Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

απο που το πηρες το χαλι ειναι υπεροχο. Εγω της εχω ενα απλο που εβαζα στη κουζινα γιατι επρεπε να παρω 4χ3 για να σρτωσω στο δωματιο της και δεν εβρισκα κατι να μου αρεσει (οικονομικο παντα)

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΕΚΑ!

ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!

ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΙΜΟ... :):)

ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΟΝΟΡΦΟ ΣΧΕΔΙΟ!! ;)

ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ 41.... :D

ΝΥΣΤΑΞΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

40 ΣΥΝΗΘΩΣ!!! ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΚΟΡΜΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol::lol: ΔΗΛ ΠΟΣΟ ΤΟ ΑΝΟΤΕΡΟ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ?

Κ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΡΙΔΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΟΜΑ ΓΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελακι τελειο πανεμορφο για τα ροζ δωματια μας!καλη σου νυχτα

ελενα εγω την πηγαινα μεριδα μεριδα μεχρι που φτασαμε στις 5-6 μεζουρες την κρατησα κανενα διημερο με 5-6 μεζουρες και μετα αν ζηταγε κιαλλο της προσθετα 2 ακομη ή της εκανα εξ αρχης 7-8 μεζουρες αλλα ποτε της ετρωγε και ποτε οχι.περιπου στη βδομαδα εμαθε να την τρωει καλα. και τωρα με την φαριν λακτε της φτιαχνω 5 μεζουρες και αφηνει κιολας, αλλα μην ξεχνας η δικια μου θελει βυζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 7 ΜΕΖΟΥΡΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ!!!

ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ? ΣΑΣ ΕΦΕΡΕ ΚΑΜΙΑ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ??/ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ!1! ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!! ΑΥΡΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη ξεχνας κατι πολυ σημαντικο η Σαντυ δεν ξερει απο ξενο γαλα, μια φορα που ηθελα να της δωσω ξενο επειδη θα την επερναν οι γονεις μου αλλαξαμε 3 ξενα γαλατα για να της βρουμε πιο της αρεσει, προτημουσε να κοιμαται νυστικια παρα να επινε ξενο η σκατουλα πολυ πεισμα. Φαγαμε και βανιλια σκετη τα ιδια αποτελεσματα ειχαμε ηταν καθαρα που μπηκαμε πολυ νωρις στη στερεα τροφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ!!!! Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΜΑΤΙΚΟΣ 5,15 ΗΜΡΩΝ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ!!! Κ ΜΕΖΟΥΡΑ ΜΕΖΟΥΡΑ, Κ ΚΑΘΕ ΤΡΟΦΗΠΟΥ ΘΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΜΕ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!! ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΦΡΟΥΤΑ ΑΥΤΗ Ν ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ! ΤΟ ΜΗΛΟ ΣΦΙΓΓΕΙ Η ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ,ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΤΡΩΜΕ??? ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ Κ ΑΧΛΑΔΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ!3

ΜΗΝ ΣΚΑΣ Κ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ!!!! ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΙΖΑΚΙ Κ ΠΟΙΟ ΥΓΕΙΙΝΟ Κ ΠΟΙ ΦΘΗΝΟ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΚΑΙΡΟ :D ΜΕ ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΦΕΡΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗΗΗΗΗ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ! ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΗ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΜΕ ΜΕ Φ.ΟΡΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΤΑΝ ΔΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ....ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΑ ΠΑΤΡΑΤΗΣΑ ΟΛΑ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑ... ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.... ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!

ΠΩΩΩΩ μηλαμε χθες εγραφα και δεν μου τα εστελνε........ελπιζω να τα καταφερω σημερα!!!!!!

Λοιπον κοριτσακια μου σημερα πηγαμε στην γιατρο και καναμε εμβολιακια....γιναμε 70 εκ. και 8250 βαρος.....ειμαστε μια χαρα μοσχαρακια...απο αυριο ξεκιναμε και χορτοσουπα και σε 2-3 μερες τρωμε και κρεατακι!!!!!

Ελενα μου εμενα στην αρχη μου ειχε δωσει δωρεαν φακελακια που ειχαν απο 30γρ.σκονη μεσα και βγαζουν περιπου 100γρ. κρεμα...μου ειχε πει να φαει οσο θελει και αν τα ετρωγε ολα να μην του εδεινα επιπλεον γαλα και την επομενη μερα να του μεγαλωνα απλα την δοση....

Γεωργια μου και γω εχω την 2πλη της φισλερ και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!!

Ρουμπελα σουπερ το χαλακι και τα παπουτσακια σας καλοφορετα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕ ΜΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΛΙΟ ΔΙΕΤΕΣ!!!!

