Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010


Recommended Posts

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΑΣΤΑΚΩΘΕΙ ΚΞΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΝΕΔΩ!!! :twisted::twisted::twisted: ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΓΥΝ/ΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια!!! Τι κάνετε μανουλίτσες?

Εχθές πήγαμε στην εκκλησία και σαραντίσαμε!!!γιούπιιιι Πήγαμε και τις επισκέψεις μας κατά το έθιμο, από το πρωί είμασταν στους δρόμους και γυρίσαμε το απόγευμα στο σπίτι!

Αύριο θα πάμε παιδίατρο να μας δεί και να κάνουμε ένα τελευταίο εμβόλιο την Έλλη (μετά έχει να κάνει κάποια σε μεγαλύτερη ηλικία).

Η μπουμπούκα μου είναι μια γλύκα, μας κάνει τρελά γελάκια και πολλές φορές καρκαριστά με ήχο :lol::lol::lol::lol: Έχουμε μπουλουκέψει, θηλάζουμε καλά ;) Κοιμόμαστε αρκετά καλά αλλά έχουμε και τις ώρες μας που θέλουμε να χαζεύουμε τριγύρω μας! Στηρίζει πολύ καλά το κεφαλάκι της πολλές φορές και το κρατάει και αρκετά λεπτά :P Το μόνο που μας βασανίζει είναι τα αέρια, η καημενούλα πολύ ζορίζεται με αυτά και όταν θέλει να κάνει κακάκια της.

Να σας ρωτήσω Βιβλιάριο για τα μπεμπάκια σας σας δώσανε? Γιατί από την κλινική εμάς μας έδωσαν μια άθλια φωτοτυπία, δεν έχει το κράτος να διαθέσει , υπάρχει έλειψη λένε :evil: έμαθα όμως από κοπέλα εδώ στο φόρουμ ότι αν πας στην διέυθυνση υγειινής σου δίνουν οπότε με την πρώτη ευκαιρία θα πάει ο άντρας μου.

Αργότερα θα πάω στο jumbo γιατί έχω να πάρω ένα σωρό πράγματα και κάποια δωράκια που χρωστάω.

ααα και Μανουλίτσες με δυο παιδάκια πως τα πάτε? πως βλέπουν το μικρό αδελφάκι και εσεις πως την παλεύετε? έχετε γενικώς βοήθεια?

Επίσης έχω να δηλώσω ότι σήμερα ξεκινάω λίγο πιο εντατικά δίαιτα γιατί η ζυγαριά μου έχει κολήσει εδώ και καιρό :? και θέλει σκούντηγμα για να πάρει τον κατήφορο που είναι και πολλά χιλιόμετρα :oops: Λέω να βάλω και τικεράκι για να ταρακουνιέμαι και να μην παρεκλίνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Κατερινάκι! Ευχαριστούμε! Ο μπέμπης τι κάνει; Σε τρέχει ή είναι ήρεμο παιδάκι μέχρι στιγμής; Βάλε καμια φωτογραφία του (εκτός αν έχεις βάλει και δεν τον έχω δει)!!

Και τώρα θα σας δείξω το γυμναστήριο Fisher Price που μας έφεραν δώρο! Το χαρήκαμε πολύ. Πάρα πολύ!

IMG_0683.jpg

:ymdevil:

αχαχαχαχαχα!τρελοκομειο,σου παει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magykal, να απολαύσεις τις τελευταίες μέρες της εγκυμοσύνης σου!!! εμένα μου λείπει τόσο η κοιλίτσα μου :roll::roll::roll:

Foufou, να είσαι καλά που μου έγραψες τις πληροφορίες αυτές. Με γλύτωσες από πολλές άσκοπες διαδρομές :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κουτσοστηρίζουν μετά από λίγες εβδομάδες (η μικρή μου τώρα όταν είναι μπρούμυτα κάνει σαν αυτά τα σκυλάκια που έβαζαν κάποτε στο παρμπρίζ αν θυμάσαι), αλλά νόρμαλι κάπου στους τρεις μήνες!

