Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

Καλημερα!!

Μολις τωρα..ελπιζωω..να κοιμηθηκε ο δικος μου!Παλι τη μιση νυχτα με ειχε στο ποδι!αφου το πρωι δεν αντεξα και οταν το πηρε ο υπνος στην αγκαλια μου να ρεφτει..με πηρε κι εμενα ο υπνος απο τις 0830 μεχρι τις 1000!!Οπου παλι ξυπνησε και ηθελε να φαει!δεν μπορω να καταλαβω τι κανω λαθος και δε μπορω να το βαλω σε προγραμμα!κοιμαται αστατα..τρωει αστατα..και οι ποσοτητες που τρωει παλι αστατες ειναι!

Μπελλα για τις μυξουλες ..ορο βαλε..και υπαρχει και βρεφικος..ρινικος αναρροφητηρας!ετσι μου τοπε ο παιδιατρος!

α το διασκεδαζετε βλεπω!!!!!!!!μυξες δεν εχει μονο κακαδακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο ορος θα μαλακωσει τα..κακαδακια....ειναι βαθυα στη μυτουλα του?Για τα αυτακια..πετσετουλα?συγνωμη..αλλα χωραει πετσετα στο αυτακι τους?δηλ.πως το κανετε?πειτε μου να ξερω!

Φουφου..τελικα μας ειπαν οτι μας συμφερει να τα παρουμε απο την ασφλιστικη στο χερι..παρα να τα βαλω στην εφορια!Ετσι ειπε ο αντρας μου χτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α το διασκεδαζετε βλεπω!!!!!!!!μυξες δεν εχει μονο κακαδακια...

τελικα εκεινη την ωρα που μπηκα..ξαναξυπνησε..εκλαιγε..ηθελε γαλα..ετρωγε τα χερια του..Του φτιαχνω..κανονικα..100 και πινει 20μλ και μου κοιμαται στα χερια παλι!!τον βαζω κατω..και παλι κλαμα..ξανα στα χερια..πινει μια δυο γουλιες..ρευεται..και ξεραθηκε..Τωρα πιστευω κοιμηθηκε! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο ορος θα μαλακωσει τα..κακαδακια....ειναι βαθυα στη μυτουλα του?Για τα αυτακια..πετσετουλα?συγνωμη..αλλα χωραει πετσετα στο αυτακι τους?δηλ.πως το κανετε?πειτε μου να ξερω!

Φουφου..τελικα μας ειπαν οτι μας συμφερει να τα παρουμε απο την ασφλιστικη στο χερι..παρα να τα βαλω στην εφορια!Ετσι ειπε ο αντρας μου χτες..

ναι βαζουμε την πετσετα απο το ενα αυτακι και την βγαζουμε απο το αλλο....τι λες βρε τρελοκομειο; =))=))=))=))=))=)) με την πετσετουλα κανει το αυτακι του μεσα ,τα νερακια να φυγουνε απο το μπανακι.

και σενα ετσι κανει;;;;α καλα φιλαρακια θα γινουν με τον δικο μου 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν την παλευω :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

ταιζω το ενα και με το ποδι κουναω στο ρηλαξ το αλλο για να μην κλαιει!!!!

παω να βαλω ενα ρουχαλακι στα απλυτα τους και βλεπω το καλαθι τους γεματο μυρμηγκια τα οποια μαζευτηκαν λογω του γαλατος στις λαβετες προφανως :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

το βραδυ μου παιρνει 2 ωρες να τελειωσω ταισμα και με τα δυο!!!!

οχι μονο το βραδυ δηλαδη.... μετα απο μια ωρα ξυπναει το πρωτο... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

θα πηδηχτω και απο το παραθυρο και απο τη μπαλκονοπορτα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου!!!!

τι μου κάνετε κοριτσάκια???

πω πω, σταματήσαμε να γεμίζουμε τις σελίδες πλέον,μεγαλία!!!!!

καλέ μήπως πρέπει να ξαναμείνουμε έγκυες για να γεμνίζουμε σελίδες??? ( ή δεν θα γράφουμε καθολου πλέον :? )

εμείς πήγαμε σήμερα στο νοσοκομείο για επανέλεγχο,όλα καλά. τώρα πάλι όταν σαραντήσουμε με το καλό. στο ενδιάμεσο μου είπαν , θα πρέπει να βρω παιδίατρο (έχω ήδη) για να ξεκινήσουμε τα εμβόλια.

