Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

Θα δοκιμάσω και εγώ να του δώσω παιχνιδάκι με θόρυβο να δούμε αν θα καταλάβει κάτι :?

Αχ, και εγώ θα ήθελα να πάμε βολτίτσα για καφεδάκι αλλά περιμένουμε επισκέψεις μετά το φαγητό...

Και εγώ αναρωτιεμαι πότε θα ξαναμπώ στα ρούχα μου... Η ζυγαριά λέει ότι πρέπει να χάσω ακόμα 6 κιλάκια αλλά για να μπω στα παλιά μου ρούχα νοιώθω ότι πρέπει να μαζέψω από παντού!!!Και δεν έχω χειμωνιάτικα ρούχα εγκυμοσύνης που φοράω τώρα!!!

Πώς είσαι Γελιζάκι???

Kuo, βλέπω ότι σήμερα έχετε μίνι γενέθλια!!2 μήνες ε? πω πω, πώς πέρασαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι! :))

Σουπίτσα μην απογοητευτείς αν δεν καταλάβει κάτι, γιατί το πιθανότερο είναι ότι δεν θα καταλάβει. Η μικρή κάποιες φορές ανταποκρίνεται, άλλες όχι. Θα ρωτήσω αύριο τη γιατρό (εμβόλιο τάιμ!) και θα επανέλθω. Έχω αρχίσει και ψιλοανησυχώ για να είμαι ειλικρινής. Δεν ξέρω αν στους δύο μήνες έπρεπε να ανταποκρίνεται περισσότερο σε αυτά τα ερεθίσματα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Αρχισαν οι συζητησεις για τα κιλάκια!!!!!εγω 12 μέρες μετα είμαι στα -10.Το κακό ειναι οτι πήρα 22 οπότε μου μένουν άλλα 12.Που θα πάει θα χαθούνε....Το προβλημα μου είναι τα ρούχα.τι φοράμε τωρα που άρχισε να κάνει κρύο?

Χτες το βράδυ μας έπεσε και ο αφαλός μας....συνεχίζω να βάζω betadine ε?

Κορίτσια πολύ όμορφα όλα τα μωράκια σας...να σας ζήσουν.

παω να φάω...φιλάκια πολλά :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν στους δύο μήνες έπρεπε να ανταποκρίνεται περισσότερο σε αυτά τα ερεθίσματα :?

Στο βιβλίο μου πάντως λέει ότι στους τρεις μήνες ανταποκρίνονται στο θόρυβο και είναι σε θέση να κρατήσουν παιχνιδάκια...

Το καημένο κάθεται στο ρηλάξ του και δεν κάνει τίποτα... κοιτάει το κενό... γιαυτό θέλω να του δώσω κάτι να απασχολείται...

Σταυρούλα, η δικιά μας παιδίατρος μας είπε μόνο οινόπνευμα και να συνεχίσουμε μέχρι να φύγει και το κακάδι (εμάς βέβαια δεν έχει πέσει ακόμα και είμαστε στις 22 μέρες!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες..και μπουμπουκια Καλησπερα!

ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα..και πολυ κουρασμενη!τα παιδακια μου και εμεις φυσικα ειμαστε καλα στην υγεια μας..αλλα εγω..δεν ειμαι καλα καθολου στη ψυχολογια !!δε θελω να αναφερω το θεμα γιατι ..πιστευω οτι δεν εχει νοημα..και δεν υπαρχει λογος να ψυχοπλακωσω καμμια σας με τα προσωπικα μου!Απλα ..ειμαι πολυ απογοητευμενη....στη καλυτερη στιγμη της ζωης μου.."υποτιθεται"..και με εχει παρει απο κατω..!Νοιωθω πολυ πιεση μεσα μου..νοιωθω οτι θελω να ουρλιαξω..νοιωθω οτι..δε θα μου βγει σε καλο..ολη μερα θελω να κλαιω..!Χρειαζομαι βοηθεια..απο καποιον..νομιζω..θα τρελαθω.. :(:(:(:(

γιαυτο και δεν εχω μπει 2 μερες..δεν ειχα κουραγιο..

