Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα!! αντε καλε που εισαι να μας ενημερώσεις?? Ευχομαι να πηγαν ολα καλα και να σας ειπαν φθλο... ψηφιζω κοριτσακι :) :) :)

Κι εμεις το εχουμε ταγμένο το μωρακι .. τωρα μενει μονο να δουμε αν θα εχει θυλικο η αρσενικο ονομα! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβοοοοοο πολυ χαρηκα!!!!!!ολη μερα περιμενα νεα σου!!!!σας εκανε ναζακια το μικρουλι ε????μαλλον σας κραταει το φυλο για εκπληξη :lol::lol::lol: ποσα χιλιοστα βγηκε η αυχενικη?εκανε κ αιματος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sygnomi pou argisa na apantiso alla den piga doulia simera telika k....

omos ixera oti perimenes nea mou pos kai pos kai etsi mpika tora kai sas enimerosa , na min agxothite vre kai esis , ola iperoxa ine me to mikroulli mas!!!! :D:D:D:D:D:D:D

filakia stin Mpempa soy , ine Yperoxi!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: po po ti kalo moraki ti iperoxo plasmataki ine aftooo stin fotografia !!!!!!! NA TO XERESE VRE !!!! :P

σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!!!!περιμενω να δω κ το δικο σου το νινακι το γλυκο!!!!!!!!πολυ φαση για να βγαλω την φοτο εβαλα το dvd να παιζει κ τραβουσα με την μηχανη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy τελεια η μπεμπα σου! :P να τη χαιρεσαι κι εσενα daddy μια χαρα τα νεα με την αυχενικη αρα μεχρι στιγμης σφυζουμε απο καλα νεα , τελεια!! εγω μεθαυριο εχω ραντεβου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy σοβαρά τραβούσες με τη φωτογραφική απο το dvd;;;είσαι τρελοκομείο κ χαζομαμά εννοείται!!! :lol::lol:Αλλα κ εγώ μια απο τα ίδια με βλέπω να κάνω σε λίγες μέρες. Καλά δεν έχω λόγια για τη κοριτσάρα σου!! :D:D Ψηλή φαίνεται!!Απίστευτη!! Έτσι όπως την είδες σε ποιόν μιοάζει;;;:?::?: Να τη χαίρεσαι αγάπη μου κ υπομονή μεχρι τον επόμενο υπέρηχο.. Ποπο!Αυτο το 3D είναι κορυφαίο! Έτσι κάνουν όλοι την αυχενική; εξωτερικά στο έκανε;

Γιώργο μουυυυυυυυυυυυυυ!!!! Ήμουν σίγουρη οτι όλα θα ήταν καλά αλλα περίμενα νέα σου για να σιγουρευτώ!Μας έφαγε η αγωνία,χθές είχα μπεί 100 φορές να δώ τι έγινε! Δε πειράζει όμως χαλάλι που είναι γερό το κουτσούνι σου!! :D:D Άντε την επόμενη φορά με το καλό θα μάθετε κ το φύλλο!Άν κ όπως σου ξανά είπα σε φαντάζομαι με κοράκλα κ εσένα!! Με το άλλο θέμα όλα καλά;; Πόσο ήταν οι μετρήσεις σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy σοβαρά τραβούσες με τη φωτογραφική απο το dvd;;;είσαι τρελοκομείο κ χαζομαμά εννοείται!!! :lol::lol:Αλλα κ εγώ μια απο τα ίδια με βλέπω να κάνω σε λίγες μέρες. Καλά δεν έχω λόγια για τη κοριτσάρα σου!! :D:D Ψηλή φαίνεται!!Απίστευτη!! Έτσι όπως την είδες σε ποιόν μιοάζει;;;:?::?: Να τη χαίρεσαι αγάπη μου κ υπομονή μεχρι τον επόμενο υπέρηχο.. Ποπο!Αυτο το 3D είναι κορυφαίο! Έτσι κάνουν όλοι την αυχενική; εξωτερικά στο έκανε;

καλημερααα!!!!ναι ειναι ψηλο το μπεμπουλινη μου 6 εκατοστα κ κατι χιλιοστα ηταν εκεινη την μερα μας το ειπε κ ο γιατρος οτι θα ειναι μεγαλο μωρο,ευτυχως φενοταν καλα κ μου εκανε τον υπερυχο μονο εξωτερικα απλα οταν πηγαινε να κοιμηθη η γυρνουσε αβολα ο γιατρος ταρακουνουσε λιγο την κοιλια μου πολυ γελιο!!!! σε λιγο που θα πας κ εσυ βαλε την φοτογραφια του/της να το δουμε το ζουζουνι σου

ποσο του μηνος πας??

afro24 τι καλα που θα το δεις!!!!!!!!στειλε μας νεακια ποσα εκατοστα εγινε αραγε???αυχενικη ποτε κανεις???68976.gif[/attachment:1nn9l7le]

post-9767-13873935309094_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι κ εσυ απο εβρο τωρα το ειδα kokkaki!!!!κ εγω εβρο μενω!!!!!σε ποιο μερος μενεις???

