Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας παιδάκια!!!

Χρύσα μου όλα ΟΚ,έχεις δίκιο!! παμε πάλι απο την αρχή!! :kiss::kiss:

Συμπεθέρα περαστικά στον συμπέθερο!!Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά!!

όσο για τη σοβαρότητα γράψε λάθος... μάλλον παρεξήγησα. Δεν τρέχει τίποτα ! :)

Persia καλή αρχή!! Μέχρι να συνηθίσεις είναι το ζόρι...μετά όλα θα είναι μια χαρά!!! :)

Ο Γιώργος δεν φάνηκε? Τι να έγινε άραγε??? Άντε βρε Γιώργο έλα να μας πείς!!!

Κορτσάκια και αγοράκια όταν μαζευτούμε αρκετοί(πλειοψηφία) θα έλεγα να πάμε μια βόλτα μέχρι το chat(η και εδώ) να συζητήσουμε μερικά πραγματάκια!!! Για τη λίστα μας αποδώ και πέρα!! χαχα (αυτό και αν φαίνεται σοβαρό)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

γεια σας και απο μενα !!!!!! :)

ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ?

ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑΜΕ ΕΝΑ ΣΑΚΚΟ ΜΕ ΔΙΑΜΕΤΡΟ 7mm !!!!!!!!!!!!!!! ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ!!! πέρασε και αυτοοοο!!! ευχαριστώ Παναγία μου!!!!Αγια μυ Ειρήνη σε ευχαριστω και παλι!!! τωρα θα παμε ξανα τις 24/9 για την καρδούλλα του μωρού μας !!! ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥΥΥΥΥΥ!!!!!

POLLA FILIA XXXXXXXXXX :kiss::kiss::kiss:daddy_baby.gif

Γιώργο μου μαζί γράφαμε!!!

Χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!!! Μπράβο σας!! Αντε με το καλό να ακούσετε και καρδούλα!!!

Φαντάζομαι πως νιώθεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

γεια σας και απο μενα !!!!!! :)

ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ?

ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑΜΕ ΕΝΑ ΣΑΚΚΟ ΜΕ ΔΙΑΜΕΤΡΟ 7mm !!!!!!!!!!!!!!! ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ!!! πέρασε και αυτοοοο!!! ευχαριστώ Παναγία μου!!!!Αγια μυ Ειρήνη σε ευχαριστω και παλι!!! τωρα θα παμε ξανα τις 24/9 για την καρδούλλα του μωρού μας !!! ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥΥΥΥΥΥ!!!!!

POLLA FILIA XXXXXXXXXX :kiss::kiss::kiss:daddy_baby.gif

αντε βρε γιωργο ..και σε περιμεναμε....ενα σακοσ??? ορεεα...ποσ ενιοσεσ???πεθεσ πεθασ????χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο πολα πολα φιλακια να δοσισ στην μαριαννα....και με το καλο το μαρακι σασ..τορα το ιδεσ....εγο γελουσα και ελαγα ποσ δαξι ιδα την φακιτσα μου...!! μετα εγινε φασουλι ..μετα πατατουλι..μετα το πατατουλι φιτροσε..χερακι ποδαρακια....αχ ποσεσ ορεεα στιγμεσ...

γιωργο κιτα να τα χαρισ....ινε αξεχαστεστιγμεσ αφτα που ζισ τορα εσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

kale th soy ipa?????????giath paraksegitikes???

Δεν παρεξηγήθηκα καλέ!!! τι σου λέω τόση ώρα!!! ΑΑΑ!! :P:P

Γιώργο μου έχει δίκιο η Νίνα σας περιμένουν τέλειες στιγμές και φανταστικά συναισθήματα!!! Με το καλό να τα ζήσετε όλα!!! Φιλιά και στη Μαριάννα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!! όπως βλέπετε η υπογραφή μου πάειιιιιι!!! χαχχα

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να περάσω τη λίστα (ούτε και τα 2 ακόμα ticker μου) γιατί πλέον δεν μπορούμε να γράφουμε πάνω απο 100 γράμματα στην υπογραφή μας... οπότε τη λίστα μας θα την παρακολουθούμε απο εδώ!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

