Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

παντα σας σκεφτομαι κοριτσάκια μου...απλά τωρα με την αλλαγη του μαμμυ τα χω παιξει λιγο...κ εχω κ κατι ημικρανίες που με ταλαιπωρούν κ κλεινομαι μεσα στα σκοταδια μεχρι να μου περάσει.

το νινι μεγαλωνει μια χαρα...πηγαμε για αυχενική την προηγούμενη βδομάδα κ ηταν πολύ καλη απλά το νινι ηταν ολιγοντι κοιμισμενο,δεν πολυ κουνιόταν. μαρακι μου δεν ειδαμε φυλο γτ ειχε κλειστα ποδαρακια κ οσο και αν το ταρακουνουσε ο ντοκτορ να αλλάξει θέση αυτο τίποταααααα...ένα ειναι σιγουρο: απο τεμπελιά παμε καλα :lol::lol::lol:

να ειστε θετικες κ ναχετε εμπιστοσυνη στην Παναγίτσα. σας φιλώ όλες

Ευχαριστούμε πολύ τεσούλα μου...

Μπράβο και για την αυχενική σας!! Καλή συνέχεια να έχετε...

Αχ πολύ μαρέσουν τα τεμπέλικα μωρά!!! χαχα έχει βρεί τη χαρά του το μωράκι στη κοιλίτσα σου!! Μιά χαρά περνάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΛΑ ΜΑΣ ! [smilie=hello2.gif]

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΩ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ , ΣΕ 8 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ! :x:ymparty:

ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΖΑΛΑΔΕΣ , ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ! :o

ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ? :roll:

kalimeraaaaaaaaa

efxome na akousete to ygiestato mwraki sas k na to xarite

apo prospa8eies afti ti vdomada.....skizoume :)

8a doume ti 8a vgei. exw polli aisiodoksia pantws k eime poly xalari aftes tis meres

to apogevma 8a paw k ston gynek. na doume ti paizei mias k eime stis gonimes

ypomonh

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaa

efxome na akousete to ygiestato mwraki sas k na to xarite

apo prospa8eies afti ti vdomada.....skizoume :)

8a doume ti 8a vgei. exw polli aisiodoksia pantws k eime poly xalari aftes tis meres

to apogevma 8a paw k ston gynek. na doume ti paizei mias k eime stis gonimes

ypomonh

:)

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!!!ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΙΕΣΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περιμένω περίοδο στης 23/9 και μετά αρχίζουμε ξανά τις προσπάθειες.

ουφ πόση υπομονή ακόμα, κουράστηκα #:-s

που θα πάει όμως ρε κορίτσια για όλες θα έρθει η μέρα αυτή [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια....τι κάνετε?

εγω σήμερα ξεσκίστηκα στς δουλειές...εφτιαξα κ ενα ωραίο λεμονάτο δεν έμεινε τίποτε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περιμένω περίοδο στης 23/9 και μετά αρχίζουμε ξανά τις προσπάθειες.

ουφ πόση υπομονή ακόμα, κουράστηκα #:-s

που θα πάει όμως ρε κορίτσια για όλες θα έρθει η μέρα αυτή [smilie=binkybaby.gif]

Θα έρθει!! Υπομονή χρειάζεται τίποτα άλλο! ;) Εγώ θα έχω ωορρηξία αύριο αλλά θα περιμένω τον Οκτώβρη!! :cry: περιμένω περίοδο στις 30/09 ΧΑ merenta αν καταφέρουμε να μείνουμε θα είμαστε κοντά!

merenta έχεις ξαναμείνει έγκυος? (συγγνώμη που ρωτάω αλλά δεν έτυχε να συναντηθούμε μέχρι τώρα και δεν γνωρίζω για σενα.. :oops::oops: ) και δεν θέλω να πώ καμιά κοτσάνα χωρίς να ξέρω :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια....τι κάνετε?

εγω σήμερα ξεσκίστηκα στς δουλειές...εφτιαξα κ ενα ωραίο λεμονάτο δεν έμεινε τίποτε.....

