Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ


Recommended Posts

Σήμερα γιορταζει το αγορακι μου !Το πρωι που πήγα να το ξυπνησω για να παει στο σχολειο ενιωσα τοσο παραξενα το παιδακι μου που μολις χτες ηταν που τον εφερα απο το μαιαευτηριο , ειλικρινα δεν θυμαμαι ποτε περασαν 6 ολοκληρα χρονια .Ανεμος φυσηξε και εφυγαν ... Τον βλεπω μαζεμενο διαφορετικο σαν ξαφνικα να μεγαλωσε αλλα για εμνα ειναι ακομα το μικρακι μου το μοαχοπαιδι μου .

Ετσι ειπα να του γραψω μια ευχη :Σταυρο μου να εισαι πολυχρονος να εισαι ευτυχισμενος και μια και η σημερινη μερα ειναι σημαντικη να εχεις την ευλογια του Εσταυρωμενου .

Σ αγαπω πολυ η μαμα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !

Να τον χαιρεσαι καλη μου ! Χιλιοχρονος με υγεια , να ειναι ευτυχισμενος στην ζωη του και συ να τον καμαρωνεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια να τον χαίρεσαι!!!

Χρόνια πολλά στον Σταύρο σου, να έχει την υγειά του και καλή πρόοδο στο σχολείο. :ymparty: [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια μου . να χαίρεσαι τον Σταύρο σου... :P να ναι γερός ,τυχερός και ευτυχισμένος...να τον καμαρωνεις μια ζωή!!!!!!!!! με τετοια μανουλα ξερω ότι θα γίνει ένα καλό παιδί με γερές βασεις... ;);) και θα δεις που θα γινει και πολυ καλος μαθητης...εχει πεισμα και θα καταφερει πολλα ...!!!!χαθηκαμε ...αντε να κανονισουμε καμμια συναντησουλα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον χαίρεσαι τον Σταυρούκο σου και να είναι πάντα καλά και ευτυχισμένος. [smilie=occasion1.gif] Ναι πράγματι μεγαλώνουν τόσο γρήγορα και μερικές φορές γρηγορότερα από ότι εμείς θα θέλαμε.C'est la vie. [smilie=sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα Σταυρακο!

να εισαι πάντα γερός,δυνατός κ καλοτυχος!

καλη αρχη στο σχολειο!ειμαι σιγουρη πως θα τα καταφερεις!

φιλακια πολλα κ πολλες ευχες κ σε σενα μανουλα Βανια!!να τον χαιρεσαι κ να τον καμαρωνεις παντα! :-*:-*:-*:-*:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια μου θα στο ξαναπώ. Να τον χαίρεστε τον κούκλο σας και να τον καμαρώνετε!!!! [smilie=love5.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion5.gif] Είναι φοβερό παιδί. Γερός να είναι. Να του δώσεις τα φιλιά μου! Έχει και το όνομα του άντρα μου και τον αγαπάω ακόμη περισσότερο... :ymparty::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες γα τις ευχες σας .Πριν λιγο γυρισαμε ειχαμε παει στα παλια μας λημερια ΑΙΓΑΛΕΩ!σημερα γιορταζ ο Εσταυρωμενος μεγαλο παζαρι -επαμε να παμε βλεπετε λογω του πενθους δεν μπορουσα να κανω γιορτη.Ξερετε κοριτσια σημερα ο πατερας μου μου ελειψε παρα πολυ ισως επειδη καθε χρονο στη γιορτητου Σταυρακου πηγαιναμε μετα απο το σπιτι του και σημερα που περασα απο τη μαμα μου δνε ενιωσα καλα , απο την αλλη το παιδι μου πηγε σχολειο και εκεινος δεν ειναι εδω να καμαρωσει τη στιγμη .

Επειδη ομως δνε θελω να μιζεριαζω σας ευχαριστβ πολυολες και ανταποδιδω σε ολες τις Σταυρουλες και τους Σταυρους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια του πολλα να ειναι παντα γερος κ ευτυχισμενος στη ζωη του.....να τοω χαιρεστε..κ μενα ο μικρος μου Σταυρουλης σημερα γιορτασε την πρωτη του ονομαστικη γιορτη........Να σας ζησει κ παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...