Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΤΥΧΩ!!!ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....!!!!!ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ?(ΑΘΗΝΑ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βάλια, Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Σε καταλαβαίνω... τα έχω περάσει/και τα περνάω και εγώ...Ελπίζω να είναι η τυχερή σου φορά!

Ξενοδοχεία κοντά δεν έχει πολλά. Στο Χαλάνδρι (3 λεπτά με το αυτοκίνητο/ακόμη και με τα πόδια βγαίνει- έχει ένα ανακαινισμένο το Οlympic Fashion Hotel (δεν ξέρω καθόλου τιμές - απ'έξω φαίνεται ωραίο), τηλ. 2106813430 (www.fashionhotels.gr). Υπάρχει έπίσης ένα Acropol λέγεται είναι λίγο πιο μακριά στο Χαλάνδρι 2106826650 www.acropol.gr. Aνακαινισμένο και αυτό για τους Ολυμπιακούς. Απλά πολύ φοβάμαι ότι λόγω του ότι η περιοχή δεν έχει τουρισμό οι περισσότεροι θαμώνες μπορεί να είναι ζευγαράκια...

Και πάλι καλή επιτυχία σου εύχομαι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλια καλη επιτυχια-

κάνε μου μια χάρη- μην λες οτι θα αποτυχεις- γιατι προκαταβάλεις τα πάντα

θα πιστευεις οτι αυτη θα ειναι η φορα σου- και θα πάει τέλεια!!

με το καλό ολα -μην αγχωνεσαι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!

ΧΑΜΟΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΕΤΣΙ :):) ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ;);)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΚΟΙΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ GOOGLE ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΟΧΗ.

ΔΥΝΑΤΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ :twisted::twisted: ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ,ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΣΤΕ.

ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΠΑΣ ΑΘΗΝΑ?ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ,ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζεις οτι θα αποτυυυυυυχειιιιιιιιςςςςςςς??????????

ααααααααααααααααααα θα σε μαλωσω και γινομαι πικρενια και οχι ζαχαρενια!!!!

χαχχα

καλη επιτυχια κοπελα μου....συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!! ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΤΥΧΩ... ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ....ΣΤΟ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΧΕΛΩΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ.... ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ INTERNT. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλη σου επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ γω πρωτα ο Θεος σε εναμιση μηνα θα κανω τη δευτερη εμβρυομεταφορα μου απο καταψυξη!!Την επομενη βδομαδα θα ξερω σιγουρα!!!

Απο ξενοδοχεια δεν γνωριζω παρα μονο το Ακροπολ κ αυτο γιατι απεναντι ειναι το πατρικο του αντρα μου..

και ναι οι θαμωνες ειναι ζευγαρακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλια μου Καλη Επιτυχια σου ευχομαι!!!! Ολα να πανε καλα και να μην αγχωνεσαι!

Α και μια συμβουλη! Προσεξε σε ποιο ξενοδοχειο θα κλεισεις γιατι πολλά στην Αθηνα είναι για ημιδιαμονη (για τα ζευγαρακια χιχιχι)

Οποτε νομιζω πως αυτα που βγαινουν στο internet σε διαφορα sites τετοιων κρατησεων θα είναι και κανονικα ξενοδοχεια.

Για δες στο www.booking.com οπου μπορεις να δεις και που κοντα ειναι το καθε ξενοδοχειο και σχολια πελατών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...