Καλώς το κορίτσι!! Μια χαρα σε βρίσκω...έκανες και τις δουλίτσες σου έφαγες και το φαγάκι σου!! Σούπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA καλά κάνεις και ρωτάς, να σας γνωρίσω και εγώ σιγά σιγά....

Δεν είχα καμία εγκυμοσύνη έως και τώρα. Τον Αύγουστο είχα καθυστέρηση 5 ημέρες και τελικά δεν ήταν τίποτα, απλά μια καλοκαιρινή καθυστέρηση. Στεναχωρήθηκα , ήταν και η καθυστέρηση που μου έδωσε ελπίδες.. Αυτή το μήνα δεν υπάρχει περίπτωση να είμαι γιατί δεν το επιδίωξα, δεν ήρθα καθόλου σε επαφή τις γόνιμες μέρες μου. Ήθελα να ηρεμήσω λίγο, να χαλαρώσω και να ξεκινήσω και πάλι δυναμικά !!! Προσπάθειες ξεκινάω δηλαδή αρχές του επόμενου μήνα. Γενικότερα προσπαθούμε 6 μήνες.

Θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή, δεν θα τα καταφέρουμε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ θα σε μαλωσω!!!!

Διαβαζα τις προσπαθειες σου αλλα δεν ηξερα οτι ειναι 6μηνες!!! Ειναι μικρο το διαστημα βρε...μην αγχωνεσαι και μην απογοητευεσαι!!! ;);)

καλησπερα σε ολους!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααααα!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

πω πω με εφαγε το κρεβατι!!!!σχολασα 06:00 το πρωι και κοιμομουν απο τις 7 εως τωρα!!!και ξανα δουλεια στις 22:00!!η κατασταση δεν παλευετε!!!

νεσα Σεπτεμβρη και ακομα να βρεξει στο νησι!!δεν αντεχω το καλοκαιρι,αντε να χειμωνιασει μπας και κατσουμε και λιγο στο σπιτι με βροχουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ θα σε μαλωσω!!!!

Διαβαζα τις προσπαθειες σου αλλα δεν ηξερα οτι ειναι 6μηνες!!! Ειναι μικρο το διαστημα βρε.......

αχ το ξέρω οτι το διάστημα είναι μικρό αλλά ξέρεις πως είναι, όταν θες κάτι πιστεύεις πως θα το πετύχεις με την πρώτη. Η αναμονή είναι δύσκολη.

τα φιλιά μου στην κοιλίτσα :-* [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

και εγώ αυτό έλεγα σήμερα kate_rina, άντε να έρθει ο χειμώνας να χουχουλιάσουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta και εγω προσπαθω 9 μηνες,και σε λιγο παω για τους 10 μηνες προσπαθειων ,ειχα καποιες καθυστερησεις αλλα παλι ερχοταν η καταραμενη!!!πολυ αγχος στεναχωρια,κλαματα!!!!αλλα ειπα κατι μεσα μου και πλεον αυτο θα κανω,αν ειναι να μεινω εγκυος θα μεινω χωρις σκεψεις και το αγχος να μην μπορω να γινω μαμα!!!!αυτον τον μηνα εχω ξεκινησει πρωσπαθειες και αυτες ειναι οι πιο γονιμες μερες μου,για να δουμε τωρα...αλλα δεν το σκεφτομαι και πολυ,προσπαθω να το απολαμβανω και παντα με θετικη ενεργεια και οι σκεψεις μου να μην περιτριγυριζουν πανω σε αυτο!!!!

εγω δεν δουλευω τον χειμωνα οποτε τον περιμενω πως και πως!!!!ολη μερα ξαπλα!!!!χωρις νευρα και αγχος για την δουλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλησπέρα μου σε όλες τις κοριτσάρες και στο αγόρι μας!

Χάθηκα.....αλλά επιτέλους σας ξαναβρήκα...

Τα φιλιά μου σε όλες σας.

Τα νέα σας πάντως τα έχω μάθει....

Εύχομαι το καλύτερο για όλες μας.