NAI KANAME THN A. DIAFANIA KAI OLA PIGAN KALA. HTAN I TRITI FORA POU EKANA YPERIXO ALLA PROTI FORA EIDA PAIDAKI. STON PROTO ITAN MIA FAKITSA, STO DEYTERO ENA FASOLAKI KAI SE AYTON OLOKLIROMENO PAIDAKI ME TELEIA XERAKIA KAI PODARAKIA KAI MITOULA KAI OLA. MPOREI NA AKOUGOME YPERBOLIKI ALLA ALI8EIA ITAN APISTEYTO :o . ALLO NA KSEREIS OTI YPARXEI EKEI MESA KAI ALLO NA BLEPEIS OTI EINAI MESA KAI GYRIZEI KAI PLEYRO KAI KINEI XERIA PODIA ....HTAN APISTEYTO...ALLA FANTAZOMAI 8A ME KATALABAINETE :) .

TORA OSO AFORA TIN EKSETASI PLIROSA SYNOLO(YPERIXO-MIKROBIOLOGIKO) 190 EYROPOULA. TIN ALLI EBDOMADA EXO RANTEBOU ME TI GIATRO MOU KAI 8A SAS PO POSA MOU KALIPSE TO IKA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και Γιωργο!!!!!!!Συγχαρητηρια στις μανουλες και τον πατερουλη της παρεας που ειχαν μια τελεια αυχενικη και ευχομαι οοοοοολοι οι υπολοιποι υπερηχοι να ειναι τελειοι!!!!!kokkaki με το καλο το νινακι σου κι εσενα γιωργο!!!!εγω κλεινω σημερα την 8η εβδομαδα και μεχρι τις 3 νοεμβριου που θα παμε στο γιατρο με εχει φαει η αγωνια!!!!!αλλα εχω πιστη στην παναγιτσα και με βοηθαει!!!εκανα και τον προγεννητικο, ο αιματοκριτης μου ηταν λιγο χαμηλος, 35, αλλα συνιθιζεται στην εγκυμοσυνη, εεεεεε;;;;;θα μου πει κι ογιατρος φανταζομαι.....αυτα, απο μενα!!!πολλα πολλα φιλια και μια ηλιολουστη κυριακη ευχομαι σε ολους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κι αγόρι!

:D Τέλεια όλα τα νέα, πολύ χαίρομαι για όλους!! :ymparty: :YMPARTY: Πάντα τέτοια να έχουμε!!! :D

Εύχομαι μια όμορφη Κυριακή! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή Κυριακή σε όλες και όλους....πάντα να διαβάζουμε ευχάριστα νέα....ολα τα φασολακια σύντομα να τα δούμε μικρα πολύ μικρά μωράκια....και τις μανούλες ήρεμες και δυνατές...για να αντέχουν ολα οσα θα ζήσουν.Ευχές για ότι ο καθένας ποθεί! %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ!!!ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 16η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ)ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΟΠΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ....ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ,ΒΑΨΑΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ!!!ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ,ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ......ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΙΑ!!!!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)[smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ!!!ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 16η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ)ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΟΠΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ....ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ,ΒΑΨΑΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ!!!ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ,ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ......ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΙΑ!!!!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)[smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif]

<div>http://www.pregnology.com/preggoticker2/777777/000000/My%20pregnancy/04/16/2011.png</a>

<a"]Make a pregnancy ticker</div>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μου ανυπομονω να το δω αυριο ! την προηγουμενη φορα ηταν 22 χιλιοστα και ημουν οχτω εβδομαδων και 4 ημερων. αυριο θα ειμαι 10 εβδομαδων και θα μου πει και ημερομηνια για αυχενικη αυτος την κανει. Μου ειπε οτι του χε φανει μεγαλουτσικο και στην αυχενικη θα μου πει αν θα παει την ΠΗΤ κανα δυο μερες νωριτερα. Αχ θελω να ειναι καλα το νινακι μας και να χει φυγει το βρωμοαιματωμα που το απειλει... Α κοριτσια και αγορι οι κοιλιτσες ποτε αρχιζουν να φουσκωνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα!!Όντως πολύ ωραία μέρα η σημερινή!Ευχαριστήθηκα βόλτα μιας κ ήμουν καλά. Τώρα ετοιμάζομαι πάλι για καφεδάκι με τη κολλητή μου γιατί ο άντρούλης μου πήγε γήπεδο..Τρέλα με τον Ολυμπιακό,θα μου το τρελάνει το μωρό αν είναι κ αγόρι..Τεσπά!