Θεκλα μου ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για χτες..σε σκεφτομουν ..γιατι το ακουσα οτι ειναι της ΘΕΚΛΑΣ..αλλα δεν ειχα χρονο να μπω!

Χρονια πολλα ..στα μωρακια που εχουν μινι γεννεθλια!Αλκμηνακι..Ηρω..και σε ολα τα μωρακια μας!Και ο δικος μου σημερα κλεινει σημερα 1 μηνα!

παω να διαβασω οσα προλαβω κι ερχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου γλυκιά γιατί έτσι κουκλίτσα μου... βρες κάποιον να τα πεις να ξεσκάσεις βρε παιδί μου... Μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω :|:|:|

Θέκλα μου γλυκιά χρόνια σου πολλά για χθες... πάει το χάσαμε το μυαλό μας με τόσα πράγματα που σκέφτεται... αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολλα Λαμπρινη μου..μαζεμενα μεσα στη ψυχη μου..που ολα αυτα τα χρονια ..καταπινω καταπινω..καποια στιγμη ομως ..πιστευω οτι πρεπεινα ξεσπασεις..γιατι αλλιως θα σου βγει αλλου..χτυπα ξυλο..!πιστευω οτι μονο αν μιλησω με ενα ψυχολογο...ισως ξαλαφρωσω ..και ειμαι καλυτερα!θελω τη γνωμη του ειδικου!θελω να μου πει εκεινος..οτι..ξερεις κατι Κατερινα..εισαι λαθος!εισαι υπερβολικη εισαι καταπιεστικη,εισαι γκρινιαρα ανευ λογου,εισαι τρελη ..εισαι..εισαι....αλλα να μου τοπει ενας ειδικος..οχι αυτος..που με κανει κομματια καθε μερα!θα τρελαθω..και δε φταινε τα παιδακια μου τιποτα!δεν μπορω να προσποιουμαι μπροστα σε ολους οτι ειμαι μια χαρα..ενω δεν ειμαι....Να παιζω οτι ολα ειναι οκ..για να μη ρωτανε τι εχω..η για να μη στεναχωρω καποιους..!το μονο που ζηταω ειναι η οικογενειακη γαληνη..Να περναμε καλα..οικογενειακα..!!δεν αντεχω στη σκεψη οτι .."ετσι ειναι ..ο γαμος..Ειδικα μετα απο τοσα χρονια..επερχεται η ρουτινα.."Οχι δεν το ασπαζομαι..πιστευω οτι ειναι στο χερι μασ ..να κραταμε τη φλογα αναμμενη..αλλα κι απο τις δυο πλευρες..!!!αν σπασει το γυαλι..δεν ξανακολλαει..Προσπαθω να σωσω μια κατασταση..αλλα δεν μπορω πια να το κανω σωστα..δε μπορω να το χειριστω..!τωρα..τυχαια γινονται ολα?αντι να χαιρομαστε το μωρακι που ζητουσαμε 4 ολοκληρα χρονια..και τη κορη μας φυσικα..!!

τι να πω..HELP...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κατρίνα μου ίσως ήδη θα έπρεπε να χεις πάει να τα συζητήσεις με κάποιον ειδικό κ να μην τα κρατάς μέσα σου. Εγώ δεν θα μπορούσα. Εντάξει κ γω κρατάω κάποια πράγματα αλλά υπάρχουν φορές που κάνω το μπαμ κ γίνεται χαμός :evil::evil: δεν υπολογίζω κανέναν... και τπτ !!!

