Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου έχουν σπάσει τα νεύρα!!!!!!!!!!!!!


Domenica!

Recommended Posts

Τι να κάνω δεν ξέρω :dry:

Περίμενα να αδειαθετήσω την Τρίτη. Ξεκίνησα να πονάω (φυσικά) απο την Δευτέρα, Τρίτη μόνο πόνο, Τετάρτη μόνο πόνο και σήμερα χωρίς να έχω καθόλου ροή, όταν σκουπίστηκα έβγαλα ελάχιστες καφέ βλέννες. Που όσο περνάει η ώρα ελλατώνονται αντι να κατέβει αίμα.

Δεν ξέρω αν ειναι απο κεκτημένη ταχύτητα που θέλω να αδειαθετήσω για να ξεκινήσουμε πάλι προσπάθεια στον καινούργιο κύκλο, ή αν ήδη είμαι έγκυος και κάνει βλακείες το σώμα μουυουουουουο :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo oso ksero auto shmainei pos eisai egguos...alla de thelo na sou vazo futilia... :dry: giati de kaneis ena test h mia xoriakh??? tha eisai k su pio sigourh...

euxomai na ginei auto pou epithimeis!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπάααααα.

Έχω άσχημο προαίσθημα. Το θέμα είναι γιατι δεν μου κατεβαίνει αίμα. Μπορει να μην μου κατεβαίνει απο το άγχος γιατι δεν μου κατεβαίνει χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Κάνω το λάθος και όταν σκουπίζομαι, σπρώχνω το χαρτι μεσα μεσα.... και εκει δυστυχως... υπάρχει λίγο αίμα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλοκαίρι η περίοδος μας, μερικές φορές μας παίζει παιχνίδια.

Πάντως επιμένω να κάνεις ενα τεστάκι τουλάχιστον, μπορεί να είσαι έγκυος και να πρέπει να πάρεις φαρμακάκια ή να ξεκουραστείς, το ρισκάρεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ααααααααααααχχχχχ νομιζα οτι εγραφες στον τιτλο

ΟΤΙ ΣΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!

μπα σε καλο μου!!!

:laugh: :laugh:

χαχαχαχαχαχαχα Καλά, θα με απολύσουν σήμερα με το γέλιο που έχω ρίξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

patata77 έγραψε:

το καλοκαίρι η περίοδος μας, μερικές φορές μας παίζει παιχνίδια.

Πάντως επιμένω να κάνεις ενα τεστάκι τουλάχιστον, μπορεί να είσαι έγκυος και να πρέπει να πάρεις φαρμακάκια ή να ξεκουραστείς, το ρισκάρεις?

Θα κάνω μια χοριακή. Το απόγευμα (αν δεν έχω ροή μέχρι τότε)και θα σας πω τα νέα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Ακριβώς μα ακριβώς το ίδιο μου συμβαίνει και εμένα. ΤΗν τρίτη περίμενα περίοδο, δεν μου έχει έρθει ως τώρα, σκούπισα το πρωί μόνο λίγο αίμα και μετά σταμάτησε. Αλλά μόλις έκανα τεστ και βγήκε πάλι το αναμενόμενο. Εύχομαι σε σένα να πάνε τα πράγματα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω την εντύπωση οτι δεν είναι τυχαίο που μόλις κάνουμε μια χοριακή που βγαίνει αρνητική και το συνειδητοποιούμε τελικά οτι δεν υπάρχει εγκυμοσύνη, μας έρχεται περίοδος.....

Μπλοκάρουμε το σώμα μας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου έτυχε και εμένα στον κύκλο πριν μείνω έγκυος. για 4-5 μέρες είχα πολύ ελάχιστο αίμα στο χαρτί και έκανα τεστ και χωριακή όλα αρνητικά και μετά ήρθε ο κύκλος μου κανονικά...δεν ξέρω γιατί συμβαίνει...μάλλον είναι το άγχος...

πάντως αν κρίνω από εμένα μπορεί να είσαι στον μήνα πριν μείνεις έγκυος :):)

κάνε πάντως μια χωριακή ή ένα τεστ για να είσαι σίγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς. Η ψυχολογία μας μπορεί να παίξει τις οργανικές μας λειτουργίες σαν κομπολόι. Μακάρι όμως να είχαμε την δύναμη να ελέγχουμε πάντα την ψυχολογία μας! Οταν μάθεις το αποτέλεσμα να μας πεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΟΜΕΝΙΚΑ!!!!!ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Κ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε εμενα ετυχε αυτον τον μηνα...το πρωι πηγα για χοριακη και το μεσημερι πριν ακομα μαθω τα αποτελεσματα μου ηρθε!!!γκρρρρρρ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά μου ήρθε κανονικά περίοδος κοριτσάκια μου. Δεν έκανα χοριακή γιατι στο μικροβιολογικό μου είπαν οτι δεν έκαναν αιμοληψίες χθες το απόγευμα, και να περάσω σημερα το πρωι. Απο χθες το βράδυ έχω περίοδο κανονικά όμως άρα όλα οκ.

Πάμε γι'άλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σε εμένα ήρθε κανονικά χθές μετά το τεστ! Δεν πειράζει, Ψηλά το κεφάλι,κάτω οι ώμοι, έξω το στήθος και προχωράμε μπροστά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θέμα είναι, οτι ο κύκλος μου ειναι σταθερα στις 26 μερες. Ετσι υπολόγιζα τις γόνιμες για να ....χμμμ αλλά άλλαξε ο κύκλος μου τελικά απο 26 έγινε 28 και δεν τις πέτυχα.

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για αυτό ενδεχομένως δεν πρέπει να υπολογίζεις. Απολαυσε το εκεί όποτε θέλεις και όσο θέλεις (γονιμες και ξε-γόνιμες)...και εγω τα παρακολουθουσα και έκανα μια τρύπα στο νερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...