Μαγδούλα περιμένουμε νέα σου! Κουράγιο κοπελάρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια. δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα γιατί το διάλειμμά μου είναι δεκάλεπτο. προσπαθώ νασας διαβάσω αππό τις 3! οπότε εν τάχει να πω δυο - τρία πράγματα που θυμάμαι

πρώτον ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΣΕΞ??????????? ούτε να το σκεφτώ δεν θέλω. όχι μόνο λόγω κούρασης αλλά πραγματικά νιώθω τόσο αντισεξουαλική που δεν φαντάζεστε. κρεμασμένη κοιλιά, το στήθος από το δέσιμο έφτασε στον αφαλό. ούτε εγώ δεν θέλω να με βλέπω.

δεύτερον, ξεκινάν οι κολλικοί στο δεύτερο μήνα?? η δικιά μου ήταν τόσο ήσυχη και τώρα έχει 2 μέρες με τρέλλανε. επίσης πήγαμε να πάρουμε ευχές. εγώ για να είμαι ειλικρινής δεν πιστεύω σε αυτά και ουτε είχα και καμία όρεξη να πάω πρωί πρωί στην εκκλησία μετά από τόσο ξενύχτι, αλλά ο μπατζανάκης μου είναι παπάς και η κουνιάδα με ζάλισε. Άντε μου είπε, μετά τις ευχές θα δεις πόσο ήρεμη θα είναι η μπέμπα σου. Κορίτσια μα το Θεό, από την ώρα που έφυγα από την εκκλησία άρχισε το μαρτύριο. Τυχαίο?? το έλεγα στον άντρα μου και γέλαγε.

θέλω να σας πω κι άλλα, αλλά δεν προλαβαίνω. με καλεί το μάθημα. πόσο άσχημο κι αυτό. να περνάω όλη μου τη μέρα με τα παιδιά των άλλων και τα δικά μου να μην τα βλέπω σχεδόν καθόλου. αχ βρε άτιμη κρίση που μας έφτασες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pragmatika oi Κατερινες καναμε καταληψη σημερα!

εγω τον εχω σχεδον ολη μερα αγκαλιτσα..κοιμαται λιγο ενδιαμεσα και στο μισαωρο ξυπναει!Ελεγα με τοσο ξενυχτι ολη νυχτα..θα κοιμαται ολη μερα..αλλα...ματαια το πιστεψα!

Πολυ καλα εκανες Foyfou και μας ενημερωσες!το ΑΜΚΑ το ειχα ξεχασει τελειως..και η Ελενα δεν εχει ΑΜΚΑ!

ΕΡΩΤΗΣΗ!!!θα χρειαστω πουθενα..την αποδειξη απο το νοσοκομειο τη πρωτοτυπη..γιατι μου τη ζητανε..απο την ασφαλεια μου ..για να πληρωθω!!!τη φωτοτυπια λεει αν τη δωσω θα παρω λιγοτερα λεφτα!!ακου ωρα τι μου λενεε..!Τεσπα αν ειναι να τους τη δωσω..αλλα δεν θα τη χτρειαστω σε ΙΚΑ...η καπου αλλου ετσι?Ισως στην εφορια?

μαρακι..μπραβο που σαραντησατε κι εσεις..τωρα..ωρα για βολτες!!εμεις εδω με την Ελενα μια χαρα!Η Ελενα με βοηθαει παααρα πολυ η καημενουλα!μεχρι και ξενυχτισε μαζι μου χτες βραδυ..για παρεα!και ειχε και σχολειο το πρωι!

Xrysa..σε νοιωθω απολυτα το βιωσα 10 χρονια με τημικρη μου!σε 7 μηνες παλι θα ειμαι ετσι!

Κυο ..βρε τρελαα..εσυ εισαι πιο μπουμπου απο την αλκμηνουλα!!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ..ΥΠΟΜΟΝΗ..ΘΑΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΙΝΙ!καλα λεει η σουπιτσα...σας τα ελεγα κι εγω...ποσο θα σας λειει η κοιλιτσα μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και πάλι διαλειμμα. ξέχασα το πιο σημαντικό