7.DIOSA

7.maraki24

7.nikulina

7.Χρυσα82

7.andria

7.Maimoudaki

7.christinne

7.persia

7.stedim

7.rinio23

7.σαγαπω

7.PIPITSAZOUZOUNA

7.anastasia32

7.rose25

7.mina2

7.ζουμπι

7.nefeloula

7.maria12

7.Χρυσάνθη

7.Μωρουλινη

7.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

7.dafni08

7.vasso78

7.Κ.Τ.Κ

7.giotatzo

7.tanya

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523georgia

4.Tesh

5.Anemosss78

Να έχετε μια τέλεια μέρα!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=TZhvHP4JMqs&feature=related

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Γιώργο μου μπραβο..Συγχαρητήρια και πάλι..Υπομονή τώρα μέχρι ν'ακούσεις την καρδούλα και να τρελαθείς!!!!:woohoo:

Τί κάνετε οι υπόλοιπες??Πώς είστε σήμερα?

Φιλιά σε όλους!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα καλησπερα σας,και βασικα ψαχνομαι κι εγω που ειναι τα τελευταια μηνυματα μας,και βασικα δεν ξερω αυτα που γραφω αν θα εμφανιστουν. :?::?::?::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην όμορφη παρεούλα..

Τί κάνετε?

Μπερδεύτηκα λίγο με τις αλλαγές που έγιναν στο forum..Πού θα πάει όμως θα τις συνηθίσουμε.. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι σε ολους και ολες!!! :)

Μου βγηκε η ψυχη για να μπω και να στειλω ενα μηνυμα,και που δεν ξερω εν τελει αν θα σταλει.

Ευχομαι να ειστε ολοι καλα...την αγαπη μου... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε?? Μπερδεύτηκα με το φόρουμ! Υτό το ανάποδο δεν μου αρέσει καθόλου..΄

Εγώ δεν είμαι στα καλά μου..πήρα μετάθεση και με στέλνουν πολύ μακρυά από εδώ που θα μένω..Ή θα αρνηθβ τη θέση ή θα μένω εκεί και να βλέπω τον καλό μου μόνο Σάββατοκύριακα ή θα πηγαινοερχομαι, 2 ώρες να πάω και 2΄νά επιστρέψω! Χάλια δηλαδή...Αν δεν γίνει κάτι θα αρνηθώ γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να μένω στην πεθερά μου, θα με πιάσει κατάθλιψη...είμαι πολύ στις μαύρες μου!

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σε ολους και ολες...επιτελους ανοιξε το φορουμ!!! ;)

Μαρακι μου,τι νεα ειναι αυτα κοριτσακι μου? κοιταξε συζητησε το θεμα με τον καλο σου,και παρτε μαζι την αποφαση..σε καμια περιπτωση μη δεχτεις να κανεις κατι,που αυτο θα σου ριξει την ψυχολογια,και θα σε φερει σε σημειο να εχεις μελαγχολια..οχι κοριτσακι μου..ετοιμαζεσαι για γαμο,να ανοιξεις ενα ομορφο σπιτικο και μια ομορφη οικογενεια,δεν θα τα κλεισεις πριν καλα καλα τα ανοιξεις..κανε το καλυτερο για σενα και τον συντροφο σου..ευχομαι τα καλυτερα και να βρεθει λυση.τα φιλια μου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραα.πολυ ανανεωμενο το μαμμυ εχω μπερδευτει :? αλλα θα το μαθουμε που θα παει :)

τι κανετε?ολα καλα?

εγω μια χαρουλα ρεπο ειχα σημερα επλυνα χαλιαα το πρωι και τωρα καθομαι.μπηκα για λιγο να δω τι κανετε αλλα δεν βλεπω να ειναι κανεις μεσα.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA!!!!!!!!!!!

