Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

Το θεμα ειναι οτι δεν χορταινει με 100 ..θελει γυρω στα 130 να χορτασει κανονικα.κ το στηθος βγαζει καμια φορα 90 καμια φορα 50...δεν ξερω τι να κανω....γτ ομως λιγοστεψε??εκει που πρηζοτανε κ γεμιζε φουλ κ χαιρομουν ξαφνικα λιγοστεψε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera!!!!!!!!!!!!ti kanete?gelasa poli me ta kakakia & ta tsisakia :D kai egw tin exw patisi poles fores!!!ekei poy einai ka8aros kai toy vazw ti pana..... :oops::mrgreen: proxtes eixe diaria kai ta ekane panw moy :evil::evil::evil: den ixera ti na proto kanw...na ka8arisw ayton?...na pli8w egw :twisted::twisted::D .vasika tora 3 meres eixe diaria :? ton 8ylazw ,ala toy dinw kai simpliroma-proseksa oti otan pini mono dikomoy den exei diaria......lete na ftei to xeno? :? S 26 GOLD toy dinw.

simera pali pigame voltisa ala zestenete poli re gamoto,otan eir8ame spiti eitan olos idromenos kai den toy vazw kati ena formaki me kaltses!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πώς είστε; Με τα ml παλεύετε; Γιατί έτσι; Θέκλα κουφό μου φαίνεται αυτό που σου είπε να της αυξήσεις την ποσότητα. Δηλαδή πόσο θα έπρεπε να τρώει; Με το ζόρι; Αν την ταΐσεις με το ζόρι παραπάνω απ' όσο θέλει δεν το βγάζει μετά; Εμένα τώρα που είναι 4.500 κιλά τρώει 120 τη φορά και καμια φορά ούτε αυτά... Η γιατρός μας έχει πει επί λέξη "όσο θέλει, όποτε θέλει" (αυτό απ' όταν έπαψε να είναι κατηγορία "σαμιαμίδι").

Εγώ έχω φρικάρει τελείως κορίτσια και δεν ντρέπομαι να το πω. Εδώ και σχεδόν μια εβδομάδα δεν κοιμάται σχεδόν καθόλου μέσα στη μέρα και μόνο γκρινιάζει και κλαίει (όχι από πονάκια). Η πιπίλα δεν πιάνει σχεδόν ποτέ. Είναι απίστευτο αυτό το πράγμα. Εν τω μεταξύ συνέπεσε με το ξεκίνημα της νέας δουλειάς, που σας έλεγα ότι είναι από το σπίτι, και συνέχεια γράφω με το ένα χέρι και κρατάω με το άλλο τη μικρή :?

katerinaki kanena rilax den exeis dokimasei?emena me exei sosei!ekei poy 8elw na kanw kamia doylia kai arxizi kai griniazi ton vazw se rilax kai stamataei amesos :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα. Βλέπω ένα θεματάκι με τον ύπνο κ το γάλα το έχουμε όλες.Εμένα η μπουμπού μου τρώει μέχρι 130γρ (Almiron 1), άλλες φορές τρώει μόνο απ' το στήθος. Από χθες ξεκίνησα κ της έδωσα κ λίγο χαμομηλάκι (milupa) ίσα ίσα... της αρέσει πολύ :P:P !

Όσο για τα τσισάκια κ τα κακάκια της... πικρή ιστορία. Την έχω πατήσει αρκετές φορές... έφτασε στιγμή να λερώσει 3 μπεμπιλίνο :shock::shock:

Η μικρούλα κλαίει μόνο όταν θέλει να φάει... (αρκετά καλό αυτό), τις υπόλοιπες ώρες κοιμάται ... ακόμα !!!

