Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΔΩΡΑ!


Recommended Posts

Μέλλουσες μαμάδες και μή, καλησπέρα. Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως υπάρχει μια διαφημιστική εταιρεία, η Care Direct AE, στην οποία παίρνεις τηλέφωνο, δίνεις τα στοιχεία σου και σου στέλνουν γύρω στον έβδομο μήνα ένα βαλιτσάκι με διάφορα δωράκια δείγματα, εντελώς δωρεάν.

Τα δωράκια είναι συνήθως μια πιπίλα αν θυμάμαι καλά της Chicco, κρέμα για το σύγκαμα, υγρό κρεμοσάπουνο για τα χέρια, παιδικό αφρόλουτρο, διάφορα εκπτωτικά και ένα βιβλιαράκι με συμβουλές για την περίοδο της εγκυμοσύνης, τον τοκετό και τις πρώτες μέρες με το μωρό. Συνοπτικό και χρήσιμο θα έλεγα.

Πιθανόν να βάζουν και κάτι άλλο μέσα αλλά έχουν περάσει δυο χρόνια απο την περασμένη γέννα και δεν θυμάμαι.

Όποιες νομίζουν πως το θέλουν, μπορούν να καλέσουν στο 800-11-82800 ή να στείλουν SMS στο 6948-820400 με το ονομ/νυμο και ένα σταθερό για να επικοινωνήσουν.

Δεν είναι απάτη, το λέω μήπως κάποιες το σκεφτούν αυτό και λογικό.

Εμένα μου έστειλαν μάλιστα τότε δύο, κατα λάθος, ίσως μπερδεύτηκαν.

Φυσικά εννοείται πως πιθανόν τα στοιχεία σας να χρησιμοποιηθούν και για άλλες διαφημιστικές που έχουν σχέση με το θέμα "παιδί". Όπως δείγματα και εκπτωτικά για πάνες, γάλα, κ.α.

Εμένα προσωπικά δεν με ενόχλησαν ποτέ, ότι μου έστελναν ή το κρατούσα ή το πετούσα.

Θεώρησα χρήσιμο να σας ενημερώσω. Οποιαδήποτε απορία έχετε με το θέμα, ρωτήστε με, αν φυσικά ξέρω να σας απαντήσω.

Και για να μην αγχωθείτε για το τί θα πείτε για το που βρήκατε το τηλέφωνο, υπάρχει σε πολλά ιατρεία γυναικολόγων, σε διάφορα ΙΚΑ (γυναικολόγους), μπορείτε να πείτε πως ενημερωθήκατε και απο κάποια φίλη, μην φοβηθείτε, δεν σας λένε τίποτα. Για στατιστικές το ρωτάνε.

Αυτά για την ώρα...

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ ΩΡΑΙΟ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙΣ ΕΝΤΡΙΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ;)B):) ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΑΝΟΙΧΤΗ Η ΓΡΑΜΜΗ 9:00 - 21:00.

ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΔΟΥΛΙΕΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΔΟΥΛΙΕΣ :P :P :P:S:(:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ ΩΡΑΙΟ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙΣ ΕΝΤΡΙΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ;)B):) ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΑΝΟΙΧΤΗ Η ΓΡΑΜΜΗ 9:00 - 21:00.

ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΔΟΥΛΙΕΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΔΟΥΛΙΕΣ :P :P :P:S:(:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...