Βασιλική μου κουραγιο με τα διδυμάκια σου! τι να σου πω. Εγω δυστυχώς δεν είχα βοήθεια απο κανένα και αν με έβλεπες θα με λυπόσουν. Αφού ο πατέρας μου όταν με είδε μετά απο δύο μήνες έκλαιγε. Βασικά θα έλεγα να προσπαθήσεις αν έχεις βοήθεια να τα ταϊζεις την ίδια ώρα ώστε να ξεκουράζεσαι. εγώ επειδή δεν είχα κανέναν, τα τάιζα με διαφορά μισής ώρα. τάιζα τον ένα, τον έβαζα στον μάρσιπο κι απο πάνω κρατούσα τον άλλο και τον τάιζα. είναι νωρίς ακόμα, αλλά λυπάμαι που στο λέω, τα δίδυμα δεν ειναι παίξε γέλασε. Βάλε ένα πρόγραμμα από τώρα, προσπάθησε να μην παρεκλίνεις και πάρε όση βοήθεια μπορείς να ξεκουράζεσαι, γιατί σύντομα όχι μόνο δεν θα τα ακούς να κλαίνε αλλά θα είσαι εντελώς αλλού. πάντως είναι και τα δύο ομορφούλια φτου φτου!!

Βρε κορίτσια τι έπαθα χτες. πήγαμε οικογενειακώς σε κάτι γεννέθλια που έκανε μία φίλη για το γιο της σε παιδότοπο. είχα και τη μπεμπα μαζί και με το που μπήκα μέσα, όλοι γνωστοί και άγνωστοι μου την βουτάγανε από τα χέρια. Κι ενώ είμαι σίγουρη ότι η ματιά που τους έριχνα ήταν δολοφονική :evil::evil::evil: δεν πτοήθηκε κανείς! Δεν ξέρω γιατί ένιωσα έτσι, αλλά πραγματικά δεν ήθελα να την ακουμπάει κανείς! πάλι καλά, κάποια στιγμή που μία απλή γνωστή επιχείρησε να μου την ξαναπάρει από τα χέρια, η μπέμπα μου έβγαλε μία τσιρίδα που την άφησε άναυδη! Μη μου πεις ότι καταλαβαίνει μου λέει. Και βέβαια της λέω καταλαβαίνει. Και μόλις την άφησε στα χέρια μου σταμάτησε! Πολύ το ευχαριστήθηκα.Μήπως είμαι λίγο κτητική? Ε ναι, είμαι, και δεν θέλω άγνωστα χεράκια γύρω από τη μπέμπα μου. Τα είπα και ξαλάφρωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες.

Κατρίνα μου στο ΙΚΑ χρειάζεσαι μόνο τη ληξιαρχική πράξη γέννησης.

Κατερινο foufou υπομονή γλυκιά μου... θα περάσει κ αυτό το στάδιο.

soupitsa μου, εμείς το κεφαλάκι το στηρίζουμε - όχι τέλεια αλλά αρκετά καλά. Συνήθως γύρω στο 3μηνο στέκεται ικανοποιητικά.

ΣΕΞ ? Το χω ξεχάσει. Δεν θέλω ούτε να μιλάω γι' αυτό, πόσο μάλλον να ......... :oops::oops::oops: Λετε να επανέλθω στους κανονικούς μου ρυθμούς ? ή φέτααααααααααα :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol:

Εμείς 40ντίζουμε αρχές Οκτώβρη.

Κάτι άσχετο... είχα κάνει εξουσιοδότηση στο σύζυγο να πάει να πληρωθεί από το ΙΚΑ. Ναι μεν στο βιβλιάριο γράφουν ότι πληρώθηκα το επίδομα λοχείας κ ακριβώς δίπλα γράφουν ότι πληρώθηκα κ το βοήθημα τοκετού (991,20) το οποίο όμως δεν πήρα ποτέ λεφτά και βέβαια ούτε απόδειξη. Την Παρασκευή που ανεβαίνω Αθήνα θα πάω στο ΙΚΑ κ θα γίνει ο χαμός... :evil::evil::evil: δεν είναι 20 ευρώ είναι σχεδόν 1000. Μ έχουν πιάσει τα νεύρα μου από προχθές που πήγε ο σύζυγος.

Αυτά τα λίγα.

Κορίτσια νέες φωτό θα βάλω όταν ανέβω Αθήνα γιατί εδώ ο υπολογιστής απλά σέρνεται.........