WOOOHOOOOO 8ETIKH SKEPSI...ENERGEIA K AFTO TO MHNA OLESSSSSSSSSSSS

8A MEINOUME EGKYES!!! EIMAI SIGOURH SAS LEW

ASTE TRELLA8IKA!!!! KORITSIA AFTO TO MHNA MPHKA DYNAMIKA META APO OTI EGINE KAI 8A MEINW EGKYOS PAEI K TELEIOSE!!!! DEN EXUME KANENA PROVLHMA (PRO TO PARON) K EGW 8A TRELLANW TON DIKO MOY MEXRI TO SPORAKI NA FYTRWSEI GIA 9 MHNES

EIME AISIODOKSH K 8ELW OLES MAZI NA TO PISTEPSUME KAI 8A GINEI

POLLA FILIA SE OLES KAI POLLES XARES!!!!!!!!!

i trella de paei sta vouna..... ir8e k me vrike simera

xxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΑΒΒΒΑΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ !!!!!!

ΗΕLENA ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ.....!!!!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o

HELENA ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ , ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΜΑΣ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ...... ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ !!!!!!!!! :D:D:D

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 14 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ... ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΟΣΕΞΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους!!!

Επιτέλους κατάφερα να μπώ στο mammy... :clap::clap::clap::clap:

Τί κάνετε? Μου έλειψε πολύ η παρεούλα μας!!!Εύχομαι να μην υπάρξουν άλλα προβλήματα και να τα λέμε όπως και πριν!

Μαράκι θα βρεθεί μια λύση!Πάνω που χάρηκες ρε γμτ..Συζήτησέ το με τον άντρα σου και κάτι θα σκεφτείτε!Μην παραιτηθείς όμως!!Υπομονή και όλα θα φτιάξουν!!!

Αυτά προς το παρόν..Ελπίζω να τα λέμε πιο συχνά τώρα!!

Φιλιά σε όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολους!!!δεν το πιστευω οτι μπηκα παλι μαμμυ μετα απο τοσο καιρο!!!!!!!!!ευχομαι να συνηθισω γρηγορα την "νεα" κατασταση γιατι δεν φημιζομαι και για τις τελειες γνωσεις μου πανω σε οτι εχει να κανει με την τεχνολογια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Χρυσα μου και Γωγάκι μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια..

Νομίζω πως τελικά θα τακτοποιηθώ!! Μου έγραψε χαρτι ο γιατρός μου και θα τα παραδώσω αύριο, έκανα και ένσταση και λογικά θα είναι οκ να είμαι πιο κοντά στο σπίτι μου. Θα σας ενημερώσω για τα νεότερα!

Χρύσα μου πιθανόν να έρθω Θεσσαλονίκη για το μπατσελορ!! Να βρω την παρέα μου..και εννοείται πως θα κανονίσουμε συνάντηση!! Θα σου πω τελικά αν τα καταφέρω!

Μου λείψατε όλες!!! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Χρυσα μου και Γωγάκι μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια..

Νομίζω πως τελικά θα τακτοποιηθώ!! Μου έγραψε χαρτι ο γιατρός μου και θα τα παραδώσω αύριο, έκανα και ένσταση και λογικά θα είναι οκ να είμαι πιο κοντά στο σπίτι μου. Θα σας ενημερώσω για τα νεότερα!

Χρύσα μου πιθανόν να έρθω Θεσσαλονίκη για το μπατσελορ!! Να βρω την παρέα μου..και εννοείται πως θα κανονίσουμε συνάντηση!! Θα σου πω τελικά αν τα καταφέρω!

Μου λείψατε όλες!!! Φιλάκια πολλά!

Καλημέρα σε όλη την παρεούλα..

Μαράκι μου εννοείται πως αν έρθεις θα συναντηθούμε!!!!!!

Άντε πλησιάζει ο καιρός!!Πολύ χάρηκα που βρήκες την άκρη με την δουλειά σου!Εύχομαι να τακτοποιηθεί σύντομα το θέμα και όλα να πάνε καλά!

Πού χαθήκατε καλέ??Δεν πήρατε χαμπάρι ότι επανήλθε το mammy? Άντε ελάτε να τα λέμε!!!!! :lol::lol:

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...