Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπερματεχυση


Recommended Posts

Για να εξαφανιστήκαμε, μάλλον δυσάρεστα είναι τα νέα μας...τα δικά μου τουλάχιστον...

Mywish μου μη ξεχνάς ότι τα συμπτώματα είναι ίδια και στην εγκυμοσύνη...μην απελπίζεσαι λοιπόν. Κάνε λίγες μέρες υπομονή και μακάρι τα νέα σου είναι τέλεια.....

Τελικά τα αυγουλάκια μου δεν προχώρησαν...κάτι παραπάνω λοιπόν από τεμπέλικα θα μπορούσα να τα χαρακτηρίσω...χα..χα..χα Ο γιατρός ήταν καθησυχαστικός, μου είπε ότι συμβαίνει ακόμα και με θεραπεία εξωσωματικής να μην μεγαλώσουν τα αυγά. Είναι σπάνιο βέβαια αλλά συμβαίνει.... Τσάμπα την ταλαιπωρία που πέρασα μέρα παρά μέρα στο γιατρό... Με τον αντρούλη μου αποφασίσαμε να σταματήσουμε να το κυνηγάμε το θεματάκι πια....Θα απολαμβάνουμε κάθε μας στιγμή και αν είναι να έρθει καλώς να ορίσει... Από τον καινούργιο χρόνο θα δούμε πιο εντατικά τι θα κάνουμε και ίσως δούμε τη λύση της εξωσωματικής σε φυσικό κύκλο. Θα με χάσετε λοιπόν αλλά εγώ θα ενημερώνομαι για τα νέα σας... Εύχομαι σε όλες σας λοιπόν σύντομα να έχετε στα χέρια σας τεράστιες χοριακές, όμορφα μωράκια και "ανήσυχες" νύχτες :lol::lol::lol::lol:

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συντροφιά και τη στήριξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λυπάμαι πολύ για τα νέα σου, kon21 :-s:-s:-s .

Για να πω την αλήθεια, δεν το περίμενα... :-o Με αιφνιδίασες πλήρως!!! Φαντάζομαι τη δική σου απογοήτευση...

Θα μας λείψεις πολύ, αλλά νομίζω ότι η απόφασή σου είναι η καλύτερη. Να δείς που το μωράκι θα έρθει τώρα που θα ηρεμήσετε και θα είσαστε μακριά από γιατρούς, φάρμακα, υπέρηχους, σπερματεχύσεις και εξωσωματικές. Σου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να μη χρειαστεί να φτάσεις στην εξωσωματική και κάποια στιγμή να δούμε την ανακοίνωσή σου στις φουσκοκοιλίτσες :) :) :)

Έως τότε, σε φιλώ γλυκά :-*:-* και σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά από το Αμέρικα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να εξαφανιστήκαμε, μάλλον δυσάρεστα είναι τα νέα μας...τα δικά μου τουλάχιστον...

Mywish μου μη ξεχνάς ότι τα συμπτώματα είναι ίδια και στην εγκυμοσύνη...μην απελπίζεσαι λοιπόν. Κάνε λίγες μέρες υπομονή και μακάρι τα νέα σου είναι τέλεια.....

Τελικά τα αυγουλάκια μου δεν προχώρησαν...κάτι παραπάνω λοιπόν από τεμπέλικα θα μπορούσα να τα χαρακτηρίσω...χα..χα..χα Ο γιατρός ήταν καθησυχαστικός, μου είπε ότι συμβαίνει ακόμα και με θεραπεία εξωσωματικής να μην μεγαλώσουν τα αυγά. Είναι σπάνιο βέβαια αλλά συμβαίνει.... Τσάμπα την ταλαιπωρία που πέρασα μέρα παρά μέρα στο γιατρό... Με τον αντρούλη μου αποφασίσαμε να σταματήσουμε να το κυνηγάμε το θεματάκι πια....Θα απολαμβάνουμε κάθε μας στιγμή και αν είναι να έρθει καλώς να ορίσει... Από τον καινούργιο χρόνο θα δούμε πιο εντατικά τι θα κάνουμε και ίσως δούμε τη λύση της εξωσωματικής σε φυσικό κύκλο. Θα με χάσετε λοιπόν αλλά εγώ θα ενημερώνομαι για τα νέα σας... Εύχομαι σε όλες σας λοιπόν σύντομα να έχετε στα χέρια σας τεράστιες χοριακές, όμορφα μωράκια και "ανήσυχες" νύχτες :lol::lol::lol::lol:

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συντροφιά και τη στήριξη!!!!

