερ χθες βράδυ

κοιμήθηκαν σερί!

γιούπιιιιιιι

το απόγευμα θα πάμε τζάμπο και μετά για πίτσα

γιάμι γιάμι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΠΛΛΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ ΝΤΟΜ!!!!!!

ΜΕ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ Ή ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΕΒΗ;;;

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΜΑΝΕΤΣΙ ΜΟΥ!!!

ΖΗΤΩ!!!!!

ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΝΕΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!!

ΓΙΟΥΠΙ!!!

καλη εγκυμοσυνη και με το καλο ενα υγειες καλοτυχο μωρακι!!!

και οι υπολοιπες.... ελα να βλεπω κατακορυφα!!!!

λετε μετα τους κοιλιακους-ραχιαιους ν'αρχισω και γω τα κατακορυφα;;;

Φροσω χρονια πολλα στα αντρακια σου, με ΥΓΕΙΑ πανω απ'ολα!!!

Χαρα καλορυζικο το καινουριο σπιτι!!!

πωπω... τι χαρα!!! θα τα μπηξω τα κλαματα παλι... !@#$% τις ορμονες μου @#$%^!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !!!

ΦΡΟΣΩ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑ , ΚΑΛΟΤΥΧΑ Κ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΤΑ !

VAG ΛΕΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ Κ ΖΙΖΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΟΟ ΝΟΜΙΖΩ.

ΚΑΛΕ ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ .

ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?? Αν καταλαβα καλα εχουμε εγκυουλες?? Δεν το πιστευω , χαρηκα παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!

Εκτος απο την ντομ ποια αλλη? Ενημερωστε με λιγο γιατι εχω χαθει.....

Φροσω μου τι παθατε δεν καταλαβα....Καλα ειστε τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!

Φροσω να χαιρεσαι τα αγορια σου!!!!να ειναι παντα γερα και ευτυχισμενα!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Ευη γεια σου!!!!η μικρη καλα???

εγω παντως ακομα δεν το σκεφτομαι για 2ο.. :(:(

σημερα ο μικρος θα φαει αρνακι σουπιτσα..εμεις μακαροναδα...αρχιζω στις 3 σημερα και προλαβαινω..

εχω σιδερωμα που συνεχως αναβαλλω..ο μικρος κοιμηθηκε 9.30-5 εφαγε λγο και ξαναξυπνησε στις 7..οκ δεν παραπονιεμαι..ειναι πολλες ο ωρες για να το παειι σερι νηστικος!!!

αυριο θα τον κατεβασουμε Αθηνα στο Παιδων Πεντελης..να τον δει ενας ωρυλα για τον χαλινο στη γλωσσιτσα..ο διευθυντης παιδοχειρουργικης στο Παιδων που τον ειχε δει δεν το θεωρησε τιποτα απολυτως..αλλα γιατι να μην το τσεκαρουμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.

Από χθες βράδυ είμαστε στο σπίτι. Θα πάρουμε άλλες 5 μέρες αντισταμινικά και την Πέμπτη μια επανεξέταση.

Πωπω τί ήταν κι αυτό....

Όταν φτάσαμε στο νοσοκομείο το μωρό πέρα από το κοκκίνισμα και τα σπυράκια (κάποια με ρώτησε ήταν όπως καίγεσαι που βγάζεις φουσκάλες) το μωρό είχε κόκκινα και πρησμένα βλέφαρα, δεν μπορούσε να ανοίξει τα μάτια του, πίεση 6 και 2,5 και 40 σφύξεις, ενώ το κανονικό είναι γύρω στους 150 για τα μωρά και κορεσμό οξυγόνου 50%. Του δώσανε αδρεναλίνη για να κάνουν την καρδιά να χτυπήσει πιο γρήγορα γαιτί ξέρετε πού πήγαινε.

Σε 1 ώρα είχε 155 σφύξεις και 11 & 7,5 πίεση και 100% κορεσμό οξυγόνου.

Του έκαναν ενέσεις, του έβαλαν ορό και το μωρό δεν αντιδρούσε καθόλου.

Μέσα στη νύχτα ξυπνά και τραβά τον ορό. Γεμίσαμε αίματα και του έβαλαν καινούργιο. Έκανε μόνο ένα αντανταντα και τέλος. Είναι πολύ γενναίος, υπομονετικός και πολύ συνεργάσιμος. Όλα τσιρίζανε αυτός καθόταν, έπιανε την κοιλίτσα του, έσκυβε το κεφάλι και κοιτούσε με γουρλωμένα μάτια. Τον κάνανε γούστο οι γιατροί που καθότανε ήσυχος.

Συγχαρητήρια Ντομ για την εγκυμοσύνη σου, αλλά μην λες κουλά για κοριτσάκια και τέτοια. Γερό μωρό να είναι και το εννοώ απόλυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα και με πεταξε η παπα...

καλημερα και απο μας...

χρονια πολλα φροσω σα μωρα,με υγεια και τιποτε αλλο..το τελευταιο να ειναι αυτο..τι θα κανετε σημερα;;γενικα περιμενουμε νεα σας!!!

χρυσουλα τι εχει το χαλινο του μικρου;;

που εισαι ρε βαγκ;;χθες ανοιγαμε σαμπανιες,κοβαμε τουρτες..πο ησουν εσυ;;σε φαγαν οι δουλειες;;;

και γω δευτερο με τιποτα προς το παρον..παναγια μου!!!