Καλέ τόσο νωρίς ξεκινάμε?? ακόμα μικρούλικα είναι :? ποια είναι τα πρώτα εμβόλια???γνωρίζεται? έχει ξεκινήσει καμιά σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν προλαβαίνω να πω πολλά οπότε περνάω στο ψητό

για τον καθαρισμό της μύτης, υπάρχει στο φαρμακείο μία φούσκα που ονομάζεται πουάρ. την πατάς πριν τη βάλεις μέσα στη μύτη του παιδιού και την αφήνεις για να ρουφήξει τις μυξούλες. καλύτερα λειτουργεί μετά το μπάνιο που είναι υγρές και ρουφιουνται καλύτερα. μην σας τρομάζει είναι μαλακό το εξάρτημα και δεν πονάει. όσο για τα αυτάκια, με τις ειδικές μπατονέτες για μωρά γίνεται δουλειά. και δεν νομίζω ότι χρειάζεται καθάρισμα μέσα στα αυτάκια, εξωτερικά στο πτερύγιο και είναι αρκετό.

φιλιά. ελπίζω να μπω μετά.

p.s το πουάρ που έχω είναι chicco

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν την παλευω :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

ταιζω το ενα και με το ποδι κουναω στο ρηλαξ το αλλο για να μην κλαιει!!!!

παω να βαλω ενα ρουχαλακι στα απλυτα τους και βλεπω το καλαθι τους γεματο μυρμηγκια τα οποια μαζευτηκαν λογω του γαλατος στις λαβετες προφανως :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

το βραδυ μου παιρνει 2 ωρες να τελειωσω ταισμα και με τα δυο!!!!

οχι μονο το βραδυ δηλαδη.... μετα απο μια ωρα ξυπναει το πρωτο... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

θα πηδηχτω και απο το παραθυρο και απο τη μπαλκονοπορτα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

κουράγιο, τι να πω! θα μπεις σε μια σειρά, μην ανησυχείς! κάποια στιγμή θα μπορείς να τα ταϊζεις ταυτόχρονα και δεν θα κουράζεσαι τόσο. θυμάμαι τα δικά μου και τρελλαίνομαι! και μετά παραπονιέμαι για τη μπέμπα! φτου μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες τις μανούλες :mrgreen: κάποια στιγμή θα στρώσουν τα πράγματα και μετά θα ξεκινήσουν άλλα :!:

Τα νέα μας είναι ότι εχθές πήγαμε στην παιδίατρο και έχουμε φτάσει τα 4.300kg και 53cm! Είμαστε συμμετρικές σε όλα μας καθώς και στα κιλά και στο ύψος και στο κεφάλι είμαστε στην 75 καμπύλη.

Η γιατρός μας είπε ότι οι απογευματινές μας ανυσηχίες ωφείλονται σε κολικούς :twisted: Στις 11 Οκτωμβρίου θα κάνουμε και τα πρώτα μας εμβόλια, το Infarix Hexa και το Rotateq.

Έκανε και η Έλλη ένα εμβόλιο και το σακάτεψε το πουλάκι μου, πρώτη φορά την έκανε έτσι, της το κάρφωσε στο μπρατσάκι της στην κυριολεξία :cry::cry:

Για την μυτούλα το καλύτερο λένε είναι ο φυσιολογικός ορός (κατά την γνώμη πολλών παιδιατρών συμπεριλαμβανομένης και της δικής μας -αν και εγώ δεν το ακολουθώ αυτό- πρέπει κάθε μέρα να την καθαρίζουμε με ορό την μυτούλα τους έχουν δεν έχουν πρόβλημα αλλά εγώ το θεωρώ ταλαιπώρια για το παιδί χωρίς λόγω, το ίδιο έκανα και στην Έλλη και ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα εκτός τις φορές που αρρώστεναι)

Για τα αυτάκια τώρα λένε ότι καλό είναι να τα σκουπίζουμε απαλά με την πετσετούλα μετά το μπάνιο και αν θέλουμε με μια μπατονετούλα μόνο εξωτερικά στο πτερύγιο, μέσα δεν τα πειράζουμε καθόλου, αυτό το κερί που δημιουργείται είναι καλό λένε γιατί λειτουργεί προστατευτικά για το αυτί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικούλα, πώς τα καταφέρνεις με δύο???!!! Δεν έχεις καθόλου βοήθεια??? :roll: Εδώ με ένα και είναι δύσκολα, φαντάζομαι με δύο!