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι μου γλυκό, μη στενοχωριέσαι... Είναι οι ορμόνες περίεργες αυτή την περίοδο και τα βλέπεις όλα μαύρα... Κάνε υπομονή και θα δεις ότι όλα θα βελτιωθούν..Λίγη μόνο υπομονή χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΚΑΤΡΙΝΑΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΤΥ!!!ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ... ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΣΟΥ...!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΑΛΗΝΗ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ, ΟΥΤΕ ΕΙΔΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ 25 ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ "ΑΡΝΗΤΙΚΟ" ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΕΡΝΑΓΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ (ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ) ...ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΗ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΘΥΜΩΝΩ, ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ!!!!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ! ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΘΑ ΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ.. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΕ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΝ!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα πηρα την Ελενα και βγαλαμε το μπεμπη μας βολτα..στο γκολφ..Ηταν καλη βολτα..πηρα λιγο καθαρο αερα..Σημερα ο αντρας μου ειναι βαρδια απο το μεσημερι..μεχρι αυριο..οποτε ειχα ολο το απογευμα να το περασω μη σκεπτομενη τα"δικα μου"Ο μπεμπης μετα βεβαια..μου αλλαξε τα φωτα μεχρι να κοιμηθει..Τωρα εκανα ενα μπανακι ,αποτριχωθηκα..ενοιωσα αλλος ανθρωπος!Αυριο θα παω με το καροτσι την Ελεν σχολειο!ευχομαι μονο να μη βρεξει!!

πιστευω οτι ειμαι δυνατος χαρακτηρας..και αντεχω..αλλα τωρα..μια οι ορμονε..μια η κουραση,μια το ξενυχτι,η υπερενταση..ηρθαν κι εδεσε..το γλυκο!Οπωσδηποτε θα μιλησω σε καποιον!δεν θα μου το ριξουν στην επιλοχειο καταθλιψη!Αυτο ακριβως δε θελω να βιωσουν τα παιδια μου Αννουλα!θελω να μεγαλωσουν σε ενα υγειες οικογενειακο πειβαλλον..με θαλπωρη και και να εχουν μονο ομορφες αναμνησεις!κι εγω δε θελαω να βιωσουν αυτα που εβλεπα κι εγω!Αυστηρους γονεις..που δε μπορουσαν να τα βρουν μεταξυ τους..(αλλα κατα βαθος αγαπιουντε και ποτε δε χωριζουν)!

θεε μου εχε τα μωρα μου καλα..!!κι εγω θα το παλεψω οσο μπορω!Γιατι κατα βαθος τον αγαπαω..και..θελω να ειμαστε απλα καλα..!!και ξερω οτι κι αυτος με αγαπαει.. :|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou glika simera sarantisame!!!!!

katerinaki mou psixremia, se auti ti fasi tis zwis mas eimaste idieteros eualotes, mi perimeneis oi antres na katalavoun auta pou noiwthoume, isws uparxoun polloi pou prospathoun, oi perissoteroi omws apla de katalavainoun kai auto tous apalasei apo kapoia pragmata (px ta anxi mas ktl)

ksereis otan uparxoun euesthisies se enan antrwpo stin egkimwsini, kai akoma poio polu sti meta gennas epoxi, auksanontai, milaw kai gia ton euauto mou

ksereis poses fores eipa oti exw kanei lathos???? eimai 23 xronwn kai noiwthw 40 :cry: kai ola auta giati afinw ta sinesthimata mou na megenthinontai me to na epeksergazomai kai na anazitw to idaniko,

sti sxoli mas emathan polles thewries panta pisteua oti ginontai prakxi alla den einai etsi distixos :|

i pragmatiki zwi ksefeugei apo ta vivlia kai tis thewries voithitikis antimetopisis distixos

sto lew auto giati enas psixologos nai men tha sou pei kapoia pragmata alla ti dinami tha ti vreis mesa sou, eisai polu dinati kai para ma para polu kalos antrwpos apo auto to ligo pou se exw gnwrisei mesa apo to logo sou olous autous tous mines

prospathise me ti kouventa na tou peis kapoia pragmata estw kai en mesw sovarou kai asteiou, se kamia periptwsi omws mi katseis wres na epeksergazesai to ti ftaiei to mono pou tha katafereis einai na katavaleis entelos ton eauto sou

exeis dyo aggeloudia pisw sou, ti les de tous aksizei mia mama dinati?????

