Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαρσιππος πλατης-τη γνωμη σας...


Recommended Posts

κοριτσια,σκεφτομαι να παρω μαρσιππο πλατης.το εχει χρησιμοποιησει καποια κοπελα????αξιζει????ποιο μου προτεινετε????

εγω ειδα αυτο....

post-4523-13873934814222_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το μπαρδον...αλλα υπερβολη..

πολυ αντιαισθητικο κατ` εμε φιλεναδα!

βαλε και 1 καροτο μπροστα και θα ειναι σα καρτουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!!!!! :laugh: α ρε σωσωκα!!!!!!! :P

απλα εδω ειναι λιγο δυσκολοι οι δρομοι για το καροτσι...και η μικρη δεν βολευεται πια σε κανονικο μαρσιππο... :S ξερεις εσυ!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα το πρωτο ειναι υπερπαραγωγη!!!!Αν ημουν μωρακι σιγουρα δε θα ηθελα να μπω εκει!!!Να κανω μια ερωτηση ποσο εχει περιπου?Εγω εχω 3 μαρσιπους ενα κλασικο που μου εκαναν δωρο, ενα slingezee που κερδισα και ενα ring sling...(αυτο το πληρωσα :silly: :silly: :silly: )...απο τα τρια το πιο βολικο ειναι το slingezee(περιπου 80 ευρω), η μονη διαφορα που βρισκω με το απλο ring sling(45 ευρω) ειναι οτι ειναι πιο σταθερο γιατι εχει τα μαξιλαρακια!Γιατι δεν πας σε ενα μαγαζι να κανεις μια δοκιμη? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευα καλο μου και με τρακτερ να κυκλοφορουσες εκει,παλι σκ..α θα ητανε!!!χαχα..

παρε σλιγκ..αν μαθεις πως μπαινει,δε θα θελεις να το βγαλεις..και μαλιστρα προσοχη στο υφαδσμα..εχει και καλοκαιρινα και χειμωνιατικα και ενδιαμεση κατασταση..

οτι θελεις πες μου να σε πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ Σωσω φανταροι 8α πανε σε λιγο , σε σλινγκ το βαζεις ακομα ?

Καλα τι bollywood k αηδιες πρωτο βραβειο βατομουρου στο μαρσιπο αυτον!

Ρε grousi κοριτσακι μου με τετοιο αντισκηνο το στρωμα λειπει για να παει

camping το μωρο ...

στη χειροτερη παρε ενα μινι καροτσι απο jumbo ... λεω εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσωκα,μεχρι ποσα κιλα μπαινουν στο σλινγκ????? :unsure:

σοφια,διπλο ταμπλο ε?????? :P

juliax, της εχω μινι καροτσακι αλλα ακομα δεν βολευεται σ αυτο... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι 12-15 μηνων το πολυ..μετα..σκανε..ασε που ειναι βαρια..

ναι ρε συ..παρε σλιγκ..

αυτο θα νομιζουν οτι ηρθε καινουργιο τσιρκο στην αμοργο και θα σου δινουν και χρηματα!!!

ασε που θα νομιζουν οτι κατεβηκε ο βουδας μεταμορφωμενος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα,εδω το βλεπουμε συχνα!!!! ;) ερχονται οι τουριστες με τα μωρα τους και περπατανε ολα τα μονοπατια της αμοργου με αυτο στη πλατη...!!!!!οτι δεν ειναι ωραιο το βλεπω...το θεμα ειναι αν εξυπηρετει!!!!! :) σλινγκ εχω αλλα δεν το εχω χρησιμοποιησει!!!!πιο μωρο που ηταν ειχα ενα μαρσιπο απλο και την εβαζα.τωρα ομως ειναι βαρια για τον συγκεκριμενο.... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eχεις καποιο μαρσιπο αγκαλιάς και δεν βολευεται ? Γιατι δεν βολευεται, δεν της αρέσει ?

Μια πιο σημαζεμενη λυση ειναι αυτος

http://www.littlelife.co.uk/html/child_ ... verer.html

αλλα αν στο μωρο δεν αρεσει (πες μας του λογους που δεν της αρεσει) πιθανον ειναι να μην σας βολεψει .

Επισης πολυ ωραιο για πλατη ή και μπροστά ειναι αυτος

http://www.ergobaby.eu/de/ergo_baby_products.html

και φυσικά ολοι οι μαρσιποι αγκαλιάς μπορουν να φορεθουν και στην πλατη (εκτος το παουτς) .

Η εικονα που δειχνεις (την Στέλλα με το παιδακι της ) ειναι με αυτοσχεδιο σλιγκ με παρεο . Αυτο σιγουρα για καποιον που δεν εχει εμπειρια ειναι πολυ δυσκολο . Υπάρχουν ομως μαρσιποι αγκαλιας οπως το μει ται που ειναι για την πλατη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαλα,εχω 2 μαρσιπους αγκαλιας.ο ενας της κικο δεν με βολευει καθολου γιατι εχει πολυ περιεργα κουμπωματα...ο αλλος ηταν για νεογεννητα και τωρα δεν βολευει... ;) ευχαριστω για τα λινκς!!!!το δευτερο μου αρεσε κι εμενα πολυ!!!!!! :)

μπραβο στη στελλα!!!!!!μακαρι να μπορουσα κι εγω να βαζω τη μικρη ετσι στην πλατη...!!!!!!! :)

και το μει ται δυσκολο μου φαινεται...ισως ειναι απλα θεμα εμπειριας!!!!τωρα που θα ανεβω αθηνα θα κοιταξω ολες τις εκδοχες και θα δω ποιος μας βολευει καλυτερα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...