Εγώ δεν προσπαθώ....Όχι ότι είμαι ήρεμη τώρα αλλά δεν έχω και τα νεύρα που είχα κάθε φορά που προσπαθούσαμε και όλα πήγαιναν στράφι.....

Λέω να πάω και σε ψυχολόγο.....μπας και μας δώσει και αυτός τα φώτα του......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω την ειχα πατησει ετσι και δεν εβγαινε!!!!εγω χρεισιμοποιησα tickeraki απο το xarakas.gr και ειχα βαλει τον html κωδικα ενω επρεπε να βαλω τον ακριβως απο κατω ββ κωδικα για χρηση στο forum :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερίνα μου σε ευχαριστώ....αλλά μάλλον είμαι άχρηστη.

Έφτιαξα τικεράκι στο xarakas.gr , έκανα αντιγραφή και επικόλληση τον bb code αλλά τπτ.

Δε μου λες ένα ένα τα βήματα μπας και το καταφέρω....αλλιώς θα παραιτηθώ της προσπάθειας.

Τι να πω.....και είμαι και καλή στην τεχνολογία (έτσι νόμιζα τουλάχιστον!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες που προσπαθειτε για τικερακι .... κατω απο το κενο της υπογραφης που κανετε επικολληση τον κωδικο,εχει κατι κουτακια...αν ειναι τσεκαρισμενα να τα ξε-τσεκαρετε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια τι να πω; τα ίδια κάνω και λέω και εγώ. Δεν θα σκέφτομαι, θα είμαι ήρεμη αλλά κρατάει μόνο για λίγο. Μόλις κόντευε η μέρα που περίμενα περίοδο με έπιανε αυτή η τρέλα, για να μην πω για τα συμπτώματα που έπλαθε το μυαλό μου [-([-(

τώρα δεν μπορώ να πω ήρεμη είμαι, το διάλειμμα έπιασε τόπο αλλά τώρα περιμένω την περίοδο μου όσο ποτέ για να ξεκινήσω προσπάθειες. Μιλάμε για μεγάλη τρέλα 8-}8-}:-w

καλή επιτυχία με το τικεράκι [smilie=dark1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lolli μου καλησπέρα!

Τι κάνεις; Μαθαίνω για την πορεία της εγκυμοσύνης σου και χαίρομαι ιδιαίτερα που όλα πηγαίνουν θαυμάσια.

Τα ξετσεκάρισα αυτά που ήταν τσεκαρισμένα στα κουτάκια αλλά....τπτ....

Τι να πω; Είμαι άχρηστη.....εντελώς.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΥΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Lolli είσαι κούκλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα προσπαθήσω να κολλήσω και άλλα....αν και στο lillypie και το daisypath δεν έχει κωδικό για forum.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΥΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Lolli είσαι κούκλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα προσπαθήσω να κολλήσω και άλλα....αν και στο lillypie και το daisypath δεν έχει κωδικό για forum.

κουκλα!!!!!! ουαου!!!!!!! :lol::lol::lol:

το τικερακι μου με τα 2 μπιζελια ειναι lillypie ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΥΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΚΟΥΚΛΑ........Διδυμομανούλα να είσαι χιλιόχρονη.....και με το καλό να υποδεχτείς τους θησαυρούς σου....τα lollipopakia......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΥΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΚΟΥΚΛΑ........Διδυμομανούλα να είσαι χιλιόχρονη.....και με το καλό να υποδεχτείς τους θησαυρούς σου....τα lollipopakia......

Toσες ευχες μαζεμενες :oops::oops::oops: ....τι να πω...; Χιλια ευχαριστω κ συντομα κ εσυ στις ανακοινωσεις!!!! ;);););)

Και οι υπολοιπες βεβαια δεν θα την γλιτωσετε!!!!

Με βημα γοργο στις ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • 6 μόνο;; Υπέροχα είσαι!!! Εγώ 27+5 σήμερα και είμαι ήδη +9!!! Εμένα είναι πιο δραστήρια όταν πεινάω!😂
    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! Μπες και στις άλλες συζητήσεις να μας πεις την εμπειρία σου, έχουμε ωραία παρέα ☺️ 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...