oti xreiasteis steile mou pm i pare me akoma kai til oti omws

elpizw na mi me pareksigeis sta grafw me polu agapi kai prothesi na voithisw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μου γλυκεια..σε ευχαριστω για τα καλα σου λογακια..να εισαι καλα..και μιας και σαραντησατε..ευχομαι απο δω και μπρος να χαρεις το μωρακι σου και ..εκτος..σπιτιου!!εχεις απολυτο δικιο ..αυτα που γραφεις ..απλα εδω η κατασταση εχει φτασει πια σε σημειο ανεξελεγκτο!!ειλικρινα τα εχω δοκιμασει οοολα..!στο τελος παντα καταληγω..εγω να κλαιω..να βριζω..ασχημα..να μαλωνουμε μπροστα στο παιδι-και να μετανοιωνω για πραγματα που δεν εχω κανει νωριτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μολις σας διαβασα~!

κuo μου μην ακουω χαζα καθε μωρο τραβαει το δρομο του με τους δικους του ρυθμους,τα ορια των γυναικολογων κ των παιδιατρων τα εχω καταριψει στο μυαλο μου!μου λειψες ρε κουακι! ;)

λαμπρινη πολυ μαρεσε το βιντεακι για τα διοδια,τασπασε ο τυπος με τον τροπο του. :mrgreen:

κ τωρα το κατρινακι μας.σεχω συχνα στο μυαλο μου,θυμαμαι οτι εχεις αναφερθει ξανα στο παρελθον.

η αληθεια ειναι οτι ανεξαρτητα απτη σημαντικοτητα των προβληματων μας,αυτες τις μερες αισθανομαστε αφορητη πιεση ωρες ωρες η μερες μερες,βλεπω κ εμενα που πνιγομαι σε μια κουταλια νερο κ κλαιω για κατι που την επομενη μοιαζει τοσο μικρο.η προσευχη βοηθαει να συνελθουμε κ διωχνει τα διαολια που κυβερνουν το μυαλο μας.περαν αυτου,το παν ειναι να μην εγκλωβιζεις τιποτα μεσα σου,μικρο μεγαλο. θα προτεινα εναν εναλλακτικο ψυχολογο,εναν πνευματικο πατερα,εναν εξομολογο (οχι το παπα της γειτονιας :roll: )που να σε καθοδηγει κ να ειναι κ διπλα στα παιδια σου αν χρειαστει μεγαλωνοντας.σιγουρα κ ο ψυχολογος θα σε βοηθουσε,κυριως ομως δια της μαιευτικης οδου,στην ουσια θα σε αφησει μονη να ξετυλιξεις το κουβαρι κ ισως χρειαζεσαι κατι πιο ευθυ.μη συκρινεις τις αλλες γενιες,εσυ ψαχνεσαι κ αναζητας το καλυτερο,δεν αφηνεσαι στη μοιρα οπωςοι μαναδες μας ενδεχομενως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα θα πω και εύχμομαι να κυλήσει για όλες καλά η μέρα !

Εχθές πρωί και απόγευμα κυρίως που μας πιάνει η ανυσηχία τα πράγματα ήταν καλύτερα χάλασε όμως το βράδυ, σηκώθηκα άπειρες φορές γιατί ξυπνούσε και βογκούσε από τα αέρια (συνήθως ξυπνάει 2-3 φορές, μαμ κ νάνι)! Όλη νύχτα κουτουλούσα και τώρα νυστάζω και προσπαθώ να την κοιμήσω μπας και προλάβω πριν ξυπνήσει η Έλλη μου να πάρω και εγώ έναν υπνάκο ;) αλλά...........Πολύ νύστα , δεν έχω διάθεση για τίποτα! Στο τέλος της ημέρας πιάνω τον εαυτό μου σε σκέψεις ότι τελικά παρ΄όλο που είμαι στο σπίτι με τις ζουζούνες μου συνέχεια δεν μπορώ να τις ευχαρηστηθώ όπως θέλω, να τις παίξω και να τις χορτάσω :oops: όλο δουλειές κ κούραση-νύστα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου!!

