Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ ΔΥΝΜΙΚΑ.......


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΛΑ....ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΠΟΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΜΜΤΑΦΕΡΟΥΜΕ?ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!ΤΟ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε κοριτσάκια μου μια απο τα ίδια και εγώ. Ακαρπες και αυτο το μηνα πο προσπάθειες.... (κλάψ)

Απογοήτευση στο φουλ. Τι πάει στραβά αυτη τη φορά? ε? ε? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΒΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ Ο ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!!!!!ΝΤΟΜΕΝΙΚΑ ΜΟΥ!!!ΜΙΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DOMENICA ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ!ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΛΕΣ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ(ΒΛΑΚΩΔΩΣ)ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ,ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΩΡΑ ΜΑΣ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαζί σας κορίτσια μου και εγώ :angry::angry::angry:

Άντε να ξεμπερδεύει μια μια γιατί μου φαίνεται ότι μαζευτήκαμε πολλές :blink::blink::blink:

Καλές επιτυχίες σε όλες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, και εγώ μαζί σας :)

Το καλοκαίρι δεν μας πήγε καλά :angry::angry::angry:

Το Σεπτέμβρη ξεκινήσαμε δυναμικά, με φάρμακα και σπερματέγχυση. Που θα πάει, θα το πετύχουμε το αυγουλάκι αυτή τη φορά :laugh: :laugh: :laugh: , γιατί τελευταία, όλο μας ξεφεύγει :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι και εγώ για Σεπτέβριο κορίτσια! B)

Μπορεί καινούργια στο forum αλλά παλιά στην προσπάθεια ... μπαίνουμε πλέον στον 11ο μήνα προσπάθειας :(

Καλή μας επιτυχία λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Eva1 :)

Εμείς προσπαθούμε από πέρισυ τον Ιούνιο (14-15 μήνες) :(:(:(

Έμεινα με την πρώτη έγκυος, αλλά παλινδρόμησα τον Σεπτέμβρη 2009. Τον Μάιο 2010 ξαναέμεινα έγκυος, αλλά πάλι το έχασα. Λόγω ηλικίας (43/44) τα ποσοστά επιτυχίας μεταξύ εξωσωματικής και σπερματεγχύσεων είναι περίπου τα ίδια. Στην Αμερική που βρίσκομαι, το κόστος της εξωσωματικής είναι δυσβάσταχτο και έτσι, πριν προσπαθήσω στην Ελλάδα, είπαμε να κάνουμε τις 6 σπερματεγχύσεις που μας καλύπτει η ασφάλεια.

Αυτά... :S

Καλώς ήρθες MaDi :laugh:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και μάλιστα σύντομα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μελλουσες μανουλες!!!!

ειμαι κι εγω μεσα για σεπτεμβριο ;););) !!!!!κι ελπιζω να'ναι γουρλιδικος μηνας για ολες μας και στο τελος να γεμισουμε το τοπικ με πολλες πολλες χοριακες!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω μεσα κοριτσια.

Πιο δυναμικα δεν γινεται..1

Κι αν δεν μας κατσει κι αυτο το μηνα παμε για σπερματεγχυση.

Αντε σιγα-σιγα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 6 ΜΗΝΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ.....Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΩ..ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

serena έγραψε:

κ εγω μαζι σας κοριτσια :):):):):) που ξερεις αμα μαζευτουμε πολλες ισως εισακουστουν οι προσευχες μας

κι εγω εκει πονταρω ;);) πως το λενε;;φωνη λαου, οργη θεου!!τοσο δυνατη ειναι θεληση ολων μας!!!!!γι'αυτο ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ μπορουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου βαλτε με κ εμενα στη λιστα σας..ευχομαι αυτο το μηνα να ερθει ενα μωρακι. θελω πολυ να φερω πισω το γιο μου που εχασα πριν λιγο καιρο:(

ο θεος να βαλει το χερι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ?ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΕΚΑΝΑ Κ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ 50 ΜΕΡΕΣ ΑΜΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑΝ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝ.Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παλιοκοριτσα ειναι δυνατον εγω να λειπω απο την λίστα μας? :lol: εεεεε?

Ειπαμε παμε κι αυτον τον μηνα κι αν δεν....μετα σπερματεγχυση!!!!!Εχω και μια απορια.......με ενοχλουν οι θηλες μου και εχουν πεταχτει και οι φλεβες .....τυχαιο?τι να σκεφτω?μηπως εγινε το θαυματακι?εχω απο χθες ολο ανακατευομαι αλλα εκειιιιιιιιι εγω να τρωω!!!!!ετυχε σε καμια μηπως και ηταν εγκυμοσυνη μετα?φυσικα δεν λειπουν και τα πονακια!!!Γονιμες ημερες ειχα 2 με 3/9 ειμαι σημερα στη 10η ημερα....HELPPPPPPPPPP!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παλιοκοριτσα ειναι δυνατον εγω να λειπω απο την λίστα μας? :lol: εεεεε?

Ειπαμε παμε κι αυτον τον μηνα κι αν δεν....μετα σπερματεγχυση!!!!!Εχω και μια απορια.......με ενοχλουν οι θηλες μου και εχουν πεταχτει και οι φλεβες .....τυχαιο?τι να σκεφτω?μηπως εγινε το θαυματακι?εχω απο χθες ολο ανακατευομαι αλλα εκειιιιιιιιι εγω να τρωω!!!!!ετυχε σε καμια μηπως και ηταν εγκυμοσυνη μετα?φυσικα δεν λειπουν και τα πονακια!!!Γονιμες ημερες ειχα 2 με 3/9 ειμαι σημερα στη 10η ημερα....HELPPPPPPPPPP!!!

anastasia32 μου μυριζει εγκυμοσυνη.....!!!!αντε, μακαρι να 'ναι το σπορακι σου!!!!περιοδο ποτε περιμενεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη στις 17 περιμενω.....οχι δεν περιμενω!!!!! :x να φυγει να παει αλλου!!!!!Τι να πω...καθε μηνα συμπτωματα εχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι μας μαγειρεύεις, αναστασία :lol::lol::lol:

Μακάρι! Σου το εύχομαι ολόψυχα :D Και εγώ περιμένω στις 18-19. Μετά την πρώτη σπερματέγχυση έχω τόσα συμπτώματα από τα φάρμακα, που έχω τρελαθεί! Έχω γίνει κατά φαντασίαν ασθενής :lol: Ευτυχώς την Τετάρτη θα κάνω χοριακή και θα μάθω, εάν είμαι ή δεν είμαι...

Για να δούμε... ελπίζω να με προλάβεις με ευχάριστα νέα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki ευχομαι να σε προλλαβω και να ερθεις κι εσυ απο πίσω, που εσενα σε βλεπω σιγουρα το νιωθω.Αλλα δεν στεναχωριεμαι, θα σε προλλαβω τον αλλο μηνα γιατι θα κανουμε κι εμεις σπερματεγχυση!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Κ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ.ΣΕΡΕΝΑ Κ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΑΝΧΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΕΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...