Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

[qu :lol::roll: ΜΑΙΡΥΒΑΓΓΕΛΗΣ 16/05/2010 ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!ote="marinah]ΟΠΑ...........mairybaggelhs δε σε εχουμε στη λιστα!!!!!!!!!!!!!!!

Ποτε γεννησες και το ονοματακι σας να σας προσθεσουμε!!!!!!!!!!!!Πρεπει να σου χω στειλει και προσωπικο μηνυμα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

[quΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ 3780 ΜΗΤΕΡΑ ΔΩΜΑΤΙΟ207ote=mairybaggelhs][qu :lol::roll: ΜΑΙΡΥΒΑΓΓΕΛΗΣ 16/05/2010 ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!ote="marinah]ΟΠΑ...........mairybaggelhs δε σε εχουμε στη λιστα!!!!!!!!!!!!!!!

Ποτε γεννησες και το ονοματακι σας να σας προσθεσουμε!!!!!!!!!!!!Πρεπει να σου χω στειλει και προσωπικο μηνυμα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ξερουμε.............. :lol::lol::lol::lol: Να σου ζησει!!!!!!!!

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΛΙΑ, ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ !!! ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ Η ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ?

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΥΤΡΑ ΕΧΩ ? ΤΟ ΣΕ ΚΟΥΑΤΡΟ ΜΕ ΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΟΥ ΝΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑ Μ ΙΚΡΗ ΧΥΤΡΑ. ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΕΤΑΚΙ. ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΩ ΣΥΧΝΑ ΚΡΕΑΣ ΣΤΗΝ ΧΥΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΙΣΩΣ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ.

ΟΡΓΑΝΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ ΒΛΕΠΩ. ΕΜΕΙΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΝΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΑΝ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΠΤΙΣΟΥΝ. ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! :lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΜΑΙΡΗ ΜΕΧΡΙ Κ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ :lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΕ ΥΠΝΟΣΑΚΟ Κ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΒΡΕΙ! ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΕΠΑΣΩ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ....ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΔΡΑΠΕΤΕΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ :lol::lol: Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΛΥΝΕΙ ΜΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ Κ ΜΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΡΕΣΚΑΡΩ!1 ΧΤΕΣ ΣΤΗΥΝ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ ΦΟΡΕΣΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΧΟΝΤΡΗ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΦΟΥΣΚΟΤΗ Κ ΦΟΡΙΕΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΖΕΣΤΗ ΕΧΕΙ Κ ΚΟΥΚΟΥΛΑ Κ ΓΑΝΤΑΚΙΑ Κ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠ ΕΞΩ :lol::lol: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΟΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΙ!!!ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΤΑ ΦΕΡΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Κ ΕΚΕΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΥ ΚΡΥΟ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: EIΠΑ ΜΗΠΩΣ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ. ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΕΡΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΑΕΙ. ΤΑ ΒΡΑΔΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΚΤΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ. ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ....ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ !!!

ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΚΡΕΜΟΥΛΑ ? ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΕΙ ΑΡΚΕΤΗ.

ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ. ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΠΑΝΤΑ. ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΩ Η ΣΑΝΤΥ ΣΟΥ. ΦΟΒΕΡΗ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ.

ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΨΑΞΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΒΡΗΚΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΦΟΡΜΑΚΙΑ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ. ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΙ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑΤΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OXI FORMAKIA BRE ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΕΙΔΕΣ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ! ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΠΥΤΖΑΜΑΚΙΑ ΤΟΥΣ! ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΟ ΒΡΩ ΚΑΝΑΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ :oops::oops::oops::oops: ΠΑΛΙΙΙ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΕ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΒΕΛΟΥΤΕ ΤΙΣ ΕΧΩ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΗΤΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΒΟΛΕΥΤΕΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ!!! ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΙΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι παλι ενταξει την ξαναβαλα στο δωματιο της!!!

Πηγαμε το μπαμπα μας στο αεροδρομιο για να φυγει για Κρητη και τωρα ειμαστε οι δυο μας στο σπιτι και καθομαι και εγω στο δωματιο της ωστε και αυτη να παιζει και εγω να σας γραφω (φυσικα εχω προγραμμα τηλεορασης στο υπολογιστη μη χασω το κισμετ!!!). Ακομη εδω κανει καλους καιρους και δεν της εχω παρει υπνοσακο αλλα την σκεπαζω με παπλωμα και μια ελαφρια κουβερτουλα και ετσι δεν κρυωνει αλλα ουτε πολυ ευκολα ξεσκεπαζεται. Σημερα της εβαλα και λιγο καροτακι στη κρεμουλα της και την ετρωγε χωρις πιπιλα εγλυφε το κουταλι η σκατουλιτσα παντως με το προγραμμα διατροφης που ακολουθουμε κανει καθε μερα κακα γιουπι!!!!

maryvagelis καλως ορισες στην παρεα μας. Να σου ζησει το αγορακι σου. Φωτογραφια του θελουμε να δουμε για να τον γνωρισουμε καλυτερα!

