Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατρίνα τον μάρσιπο τον πουλάνε 50 Ευρώ,εμένα που τον δώσανε 45 με την έκπτωση....γενικότερα αυτό το μαγαζί πάντα κάτι "κόβει" ;) αρχικά τον πήρα σε εκρού με πορτοκαλί για πιο ουδέτερο,αλλά μόλις τον είδε ο άντρας μου με προσγείωσε ανόμαλα και πήγα πήρα τον μπλε / εκρου΄!!!

Μου λέει με το πορτοκαλί θα είσαι σαν υπάλληλος του δήμου :?:?:?:? πως του ήρθε τώρα!!!!

Αχ Μαράκι όντως έτσι είναι άραγε??? Σαν την πρώτη φορά??? :shock: Δηλαδή εγώ τώρα θεωρούμε παρθένα???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υτα οτι ξεχυλωνει απο κατω με την γεννα ειναι μαλακιες,η μητρα και ο κολπος επανερχετε οπως ηταν,με την καισαρικη δεν ξερω πως νιωθεις οταν το ξανακανεις :lol: !η γιατρος μου μου πε παντως να μην τρομαξω! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :shock::shock::shock::shock: !δεν κουραζετε γαμωτο;;

χαχαχαχα βρε μπας κ το δικό σου λειτουργεί με μπαταρίες??? ντούρασελ του έχεις βάλει??? =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα στην όμορφη παρέα μας. Τι κάνετε ? Εμείς πάλι κοιμόμαστε... ο μικρός μου έχει πάει με τη γιαγιά του βόλτα κ γω βρήκα χρόνο να μπω λιγάκι. Αχ βρε κορίτσια δεν μπορώ αυτό το ξύπνημα ανά 3ωρο τη νύχτα ! Κοιμάμαι αργά (μιας κ δεν μπορώ κ από της 9), ο καλός μου ύπνος είναι από τις 3 μέχρι τις 6 το πρωί και μετά από τις 7-7:30 μέχρι τις 9. Όλη την ημέρα μετά στο πόδι...

Όσο για τα ψώνια που κάναμε χθες με την μπουμπού μου, δεν μπήκα να δοκιμάσω τπτ - απλά τα πήρα κ τα έφερα σπίτι για δοκιμή. Όλα καλά κ έτσι δεν χρειάζονται κ αλλαγή. Όσο για τα κιλάκια της εγκυμοσύνης 1,5 - 2 κιλά θέλω ακόμα για να έρθω στα κιλά πριν μείνω έγκυος, αλλά επειδή ήθελα κ από πριν να χάσω περισσότερα είναι μια καλή ευκαιρία - τώρα που φεύγουν γρήγορα - να μπω στην διαδικασία ! Σχεδόν μπαίνω σε όλα μου τα ρουχαλάκια ευτυχώς... αλλά θέλω ν' ανανεώσω την ντουλάπα μου με καινούργια για το χειμώνα κ σε μικρότερο νούμερο βέβαια ... ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεί να μου πει κάποια μανουλίτσα πως μπορώ να βάλω τα τικεράκια μου πάλι ? :evil::evil::evil:

Λαμπρινούλα θα πας αρχικά στην Κοινότητα και θα κάνεις κλικ στην καρτέλα φόρουμ.

εκεί θα επιλέξεις : edit signature

εκεί που γράφει επεξεργασία υπογραφής μπορείς να βάλεις την διευθυνση από το τικεράκι σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia !!!!ti kanete?emeis kala,koimate o mpempakos moy ;) .na sas rotisw kati_pipila dinete sto mwraki sas gt paidigiatros moy lei OXIIIIIIIII :?:shock: alla ton iremi....kai toy ti dinw :oops: .ton vazw kai se rilax-otan exei ponalakia mono sto rilax iremi!!!

katrina ena 8a soy pw!!!!-koko giok apo persi to noemvrio :D:oops:!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερουδια...