Αχ soupitsa μου κ μένα μου λείπει η κοιλίτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrini kalispera! poso einai i mpempa sou kai pinei 130? to xamomilaki to milupa einai poli kalo... emas mas boithaei pantos... exoume ponalakia :( mas eipe o giatros oti den einai akribos kolikoi apla exei aeria i koilitsa tis...kai diskoleuete na kanei kakakia kai olo to bradi prospathi to kaimeno kai sfiggete:( mas eipe omos mia patenta pou epiase!!!! brazeis xamomili kai mesa sto sto nero tou xamiliou tis kano to gala...emena mou fenete aidia alla i mikri to pinei monoroufi kai meta kanei kai ta kakakia tis! :P apo pote ta morakia koimountai kanena 6oro? :D emena troei sxedon kathe 2 ores!!!!!!!!! tin mera den me peirazei to bradu omos meta tis 4 koutoulao tous toixous!!! mexri tora me boithouse kai o antroulis mou ekane kai ekeinos bardies ta bradia alla apo deytera paei douleia kai den thelo na sikonete!! eimaste 24 imeron.... noris akoma gia na koimatai poli e??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika i alitheia einai pws psilo xanomai :oops:

alla oli mera eimai spiti kai trexw veggos exw katantisei :?

afiste pou anevasa pireto proxtes 38,5 kai imoun me maska na mi kolisw ti mikri, tin epomeni mou to girise se upothermia eia oli mera 35,4 :o na mou pige, twra omws eimai kala, profanos to patha apo tin eksantlisi, ma ti vasano pou einai o thilasmos wres wres :(

thekla mou glikia xathika, eida pou me anazitises ti glikia pou eisai :)

a na sas pw oti irthe o mpampakas mas simera to prwi apo ti kriti na mas dei alla tha ksana figei aurio giati douleuei :(:(:( de to antexw auto to pragma eilikrina alla ti na kanoume.... :(

oson afora ta kakakia kai ta tsisakia mexri simera to prwi kauxiomoun kai elega xaxaxa emena i kori mou m' agapaei kai de mou kanei kakakia panw mou, etsi elega kathws eixe kanei panw se olous sto patera tis, sti mama mou, sto mpampa mou se olous :o e! simera to prwi itan i sira mou, auto itan ena prouuuuuuuuuuuuu kai meta.... fantazeste :lol::lol::lol::lol:

gia to gala emeis thilazoume kai an peiname kai allo trwme dld ta daxtilakia mas tis kanw ligo simplirwma sinithos 30ml, pinoume to nan to sensitive me meiwmeni laktozi giati mallon i mikri exei diseneksia sto ageladino galataki sa ti mama tis :(

auta ta neakia mou sas epriksa pali :oops::oops::oops:

ps tha prospathisw na mi xanomai toso polu

filakia polla filenaditses mou :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a! kai mias kai leme gia marsipous egw pariggila apo to asteraki ena ring slink, mas irthe alla akoma de to exoume xreisimopoiisei, einai ligo mperdema mexri na deis pws akrivws efarmozei :?

epeisis simera vgikame tin prwti mas voltitsa me to karotsi mas eksw apo to spiti, kala mi fantastite mia volta sti geitonia mas kaname 8-)

kai gia ta rammata pou lete egw gennisa me ft xwris episkliridio me oksi toketo opws exw ksana pei dld mesa se mia wra!! apo ton polu pono loipon sikwthika na figw apo to xeirourgio, anakathisa dld sto popo mou :oops: kai eriksa kai mia klwtsia sti maia mou :?:shock: etsi loipon afou to kefalaki tis mikroulas mou eixe idi kseprvalei kai egw ekana tis para panw vlakioules, skistika elafros me apotelesma na mou kanoun dyo polu mikra ramata ekei pou teleiwnei to pipi konta ston popouli :oops::oops::oops: wraia perigrafi tromara mou :lol::oops:

tespa auta ta dyo pesan otan imoun sto nosokomeio twra eimai mia xara sa na mi ta xa, o giatros mou de me ekopse katholou kai xairomai polu gia auto :D:D :D

twra menei na doume pws tha einai otan.... exm katalavainete :oops::oops::oops::oops:

