Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δημιουργική απασχόληση για γονείς και παιδιά


Recommended Posts

Αφού λοιπόν βγήκαν τα αποτελέσματα της καλλιέργειας ούρων της σβούρας μου και είδαμε ότι έχει κάποια λοίμωξη, αποφάσισα ότι δε θα την πάω για baby-swimming φέτος για να μην ξαναπεράσουμε τα ίδια...

Μου είπε μια γνωστή μου ότι είχε δει σε μία εκπομπή στην τηλεόραση για ένα χώρο - στυλ παιδότοπο - όπου έχει διάφορα παιχνίδια που παίζουν οι γονείς με τα πιτσιρίκια υπό την εποπτεία γυμναστών (ή κάτι αντίστοιχου τέλος πάντων...).

Έχετε ιδέα που μπορεί να είναι αυτό; Γιατί σε μία έρευνα στο internet δε βρήκα κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πόσο χρονών είναι η μικρή σου και σε ποιά περιοχή μένετε;

έχω και εγώ μια μικρή 26 μηνών και ψάχνω κάτι αντίστοιχο, μέχρι στιγμής baby swimming έχω δει άλλα και εγω το φοβάμαι και μάλλον για φέτος θα το απόφυγω αν μάθω κατι άλλο θα σου πω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι σχεδόν 17 μηνών και μένουμε Γέρακα, αλλά γενικά κινούμαστε και προς Πειραιά γιατί είναι το πατρικό μου Κορυδαλλό και τη μικρή την κρατάει η μαμά μου εκεί κάποιες μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...