Ο δικός μου έχει γίνει πολύ απαιτητικός. Ξυπνάει και θέλει να φάει ΤΩΡΑ... Αν αργήσω 30 δευτερόλεπτα να βγάλω το στήθος έξω γκανιάζει στο κλάμα, ουρλιάζει, ξεσηκώνει την πολυκατοικία και έχει και δυνατή φωνή ο άτιμος... Αν δεν του φτάσει και πρέπει να φτιάξω συμπλήρωμα, εκεί είναι που δίνει ρεσιτάλ κραυγών και ουρλιαχτών... Πρέπει να είμαστε σε ετοιμότητα κάθε ώρα και στιγμή! Ευτυχώς που δεν κλαίει για άλλο λόγο, μόνο για το φαί!

Εσείς το συμπλήρωμα πού το φτιάχνετε? Δεν κλαίει το μωρό που αργείτε?Ευτυχώς τώρα βάζω νερό σε θερμός και δεν βράζω κάθε φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια, κοντεύουμε δύο μηνών, είναι δυνατόν να ξεκινάνε τώρα οι κολλικοί? και τι κάνουμε για να περάσουν? Τελευταία δεν προλαβαίνω να κοιμηθώ καθόλου το βράδυ κι έχω αρχίσει και τα παίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια, κοντεύουμε δύο μηνών, είναι δυνατόν να ξεκινάνε τώρα οι κολλικοί? και τι κάνουμε για να περάσουν? Τελευταία δεν προλαβαίνω να κοιμηθώ καθόλου το βράδυ κι έχω αρχίσει και τα παίζω.

Τι να πω, εγώ ξέρω ότι ξεκινάνε περίπου από την τρίτη εβδομάδα. Όσο για τα γιατροσόφια.....ζεστά μπανάκια, χαμομηλάκι, ασκησούλες με τα ποδαράκια στην κοιλίτσα και μασαζάκι και αγκαλίτσες και χαδάκια :P Αυτά μου είπε η παιδίατρος. Βέβαια ξέρω ότι αν η κατάσταση είναι πάαααρα πολύ δύσκολη υπάρχουν και κάποιες σταγονίτσες που δίνουν. Η παιδίατρος τι σου είπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete manulitses?!!!!!!!!emeis edw sto saloni me ton mpempako!!!!gt mpampakas mas royxalizi :evil::evil: kai mas ksipnise :evil: .xtes ekei poy koimotan o mikros kai egw siderona,girnaw. na ton koitaksw kai ti vlepw................ena koynupi konda sto mati tou mikru :evil: .friki!!!!!!!!!!i xazi evgala ti kunupiera gt nomiza oti teliosane ta kunupia!!!!!!!!!!

koritsia o mikros tora mia vdomada peripu ,ka8e mera exei diaria..paidiatros moy lei oti mexri 3 minon eine fisiologiko na exei :( esas pws einai ta kakakia toys?!!!!ton 8ylazw +toy dinw kai xenw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλιτσες...τι κανετε?

χαθηκα λιγακι αλλα δοξα το θεο οχι λογο του μπεμπακου μου ακομα συνεχιζουμε να ειμαστε καλα ησυχα παιδακια κ αφηνουμε κ την μανουλα να κοιμαται κ να ξεκουραζεται απλα με την μετακομιση εχουνε βγει καποιες δουλειες καθε μερα τακτοποιουμε κ κατι αλλο...