ΡΟΖΙ εγω του δινω πιπιλα μονο οταν θελει να νανουριστει η ποναει η κοιλιτσα τ , κ παλι την πεταει μετα απολιγο

Η γιατρος μου ειπε , παρα να πιπιλαει το χερι τ , να πιπιλαειτην πιπιλα εξαλου μωρο χωρις πιπιλα δεν υπαρχει.αλλα μου ειπε να μην του την δινω ετσι χωρις λογο.Κ επισης ειπε οτι στους κολικους κ κοιλοπονους η κινηση αυτη η θηλαστικη π κανει το μωρο με την πιπιλα τους ανακουφιζει λιγο απο τα πονακια.

Οσο για ριλαξ , δεν ρωτησα αλλα ξερω συνηθως να λενε μεχρι τον ενα μηνα να μην τον βαζεις , αλλα εγω τον βαζω 1-2 φορες την ημερα για λιγο γτ δεν μπορεις κ ολη την ωρα χερακια κ αγκαλιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες...

τι κανετε?

εμεις εδω μια χαρα ηρεμα ο μπαμπουρακος μου ειναι μια γλυκα ακομα δεν το εχω πιστεψει οτι ειναι δικο μου....

εχει πολυ γελιο κανει ενα σωρο γριματσες οταν κοιμαται μια στραβωνει τα μουτρα του μια γελαει....

κοριτσια μετα απο ποσες μερες πρει να το δει παιδιατρος?τελευταια φορα τον ειδε την τριτη που βγηκα....

οσο για τα γευματα εμενα τρωει αποκλειστικα απο το στηθος κ χορταινει εχω πλουσια παραγωγη... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το βραδυνο ξυπνημα εμεις το εχουμε κοψει απο την αρχη τρωμε το αργοτερο στις 1:00-2:00 κ μετα παλι 7:00-8:00 το πρωι δεν του το εκοψα με το ζορι απλα στην αρχη επρεπε να τον ξυπναω για να φαει αλλιως θα εχανε γευματα οποτε το βραδυ δεν τον ξυπναγα κ το εμαθε ετσι... :D:D:D:D

ειναι πολυ καλουλης κ δεν με κουραζει καθολου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες γλυκες!!!! Τι μου κανετε??? Χαθηκα γιατι δεν ειχα ιντερνετ. Ο μπεμπακος μου ειναι μια χαρα. Γεννηθηκε στις 24 Αυγουστου στις 13.20 το μεσημερι με φυσιολογικο τοκετο χωρις επισκληριδιο. Το μωρο ηταν 2270 γρ. Η πανσεληνος τελικα με επιασε εμενα :):)

Ολα ξεκινησαν το πρωι της ιδιας μερας. Γυρω στις 5 το πρωι ενιωσα κατι πονακια περιοδου γυρισα πλευρο και συνεχισα τον υπνο μου,δεν πηγε ο νους μου σε γεννα διοτι ειχα δυο εβδομαδες ακομα. Γυρω στις 8 ξυπνησα,πηγα στην τουαλετα και ειδα ροζ υγρα. Πηρα τηλ τον αντρα μου να γυρισει απο τη δουλεια και ειδοποιησα τη μαμα μου να ερθει. Εκανα ενα μπανακι ηρθαν οι δικοι μου και πηρα τηλ τη γιατρο μου. Μου ειπε οτι εμπαινε για μια καισαρικη αλλα να κατεβω να με δει η μαια και να την ενημερωσει. Πηραμε τη βαλιτσα μας και γυρω στις 9.15 ημασταν στο νοσοκομειο. Ηδη απο το δρομο οι πονοι ηταν δεκαλεπτοι και ειχα σιγουρευτει οτι εσπασαν τα νερα. Με ειδε η μαια και ειπε οτι οντως εσπασαν τα νερα αλλα δεν ειχα ακομα διαστολη. Με εκαναν εισαγωγη και σε λιγο ηρθε η γιατρος μου.Οι πονοι ειχαν γινει πενταλεπτοι. Πονουσα πολυ.Μεσα σε λιγα λεπτα η διαστολη μου εφτασε στο εξι.Δεν το πιστευαν ολοι οτι εξελισσοταν τοσο γρηγορα η ολη διαδιακασια. Μου εκαναν το κλισμα ενω εγω υπεφερα τρομερα. Οι πονοι ηταν πολυ εντονοι.Ευτυχως ο γιοκας μου δεν ηθελε να με ταλαιπωρησει πολυ.Μεσα σε μια ωρα γεννηθηκε ο κουκλος μου με τρεις εξωθησεις. Οταν μου τον εδωσαν στην αγκαλια μου εκλαιγα σα μωρο. Του μιλουσα,τον χαιδευα,τον φιλουσα και δε μπορουσα να πιστεψω οτι ηταν δικος μου αυτος ο αγγελος. Δοξα το Θεο ολα πηγαν καλα και σε τρεις μερες γυρισαμε σπιτι μας. ικτερο δεν ανεβασαμε οποτε ολα τελεια.