ευη που εισαι εσυ καλε;;

τι κανει η μικρη σου;;σε λιγο χρονιζετε η κανω λαθος;;;

πηγα λαικη..πηρα ψαρι και ζαρζαβατια..σε λιγο τραπεζα..ο λευτ θα φυγει παλι απο τισ 3..φακ..

κουραστηκα γαμωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Φρόσω μου να σου ζησουνε τα μαναρακια σου!

Γενεθλιακια και τα διδυμακια μας! Γιούπιιιιιιι! Σς ευχομαι οτι επιθυμειτε να ειναι παντα ευτυχισμενα τα

μωράκια σας και φυσικα πανω απ' ολα υγεια!

Ευτυχως τελος καλο ολα καλα παναγια μου!

Ευη ειναι και η νιουμαμα εγκυος. Τη θυμασαι? Δεν εμπαινε πολυ συχνα.

Βαγκ ειδες? Η κομανετσι? Νατα τα ακροβατικα...... Νατο το πελαργονι.... χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι σε ευχαριστούμε πολύ.

Στείλτε μου με πμ τα κινητά σας και ενημερώστε με για τη συνάντηση, ώρα και μέρος.

Αν καταφέρω να έρθω (την Κυριακή το απόγευμα έχουμε το πάρτυ μας) θα έρθω εγώ και ο δον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου γμτ... τζαμπα εγραφα!

και ειπα μια φορα να βαλω και ιμοσιονσ!!! !@#$%!@#$%^@#$%^

περαστηκα και χρονια πολλα με υγεια σε ολους σας Φροσω! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σωσω οαφου ξερεις σπανια μπαινω βραδυ! και εσεις τοτε κανετε ολο τα ωραια... [smilie=tongue2.gif]

εγω τα βραδια κανω αγκαλιτσες στον καναπε με τον αντρουλη μου... μου λειψανε τοσους μηνες... [smilie=love3.gif]

Ευη χαθηκες καλε!! ολα καλα;;;

πανε κατω στη σελιδα και αλλαξε φθινουσα-αυξουσα. εχουμε πολλες αλλαγες βλεπεις... τοσο καιρο εισαι λοστ!

η Μαριαννα αρχισε να εχει μυξουλες... θυμαστε που το σ/κ βρεθηκαμε με την αδερφη μου που ο γαμπρος και η ανηψια ειχαν συναχι;;; το πηραμε πακετο μαλλον... την κοπανησα κατευθειαν ορο στη μυτη μη μπουκωσει. τωρα μονο τρεχει και φτερνιζεται. αλλα ειναι και σπασικλακι. δε μ'αφηνει να τη σκουπισω τη μυτη... γλυφεται! [smilie=icon_puke_l.gif] γενικα δε γουσταρει να την ακουμπας στο προσωπο! και κυριως οχι νερο! σαν τις γατες! νε δουμε ποτε θα αρχισει και ο Σπυρος...

ας κανω κοπυ για καλο και για κακο... μην τα ξαναγραφω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω να ειναι καλα τα παιδια μονο και τιποτα αλλο!!!υπεροχος ο Χριστοφορος!!!!

πνιγομαι οταν τα διαβαζω αυτα...

Βαγκ ενα απλο συναχακι θα ειναι..τουλαχιστον να μην κολλησει και ο μικρος!!!

Σωσω οταν γεννησα στο ιασω ειπαν οτι ηταν βραχυς ο χαλινος..απο το Παιδων ο Παπανδρεου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοιο θεμα..αλλα εγω εχω κολλησει και θελω να το ψαξω..αλλα δυστυχως τελικα δεν θα απμε αυριο γιατι ερχεται στο σχολειο ο συμβουλος πληροφορικης και ο αντρας μου δεν μπορει να λειψει.. :(:(

πολυ καλο το πελαργονι!!!!!!ο,τι και να φερει γερο και δυνατο να ειναι!!!!

παντως εγω αν αποφασισω για 2ο παλι αγορι θελω :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γ... το κοπροσκυλο τους γ...!!! @#@$%^&%$#@$%^$# [smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angry8.gif]

εχει ποση ωρα που γαβγιζει@#$%^&*

και φυσικα μου τα ξυπνησε! #@$%^&

ευτυχως η Μαριαννα συνεχισε. ο Σπυρος ομως;;; φυσικα οχι! καλα που προλαβαν να κοιμηθουν 45'.

θα το σκισω!

το εχει και αχτι ο αντρας μου. ολο παρατηρησεις τους κανει. ας το κανουν να σκασει επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορτσουδάκια!!!

Τελείωσε η συνεδρία και πήγε πολύ καλά!!!

Έφυγε κι αυτό το άγχος... ώσπου να έρθει η επόμενη... χαχαχα!!!

Φρόσω μου, να χαίρεσαι τα διδυμάκια σου!!!

Να μεγαλώνουν με υγεία και χαρά και να προστατεύουν τη μανουλίτσα τους!!!

Μεγάλωσε πολύ ο Χριστοφοράκος!!!

Εύη μου, καλώς μας ξαναήρθες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα...προσπαθω απο χθες να σου στειλω πμ αλλα τιποτα...φακ..

θα τα στειλω τα στοιχεια στο σκαιπ..15 ο καρπος..

ακομα δεν εχει κομηθηει απο το πρωι..αλλα παιζει μονη..δε ξανα μιλαω!!!

μπορει να παμε τζαμπο το απογ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...