Κοριτσάκι μου, ό,τι έγινε έγινε... Ας μην κοιτάμε στο παρελθόν και στις αποτυχημένες προσπάθειες, άλλωστε εμείς ξέρουμε τι θα πει 'αγώνας'... Και εμένα τα νέα μου ήταν χάλια, πολύ ταλαιπωρία σωματική και αποτέλεσμα μηδέν. Πήρα τηλέφωνο το γιατρό να του πω ότι αδιαθέτησα και μου έλεγε κάτι μαλ@@@@, οπότε είπα και εγώ αι σιχτίρ, κάτσαμε με τον άντρα μου και τα βάλαμε κάτω και τελικά τέλος του μηνός θα πάμε για να συζητήσουμε τις λεπτομέρειες της εξωσωματικής.

Είμαι ήδη πολύ πιο ήσυχη, έχω την ελπίδα ότι οι άνθρωποι θα ασχοληθούν με το πρόβλημά μου εξονυχιστικά και όχι επιφανειακά... Εχετε δει ποτέ ασθενή να παρακαλά για εξετάσεις και ο γιατρός να απαντά 'δεν νομίζω'? Ε, εγώ το πέρασα κι αυτό..... Γιατρέ να κάνουμε σπερμοδιάγραμμα? 'Οχι δεν χρειάζεται" με αποτέλεσμα 3 μήνες άκαρπων προσπαθειών με φάρμακα... Λοιπόν, τελειώσαν αυτές οι ταλαιπωρίες... Θέλω να κάνω πιο ξεκάθαρες και συγκεκριμένες προσπάθειες... Και ελπίζω να πετύχω το στόχο αυτή τη φορά και η πρωτοχρονιά να με βρει με αισιόδοξα νέα και ίσως με μωρό στην κοιλιά...

Κon μου, ό,τι και να κάνεις καλή επιτυχία!!! να σκεφτείς καλά το επόμενό σου βήμα, αλλά μην τα παρατήσεις, δεν χρειάζεται να φτάσεις στο παρά πέντε σαν κι εμένα και να τρελαίνεσαι... Και να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου!

Marikaki, εσύ τι γίνεσαι??? Γιώργο το μωρό όλα καλά?

Φιλιά σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας βρε παιδιά!

Χάθηκα για λίγο mywish γιατί έχει έρθει ο αδερφός μου απο τη Γαλλία και επιστρέφει αύριο.

Θα τα ξαναπούμε απο Δευτέρας πάλι...

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά γεια σας ! Σας παρακολουθώ εδώ και αρκετό καιρό,αν και δεν έτυχε να συμμετάσχω σε κάποια συζήτηση...Το φόρουμ αρκετά διαφωτιστικό και μια μεγάλη συντροφιά για μένα, όπως και για πολύ κόσμο πιστεύω...Ετοιμάζομαι σιγά σιγά για την πρώτη μου σπερματέγχυση ( δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα), θα ήθελα όμως κάποιος να νου πει αν ξέρει σε τι τιμές συνήθως κοστολογείται μια σπερματέγχυση...Σας ευχαριστώ πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zephy μου καλημέρα!!!!! Εμείς μένουμε επαρχία και η σπερματέγχυση μας στοίχισε 350 ευρώ, από τα οποία τα 100 ήταν για την κλινική και τα 250 για το γιατρό. Συν τα φάρμακα που πήγαν γύρω στα 50 ευρώ και ένα υπερηχογράφημα στο ιατρείο του που κόστισε 30 ευρώ. Ελπίζω να σε βοήθησα. Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου και αν χρειαστείς οτιδήποτε μη διστάσεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kon σ' ευχαριστώ πάρα πολύ...Βοήθησες αρκετά...Είχα την εντύπωση ότι το κόστος ήταν πολύ υψηλότερο...Είναι τόσα πολλά που μαθαίνουμε όσοι μπαίνουμε σ' αυτή τη διαδικασία...Εύχομαι καλή επιτυχία και σε σένα σε ό,τι κάνεις...Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ...εμένα η σπερματλέγχυση μου κόστισε 450 ΕΥΡΩ και 300 ΕΥΡΩ τα φαρμακα... πάντως ότι και να αποφασίσεισ καλή επιτυχία... και συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχάριστα.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...