ΑΛΕΚΑ Κ ΤΟ ΤΡΩΕΙ??????? ΣΚΕΤΟ???? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΛΟ ΛΙΓΟ ΑΧΛΑΔΙ Κ ΜΙΣΗ ΜΕΖΟΥΡΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ!!!! ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΟΛΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ!!!! ΕΝΑ ΕΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ! :) ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΣΕ ΡΟΤΑΩ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΥΠΙΤΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΕΛΛΑ???? ΠΟΣΕΣ ΜΕΖΟΥΡΕΣ ΠΟΣΟ ΝΕΡΟ!???? Κ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΕ Ε???? ΠΟΙΑ ΤΟΝ ΕΔΙΝΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις το καναμε βδομαδα βδομαδα δηλαδη πρωτη βδομαδα κρεμα, δευτερη βδομαδα μισο μισο φρουτο δηλαδη μισο μηλο μισο αχλαδι και καθε μερα αλλο φρουτο ή αυξαναμε τα φρουτα και την τριτη βδομαδα σουπα και την τεταρη βδομαδα (τελευταια βδομαδα πριν μπουμε στον εκτο φυσικα) σουπα με κρεατακι.

τωρα ακολουθουμε το προγραμμα για 6μηνων δηλαδη 3 γευματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Του δινω της νουτριτσια και ναι του εφερε δυσκιλιοτητα αλλα νομιζω πως σε ολα τα μωρακια συμβαινει αυτο...τωρα τρωμε 200μλ.νερο και 8-9 καλες κουταλιες σκονη....αλλα απο αυριο θα αρχισουμε φαριν λακτε η μπισκοτοκρεμα η 7 δημητριακα θα του τα δινω εναλαξ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα και στελλιτσα ειναι ετοιμη και νανι. εσας καλα κοιμουνται τα μωρα σας μεχρι πρωι εμενα η σκατουλιτσα μου εχει 2 εγερτηρια για διαλλειμα με βυζι και ξυπνημα στις 6. καληνυχτα φιλια στα κουκλια σας

εγω τωρα τρωει φαριν λακτε και σκετη και με μπισκοτο οχι καθαρα μπισκοτοκρεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ !!!! ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΑΖΑΜΕ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ!!! ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΛΙΓΟ ΚΡΕΜΑ20ΜΛ Κ ΤΟ ΥΠΟΛΙΠΟ ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΞΑΝΟΥΜΕ ΚΡΕΜΑ ΜΕΙΟΝΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΓΕΥΜΑ ΠΑΝΤΑ!

ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΩΝ 11 1ΗΜΕΡΑ ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ 2Η ΜΕΡΑΜΙΣΟ ΜΙΛΟ ΜΙΣΟ ΑΧΛΑΔΙ 3Η ΜΕΡΑ 1ΜΗΛΟ 1 ΑΧΛΑΔΙ 4Η ΜΕΡΑ ΒΑΖΟ Κ ΒΑΝΙΛΙΑ! ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΣΟΥΠΑ, Κ ΑΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΙΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΟΥΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ! ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!

ΜΗΝΑΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΛΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ 7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!!! ΣΚΕΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΕΔΙΝΕΣ Η ΜΕ ΒΑΝΙΛΙΑ?

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΛΕΚΑΚΙ ΟΝΕΙΡΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΠΑΙΔΟ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥ!!!!! ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΑΝ Κ ΤΟΣΟ ΛΥΞΟΥΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΤΟΥ :lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα θα πεθανεις στο γελιο με τις πρωτες του κουταλιες να του βγαλεις φωτο και να μας τον διξεις!!!

Ελενα μου σε καληνυχτο και γω θα τα πουμε αυριο....καλη αρχη με τις κρεμουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες εγω ως συνηθως πουρνο πουρνο!κοιμηθηκα στο δωματιο της χθες με ξεπατωσε στο κλασιμο η σκατουλα και καθομαι και βλεπω τηλεοραση και η μικρη παιζει.Εγω δυστυχως δεν μπορω να την βγαλω φωτο οταν τρωει γιατι πρεπει να εχω την πιπιλα στο ενα χερι και το κουταλι στο αλλο για να μην μου τα φτυνει πανω μου.προσπαθω να την ταιζω πιο πολυ για να μην ζηταει βυζι αλλα μεχρι στιγμης δεν τα εχω καταφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!

για πειτε μου ρε κοριτσια μια και συζηταμε για φαγητο...καθε ποσες ωρες τα ταιζετε?

εχω πελαγωσει με τις κρεμες κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...