autaaaaaaaaaaaaaaa twra paw gia nanakia

filakiaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrini kalispera! poso einai i mpempa sou kai pinei 130? to xamomilaki to milupa einai poli kalo... emas mas boithaei pantos... exoume ponalakia :( mas eipe o giatros oti den einai akribos kolikoi apla exei aeria i koilitsa tis...kai diskoleuete na kanei kakakia kai olo to bradi prospathi to kaimeno kai sfiggete:( mas eipe omos mia patenta pou epiase!!!! brazeis xamomili kai mesa sto sto nero tou xamiliou tis kano to gala...emena mou fenete aidia alla i mikri to pinei monoroufi kai meta kanei kai ta kakakia tis! :P apo pote ta morakia koimountai kanena 6oro? :D emena troei sxedon kathe 2 ores!!!!!!!!! tin mera den me peirazei to bradu omos meta tis 4 koutoulao tous toixous!!! mexri tora me boithouse kai o antroulis mou ekane kai ekeinos bardies ta bradia alla apo deytera paei douleia kai den thelo na sikonete!! eimaste 24 imeron.... noris akoma gia na koimatai poli e??? :P

Κατερίνα κι εμένα τόσο είναι η δικιά μου αλλά τρώει ανά 3ώρο,το βράδυ μάλιστα αν δεν την ξυπνήσω χτυπάει κάτι 4-5ώρα αλλά δεν την αφήνω,μόνο αν με πάρει καμιά φορά ο ύπνος κι εμένα την φουκαριάρα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αντε βρε Αγγελική χάθηκες κι εγώ λέω αυτή ηκοπέλα μας ξέχασε!!! ;)

αχ σε καταλαβαίνω,δύσκολα είναι με τον θηλασμό αλλά τι να κάνουμε....πάλεψε το!

για πόσο θα είστε χωριστά από τον μπαμπά σας???

ωραία περιγραφή για τα ράματα =))=))=))=))=))

α! κατάλαβα κι εσύ ακόμη γιοκ κοκό ε?????

Καλέ, υπάρχει καμιά που να έχει πάρει το κοκό της σαυτό το φόρουμ? :oops::oops::oops::oops:

τι θα γίνει μαυτό το πράγμα???? κοντεύουμε να χρονίσουμε πια!!!! απαπαπαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε? Τι κάνουν τα μπεμπάκια?? Εύχομαι να είστε όοοολες και τα μωράκια σας μια χαρά!!! Χαθηκάμε αλλά σας σκέφτομαι.... Θα περνάω που και που να σας λέω ένα γειά!!! Σας φιλώ όοολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε? Τι κάνουν τα μπεμπάκια?? Εύχομαι να είστε όοοολες και τα μωράκια σας μια χαρά!!! Χαθηκάμε αλλά σας σκέφτομαι.... Θα περνάω που και που να σας λέω ένα γειά!!! Σας φιλώ όοολες!!!

Καλημέρα κοντοχωριανή :D:D:D

τι κάνεις? εμένα η μικρή μου κοιμάται και κάθησα να ξεκουραστώ, διαβάζω διάφορα στο νετ,μήπως και μορφωθώ :shock::shock::shock:

να περνάς συχνά και να μας λες τα νέα σου!!!

φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοντοχωριανή :D:D:D

τι κάνεις? εμένα η μικρή μου κοιμάται και κάθησα να ξεκουραστώ, διαβάζω διάφορα στο νετ,μήπως και μορφωθώ :shock::shock::shock:

να περνάς συχνά και να μας λες τα νέα σου!!!