Τωρα μαθαινουμε ο ενας τον αλλον και αγαπιομαστε τρελα.....Το ονομα μας:ΟΡΕΣΤΗΣ!!!!!!!!

Σας χρωσταω φωτογραφια.

Α ξεχασα να πω οτι δεν μου αρεσουν οι αλλαγες στο μαμμυ. Με μπερδευουν πολυ :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες...

τι κανετε?

εμεις εδω μια χαρα ηρεμα ο μπαμπουρακος μου ειναι μια γλυκα ακομα δεν το εχω πιστεψει οτι ειναι δικο μου....

εχει πολυ γελιο κανει ενα σωρο γριματσες οταν κοιμαται μια στραβωνει τα μουτρα του μια γελαει....

κοριτσια μετα απο ποσες μερες πρει να το δει παιδιατρος?τελευταια φορα τον ειδε την τριτη που βγηκα....

οσο για τα γευματα εμενα τρωει αποκλειστικα απο το στηθος κ χορταινει εχω πλουσια παραγωγη... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το βραδυνο ξυπνημα εμεις το εχουμε κοψει απο την αρχη τρωμε το αργοτερο στις 1:00-2:00 κ μετα παλι 7:00-8:00 το πρωι δεν του το εκοψα με το ζορι απλα στην αρχη επρεπε να τον ξυπναω για να φαει αλλιως θα εχανε γευματα οποτε το βραδυ δεν τον ξυπναγα κ το εμαθε ετσι... :D:D:D:D

ειναι πολυ καλουλης κ δεν με κουραζει καθολου....

ντορουλα μου να σου ζησει και παλι ο κουκλος!!!

πρεπει αμεσα να κανονισεις να το δει παιδιατρος για να σε καθοδηγησει κιολας!! εγω την εφερα την δευτερη μερα που ηρθαμε σπιτι! οσο για το βραδυνο νομιζω οτι ειναι πολυ νωρις και πολυ μικρος για να τον αφηνεις τοσες ωρες νηστικο!!!! θα πρεπει να μιλησεις με την γιατρο που θα το παρακολουθει βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rozi εμένα η μικρούλα μου δεν την θέλει καθόλου την πιπίλα!!!

Ντοράκι σιγά σιγά θα αρχίσεις να πιστεύεις ότι αυτό το πλασματάκι είναι δικό σου, believe me!!! ;)

αυτό με το βραδινό όμως μήπως θα πρεπε να το κοιτάξεις???? τόσες ώρες χωρίς φαγητό????

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ να σου ζήσει ο γιόκας σου, πάντα γερός κ δυνατός! μας περνάτε μία μέρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rozi εμένα η μικρούλα μου δεν την θέλει καθόλου την πιπίλα!!!

Ντοράκι σιγά σιγά θα αρχίσεις να πιστεύεις ότι αυτό το πλασματάκι είναι δικό σου, believe me!!! ;)

αυτό με το βραδινό όμως μήπως θα πρεπε να το κοιτάξεις???? τόσες ώρες χωρίς φαγητό????