Φιλάκια, πάω στη μπουμπούκα κ στο μικρό γιατί ο μπαμπάς μου θα ψιλοτρελάθηκε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Επιτέλους καταφέρνω να γράψω να πω ένα γειά σε μανούλες κ μπεμπάκια!

Δεν διάβασα κ πολλά,ελπίζω όοολοι να είστε καλά!

Εμείς σαραντήσαμε προχθές! Κατα τα άλλα,κοιμόμαστε ήδη πολύ καλά τα βράδια,5-6 ώρες,λίγο αργούτσικα όμως συνήθως 1-1.30 αλλά ξυπνάμε κατα τις 7 για φαγητό και πάλι νάνι. Μόλις ξυπνήσει όμως θέλει συνέχεια αγκαλιά και δεν μπορώ να κάνω τπτ.Εσείς πως τα καταφέρνετε με το μαγείρεμα? Δεν έχω πάρει κι ενα ρηλάξ ακόμη ρε γμτ μήπως κάνει δουλειά! Κι έτσι την παίρνω και πάμε βόλτα!

Με το θηλασμό είχαμε ένα θέμα αυτές τις μέρες,εκεί που όλα καλά,άρχισα να νιώθω άδειο το στήθος μου,είχε όμως γάλα και η μπέμπα ενώ έτρωγε ξαφνικά έβαζε τα κλαματα,το άφηνε και το έψαχνε πάλι μετά. Δυό μέρες βασανιστήκαμε έτσι,μέχρι που σκέφτηκα να τα παρατήσω με τον θηλασμό.Ευτυχώς διάβασα ένα φυλλάδιο με συμβουλές που με βοήθησε πάρα πολύ και τηλεφώνησα στη συμβουλευτική γραμμή του Ελενας όπου μου είπαν ότι αλλάζει η σύσταση του γάλακτος στις 40 με 50 μέρες κ της φαίνεται ξένο,σε 5 μέρες θα το έχει συνηθίσει. Κολικούς δεν φαίνεται να έχει έκτος από μια δυό φορές,εδώ και καιρό όμως,ευτυχώς!

Πολλά έγραψα!Αύριο πάλι!Φιλιά από φραουλίτσα κ μαμά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Επιτέλους καταφέρνω να γράψω να πω ένα γειά σε μανούλες κ μπεμπάκια!

Δεν διάβασα κ πολλά,ελπίζω όοολοι να είστε καλά!

Εμείς σαραντήσαμε προχθές! Κατα τα άλλα,κοιμόμαστε ήδη πολύ καλά τα βράδια,5-6 ώρες,λίγο αργούτσικα όμως συνήθως 1-1.30 αλλά ξυπνάμε κατα τις 7 για φαγητό και πάλι νάνι. Μόλις ξυπνήσει όμως θέλει συνέχεια αγκαλιά και δεν μπορώ να κάνω τπτ.Εσείς πως τα καταφέρνετε με το μαγείρεμα? Δεν έχω πάρει κι ενα ρηλάξ ακόμη ρε γμτ μήπως κάνει δουλειά! Κι έτσι την παίρνω και πάμε βόλτα!

Με το θηλασμό είχαμε ένα θέμα αυτές τις μέρες,εκεί που όλα καλά,άρχισα να νιώθω άδειο το στήθος μου,είχε όμως γάλα και η μπέμπα ενώ έτρωγε ξαφνικά έβαζε τα κλαματα,το άφηνε και το έψαχνε πάλι μετά. Δυό μέρες βασανιστήκαμε έτσι,μέχρι που σκέφτηκα να τα παρατήσω με τον θηλασμό.Ευτυχώς διάβασα ένα φυλλάδιο με συμβουλές που με βοήθησε πάρα πολύ και τηλεφώνησα στη συμβουλευτική γραμμή του Ελενας όπου μου είπαν ότι αλλάζει η σύσταση του γάλακτος στις 40 με 50 μέρες κ της φαίνεται ξένο,σε 5 μέρες θα το έχει συνηθίσει. Κολικούς δεν φαίνεται να έχει έκτος από μια δυό φορές,εδώ και καιρό όμως,ευτυχώς!

Πολλά έγραψα!Αύριο πάλι!Φιλιά από φραουλίτσα κ μαμά!