φιλιαααααα

Καλά είμαι γειτόνισσα... απολαμβάνω την Κυριακή μου...χαχα τώρα που ξεκίνησα δουλειά δεν είναι όλες οι μέρες Κυριακή!! :(

Να διαβάζεις.. καλά κάνεις...μαθαίνεις πολλά τελικά απο το νετ!! Να μου φιλήσεις τη μικρή!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia kai mpempakia!!!thn paraskeyh ponagame kai klaigame giati pinoume arketo ksenogala...me ta polla kaname xamomhl kai mesa riksame to gala ...psilosynhlthame.... :mrgreen::mrgreen: mathame omos agkalia kai xtes me to pou mas afhnane kato tsirida...apo ths 4 to apogeyma koimithikame 12!!!! :shock::shock::shock::shock: h manoula sernete,,,ksiphagame ana treis ores kai piname byzaki kai 90 gr...exei kanei kati mpoutia kai kati magoula..gia fagoma....tora tha ntithoume na pame boltitsa oposkatheproi...kai fysika otan kathomaste sto karotsi h sto rilaks de mas ponaei tipota!!!to teras apo tora me tyrannaei....

poio koko?ti einai ayto?

parthenes eimaste pali... :lol::lol::lol::lol: mpaskai kanoume kai hremisoume????lete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι γειτόνισσα... απολαμβάνω την Κυριακή μου...χαχα τώρα που ξεκίνησα δουλειά δεν είναι όλες οι μέρες Κυριακή!! :(

Να διαβάζεις.. καλά κάνεις...μαθαίνεις πολλά τελικά απο το νετ!! Να μου φιλήσεις τη μικρή!! :)

Τι να κάνω η φουκαριάρα, προσπαθώ να μάθω κάποια πράγματα μπας και μπορέσω να καταλάβω την μικρή μου!!!

Νανά μη το γελάς καθόλου, θα ξεχάσουμε και την κούραση και τα ξενύχτια και τα πάντα :oops::oops::oops::oops: αλλά αυτό το κ@λοφάναρο όλο κόκκινο είναι, δεν άναψε ακόμη πράσινο :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεκλα τι επαθες καλο μου;;;;;στερητικο συνδρομο;; :lol::lol::lol: ,εγω εχθες τι επαθα...γενικα ειμαι απο αυτες που δεν ενθουσιαζονται με αντρες και δεν κοιταω κιολας,θα πρεπει να ειναι κατι πολυυυυυυυ τελειο για να μου τραβηξει την προσοχη,εχθες λοιπον οπως πηγαινα βολτα τον μικρο,ειχε και πολυ ζεστη,τραβαει το βλεμμα μου ενας τυπας σε ενα μπαλκονι,ηταν γυμνος απο την μεση και πανω,γυμνασμενος ακριβως τοσο-οσο,ετσι οπως μου αρεσει,και σκουπιζε το μπαλκονι ... :shock::shock: ,κουφαθηκα βασικα,αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν σαν να τον εβλεπα σε αργη κινηση :lol: !οπως στις ταινιες!!!η στερημενη που μπανιζει τον παιδαρο!!αχαχαχαχαχα!αφου γελουσα μονη μου στον δρομο,τι να πεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεκλα τι επαθες καλο μου;;;;;στερητικο συνδρομο;; :lol::lol::lol: ,εγω εχθες τι επαθα...γενικα ειμαι απο αυτες που δεν ενθουσιαζονται με αντρες και δεν κοιταω κιολας,θα πρεπει να ειναι κατι πολυυυυυυυ τελειο για να μου τραβηξει την προσοχη,εχθες λοιπον οπως πηγαινα βολτα τον μικρο,ειχε και πολυ ζεστη,τραβαει το βλεμμα μου ενας τυπας σε ενα μπαλκονι,ηταν γυμνος απο την μεση και πανω,γυμνασμενος ακριβως τοσο-οσο,ετσι οπως μου αρεσει,και σκουπιζε το μπαλκονι ... :shock::shock: ,κουφαθηκα βασικα,αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν σαν να τον εβλεπα σε αργη κινηση :lol: !οπως στις ταινιες!!!η στερημενη που μπανιζει τον παιδαρο!!αχαχαχαχαχα!αφου γελουσα μονη μου στον δρομο,τι να πεις!