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ να σου ζήσει ο γιόκας σου, πάντα γερός κ δυνατός! μας περνάτε μία μέρα!!!!!

θεκλα εχουμε μαζι γενεθλια!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ταλαιπωρημένες μανουλες. σας γράφω από τη δουλειά, βγήκα διάλειμμα και είπα να δω τα νέα σας τσάκα τσάκα.

σχετικά με την πιπίλα, καλό θα ήταν από θέμα συνήθειας να μην την ξεκινήσουν. Η αλήθεια είναι όμως πως η πιπίλα προλαμβάνει το σύνδρομο αιφνίδιου θανάτου. εγώ της την δίνω μόνο όταν είναι πολύ ανήσυχη ή όταν θέλω να την καθυστερήσω λίγο στο φαγητό (όχι ότι πιάνει αλλά το παλεύω!) Έπειτα καλύτερα πιπίλα που κάποια στιγμή θα την πετάξουμε παρά δάχτυλο.

Όσο για το ριλάξ, πιστεύω πως αν δεν έχει μεγάλη κλίση δεν κάνει κακό. εγώ έχω ένα που έχει και κουμπάκι και κουνιέται μόνο του! Αποδείχτηκε σωτήριο κάποιες δύσκολες μέρες! τώρα τελευταία την βάζω και στον μάρσιπο. μετά το φαγητό για να μην την κρατάω μισή ώρα αγκαλιά και δεν μπορώ να κάνω και τις δουλειές μου, τη βάζω στο μάρσιπο και τα κάνουμε όλα παρέα. λίγο δύσκολα βέβαια αλλά δεν έχω και άλλη επιλογή.

αυτά για τώρα. επιστρέφω στους κανίβαλους, μου το γκρέμισαν το φροντιστήριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεκλα εχουμε μαζι γενεθλια!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P

σοβαράααααα :YMHUG: τέλεια , 25 Αυγούστου γέννησες κι εσύ??? Ποια ώρα, εμένα η δικιά μου γεννήθηκε στις 18.15 εσένα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες...

τι κανετε?

εμεις εδω μια χαρα ηρεμα ο μπαμπουρακος μου ειναι μια γλυκα ακομα δεν το εχω πιστεψει οτι ειναι δικο μου....

εχει πολυ γελιο κανει ενα σωρο γριματσες οταν κοιμαται μια στραβωνει τα μουτρα του μια γελαει....

κοριτσια μετα απο ποσες μερες πρει να το δει παιδιατρος?τελευταια φορα τον ειδε την τριτη που βγηκα....

οσο για τα γευματα εμενα τρωει αποκλειστικα απο το στηθος κ χορταινει εχω πλουσια παραγωγη... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το βραδυνο ξυπνημα εμεις το εχουμε κοψει απο την αρχη τρωμε το αργοτερο στις 1:00-2:00 κ μετα παλι 7:00-8:00 το πρωι δεν του το εκοψα με το ζορι απλα στην αρχη επρεπε να τον ξυπναω για να φαει αλλιως θα εχανε γευματα οποτε το βραδυ δεν τον ξυπναγα κ το εμαθε ετσι... :D:D:D:D

ειναι πολυ καλουλης κ δεν με κουραζει καθολου....

νa soy zhsei kai pali!!και μενα στην αρχη ετσι ηταν το βραδυ κοιμοταν με τις ωρες,το αφηνα μεχρι 5 ωρες μετα τον ξυπνουσα να φαει,πολλες ωρες χωρις φαι ηταν...και ετσι οπως λες,ετρωγε και χορταινε μονο απο εμενα,τωρα δεν χορταινει με τιποτα...αχαχαχαχαχα!μου αρεσει που ανησυχουσα γιατι ετρωγε και κοιμοταν κατευθειαν,τωρα μου τα αλλαξε ολα :lol::lol::lol: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες γλυκες!!!! Τι μου κανετε??? Χαθηκα γιατι δεν ειχα ιντερνετ. Ο μπεμπακος μου ειναι μια χαρα. Γεννηθηκε στις 24 Αυγουστου στις 13.20 το μεσημερι με φυσιολογικο τοκετο χωρις επισκληριδιο. Το μωρο ηταν 2270 γρ. Η πανσεληνος τελικα με επιασε εμενα :):)

