Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Δ.ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ(ΓΝΩΜΕΣ)


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΘΕΤΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 15 ΧΡΟΝΩΝ,ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ.ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΣΤΟ 'ΕΜΒΡΥΟ ART'.ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ?

ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ,ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΑ ΛΟΓΟ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥ?ΤΙ ΠΗΘΑΝΟΤΙΤΕΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΛΠ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι εγκυος απο εξωσωματική και γι'αυτο ευχαριστώ το γιατρό μου και μετά τον οργανισμό μου!!!

Φυσικά κ μπορει να πάει κατι στραβα εξαιτιας του γιατρού!Εγω γλύτωσα απο πολλά , επειδη ο γιατρός μου είχε "μάτι " που λένε κ προβλεψε καποια πραγματα!

Τον συγκεκριμένο δεν τον ξέρω, αλλα ειμαι απο Θεσ/νίκη.

Αν θέλεις πηγαινε στο πόστ " εξωσωματική Ποιες ξεκινήσαμε παρεούλα" και ισως βρεθει καποια να σε βοηθησει. Εμένα με βοήθησαν πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοπελα μου,θα ρωτησω εκει.

σου ευχομαι να εχεισ μια τελεια εγκυμοσυνη και σε λιγουσ μηεσ α κρατησεισ στη αγκαλια σου εα υγειεστατο μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Καλή σου μέρα olya και καλή χρονιά.

Όπως είπε και η gioulaki τα πάντα μπορούν να πάνε στραβά, εξαρτάται όμως από τον γιατρό πώς θα τα αντιμετωπίσει.

Εγώ έκανα εξωσωματική με τον Δημήτρη Γιάνναρη και αυτή τη στιγμή απολαμβάνω τα διδυμάκια μου.

Σίγουρα η επιλογή του γιατρού είναι πολύ προσωπική απόφαση, αλλά όσο αφορά τον Γιάνναρη είναι πολύ καλός γιατρός, καταρτισμένος και κάτι που εκτίμησα πολύ, πολύ προσιτός και πάνω από όλα άνθρωπος...

Η δική μου περίπτωση ήταν σχετικά "εύκολη" στη σύλληψη μιάς και καταφέραμε το επιθυμητό αποτέλεσμα με τη δεύτερη προσπάθεια, αλλά η εγκυμοσύνη μου ήταν αρκετά δύσκολη. Το γεγονός ότι τα κορίτσια μου βγήκαν υγιή ύστερα από όλα όσα περάσαμε, του το χρωστάω!!!!

Όσο δε για το Εμβρυο Αρτ, τα λόγια είναι περιτά. Όλο το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και γνωρίζουν πολύ καλά τη δουλειά τους, όχι μόνο στον ιατρικό τομέα, αλλά και στην ψυχολογική υποστήριξη του ζευγαριού.

Αν και αργά :? ... εύχομαι στη φίλη σου καλή επιτυχία :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...