Jule μου το χρώμα το κάνατε το δωμάτιο του μωρού σας;;Έχεις πάρει κ κούνιες,αλλαξιέρες κτλ;; Afro μου όλα καλά θα έιναι κουκλίτσα μου αύριο,κ το αιμάτωμα θα υποχωρήσει μη μου στεναχωριέσαι!! happy μου για την αυχενική θα πάω την άλλη Τρίτη στις 2/11 κ πραγματικά ανυπομονώ τόοοοοοοοοσοοοοοο πολύ!Το μόνο που με νοιάζει να είναι κ εμένα γερό το ζουζουνάκι μου!Όσο για το φύλλο κάτι μου λέει οτι είναι αγόραρος!Αλλα κ κοριτσάρα να είναι η χαρά μου ίδια θα είναι!! :D:D Ο Γιώργος δε φάνηκε σήμερα;Ας ξεκουραστεί κ αυτός λιγάκι,με τόση δουλειά του χρειάζεται!Samarcande κ sweety πως είστε;;kokkaki συγχαρητήρια κ σε εσένα!!Εύχομαι να σου συνεχίσουν όλα τέλεια!!

Mια ερώτηση βρε κορίτσια;;Πόσο ζάχαρο είχατε εσείς;;εμένα ήταν τσιμπημένο 117,ακόμα δεν το έχει δεί ο γιατρός μου αλλα τι να κάνω για να πέσει;;δε τρώω καθόλου γλυκά,σοκολάτες,ψωμί,δε πίνω αναψυκτικα αναψυκτικά,καφέ.Τί προτείνετε; Έκανα ξανά εξετάσεις όπως πρέπει κάθε μήνα αλλα δεν έχω πάρει ακόμα αυτά τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENAKOS ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΒΑΨΑΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΡΑΣΙΝΑΚΙ ΛΑΧΑΝΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΚΡΕΜ.....ΒΓΗΚΕ ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!ΑΠΟ ΕΠΙΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΠΤ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ...ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΙ ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΣΕ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ....ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΕΙΓΓΗΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ WINNIE THE POOH ΚΑΙ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ.....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ...ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ....ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ Κ ΤΑ ΟΡΙΑ ΗΤΑΝ ΠΛ ΧΑΜΗΛΑ ΔΗΛ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ!!!

Υ.Γ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΟΤΙ Κ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΧΩ ΑΠΟΤΥΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!PLEASSSSSSSE!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giwrgaki mou sou euxi8ika k private alla as euxi8w k ap'edw :lol:..

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Na ziseis k na ta ekatostiseis!!! Xronia kala k me igeia!!! Oti zitaei i 4ixoula sou na er8ei stin zwi sou..K tou xronou etsi kairo na exeis tin zouzouna sou/zouzouno sou agkalia!! Na prosexeis tin Marianna sou..

:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα!!Όντως πολύ ωραία μέρα η σημερινή!Ευχαριστήθηκα βόλτα μιας κ ήμουν καλά. Τώρα ετοιμάζομαι πάλι για καφεδάκι με τη κολλητή μου γιατί ο άντρούλης μου πήγε γήπεδο..Τρέλα με τον Ολυμπιακό,θα μου το τρελάνει το μωρό αν είναι κ αγόρι..Τεσπά!