Ολα ξεκινησαν το πρωι της ιδιας μερας. Γυρω στις 5 το πρωι ενιωσα κατι πονακια περιοδου γυρισα πλευρο και συνεχισα τον υπνο μου,δεν πηγε ο νους μου σε γεννα διοτι ειχα δυο εβδομαδες ακομα. Γυρω στις 8 ξυπνησα,πηγα στην τουαλετα και ειδα ροζ υγρα. Πηρα τηλ τον αντρα μου να γυρισει απο τη δουλεια και ειδοποιησα τη μαμα μου να ερθει. Εκανα ενα μπανακι ηρθαν οι δικοι μου και πηρα τηλ τη γιατρο μου. Μου ειπε οτι εμπαινε για μια καισαρικη αλλα να κατεβω να με δει η μαια και να την ενημερωσει. Πηραμε τη βαλιτσα μας και γυρω στις 9.15 ημασταν στο νοσοκομειο. Ηδη απο το δρομο οι πονοι ηταν δεκαλεπτοι και ειχα σιγουρευτει οτι εσπασαν τα νερα. Με ειδε η μαια και ειπε οτι οντως εσπασαν τα νερα αλλα δεν ειχα ακομα διαστολη. Με εκαναν εισαγωγη και σε λιγο ηρθε η γιατρος μου.Οι πονοι ειχαν γινει πενταλεπτοι. Πονουσα πολυ.Μεσα σε λιγα λεπτα η διαστολη μου εφτασε στο εξι.Δεν το πιστευαν ολοι οτι εξελισσοταν τοσο γρηγορα η ολη διαδιακασια. Μου εκαναν το κλισμα ενω εγω υπεφερα τρομερα. Οι πονοι ηταν πολυ εντονοι.Ευτυχως ο γιοκας μου δεν ηθελε να με ταλαιπωρησει πολυ.Μεσα σε μια ωρα γεννηθηκε ο κουκλος μου με τρεις εξωθησεις. Οταν μου τον εδωσαν στην αγκαλια μου εκλαιγα σα μωρο. Του μιλουσα,τον χαιδευα,τον φιλουσα και δε μπορουσα να πιστεψω οτι ηταν δικος μου αυτος ο αγγελος. Δοξα το Θεο ολα πηγαν καλα και σε τρεις μερες γυρισαμε σπιτι μας. ικτερο δεν ανεβασαμε οποτε ολα τελεια.

Τωρα μαθαινουμε ο ενας τον αλλον και αγαπιομαστε τρελα.....Το ονομα μας:ΟΡΕΣΤΗΣ!!!!!!!!

Σας χρωσταω φωτογραφια.

Α ξεχασα να πω οτι δεν μου αρεσουν οι αλλαγες στο μαμμυ. Με μπερδευουν πολυ :twisted:

να σου ζησει!!!! :ymparty::ymparty: !εχουμε γενεθλια την ιδια μερα!!εμεις ειμαστε πρωινοι στις 7:25!!αν θυμαμαι καλα ειχαμε και ιδια πητ;;6/9;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δουλειά τέλος για σήμερα. πάω σπίτι στο μπεμπάκι μου. τελικά δεν το έκοψε το βραδινό. πάνω που χάρηκα χτες ξύπνησε πάλι στο τρίωρο. μα τι πρέπει να κάνω για να σταματήσει. ούτε και το πίνει όλο. με το ζόρι 80 γραμμάρια ήπιε και μετά από 3 ώρες ξανά ξύπνια. κανένα κολπο βρε κορίτσια??