άρχισε να μας κυριαρχεί όλες το στερητικό σύνδρομο μου φαίνεται!!! :lol::lol::lol:

Δεν μου λες, το μπαλκόνι που λες πάνω σε ποιον δρόμο είναι??? :oops::oops::oops: λέω μήπως τύχει και περάσω "τυχαία" =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άρχισε να μας κυριαρχεί όλες το στερητικό σύνδρομο μου φαίνεται!!! :lol::lol::lol:

Δεν μου λες, το μπαλκόνι που λες πάνω σε ποιον δρόμο είναι??? :oops::oops::oops: λέω μήπως τύχει και περάσω "τυχαία" =))=))=))

αχαχαχαχαχαχαχαχα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: h sterhsh ftaiei kai gia megalo meros ths kourashs kai gia ta neyra mas isos??????oi mikroi tyrannoi ontos mas talaporoune alla leo an , an ...trogame ligo glyko isos na htane kalytera....9 kai shmera ego...na anapsei o giatros to prasino synadelfissa!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Θέκλα, που βρίσκεις την όρεξη και σκέφτεσαι κοκο??? :shock: Εγώ αισθάνομαι περίφημα από θέμα υγείας (λίγα εξωτερικά ράμματα έφυγαν αμέσως), αλλά το μόνο που σκέφτομαι είναι ο ύπνος και η ξεκούραση :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Θέκλα, που βρίσκεις την όρεξη και σκέφτεσαι κοκο??? :shock: Εγώ αισθάνομαι περίφημα από θέμα υγείας (λίγα εξωτερικά ράμματα έφυγαν αμέσως), αλλά το μόνο που σκέφτομαι είναι ο ύπνος και η ξεκούραση :D:D:D

ίσως επειδή εμένα η μικρή δεν με κουράζει :shock: μόνο μερικά βράδια θέλει λίγα παιχνιδάκια ,αλλά κατά τα άλλα είναι μαμ κακά και νάνι!!! εύχομαι να μην το διαβάσει η Μπέλλα αυτό γιατί θα θέλει να ϋιοθετήσει την κόρη μου και θα μου δώσει την καμπάνα τον γιόκα της =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares καλησπερα!

βρηκα ευκαιρια τωρα που κοιμαται το ψυχουλακι μου να μπω να σας γραψω!

περασαμε δυσκολες μερες..4 μερες με κακα μονο δυο φορες .μια Πεμπτη πρωι,μια Παρασκευη πρωι(το εβαλα θεμομετρο στο πωπουδακι να τον βοηθησω..)και μετα παλι σημερα ξημερωματα απο μονος του!Μεχρι τωρα τιποτα παλι!Ειναι η αλλαγη στο γαλα!Με το frisolac δεν χορταινε,ειχε κολικους..δεν ξερω τι ειχε..του αλλαζω και του δινω το S26 gold και στουμπωσαμε!Ο κακομοιρουλης σφιγγεται ..αλλα ματαια!και δωστου κλαμα..και εκνευρισμο..και κομματια εγω!ΟΟλη μερα αγκαλια..για να νοιωθει πιο ομορφα!Τωρα εχει ηρεμησει βεβαιαα..λιγο να μη το ματιασω..

Ο παιδιατρος ειπε να του δωσω το ΝΑΝ sesitive για κολικους!τελικα πινει 90-100 μλ καθε 2,5-3 ωρες..!Φτασαμε τα 4200!!!ευχομαι να μην ειναι απο ..το "στουμπωμα" :shock::shock:

αα η κουμπαρα μου μου προτεινε το HUMANA!εδωσε και στα δυο παιδια της..και κανενα προβλημα!

Οσο για το βιολογικο FREZYLAK της FREZYDERM..το σκεφτομαι αλλα εχω ενδιασμους!

Εγω παντως ειμαι κομματια..σωματικα και ψυχολογικα!Με τον αντρα μου ολο νευρα εχω..