ο μπεμπακος μου αρχισε κολοικους παρολα αυτα παλι δεν κλαιει αλλα βογκαει στον υπνο του κ στεναχωριεμαι απιστευτα πολυ :((:((:((:((:((:((:((:((

με την πεθερα μου τα νεα ειναι οτι μου εχει σπασει τα νευρα μην κανεις το ενα μην κανεις το αλλο στην αρχη δεν μιλαγα αλλα πλεον απανταω δικο μου ειναι οτι θελω το κανω... =))=))=))=))=))=))=))

ερχετε πανω που εχει φαει το μωρο κ εχει ζαβλακωθει κ ειναι ετοιμο για νανι το φιλαει στην κοιλια στο λαιμο κ το ταρακουναει οχι ηρεμα κ το ξυπναει κ μετα το μωρο ξαγριπναει κ δεν κοιμαται κ κοιμαται λιγο πριν την ωρα του να φαει κ δεν ξυπναει μετα το κακομοιρο κ μου χαλανε το προγραμμα του.... ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν την παλευω :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

ταιζω το ενα και με το ποδι κουναω στο ρηλαξ το αλλο για να μην κλαιει!!!!

παω να βαλω ενα ρουχαλακι στα απλυτα τους και βλεπω το καλαθι τους γεματο μυρμηγκια τα οποια μαζευτηκαν λογω του γαλατος στις λαβετες προφανως :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

το βραδυ μου παιρνει 2 ωρες να τελειωσω ταισμα και με τα δυο!!!!

οχι μονο το βραδυ δηλαδη.... μετα απο μια ωρα ξυπναει το πρωτο... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

θα πηδηχτω και απο το παραθυρο και απο τη μπαλκονοπορτα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

=))=))=))=))=))=))=))=))=)) κουραγιο Βασιλικουλα μου.....

δεν μπορεις να τα κανεις να τρωνε την ιδια ωρα?

δεν γινετε? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας και από εμένα κοριτσάκια!!!!

κουράγιο σε όλες εύχομαι με τα ξενύχτια και τα κλάματα!!!δεν αναφέρω συγκεκριμένα ονόματα γιατί βλέπω οτι όλες τα περνάτε..... :shock::shock:

εμείς εχθές πήγαμε στη γιατρό μας η οποία μας είπε οτι τράχηλος είναι ακόμα εντελώς κλειστός(ευτυχώς που μαλάκωσε και λίγο) οπότε την Παρασκευή στις 1 το μεσημέρι θα μπούμε να ξεκινήσουμε την πρόκληση!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

πώς και πώς το περιμένω!!!!τελευταία έμεινα από το γκρουπάκι, θα έχω μου φαίνεται τον Βενιαμίν της παρέας!!!!

ευτυχώς συνενοήθηκα και θα τα κάνω όλα μόνη μου(κλύσμα και ξύρισμα) οπότε με το που θα πάμε θα μου βάλουν το υποθετάκι και θα ξεκινήσουμε...

εύχομαι όλα να πάνε καλά κοριτσάκια μου και θα μππω με την πρώτη ευκαιρία να σας ενημερώσω!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω, εγώ ξέρω ότι ξεκινάνε περίπου από την τρίτη εβδομάδα. Όσο για τα γιατροσόφια.....ζεστά μπανάκια, χαμομηλάκι, ασκησούλες με τα ποδαράκια στην κοιλίτσα και μασαζάκι και αγκαλίτσες και χαδάκια :P Αυτά μου είπε η παιδίατρος. Βέβαια ξέρω ότι αν η κατάσταση είναι πάαααρα πολύ δύσκολη υπάρχουν και κάποιες σταγονίτσες που δίνουν. Η παιδίατρος τι σου είπε?

να σου πω την αλήθεια έχω να την πάω από όταν σαράντησε. θα την πάω στις 27 τώρα που κλείνει δύο μήνες για εμβόλιο. δυο μέρες έχει ξεκινήσει την γκρίνια και δεν μπήκα στη διαδικασία να πάρω την παιδίατρο. άλλωστε δεν παίρνει και φάρμακα αυτό το πράγμα. απλά μου κάνει εντυπωση που την πιάσανε τώρα που μεγάλωσε σχετικά. όχι τίποτε άλλο, ξυπνάει το βράδυ κάθε 3 και λιγο γιατί έχει αέρια και μετά θέλει να ξαναφάει με αποτέλεσμα να μην προλαβαίνω να κοιμηθώ. σχεδόν κάθε 2 ώρες αυτή η δουλειά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete manulitses?!!!!!!!!emeis edw sto saloni me ton mpempako!!!!gt mpampakas mas royxalizi :evil::evil: kai mas ksipnise :evil: .xtes ekei poy koimotan o mikros kai egw siderona,girnaw. na ton koitaksw kai ti vlepw................ena koynupi konda sto mati tou mikru :evil: .friki!!!!!!!!!!i xazi evgala ti kunupiera gt nomiza oti teliosane ta kunupia!!!!!!!!!!