ξέχασα να σας πω, νομίζω ότι πλέον μου χαμογελάει συνειδητά! δεν το κάνει και πολύ συχνά, αλλά όταν το κάνει μου ρχεται να την ρουφήξω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες :)

αποψε ειχαμε ενα δυσκολο βραδυ!!! εκλαιγαν απο τη 1 το βραδυ εως τις 9 το πρωι συνεχεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μια ο μπεμπης και μια η μπεμπα!!!! οπως καταλαβαινετε επι 8 ωρες ειχαμε λαικη πανηγυρο!!!!!!

ευτυχως χθες το βραδυ κατα τις 9 με πηρε ο υπνος και ο αντρας μου τα ταισε, κρατησε κλπ εως τη 1!!!!!!!! ετσι κοιμηθηκα και αντεξα το βραδυ!! κοριτσια οταν κοιμηθηκα δεν ακουγα τιποτα... και τα εχω διπλα μου .. φαντασου κουραση.....

παντως εγω οταν τραβανε τοσες ωρες με γκρινια εκνευριζομαι απιστευτα και φρικαρω στη σκεψη οτι αυτο μπορει να κρατησει πολυ καιρο...... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

δεν μπορω να το απολαυσω ρε κοριτσια απο την κουραση και την αυπνια!!!!

δεν ελεγα τιποτε αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κααλημέρα κορίτσια!!!

αχ το βράδυ η μικ΄ρη μου τρόμαξε από κάτι. μόλις την τάισα και την πήρε ο ύπνος στην αγκαλιά μου :D εκεί λοιπόν που την κοιτούσα,αρχίζει σουφρώνει τα χειλάκια, όπως το συνηθίζει στον ύπνο της, και πατάει μια τσιρίδα,ένα κλάμα :((:((:((:((:((:(( αφού τρόμαξα κι εγώ!!! το καημένο μου,ποιος ξέρει τι την ενόχλησε ή είχε πονάκια ή είδε κανέναν εφιάλτη :roll::roll:

Αλήθεια πόσο τρώνε εσάς τα μωράκια σας?? χθες που πήγαμε στην παιδίατρο, μου είπε πως τώρα πλέον πρέπει να τρώει 120γρ.αλλά που :roll: μόνο μερικά γεύματα είναι 100 τα υπόλοιπα είναι από 60 έως 80!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοβαράααααα :YMHUG: τέλεια , 25 Αυγούστου γέννησες κι εσύ??? Ποια ώρα, εμένα η δικιά μου γεννήθηκε στις 18.15 εσένα???

ααααα ειμαστε μεγαλυτεροι....

ο μπεμπης στις 10.50 και η μπεμπα 10.51

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κααλημέρα κορίτσια!!!

αχ το βράδυ η μικ΄ρη μου τρόμαξε από κάτι. μόλις την τάισα και την πήρε ο ύπνος στην αγκαλιά μου :D εκεί λοιπόν που την κοιτούσα,αρχίζει σουφρώνει τα χειλάκια, όπως το συνηθίζει στον ύπνο της, και πατάει μια τσιρίδα,ένα κλάμα :((:((:((:((:((:(( αφού τρόμαξα κι εγώ!!! το καημένο μου,ποιος ξέρει τι την ενόχλησε ή είχε πονάκια ή είδε κανέναν εφιάλτη :roll::roll:

Αλήθεια πόσο τρώνε εσάς τα μωράκια σας?? χθες που πήγαμε στην παιδίατρο, μου είπε πως τώρα πλέον πρέπει να τρώει 120γρ.αλλά που :roll: μόνο μερικά γεύματα είναι 100 τα υπόλοιπα είναι από 60 έως 80!!!

θεκλα ποσα κιλα ειναι εσενα?

εμενα ο μπεμπης τρωει γυρω στα 80-90 ανα 2,5- 3 ωρες και η μικρη γυρω στα 60-70...

ο μπεμπης ειναι τωρα 3700 και η μικρη 2940

η παιδιατρος ομως μου ειπε οτι ο μπεμπης τρωει πολυ για το βαρος του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...