Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ηρεμήστε με λίγο σας παρακαλώ.


Recommended Posts

Γύρισα από διακοπές και έπρεπε να αδιαθετήσω στις 10-09.Δεν είμαι έγκυος το έχω τσεκάρει με χοριακή και πάνω που περίμενα να έρθει αυτή η περίοδος του Σεπτεμβρίου να δω τι θα κάνω αυτή τίποτα. Τον Απρίλιο του 09 είχα χάσει ένα ολόκληρο κύκλο και επαναφέραμε την περίοδο μου με primolut και ανακαλύψαμε τρομέρη ορμονολογική ανωμαλία.Με τον καιρό ισορρόπησε κάπως, η Fsh μου είχε τότε φτάσει 30 βέβαια η τελευταία μου μέτρηση ήταν στο 10 και γενικά κυμαίνονταν στο 15. Ωστόσο κάποιος γιατρός μου είχε πει πως μπαίνω σε κλιμακτήριο. Κορίτσια τρέμω μήπως μου κόπηκε πάνω που θα έκανα μια νέα προσπάθεια.Αν μου συμβαίνει κάτι τέτοιο είμαι καμένη! Έτσι ξαφνικά κόβεται;Η μέση μου με σκίζει και η κοιλιά μου κάνει κάτι παράξενα γουργουρητά που κάνει όταν είναι να αδιαθετήσω αλλά τπτ και έχω και πόνο περιόδου.Επίσης τα υγρά μου μυρίζουν αίμα, αλλά και πάλι τπτ.Τι θα κάνω, μου έρχεται τρέλα.Σας έχει τύχει καθυστέρηση έτσι στο άκυρο, πώς μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οσο ξερω μετα τις διακοπες σε θαλασσα ο κυκλος χαλαει καπως.τι ηλικια εχεις κ σου ειπε ο γιατρος για κλιμακτηριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκλεισα τα 39 αλλά το στόρυ άρχισε από τα 37,5 και είχα πρόβλημα μόνο εκείνη τη μια φορά μετά η περίοδος μου ήταν απολύτως κανονική στις 27 μέρες μέχρι και τον Αύγουστο και οι εξετάσεις μου γενικά καλές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ειναι παρα πολυ νωρις για να σου λεει ο γιατρος για εμμηνοπαυση!εχεις αλλα 10 χρονια μπροστα σου.για ποιο λογο στο εχει πει αυτο?ορμονολογικες για θυροειδη εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κάνει εκατομύρια εξετάσεις πια,τόσες που κουράστηκα. Η μητέρα μου μπήκε σε εμμηνόπαυση στα 37 αλλά εκείνη με άλλα προβλήματα οινομυώματα και τέτοια,εγώ δεν έχω τέτοια πράγματα.Τέλος πάντων, αυτό το είπε ένας από τους πολλούς αλλά κατάφερε να με πανικοβάλει. Ο θυροειδής μου δεν έχει πρόβλημα. Γενικά δεν έχω κανένα αξιόλογο πρόβλημα.Εύχομαι να είναι του καλοκαιριού, αλλιώς την πάτησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευω πως ειναι λογω θαλασσας.σε πολλες γυναικες συμβαινει αυτο.αν ηταν εμμηνοπαυση η κατι αλλο τοτε θα φαινοταν σιγουρα σε τοσες εξετασεις που εκανες.μην πανικοβαλεσαι.εχεις πολλα χρονια ακομα μεχρι την εμμηνοπαυση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μαναρακι κι εγω εχω το τελευταιο χρονο 2-3 φορες καθυστερηση πανω απο 10 μερες με αρνητικη χοριακη!!!

ευχομαι να μην ειναι αυτο που λες και φοβασαι!!!!

πηρες τον ντοκτορ τηλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα σε ευχαριστώ.

Βικάκι δεν πήρα κανέναν θα περιμένω δύο,τρεις μέρες ακόμα,μήπως είναι του καλοκαιριού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει γκαρουλι μου!!! ευχομαι να ερθει και να ερχεται η ΚΥΡΙΑ...κανονικοτατα μεχρι να μεινεις εγκυος...πολυ συντομα δηλαδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia είσαι γούρικη να το ξέρεις. Μόλις μου έστειλες το μήνυμα τσουπ ήρθε. Ευχαριστώ κορίτσια.Κόντεψα να τρελαθώ ακόμα να συνέλθω. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι ολα καλα τελικα! Και εγώ ρε συ είχα καθυστερηση αυτη τη φορα 6 μερες. Και καταλαβαινεις το μυαλο μου αρχισε να σκεφτεται το θαυμα!!!! Αλλα τιποτα τελικα. Σημερα αδιαθετησα κανονικα και ξαναμπαινω στο χορο. Σε λίγο θα παρω τηλ. το γιατρο για να κανονισουμε τον πρωτο υπερηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??? ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣΣΣΣΣ???

ΑΝΤΕ ΟΥΦ!!!! ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΟΥΦ!!!

ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΣ ΓΚΑΡΙ ΜΟΥ Ε???

ΕΛΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ...ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΤΙΣ ΑΑΑΑΑΑΑΑΠΕΙΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ!!!! :lol: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου με πρόλαβες, μπράβο κοριτσάκι μου, τώρα ηρέμησε χαλάρωσε πάρε βαθιές ανάσες κ όλα καλά.....πάρε κ ενα φιλάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...