χάθηκα τόσες μέρες το ξέρω :oops::oops:

την μάτιαξα την μικρή εκεί που κοιμότανε μια χαρά και ξυπνούσε μόνο για μαμ και πάλι ύπνο,έχει τώρα 2/3 βραδια που το παίζει τραγουδίστρια και ξενυχτάει!! :shock::shock:

αχ Βασιλικούλα μου να μας ζήσουν,πωπωπω τι γρήγορα που περνάειο καιρός...για πότε θα χρονίσουν χαμπάρι δεν θα πάρουμε :roll:

πιάσατε πάλι το θέμα του σεξ ε? και λέτε εμένα !!!!! αλλά απότι διαβάζω καμιά δεν τολμά να κάνει την αρχχή χαχαχαχαχα!!!

καλέ εμένα τα λοχεια φινίτο...νιξ!!! ΤΕΛΟΣ!!!!

αχ σήμερα επιστρέφουν οι γονείς μου στο σπιτάκι τους κι εγώ θα μείνω μόνη :(:(:( ουφ! εύχομαι να μπορέσω να ανέβω εγώ τουλάχιστον για μερικές μέρες αλλά να δούμε αν μπορώ να κάνω με το μωρό τέτοιο ταξίδι!!! ουφ,ουφ!

αμ το άλλοο δεν σας το ΄πα!! η κορούλα μου άρχισε να παίρνει τα πάνω της, ναι ναι, άρχισε να κάνει κάτι μαγουλάκια...για ζούπιγμα! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να πω κ ευχαριστώ για τις ευχες σας,,,σπανια γνωρίζει κάποιος την ονομαστική μου εορτή :?:?:?

Κατρίνα δεν ξέρω τι σε απασχολεί αλλά αν θέλεις έναν άνθρωπο να μιλήσεις...εδώ είμαι! το τηλ. το έχεις. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια... εμείς σήμερα εχουμε ησυχία... γτ μείναμε μόνο οι γυναίκες στο σπίτι... ο μικρός μου ξεκίνησε σχολείο... παω να ταϊσω την μπέμπα κ ερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα! Επιτέλους γέννησα τον Αγγελο μου στις 9/9 με φυσιολογικο τοκετο και επισκληρίδιο! Με έπιασαν οι πόνοι κάθε 10 λεπτά απο το βράδυ και πήγα το πρωί στις 10 στο νοσοκομείο με διαστολή 5 και στις 1 γέννησα! Είμαι πολύ ευτυχισμένη και προσπαθώ να προσαρμοστώ στις ευχάριστες αλλαγές που ήρθαν στη ζωή μου! Κατάλαβα ότι τα μωράκια θέλουν πολύ υπομονή και πάντα να τα έχεις σε προτεραιότητα και μετά όλα τα άλλα! Τον θυλάζω αποκλειστικά, βέβαια αυτό είναι λίγο κουραστικό αλλά έχω πολύ υπομονή για τον Άγγελο μου! Γεννήθηκε 3400 ,50 πόντους και είναι ξανθούλης! Θα προσπαθήσω αν τα καταφέρω να βάλω φωτογραφία του! Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα δικά σας νέα αλλα έυχομαι όλα τα μωράκια μας να είναι καλότυχα και υγιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

λουλου να σου ζησει ο μικρος σου! παντα υγεια και τυχη να εχει στη ζωη του!

κατρινακι μου καλο τι μου κανεις??????

μην τα παιρνεις ολα της μετρητοις.... ειναι και η φαση μαες περιεργη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...