τυχερή. μακάρι να κοιμόταν και η δικιά μου τόσες ώρες το βράδυ.

εγώ έχω μάρσιπο και τη βάζω μέσα όταν δεν κάθεται. στρώνουμε τα κρεβάτια, σκουπίζουμε και μαγειρεύουμε παρέα. λίγο δύσκολο βέβαια αλλά απο το να μείνουμε νηστικοί προτιμότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!

αχ απο εκει που ειχαμε απεριοριστο ελευθερο χρονο ως εγκυες....

τωρα ουτε να κατουρησουμε...

λενε τα κοριτσια με τα διδυμακια που μιλαω εδω στο φορουμ οτι μετα τους 2 μηνες εστρωσαν για ολες τα πραγματα... για να δουμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ στο sling τον έχω όταν κάνω δουλειές. Δείχνει ότι του αρέσει πολύ! Στο relax κάθεται μισή ωρίτσα μόνος του αλλά μετά το βαριέται!

Σήμερα το αγοράκι μου έκανε εμετούλι για δεύτερη φορά :(:(:(:( Ήπιε πολλή ώρα από το στήθος και μετά έκλαιγε και του έδωσα συμπλήρωμα το οποίο άρχισε να πίνει με λαιμαργία.. ήπιε πάρα πολύ (όταν έβγαζα το μπιμπερό έκανε κίνηση ότι θέλει και άλλο) έβγαλε μπόλικο... έκανε χάλια το νυχτικό μου και το κρεβάτι μας (ακόμα κοιμάται αγκαλίτσα μας τα βράδια).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

κατρινακι εχεις τη πιο υπεροχη κορουλα,πραγματικα το θαυμαζω το παιδι.

madre συγχαριτηρια εισα ι αξιεπαινη που δουλευεις Αμεσως,ελπιζω να εκτι μα ται αυτο.κοριτσια,ο δικος μου στην αρχη πειναγε καθε 4-5 ωρες,ηταν αδιαφορος στο φαι,τωρα κλασσικα 3ωρα,ποσο τυχερες οσες δε ξυπνουν 3 φορες τη νυχτα!απο ποτε αρχιζουν σιγα σιγα να αραιωνουν τα γευματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!

κατρινα φυλαξε τη οπωσδηποτε για την εφορια!!!

ρε κοριτσια εγω δε το πολυβγαζω απτο καλαθι εκτος κ αν εχει ορεξη για περιηγηση η κλαιει απτους κολικους οποτε τον παιρνω κ ηρεμει λιγακι,η αληθεια ειναι πως δε πρεπει να το παρακανουμε με τις ααγκαλιες.

το δικο μου προβλημα εγκειται στις γιαγιαδες που τις ευγνομονω για τη βοηθεια αλλα ειναι ικανες να σε στειλουν σε ψυχειατρειο,καμια φορα λεω καλυτερα μονη μου κ να παιδευτω λιγο παραπανω παρα αυτο το μουρλοκομειο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

πως ειστε βρε κοριτσια?εγω εχω πονοκεφαλο..και σαν να μη εφτανε αυτο ξυπνησα με πρησμενο μαγουλο!ευτυχως δε με εχει πονεσει το δοντι..μονο πρηξιμο εχω στο πλαι στο πηγουνι!

για το ΙΚΑ δε προλαβα να παω..αν και ειμαι ξυπνια απο τα χαραματα!εχουμε προθεσμια ληξης?? ο καλος μου δουλευε 1100 σημερα και ξυπνησε 1000 με το ζορι!τι να πεις...το ροχαλητο ..παει συννεφο τη νυχτα..και πιστευω γιαυτο δε κοιμαται το μωρο!!κανω λαθος?

οπωσδηποτε θα παρω κι εγω μαρσιπο..ολη μερα αγκαλια θελει!και τωρα στα χερια μου τον εχω και γραφω με 1 χερι!ον πηρε ο υπνος ευχομαι!

Κατερινα..αν κανει εμετο..ειναι γιατι τρωει παραπανω αποτο κανονικο!ετσι μου ειπε ο παιδιατρος!δωσε λιγα μλ λιγοτερο συμπληρωμα!

