Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsia ta fota sas!!!


Recommended Posts

kalispera se oles.mia aporia exo kai thelo th gnomi sas.proxthes eixa ooriksia kai irtha se epafi me ton antra mou,opos kai exthes.ki apo exthes exo enan pono sth koilia kai sthn aristeri salpigga.ti einai auto?exei simbei se kamoia sas?na anishxo?sas euxaristo! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχείς καθόλου Anatolia :) Αυτός ο πόνος είναι η ωορυξία σου. Είναι κάτι το πολύ φυσικό και σημαίνει ότι είχες ωορυξία στην αριστερή σου σάλπιγγα. Όλα βαίνουν καλώς :) Καλή επιτυχία τώρα και καλά αποτελέσματα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ,

ΠΡΑΓΜΑΤΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΤΗΣ ΩΟΡΥΞΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΟΥ ΣΑΛΠΙΓΓΑ!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

ΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ , ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΦΟΡΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ !!!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU ANATOLIA!!!!!!!

AKRIVWS TO IDIO EIXA K GW PRIN 12 MERES KATA THN OWRIKSIA, META APO THN EPAFH P EIXA ME TO DIKO M. KSIPNISA ME FRIKTO PONO P KRATHSE 1-2 ORES. PIGA K STO GYNEKOLOGO K M EIPE OTI EINE KALO SHMADI AN EGINE SYLLHPSH, AFU EIXA OWRHKSIA. ISWS GIAFTO PONUSA TH SALPIGGA M.. APO EKEINH TH MERA EXW POLLA SYMPTOMATA K SHMERA LIGO ROZ K PONUS SAN THS PERIODOU.

ME TRWEI H AGWNIA... DE KSERW TI NA KANW... NA PAW GIA XORIAKH AVRIO H NA PERIMENW.... PERIODO PERIMENW 8.9.010. KAPIES M EIPAN OTI EINEI MALLON SHMADI EMFYTEFSHS ALLA ANHSYXO MPAS K M IR8E PALI H AKATONOMASTH... PANTWS XALARWSE, XWRIS NA KOURAZESE, PINE POLY NERO, K MHN SKEFTESE AN EMEINES EGGYOS!!!!

AFTES TIS SYMVOULES M EDWSE K MENA O GYNEKOLOGOS. APO TOTE KANW YPOMONH

H IREMIA K ENASXOLHSH ME KATI POU SE KANEI NA KSEXNAS EINE O KALYTEROS FILOS.

S EFXOME KALA APOTELESMATA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας.μιλησα κι εγω με το γυναικολογο και μου ειπε πως πιθανον να ειναι λογο της εμφυτευσης ο πονος.οσο για σενα HELENA83 εαν μπορεις περιμενε ακομα λιγο..και μετα βουρρρ.....για χωριακη.εγω περιμενω 15/9 την ακατανομαστη,οποτε εχω καιρο ακομη!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε περιμενα κα8ολου κ πιγα σιμερα.... αφου ειχα ροζ σιμαδακι 2 μερεσ πριν τιν ακατονομαστι. το προωλιμα εινε οτι ιποφερο απο πονους περιοδου κ δε κσερω τι να κανω...να πιω τα χαπια μου ι να τα αφισω μπας κ γινει κατι

μοναδες χοριακισ 4

δε νομιζο να εινε τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helana καλημερα κ απο μενα.νομιζω πως απο 0-5 δεν ειναι εγκυμοσυνη,θα σου το ειπε κ η μικροβιολογος.δεν ειναι ομως λογος να στεναχωριεσαι κ κυριως να αγχωνεσαι.μην σκεφτεσαι τις μερες κ κανε ελευθερα οσο κ οποτε μπορεις.εκεινο θα εθει τη στιγμη που δεν το περιμενεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μάλλον θα πρέπει να πάρεις τον γυναικολόγο σου.

Αλλά εγώ θα σου έλεγα μην παίρνεις φάρμακα μήπως και είναι τίποτα.

Αλλά θα σου πω κάτι: Μια φίλη μου που προσπαθούσαν καιρό (6 μήνες) και έκαναν με τον άνδρα της συγκεκριμένες ημερομηνίες δεν γινόταν τίποτα και ήταν και οι δύο αγχωμένοι. Και σε κάποια φάση λέει η φίλη αστο καλό ότι γίνει έγινε. Και έκαναν μετά από περίοδο μια μέρα μετά συγκεκριμένα και έμεινε έγκυος. Και εγώ επειδή επειδή είχα μια παλίνδρομη κύυηση έπρεπε να περιμένω να βγουν κάποιες εξετάσεις και ήμουν αδιάθετη και τις τελευταίες μέρες είχα πολύ λίγο αίμαι πρέπει να ήταν η τελευταία μέρα ο άνδρας μου είχε όρεξη και δεν μπορούσε να κρατηθεί και έτσι έγινε η Ανδριανούλα μου πιστεύω πως έτσι έγινε γιατί τον υπόλοιπο μήνα δεν κάναμε ελεύθερα. Τυχαίο δεν νομίζω ;););)

Χαλάρωσε λοιπόν και κάνε με τον άνδρα σου όποτε σας έρχεται γιατί λένε ότι τα παιδιά του έρωτα είναι τα πιο όμορφα :P:P:P:P

Μακάρι όμως να είσαι σου έυχομαι τα καλύτερα ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helena μαλλον πηγες λιγο νωρις.πριν καποιους μηνες ειχα κι εγω τα ιδια πηγα την πρωτη φορα πολλη νωρις για χωριακη και δεν εδειξε τιποτα.και αφου μετα περασε καμοια εβδομαδα ξαναπηγα και ειμουν.βεβαια τελικα εγω δεν μπορεσα να το κρατησω,απο δικες μου χαζομαρες!!!!οποτε απλα περιμενε και βλεπεις.. :) !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι αλλο ρε κοριτσια,μου λετε να μην το σκεφτομαι.πως γινετε αυτο?ειδικα με μενα που κραταω ενα μωρακι 2,5 μηνων θεικο!!!!!!!και καθε μερα παρακαλαω το θεουλι να μου δωσει ενα τετοιο???????ε???? :blink:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EFXARISTW KORITSIA...ANTLW DYNAMH K KOYRAGIO APO TA MSG SAS.

TO PROVLHMA EINAI OTI YPOFERO APO FRIKTOYS PONOYS AN K DEN EXW SXEDON KA8OLOY AIMA.... TA XAPIA APAGOREVONTE K KSANA XORIAKH SE 3 MERES MOY EIPE......... :(

PROSPA8W NA ANTEKSW TOYS PONOYS....

ME KYKLO 28-29 MERES K PROTH FORA EPESA STIS 26....

ISWS NA FTENE OI POLIKISTIKES K MIA DIATARAXH ORMONWN LOGO AGXOYS...

ELPIZW GIA AKOMA 2 MERES.... H PTOY KI AP THN ARXH PALI DYNAMIKA

XXXXXX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...