Η Ελενα προσπαθει να με βοηθαει..Η μανα μου με βοηθαει..αρκετα(μαγειρευει και αυτο μου αρκει)αλλα...εγω γιατι αισθανομαι οτι ουτε για κατουρημα δε παω στην ωρα μου?

Βασιλικηηηη ..σε νοιωθω..!! :roll::roll:

ειναι καμμια εδω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το ΙΚΑ τελειωσατε?το τακτοποιησατε?εγω δεν εχω ακομη παει να πληρωθω κι ουτε θυμαμαι τι χαρτια χρειαζομαι..να εχω μαζι μου!πρεπει να εχω καποιο χαρτι απο τη δουλεια μου?

Ελπιδακι γιορταζες προχτες?Χρονια πολλα βρε κοριτσακι μου!να χαιρεσαι το κουκλακι σου!

θελω πολυ να απευθυνθω σε ολες...αλλα ειναι λιγο ..δυσκολο..με νοιωθετε ε?

ψυχολογικα ειμαι χαλια..ακομα..δεν ξερω γιατι..! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου,μάλλον χρειάζεσαι βιταμίνες να τονωθείς κορίτσι μου!

σε ακούω πολυ κομμάτια! αχ κορίτσια, εγώ έχω πάθει άλλο πράγμα,η μικρή μου έχει πάρει τα μυαλά και ξέχασα να γράφω καλέ|!!! όλο ορθογραφικά λάθη κάνω!!!

Από το ΙΚΑ πήρα το βοήθημα τοκετού, μόνο αυτό δικαιούμαι.

αλήθεια του δίνεις χαμομηλάκι? βοηθάει στο στούμπωμα!!! κι εμένα η δικιά μου ζορίζεται αρκετά,όταν την θήλαζα αποκλειστικά έκανε 3-4 φορές κακά,τώρα με το ξένο 1-2 την ημέρα και μπορεί να τύχει να μην κάνει και μια μέρα. η παιδίατρος μου είπε πως είναι φυσιολογικό,από την στιγμή που δεν περνάνε μέεεεεερες χωρίς κακά. κι εγώ το s26 gold της δίνω (άσχετο αλλά είναι πανάκριβο το άτιμο!!! :shock: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου, υπομονή.... Θα περάσουν τα δύσκολα, που θα πάει... Νομίζω πάντως ότι με τα κακάκια δεν πρέπει να ανησυχείς. Η παιδίατρος στο μαιευτήριο μου είχε πει ότι και μια φορά στις 2 μέρες να κάνει να μην πανικοβληθώ, δεν είναι πρόβλημα :roll:

Θέκλα, αρχίζεις και μου βάζεις ιδέες :lol::lol::lol: . Σίγουρα επιτρέπεται πριν από τις 40 μέρες?

Ο άντρας μου ήταν μέσα στη γέννα και είδε τα πάντα, μου κρατούσε το ένα πόδι, έβλεπε ακόμα και την ώρα που με έραβαν... Όταν τελείωσε η διαδικασία η πρώτη φράση που του είπα είναι "να μας ζήσει το μοναχοπαίδι μας" (πόνεσα τόσο που εκείνη την ώρα σκεφτόμουν ότι δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω άλλο!!!) και η δεύτερη ήταν "αγάπη μου, με αυτά που είδες θα κανακάνουμε σεξ??". Είπε "ναι" ο καημενούλης...οπότε ελπίζω σε λίγο καιρό να επανέλθουμε στο άθλημα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ έχω τελειώσει με το ΙΚΑ γιατί δεν έχω ακόμα το πιστοποιητικό γέννησης :shock: !

Μου είπαν ότι θα βγει σε 10 εργάσιμες μέρες, οπότε μέχρι τότε λεφτά γιοκ συν ότι το παιδί είναι ανασφάλιστο... :evil: Και να δω και ποιός θα τρέξει να πάρει το πιστοποιητικό :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...