Jule μου το χρώμα το κάνατε το δωμάτιο του μωρού σας;;Έχεις πάρει κ κούνιες,αλλαξιέρες κτλ;; Afro μου όλα καλά θα έιναι κουκλίτσα μου αύριο,κ το αιμάτωμα θα υποχωρήσει μη μου στεναχωριέσαι!! happy μου για την αυχενική θα πάω την άλλη Τρίτη στις 2/11 κ πραγματικά ανυπομονώ τόοοοοοοοοσοοοοοο πολύ!Το μόνο που με νοιάζει να είναι κ εμένα γερό το ζουζουνάκι μου!Όσο για το φύλλο κάτι μου λέει οτι είναι αγόραρος!Αλλα κ κοριτσάρα να είναι η χαρά μου ίδια θα είναι!! :D:D Ο Γιώργος δε φάνηκε σήμερα;Ας ξεκουραστεί κ αυτός λιγάκι,με τόση δουλειά του χρειάζεται!Samarcande κ sweety πως είστε;;kokkaki συγχαρητήρια κ σε εσένα!!Εύχομαι να σου συνεχίσουν όλα τέλεια!!

Mια ερώτηση βρε κορίτσια;;Πόσο ζάχαρο είχατε εσείς;;εμένα ήταν τσιμπημένο 117,ακόμα δεν το έχει δεί ο γιατρός μου αλλα τι να κάνω για να πέσει;;δε τρώω καθόλου γλυκά,σοκολάτες,ψωμί,δε πίνω αναψυκτικα αναψυκτικά,καφέ.Τί προτείνετε; Έκανα ξανά εξετάσεις όπως πρέπει κάθε μήνα αλλα δεν έχω πάρει ακόμα αυτά τα αποτελέσματα

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΕΝΑ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑς ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΡΕΜΩ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ .ΑΝ ΕΚΑΝΕς ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕς ΤΟΣΟ, ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ,ΑΝ ΕΚΑΝΕς ΑΠΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙς ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΜΕ ΑΠΛΗ ΔΙΑΙΤΑ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΣΤΗΝ 25 ΕΒΔ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΜΠΥΛΗ 60ΛΕΠΤΩΝ...ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΒΛΕΠΕΙς ,ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ....ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΑΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΡΑΤΗς....ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ [smilie=occasion13.gif] ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ!!!! 25/10/78 ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ! ΓΙΝΟΜΕ 32 !!! ΠΩ ΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΧΘΕΣ ΕΣΒΗΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!! ΧΕΧΕΧΧΕΧΕ ΑΝΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΒΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΑ ΚΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΤΟΥΡΤΑΣ!!!! ΤΙ ΚΑΛΑ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ! [smilie=occasion1.gif]

ΚΟΠΙΑΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΟΥΜΕ : [smilie=happy1.gif] [smilie=icescream.gif] ~o)

χρονια πολλααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!να τα εκατοστησεις παντα με υγεια αγαπη κ ευτυχεια αντε με το καλο του χρονου να σβησεις τα κερακια μαζι με το νινι σου!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=3some.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_colors.gif] [smilie=kermit.gif][smilie=love1.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=toothy9.gif] [smilie=triplets.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

Χρόνια πολλά κι από μένα, χαρούμενα, πολύχρωμα, με πολλή αγάπη και το μωράκι γερό, να σας γεμίζει ευτυχία!

Εγώ πάλι δυστυχώς δεν αισθάνομαι καλά σήμερα... Μ' έχει πιάσει ένα άγχος απίστευτο... Έκλεισα να κάνω αύριο έναν υπέρηχο μπας και χαλαρώσω. Ελπίζω όλο αυτό να είναι ορμονικό και να μη συμβαίνει κάτι. Έχουμε κανονίσει και να φύγουμε την Πέμπτη εκδρομούλα και ακόμα κι αυτό με αγχώνει. Άντε να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσεις Γιωργάκη μου!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion1.gif] ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!! κ του χρόνου φυσικά τα κεράκια σου να τα σβήσεις με το παιδάκι σου!!! :D:D Τα καλύτερα μέσα απο τη καρδιά μου!! :D:D:ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα απο το γυναικολογο δεν εχει φυγει ακομα ειναι ομως πολυ καλυτερα και τη δευτερα που μας ερχεται μου ειπε να σηκωθω !! Το νινακι μεγαλωσε κουνιοτανε πολυ αλλα μας γυρισε την πλατη στο τελος μονο μας εκανε την χαρη και γυρισε προφιλ... Την επομενη φορα 8/11 εχω την αυχενικη... Παντως το βρωμοαιματωμα δε λεει να απορροφηθει τελειως. Τελος παντων ας μην κινδυνευει το μωρο και ας κατσει κι εκει.. Ειναι μακρυ το μωρακι μου ειπε 36 χιλιοστα. Elenakos κι εσενα με το αιματωμα σου ειχε πει οχι σεξουαλικη επαφη μεχρι να φυγει; :oops::oops::oops: (συγγνωμη για την ερωτηση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...