Συμπεθερα προσοχη μην μου κρυωσεις τον πασα και του κοπει η ορεξη!!!

Θαλιτσα οι δουλειες στο σπιτι δεν τελειωνουν ποτε και εγω εχω σιδερο σημερα αλλα βαριεμαι να το κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D

AYTO EINAI TO NEO MAS XALI.... :D:D

ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΣΤΡΩΣΑΜΕ! :D:D

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ! :oops:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΙΤΣΑ! :D:D

post-7512-13873935372499_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο που το πηρες το χαλι ειναι υπεροχο. Εγω της εχω ενα απλο που εβαζα στη κουζινα γιατι επρεπε να παρω 4χ3 για να σρτωσω στο δωματιο της και δεν εβρισκα κατι να μου αρεσει (οικονομικο παντα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ!!! ΜΙΑ ΧΑΡ ΑΗ ΣΑΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ

ΜΑΙΡΥΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! ΡΟΥΜΠΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΧΑΛΑΚΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΠΟΤΙΝΙΑ ΣΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΑ (ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΤΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΓΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΡΕΣΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol: )

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ???

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ?

ΣΤΕΛΙΤΣΑ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ?

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???? ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΧΥΤΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΦΑΓΗΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΒΟΛΕΥΤΙΚΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΑ!!! ΕΥΤΗΧΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΧΥΤΡΑ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ ΕΤΟΙΜΑ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΝΟΜΙΖΩ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΞΕΧΑΣΕΣ ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ...ΝΟΜΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ.

ΕΛΕΝΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΗΣΑ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΠΩΣ ΧΟΝΤΡΑ. ΣΑΝ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ INTERNET ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΑ ΛΗΤΩ. ΠΟΙΟ TOG ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ? ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ 2,5. Ή ΜΗΠΩΣ ΤΟ 1 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΕΣΥ ΘΑΛΕΙΑ ΟΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ......ΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΡΙΧΝΕΙ ΥΠΝΟΥΣ!!!! ΘΑ ΦΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 11 ΜΙΣΟΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟΣ ;) Κ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!

Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΘΙΚΑ..........ΚΑΛΕ ΜΑΡΙΝΑ ΝΗΠΤΙΡΑ??????????????/ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ???????????? ΧΩΡΑΕΙ ΑΚΟΜΑ! ΕΓΩ ΜΙΛΙΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ! ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΛΕΚΑΝΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΟΛΕΨΕΙ!!! ΜΑ Κ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΛΙΣΤΡΙΣΕΙ! ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ! ΑΚΟΥ ΝΕΡΟΧΥΤΗ!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΕΚΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ! ΕΧΩ Κ ΤΕΤΟΙΟ! ΤΗΝ ΦΟΡΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΒΓΕΝΕΤΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΥΩΝΕΙ! ΝΟΜΙΖΩ 1-1,5 ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ! Ε ΜΗΝ ΤΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑ!!! Κ ΑΝ ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΚΡΥΟ ΘΑ ΤΟΥ ΡΙΞΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ...... ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ!!!! ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΜΕΖΟΥΡΑ 2 ΜΕΡΑ 2 ΜΕΖΟΥΡΕΣ ΚΟΚ!!!!! Κ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΓΑΛΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΓΕΥΜΑ!!!! ΠΟΤΕ Κ ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΓΕΥΜΑ ΚΡΕΜΑ! ΜΟΥ ΤΑ ΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ!! :oops: Κ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ! Κ ΠΟΙΑ Η ΑΝΩΤΕΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΡΕΜΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ! ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΚΟΥΒΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΘΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ ΡΟΥΜΠΙ Κ ΤΟ ΧΑΛΙ ΙΚ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ!!!!! ΕΧΕΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΓαλουσ??? :lol::lol::lol:

ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙΛΩ ΜΠΟΤΑΚΙΑ??? ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΟΥ ΚΑΛΕ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου εμενα μου εχει πει οση ζητησει το παιδι. Εγω της φτιαχνω οση γραφει το κουτι της και μετα αν θελει κιαλλο της προσθετω αλλες δυο μεζουρες. με τι κρεμα ξεκινατε???

41???? ο BIGFOOT εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...