Μετάβαση σε περιεχόμενο

boitheia :(


Recommended Posts

loipon me liga logia...to moro gennithike 2650 kai eixe iktero...tis 2 protes meres tin thilaza...kanenas den mou edeikse pos kai thilaze lathos kai mou ragise tis thiles me apotelesma na klaio kathe fora mexri pou matosane kai stamatisa...mou eipe i maia mou na paro ena thilastro ... meta mou eipane na tis doso skoni giati tis lipane ygra leei...stin arxi me to thilastro ebgaza kathe proi 150 ml peripou kai mera to apogeyma poio ligo kai alli mia to bradu poio ligo....eixame problima emetou ..mou ekane sxedon 2-3 fores tin mera emeto...allaksa paidiatro kai allaksame kai gala...stin arxi eperna to frisolak meta to prenan ...kai meta to nan AR...kai meta to almirol pou itan kai to xeirotero gala...telika mou eipe o giatros na tis kano kokteil mia koutalia nan AR kai mia koutalia prenan ...to opoio kai mas boithise para poli stamatisan oi emetoi..kanei pou kai pou alla oxi kathe mera...entometaksi ego thelo na ta kopso kai na tin bazo apokleistika sto stithos...tora omos den einai poli arga??? (einai 20 imeron to moraki mou) proxthes tim ebaza ligo ...to epiane kai epine kanena misaoro kai meta pou to ebgaze eklege kai tis ekana kai simpliroma kai to eipie olo....pos mporo an mporo bebea na exo poio poli gala oste na xortainei? mporo na tis kopso siga siga to simpliroma? pos tha ksero oti xortainei? ax makari na kserei kapoia na me boithisei na iremisei kai to moraki mou me tis palioskones :(:(:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i moni pou sigoura tha se boithisei einai i lala,,psakse bres tin...alla eimai sigouri oti mporeis na thilaseis.....apo ola ayta pou exw diabasei edw mesa sigoura mporeis na dwseis to diko sou gala

katarxin iremise ..ola kala tha pane na sou zisei to mwraki sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα...αυτοι οι παιδιατροι..εντελως ασχετοι στο θεμα θηλαμσος...απιστευτη ταλαιπωρι αγια το τιποτα...τι να πω!!!

καταρχας βρες το προφιλ της λαλα σε καποιο απο τα θεματα της ενωτητας θηλασμος και διατροφη- γραφει συχνα εκει θα το βρεις, και στηλτηνα πμ, εχει παρα πολλες γνωσεις πανω στο θεμ ακαι θα σε βοηθησει.

κατα δευτερον τι θηλαστρο εχεις;;; το μονο μα μονο αποδεκτο και καταλληλο για σενα στην φαση που εισαι ειναι το νοσοκομειακο, κανεν μα κανενα δεν πρεπει να χρισημοποιηται νωρητερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...