koritsia o mikros tora mia vdomada peripu ,ka8e mera exei diaria..paidiatros moy lei oti mexri 3 minon eine fisiologiko na exei :( esas pws einai ta kakakia toys?!!!!ton 8ylazw +toy dinw kai xenw

είχε και η δικιά μου διάροια. η παιδίατρος μου συστησε αμέσως καλλιέργεια κοπράνων (παίρνεις το πάμπερ με τα κακά αμέσως και τα πηγαίνεις σε μικροβιολοβικό) κι επειδή της δίνω ξένο γάλα, μου είπε να το αραιώσω. μέσα σε λίγες μέρες σταμάτησε. πάντως φυσιολογικό δεν μου είπε ότι είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Του δικού μου τα κακάκια είναι σα μουστάρδα, άλλες φορές πιο αραιά, άλλες φορές πιο "σπυρωτή" (τι λέω βραδιάτικα!!).

Σία, με το καλό!!Όλα καλά θα πάνε! Παρασκευή θα έχεις αγκαλίτσα το μωράκι σου :ymapplause: Να περπατάς πολύ αυτές τις μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!

Κι εμείς μια απ΄τα ίδια,δεν έχουμε καθόλου πρόγραμμα με το φαγητό,μπορεί να την έχω ταίσει κι εκεί που λέω τελειώσαμε,δεν θέλει άλλο,μετά από 10 λεπτά τρώει τα χέρια της κ κλαίει.Με τον ύπνο επίσης,ενώ έχει λιώσει στα χέρια μου,μόλις τη βάλω στη καλαθούνα της βάζει τα κλάματα,εκτός κι αν είμαστε έξω,στο καρότσι,εκεί κοιμάται κ ξυπνάει μόνο όταν είναι για μαμ.Πότε μπαίνουν σε πρόγραμμα και πώς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΠΑΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΣΥ ΑΚΡΙΒΩΣ COPY PASTE ΣΟΥ ΛΕΩ.ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΗ ΑΠΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΘΑ ΧΟΥΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΕΣΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια με το καλό! Με έναν πόνο σου εύχομαι καλό μου!!!

Σουπίτσα μου τι κάνετε ? Για πές Λητώ γέννησες τελικά? Πως σου φάνηκε? ΦΤ ή καισαρική τελικά?Καλά ο υιός ίδιος εσύ??? Στον ύπνο τον έπιασες τον Αποστόλη!!! :lol:

Ντοράκι μου να σου ζήσει! Δεν έχω προλάβει να σου ευχηθώ νομίζω! Ησυχος ο δικός σου έτσι? Φτου φτου να συνεχίσει έτσι! Τον θηλάζεις ή οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magykal, με το καλό!!!! Περιμένουμε νέα σας!

Ελπιδάκι, στο Λητώ γέννησα τελικά με φυσιολογικό τοκετό (ευτυχώς πήρα τη μαία τελικά αλλιώς θα έκανα σίγουρα καισαρική-το μωρό ήταν ψηλά και πλάγια). Πέθανα στον πόνο γιατί έκανα μια μικρή δόση επισκληριδίου που έφυγε και μετά δεν προλάβαιναν να μου κάνουν άλλη και γέννησα με τρελά ουρλιαχτά... Από το μαιευτήριο έχω τις καλύτερες εντυπώσεις! Έμεινα σύνολο 5 βράδια (το πρώτο ήταν που πονούσα μέχρι να πάω στο δωμάτιο ωδυνών) εκ των οποίων τα 3 ήμουν μόνη μου στο δωμάτιο. Διάλεξα rooming-in και τον είχα δίπλα μου όλο το 24ωρο... Τελικά μείωσε και άλλο τις τιμές το Λητώ: Για 5 βράδια και για αρκετές έξτρα εξετάσεις που έκανα πλήρωσα 3.200 σε δίκλινο...

Εσένα πώς σου φάνηκε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...