Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ


Recommended Posts

Εμείς πλησιάζουμε τα 2 χρόνια που προσπαθούμε. Μέσα σε αυτό το διάστημα όμως έχουμε τρελαθεί στις εξετάσεις και όλο και ψιλοπροβληματάκια αντιμετωπίζουμε που μας πάνε πίσω...Ας ελπίσουμε ότι μια μια με τη σειρά θα φεύγει από αυτήν την κατηγορία και θα πηγαίνει στην αμέσως επόμενη φάση.... Για ότι χρειαστείς μη διστάσεις... Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που λενε ολα τα κοριτσια ειναι αυτο που πρεπει να κανεις :)

Οταν βλεπουμε οτι κατι δεν παει καλα- ψαχνουμε να το βρουμε- να το εντοπισουμε- βημα βημα θα το πάρετε ξεκινώντας με μια σαλπιγγογραφια.

μετα θα σου πει ο γιατρος τι θα κανετε και θα δεις που συντομα θα εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να την κάνεις τη σαλπιγγογραφία. Και αν δεν έχεις άλλη δουλειά στην Αθήνα νας πας μόνο γιαυτό κατα τη γνώμη μου. Όλα μπορεί να είναι καλά αλλά κ 3 χρόνια προσπαθειών δεν είναι κρίμα να πληθαίνουν χωρίς λόγο;;

Όπως είπαν κ τα κορίτσια, ούτε δύσκολη διαδικασία είναι (απαραίτητη ωστόσο, γιατί οποιοσδήποτε γιατρός θα στη ζητήσει αν θελήσεις έστω κ σπερματέγχυση), αλλά συμβάλλει κ σε πιό γρήγορη σύλληψη! Και δε θα ήταν άσχημο κατα τη γνώμη μου να επαναλάβει ο άνδρας σου το σπερμοδιάγραμμα σε κάποιο πιο μεγάλο κ ίσως πιο αξιοπιστο κέντρο στην Αθήνα. Αυτό κ αν είναι ανώδυνο.. :D

Καλή επιτυχία, εύχομαι όλα να πάνε καλά :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΒΟΗ8ΑΤΕ ΠΟΛΥ !!!! ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ,8Α ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Demoyla..ποσο σεκαταλαβαίνω.. Θέλω μονο να σου πώ να πιστεψεις το " Δεν έτυχε".. γιατι κάποιος εκει πάνω ξέρει πότε θα μας το δώσει..

Εγώ με τον άντρα μουπροσπαθούσαμε πολύ καιρο με μετρηση ημερών , με γονιμες μερες κλπ.. πηγαμε και αναψαμε ενα κερακι στον Αγ. Νεκτάριο στην Αίγινα.. και το θαύμα ήρθε..

Κι εμεις ειχαμε καθαρες εξετάσεις..απλως δεν ειχε ερθει ουτε ο καιρός ακόμα :)

Καλη επιτυχια.. μονο θα σου πω να το πιστέψεις και θα ρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GLYKIA MOY!!! SE EYXARISTW PARA POLY!!!!!!! NA EISAI KALA!!!!! APLA ME EXEI PAREI APO KATW!! 8ELW TOSO POLY ENA MWRAKI !!!! NA XAIRESAI THN OIKOGENEIA SOU KAI SE EYXARISTW PARA POLY GIA THN APANTHSH!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ , ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΗ , ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΕΞΩ , ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ , ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΞΕΚΟΛΛΗΣΑ ,ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ , ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ , ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΟΠΟΤΕ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...