μιτσι..τι να σου πω για τις γιαγιαδες..συμφωνω..καλες χρυσες αλλα ωρες ωρες..θα πηδηχτω απο το παραθυρο..με αυτα που κανουν!αλλα αν ηταν το αντιθετο..?τι θα λεγαμε?οποτε κραταμε αυτο που μας συμφερει προς το παρον!Η αποδειξη του νοσοκομειου πρεπει να ειναι η προοτυπη?η περναει και η φωτοτυπια επικυρωμενη??

Βασιλικουλα..συμπεθερουλα..τι κανουν τα μωρακια μου?Η νυφουλα μου? δε πιστευω να σε τυρραναει?για το αντρακι σου ξερω..ειναι λιγο μαγκακος!χεχε..

Χρυσα..εγω εδω ειμαι προς το παρον!

Λαμπρινουλα..ευχομαι να βγαλεις ακρη...με το ΙΚΑ!δεν το πιστευω οτι το κανανε αυτο..!εμεις ως λεχωνες εχουμε προτεραιοτητα???α.καλοο εε?

Ελπιδακι καιρο ειχες να φανεις..καλα βρε κοριτσια..οντως που ειναι εκεινες οι εποχες που γεμιζαμε..σελιδες?Αναστασια!!Κουακο!!Γιουλι!!Βασουλες!Θεκλα!!Ντορακι!!!Αννουλες!

Τις υπολοιπες ολο..και καπου σας εχω πετυχει!!!

Η Σταυρουλα τι εγινε τελικα?Η Φωτεινη?κοριτσια..γεννησατε?

Η Θεη?που ειναι?λετε να γεννησε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i moy kanete?ρε κοριτσια εγω δεν μπορω να τον βαλω στο ring sling,δεν θελει κιολας γκρινιαζει,μαλλον ειναι μικουλης ακομη!το στηθος μου δεν λεει να περασει ο πονος...πιστευω πως το θηλαστρο το εκανε χειροτερα...τωρα ποναω δεν ποναω τον θηλαζω και απο κει,που θα παει θα περασει πιστευω..σημερα ειχα πονακια το γιαβρακι μου,απο τις 3 τα ξημερωματα κοιμηθηκε στις 2 το μεσημερι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μολις τωρα..ελπιζωω..να κοιμηθηκε ο δικος μου!Παλι τη μιση νυχτα με ειχε στο ποδι!αφου το πρωι δεν αντεξα και οταν το πηρε ο υπνος στην αγκαλια μου να ρεφτει..με πηρε κι εμενα ο υπνος απο τις 0830 μεχρι τις 1000!!Οπου παλι ξυπνησε και ηθελε να φαει!δεν μπορω να καταλαβω τι κανω λαθος και δε μπορω να το βαλω σε προγραμμα!κοιμαται αστατα..τρωει αστατα..και οι ποσοτητες που τρωει παλι αστατες ειναι!

Μπελλα για τις μυξουλες ..ορο βαλε..και υπαρχει και βρεφικος..ρινικος αναρροφητηρας!ετσι μου τοπε ο παιδιατρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia!!!

vaster emeis bazoume oro mas edose h paidiatros...h fternizete h ta katapinei..oxikathe mera alla bazoume....kai me ta aytakia tou fobamai na ta kathariso!!!! :shock::shock::shock:

ναι φευγουνε ετσι;;;τα αφτακια με την πετσετσ τα σκουπιζεις καλα,εγω πηρα και μπατονετες για τα μωρακια,αλλα λενε πως καλα ειναι μονο με την πετσετα γιατι οι μπατονετες σπρωχνουν το κερι προς τα μεσα και δεν κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Κατρίνα μου νομίζω δίνεις τις πρωτοτυπες αποδείξεις και σου στέλνουν μετά βεβαίωση στο σπίτι την οποία την κρατάς για τη φορολογική δήλωση.Τουλάχιστον στο δικό μου ταμείο έτσι γίνεται.

Για μυξούλες αυτό που είπε η Κατρίνα ξέρω κι εγώ.Όσο για τα αυτάκια από το μαιευτήριο μου είχαν πει ότι δεν τα καθαρίζουμε με μπατονέτα αλλά με την πετσετούλα.

Κορίτσια μου,κουράγιο!Θα περάσουν οι δύσκολες μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...